Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Hıhhhh bu da size kapak olsunnnnklava:

Neye dedin bilmiyom bu arada ama olsunşakkıdı

biberim hani konuların yanında yıldız varya,konu değerlendirmesi oluyor,ben tanrıçanın makyaj dünyası die ilk dakika konuyu açtığımdan itibaren saolsunlar beş yıldızlıydı konum,az önce bi arkadaşım(ismi lazım değil-tatlicadiarzu-:))dediki bi tayfa var,onlardan sonra düşmüş yıldız,yani hasımlarım-tatlicadiarzu-:roflol:
ama güldüm..söylemese zaten fark etmiycem,ben sizlerle muhabbet etmek ve birilerine en ufak bir faydam olsun ümidi ile kk ya giriyorum..amacım başka değil millet gibi..ayrıca eski aso yok..eskiden gaza gelip duygularıma hakim olamıyodum..ama nikim gibi bende değiştim..artık kavga etmiycem cieri beş para etmez insanlarla..her yerde sataşıyolar,ben farkındayım,takip etmesemde haber geliyo ve okuyorum:)ama şeyimden aşşa kasımpaşa hani öyle söyliyim...
tırs gelir vız giderşakkıdı
o yüzden kendi çaplarında eğlensin herkez baksın dalgasınagamyoncuiremsuben sizle çok huzurluyum:1hug:kimsenin kışkırtmalarına gelmiycem:hulya:

Son düzenleme:
]
Kim düşürtmüş yıldızlarını? ben yükselttim şincükyerimseniben..ben oyumu kullanmamışım..kaydirigubbakcemile5

gacım mesele yıldız değil..ki böyle işlerden hiç anlamam:))yıldız ne onu bile yeni öğrendim:))kk da bilmediğim daha bir çok olay var..benim demek istediğim gülüyorum böyle çocukluklara:)çünkü ben ilgilenmiyorum kimseyle
konuyu kapatıyorum,burası sevgi topiğia.s.
ne zaman ekliyosun:enbuyukkk::dance:

Hmmm şimdi farkettim ben 5 yıldızımı verdim zemuszemus ayyy amannn yaa sen bizim bilgi topağımızsınnn kim ne derse ne yaparsa yapsınnn sonuç alamayacaklar

yıldız mıldız vermeyin la onun için demedim..acımayın bana:a015::roflol:kaydirigubbakcemile3
yemişim yıldızını..ben zaten sizin yıldızınızımaklinialirimsmile
tatlıgacı özelden sana resim atıcam orhun anıtı gör:hulya:

Kanka ne sorcam sana ya ben uykudan kalkınca acayip yorgun oluyom insan uykudan kalkınca yorgun olur mu yaaa ben oluyom bana bi çareee

Kanka ne sorcam sana ya ben uykudan kalkınca acayip yorgun oluyom insan uykudan kalkınca yorgun olur mu yaaa ben oluyom bana bi çareee

Canım zamansız uyursan olur öyle..
birde hava aydınlıkken uyuyup,hava kararınca uyanınca,insanın şaftı kayıyomuş.sempatiksalakcinni.
Yani bioritmi bozuluyormuş.
seninki de öyledir belki..

Hmmm şimdi farkettim ben 5 yıldızımı verdim zemuszemus ayyy amannn yaa sen bizim bilgi topağımızsınnn kim ne derse ne yaparsa yapsınnn sonuç alamayacaklar

tanrıcam yıldız verdim sanaolumunekankayizsmile

oghkkkk ben de verdim yıldızımı sositososito
Kim kime ne atıyoooo bana da atınnnkötükedihüso

bende istiyom yaaa mafoldumben

yaa sen nerdesin kızımmohaoldumsmileklava::gitme:deli olduk bu kız nie banlandı diebenneyaptımkinoldu anlathoşgeldin..hadidinliyoruz boshayallersmile
ufak bi deprasyon diyelimban almadım canım üyeliğimi iptal ettirdiydim sonracıma geri aldım falan filan işte:1hug:
H.g ceylanım niye griydinn sennnnbilmiyorumkismile

bunalıma girdimde canım o bunalımdan kk da nasibini aldı bi anlık öfkeyle iptal ettirdim üyeliğimi hayata öfkelendimama şimdi mükemmelim:lepi:

allah allah kasaba kızıp şey kesenlerdensin sende.lmaz:.
bırak şekerim böyle şeyleri..:teselli:
Gencim, güzelim, herşey tozpembe filan diyecek zamandasın..
yerimseniben

Canım zamansız uyursan olur öyle..
birde hava aydınlıkken uyuyup,hava kararınca uyanınca,insanın şaftı kayıyomuş.sempatiksalakcinni.
Yani bioritmi bozuluyormuş.
seninki de öyledir belki..

Canım benim eskiden öyleydim ama 1 haftadır düzgün uykum en geç 1.30 da yatıyorum 10 gibi kalkıyorum. Ama hala yorgun oluyorum uyumak istiyorum.. Gıcık oluyom bazen rüyamda felan koştuysam hararetli bi rüya gördüysem de yorgun kalkıyomm ama rüya görmediysem de yorgun kalkıyom öyle bişi işte-tatlicadiarzu-

Bi daha sakınn gitmeeeeklava:

kızlar reyting reytingsempatiksalakcinni.. foto ekliycem..aklinialirimsmile
sayı çok az ama yaaaa..:kedi:

uykuyu sevmekle alakalı:))ama yerinde olsam ametist taşı alır baş ucuma koyarım(bende kuvars taşı var)o zaman daha dinamik uyanırsın bibertohihoyyyt

taşların enerjisine çok inanırım kanka..bide sabah kalkınca camı aç içeri mis gibin oksijen girsinopuyorumnanaktan
Uykusuzluk çekenlere iyi gelir. Eğer uykusuzluk sorunu yaşıyorsanız; ametisti yatmadan önce bir süre elinizde tutun ve sonra yastığınızın altına koyarak yatın. Sorununuzun nasıl düzeldiğini göreceksiniz.

etkilerinden bir bölümü..taşınırken kaybettik annemin odasında vardıbilmiyorumkismile
RESıM ALINTIDIR
Kim kime ne atıyoooo bana da atınnnkötükedihüso
kötü hüsoyu çıkarma hemen kız:)sen gördünyerimsenibengizli iş çevirirmiyimaklinialirimsmileallah senin şerrinden korusuneyvahedigeldismile

ulan mesajlarını tarattık livle,paso burdasın..başka topiklerde nadir mesajın var..bizmi soktuk yoksa bunalıma seni:))neye kızdın noldu anlat heleohaoldumsmile
dök içini:teselli:

Son düzenleme:
allah allah kasaba kızıp şey kesenlerdensin sende.lmaz:.
bırak şekerim böyle şeyleri..:teselli:
Gencim, güzelim, herşey tozpembe filan diyecek zamandasın..
yerimseniben

bukadar seviliyomuydum ben ya ooff teşekkür ederim duygulandim birden:gitme:
teşekkürler kızlar gitmiycem bidaha seviyorum sizi hemde cookkk:asigim::asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…