Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:dilcikar: :dilcikar:

B]onda nerde dua dövmesi var kankafisfisfisana salak tanrıça nası görmedimalsanaalsanasmile[/B]
teşekkür ederim bitanem:kedi:hele en son yaptırdığımı çok seviyorum biliyosunaklinialirimsmile
aşkısı angelinaın sol ust omuzundakı dovmede dua var dur anlamını istersen netten bulayım
bebegim senin o son yaptırıdıgın manyak birsey :asigim: kankama hersey yakısır saglıkla kullan bitanesi
canım maybellinin pembe olanının kahvesini almıştım
kahvesi guzelde rimeli begenmedim
topaklanma yapmadı ama hacimde vermedi
hhhhhm sagol tatlım topaklanma yapıyorsa o zaman yalan olur

canlar kahverengi maskara kullanan var mı ? varsa hangisini onerirsiniz
kahverenginin renkleri açık kahve koyu diye ayrılıyor mu (eger oyleyse hangisi alınmalı )olumunekankayizsmile
canim benim bildigim tek renk oluyor kahverengi rimeller. tabi tanricama da sormali a.s

:dilcikar: :dilcikar:

anam ne dil cikariyon bana :teselli: kiyamam sana, uzdum mu seni, ben de dovme severim anacim, sevmem degil ama angelina kaptirmis gidiyor :eek:

onda nerde dua dövmesi var kankafisfisfisana salak tanrıça nası görmedimalsanaalsanasmile
teşekkür ederim bitanem:kedi:hele en son yaptırdığımı çok seviyorum biliyosunaklinialirimsmile

aşkısı angelinaın sol ust omuzundakı dovmede dua var dur anlamını istersen netten bulayım
bebegim senin o son yaptırıdıgın manyak birsey :asigim: kankama hersey yakısır saglıkla kullan bitanesi

hhhhhm sagol tatlım topaklanma yapıyorsa o zaman yalan olur

topkaklanma yok guzel sürülüyor ama hacim yok rimelde
ben clinique high impact kullanıyorum o tam benlik

livo annem bana almıştı kanka maxfaktır..ama almassın sen hayvansal deney yapıyolarmış ya
bi iki kere kullandım birine verdim..güzeldi kanka aslında

Akitram;kombinasyon,permütasyon neyse yani züpperrr..yakışır gülüme..opuyorumnanaktan

tsk ederm gacım :asigim:
en sonunda gördüm yaa gülew güle kullan bende sırf meraktan alcim ondan
buarada yeni aldıgın seyler harika yaa hayırlı olsun

Akitra sitede reklamı olan tüy dökücüyü sormuştu..
onu bir yerde okudum KK da olabilir..KEsinlikle jilet gibiymiş..
Tüyleri kökünden alan bişey değil yani..zımpara gibi ,tüyleri kesn bişeymiş yani..
Ağdanın veya epilasyonun yerini bişey tutamaz..
hummm sağol gacım benneyaptımki

tatlıgacı resim çıkmamış..evet tokalonu biliyorumhihoyyytanamda vardı özenir gizli gizli sürerdimboshayallersmile
M0060054_____.jpg

buda yenilenmiş tokalon
tokalon-wrinkle_250x250.jpg

tokalonun hem tüm hemde pata kremi vardır hatırlarmısın tatlıgacı..gerçi biz bebeydik o yaşlarda ama-tatlicadiarzu-yalandan kim ölmüş similaklinialirimsmile
bunları ben neden bilmiyorum yaaaa
oyunamı dalmışım napıyordum acebe
gamyoncuiremsu

maxın 2000 i ne güzeldi ya bak yuniversite yıllarım geldi aklımaa:gitme:
neyse kıslar ben kaçar
cok dinlendim kakılmış ev temizliğine dönsün artıkınnn

kızlar bugün hava mis gibi dısarı cıkın
istanbuldakiler boğazda yürüyüş yapın cekirdek çitleyin
dondurma yalayın
:icecream:

aksama grsrz ben bi koşu gezip geliyorum
öptüm bebekler

[/B]

çok saol güzeller güzelimopuyorumnanaktan
zahmet olmasın kankam:eek:benimde sağda var biliyosun pazımda:ecrin_bebek:
burcuu takılıyorum kız aşkolsun:))alıntının içini okudum:))

tsk ederm gacım :asigim:

en sonunda gördüm yaa gülew güle kullan bende sırf meraktan alcim ondan
buarada yeni aldıgın seyler harika yaa hayırlı olsun

hummm sağol gacım benneyaptımki

bunları ben neden bilmiyorum yaaaa
oyunamı dalmışım napıyordum acebe
gamyoncuiremsu
sen çünkü vitamindin o zamanlar bebeğim:ecrin_bebek:
-tatlicadiarzu- kızardummm..
havan batsın:dilcikar::roflol:kızardım-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3yakışır megomaolumunekankayizsmilekıskankçlıktan çatlıyan simileyvahedigeldismile
maxın 2000 i ne güzeldi ya bak yuniversite yıllarım geldi aklımaa:gitme:
neyse kıslar ben kaçar
cok dinlendim kakılmış ev temizliğine dönsün artıkınnn
:))kolay gelsin canımmm..arada mola ver:kahve:
dondurma yalayın

öptüm bebekler
benim totom donuyoeyvahedigeldismileburda hava soğuk:hulya:
sen baharı getirdin akitoşaklinialirimsmile

dondurma yalayın

öptüm bebekler

dondurma denilir mi benim gibi marasli anasi olana? olumunekankayizsmile onume koy 2 kilo 20 dk da biter :icecream: :roflol:

çok saol güzeller güzelimopuyorumnanaktan
zahmet olmasın kankam:eek:benimde sağda var biliyosun pazımda:ecrin_bebek:
burcuu takılıyorum kız aşkolsun:))alıntının içini okudum:))[/B]

seviyom seni Şeniz Şeniz

kıskanç gacılar yıldızlarımı düşürmüş:roflol::nazar:meyve veren ağaç taşlanır işte:1closedeyes:
kıskançlıklarından çatlıyanlar anca böyle çocukça şeylerle uğraşıyolar..arkadaşım mesajda söyledide fark ettim..buda beni kıskananlara son mesajım..sizi kale almıyorum:1closedeyes:çatır çatır çatlayınız:1closedeyes:

Akitram;kombinasyon,permütasyon neyse yani züpperrr..yakışır gülüme..opuyorumnanaktan
Tospik;alcaaan olsun 36-38 beden heee..bende XS beden olmazsam..:dilcikar:
Tanrıçam çok delüsün yaaa.öperim seni..çin felsefesi üşümüyorum üşümüyorum heee..:roflol:
İklim;o ayakkabılar varyaaa tam fafori modelim..aynen dediğin gibi ,ince topuk seviyorum..:1rolleyes:
Bulursan bana da haber viiirrr..
tamam bebeeğeem haber viririmm kaydirigubbakcemile5

[
gunaydın mıleet
tospıgım burdanda dıyım gule gule kullan
ıklımsa cnm bende dedıgın ayakkabıların sarısı we yesılı war ama altları ck ınce deel aasama resımlerını eklıyıwerırımmmm
ayy bitanem bekliyorum dört gözlee delikafadulden

Anam ziyaretçi mesajlrı uff olmuş
ayy nasıl yaa bilmiyorumkismile bu ne işe yarıyordu vee paylaşmamız gereken bişeler varsa deyin helee ben bişey annamadım kaydirigubbakcemile3

evimi su basti :a015:
cok sagolun senağlama ay sabahtan beri temizle temizle canim cikti, foss diye bir boru sesi geldi, herhalde dedim benim minik camasir makinesini calistirdi su aliyor, kostur kostur baktim ki o degil, banyodan geliyor ses, bir baktim selale gibi mubarek bir fiskirisi var :eek:klava: o an kafa gitti sifona giden boru patlamis, hemen kapatsana vanasini, yok iste panik olacam ya, yan komsu ablama kostum o yok, kapiciya seslendim diyafondan o yok, esimi ariyom (onu zaten niye ariyom bilmiyom, ama :roflol: adamcagiz nasil kalksin gelsin isinden) o da yok. en sonunda akil ettim gittim kapattim muslugunu sifonun, durdu. hihoyyyt ama bu esnada benim banyo ve halilari, koridor daki halilar batti senağlama simdi halilari kivirdim dayadim dusakabinin icne iyice aksin suyu asicam pencereden disari. yalniz resmen canim cikti, aptal boru :mymeka:
geçmiş olsun canımmmm ohaoldumsmile
kk ya giremedim bu gün:sinifsinif:
kalabalık olursak kombin ekliyelimboshayallersmile

off bende girmek için bayaa çaba harcadım ama becerdim sositososito

karabiberimmm vur kadehlereeee hadi içelim... Napıon datlummmm

İçelim tatlımmm:içelim: iyi aşkım napayım öyle aynı sen nasılsınnnopuyorumnanaktan

kıskanç gacılar yıldızlarımı düşürmüş:roflol::nazar:meyve veren ağaç taşlanır işte:1closedeyes:
kıskançlıklarından çatlıyanlar anca böyle çocukça şeylerle uğraşıyolar..arkadaşım mesajda söyledide fark ettim..buda beni kıskananlara son mesajım..sizi kale almıyorum:1closedeyes:çatır çatır çatlayınız:1closedeyes:

Hıhhhh bu da size kapak olsunnnn:eek:klava:

Neye dedin bilmiyom bu arada ama olsunşakkıdı

kızlar angelinanın dövmelerini çok seviyorum..çünkü oda benim gibi yazı seviyo-tatlicadiarzu-kankam sanki öyle bi dedimkisempatiksalakcinnineyse işte paylaşmak istiyom:dance:
8.jpg

2fecda094d0d86daa32ad0507806d0e1.jpg

Angelina_Jolie_Dovmeleri.jpg

ankkk.jpg

yok be annem, ne bu bööle:eek:lmaz: Orhun Kitabeleri gibin heryanı yazı dolu.sempatiksalakcinni.

kk ya giremedim bu gün:sinifsinif:
kalabalık olursak kombin ekliyelimboshayallersmile
Bende bu gün bi mesai bi mesai sormayın..kozmiklerimi topladım..hiç üşenmedim sırf sizin içün..dizdim çektim..Allah 2 saatimi verdim valla..bende eklerim..

Kim düşürtmüş yıldızlarını? ben yükselttim şincükyerimseniben..ben oyumu kullanmamışım..kaydirigubbakcemile5

X