Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

anladım balım..teşekkür ederim bilgiler için..kızlar bizde yapalım böyle bişey:dance:
fazla izleyici olunca noluyomış kız merak ettim:kedi:maddi olarak bi karımı oluyoki bloğu olanların?
bizde çekiliş yapıp hedayeleşelim olmamı:1rolleyes:
alıntımın içinde gördüm hediyelerini...güle güle kullan pamuk helvamzemuszemus

Sağol aşkitom opuyorumnanaktan
Ben de bilmiyorum ki balparem, para kazanılıyor mu fisfisfis
yapalım valla bebişim ne gücel olur
a.s :1rolleyes:

Sağol aşkitom opuyorumnanaktan
Ben de bilmiyorum ki balparem, para kazanılıyor mu fisfisfis
yapalım valla bebişim ne gücel olur
a.s :1rolleyes:

menfati olmasa nie izleyici sayısını yükseltmek için hediye çekilişi yapsınki..misal bizde yapıcaz bakkaydirigubbakcemile3neyse sözümü geri alıyorum belki iyi insanlar içlerinden gelmiş conemm-tatlicadiarzu-:1closedeyes:
livimlede bi ara konuşuyoduk hediye olayını..oda gelsinde detaylıca karar verelim

Ballı lokumum, ben şimdik çıkıyorum,
aneyle pazara gidiciğiz tatlışımguclubacismile
gelince biberlerin domateslerin fotolarını eklerim hihihikaydirigubbakcemile3

öpüyorum kocaman
opuyorumnanaktan

kesin söylemiştir balım ama biz denyoları balık hafızalı olduğumuzdan unuttuk

mesela ben denyosu biliyorum daha önce sorduğumu :mymeka:
hic sorma :kedi:

canimmm Şeniz sagolasin. vallahi anamda ben de oyleyiz olumunekankayizsmile ama o benim kadar abartmaz kaydirigubbakcemile3

sagol canim benim, cok memnunum vallahi opuyorumnanaktan

ya cekilis yapalim eveeeettt :dance: :sm_cool: ozelden adresleri veririz hediye alacak kisiye sadece. ay yapalim noolluuurrr :Saruboceq: fiyatta da sinirlama yapariz, herkesin cebine gore, hii? bilmiyorumkismile

Ballı lokumum, ben şimdik çıkıyorum,
aneyle pazara gidiciğiz tatlışımguclubacismile
gelince biberlerin domateslerin fotolarını eklerim hihihikaydirigubbakcemile3

öpüyorum kocaman
opuyorumnanaktan
allah cezanı vermesin manyak hatun yasempatiksalakcinni
güzel gezmeleraldıklarını eklersin artıkzemuszemusŞeniz

ana kız süslül bunlar:))
memnun olmana sevindim canım..bide organik die tutturmuştun dünya para vericektin..
zaten burdan yazarmıyız adresimizi kız:1ninca::roflol:deşifre olalım iyicesempatiksalakcinni
altın günü yapıyolar ya..bizde hediye günü yapalım sırayla gidelim..para sınırlaması koyalım..extradan hediye almak isteyen olursa karışmayızsempatiksalakcinni
ya yöntemi kararlaştırırız işte bilmiyorum artık:hulya:

tatlıgacı..bak sana dediğim gibi yapmışlar..nette buldum.
çok tatlı duruyo..bence sende siyah ayakabılarını değerlendirebilirsin bu şekilde

karnım acıktıııcokacimcoookcokacimcoook

Ben geldim ama herkescikler gitmiş sanırsam fisfisfis

Aktiram balım biraz geç oldu ama iyi dersler sana :jeyyar:

Buarada hediye fikri süpermiş fıstıklı lokumlarım fiyat kısıtlaması koyarak bence hoş şeyler yapabiliriz yerimseniben

Tatlıgacım valla bundan 10 yıl öncede pek bir zevkliymişsin modayı baya yakından takip ediyormuşsun gülüm :jeyyar:

cnm benmde öğrenci evi aynı sorunu bende yaşıyorumm:umursamaz:CADIARZU

Burcum aldığın tarağın özelliğinden çok rengine bayıldım ya çok tatlı bir pembesi var :asigim:

ben burdayımmmmhihoyyyt:sm_cool:

oyleyiz biiiizz olumunekankayizsmile masallah

canim benim sikayetim zaten sirf goz kozmetigineydi, onuda zaten yves rocher aldim zemuszemus ama o bile organikten daha ucuz sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…