Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bukadar seviliyomuydum ben ya ooff teşekkür ederim duygulandim birden:gitme:
teşekkürler kızlar gitmiycem bidaha seviyorum sizi hemde cookkk:asigim::asigim:

deli vede zoruna bak:dilcikar:yenimi anladın:nazar:seviyoruz tabi:asigim:çık bunalımdanda resim ekle:eek:iyi geliraklinialirimsmile

ulan mesajlarını tarattık livle,paso burdasın..başka topiklerde nadir mesajın var..bizmi soktuk yoksa bunalıma seni:))neye kızdın noldu anlat heleohaoldumsmile
dök içini:teselli:

siz niye sokcaksınız kız siz benim tek arkadaşlarımsınız:1hug:diğerleri uzakta kaldı:1no2:kk ya kızmadım canım ya bugün herşey üstüste geldi bian herşeyden uzaklaşmak istedim ölsem gitsem falan diye düşündüm.ama şimdi cok iyiyim okadar meraklandırmışım ya kusurabakmayın:çok üzgünüm:

deli vede zoruna bak:dilcikar:yenimi anladın:nazar:seviyoruz tabi:asigim:çık bunalımdanda resim ekle:eek:iyi geliraklinialirimsmile

bugün bikac bişey aldım ekliyem barisırnaşık şeysenden gördüklerimi aldım gerci:)bide bi sorum var sormadan resim cekip gelyorumsositososito

allah allah kasaba kızıp şey kesenlerdensin sende.:eek:lmaz:.
bırak şekerim böyle şeyleri..:teselli:
Gencim, güzelim, herşey tozpembe filan diyecek zamandasın..
yerimseniben
allah cezanı vermesin:roflol: :roflol:varmıdır kesen acepaklinialirimsmile
kızlar reyting reytingsempatiksalakcinni.. foto ekliycem..aklinialirimsmile
sayı çok az ama yaaaa..:kedi:
allahtan korkalsanaalsanasmilemisafirimiz dahil 10 kişiyizaklinialirimsmilereyting tavandazemuszemusekle:dance:
siz niye sokcaksınız kız siz benim tek arkadaşlarımsınız:1hug:diğerleri uzakta kaldı:1no2:kk ya kızmadım canım ya bugün herşey üstüste geldi bian herşeyden uzaklaşmak istedim ölsem gitsem falan diye düşündüm.ama şimdi cok iyiyim okadar meraklandırmışım ya kusurabakmayın:çok üzgünüm:

oyy ceylo yaaaa:1hug:yerim seni bitanem..tamam sorun yoksa bidaha bi yere gidiyim deme kırarım kafanı:nazar:

bende bugün flormarın farını aldım :hulya: bu renk ama şimdi acapaa başka mı alsaydım diyom uff ani karar alıp uygulamaktan her zaman nefret ediyorum :kızgın:

hayy yaa off bugün aklım gel git :KK43: hiç iyi deilim.. fotoyu eklememişim de

Son düzenleme:
bugün bikac bişey aldım ekliyem barisırnaşık şeysenden gördüklerimi aldım gerci:)bide bi sorum var sormadan resim cekip gelyorumsositososito

yuppii pişti olucaz..hadi ekle:dance:neler aldın ve memnunmusun..iyiki tanrıçam önermişte almışın diyomusun:eek:yoksa allah belasını vermesin nerden aldın ona uyupmu diyosunohaoldumsmile:tomato:

bende bugün flormarın farını aldım :hulya: bu renk ama şimdi acapaa başka mı alsaydım diyom uff ani karar alıp uygulamaktan her zaman nefret ediyorum :kızgın:

hayy yaa off bugün aklım gel git :KK43: hiç iyi deilim.. fotoyu eklememişim de

güle güle sür iklimyamkaydirigubbakcemile2
bu tonlarda bi rngin yoksa gayet iyi yapmışın almakla..pişman olma bebeğim..gölgelendirme yaparsınyerimseniben

şimcik 2 kalem aldım bide oje memnunum.allık alıcaktım almadım tavsiyelerini bekliyorum.bembeyaz yüzüm simsiyah saclarım var nasıl bi renk gider bana bide hangi markayı önerirsin canım
resimlerde geliyo şimdi

şimcik 2 kalem aldım bide oje memnunum.allık alıcaktım almadım tavsiyelerini bekliyorum.bembeyaz yüzüm simsiyah saclarım var nasıl bi renk gider bana bide hangi markayı önerirsin canım
resimlerde geliyo şimdi

ceylom bu sorunun yanıtını gelince versemolumunekankayizsmileşayet yüzümdeki maskeyi yıkayıp,geceye hazırlık yapıp,picamaları giyip çayımı alıp öyle gelicemdehihoyyyt
şimdilik öptüm herkezi şapur şupurŞeniz
iklimya yolladım resimleriyerimseniben

efenim bunlar flormar

bunlarda aldığım takılarım biraz bulanık çıkmışlar ama idare edin tokada almıştım ama cekmeyi unutmuşum

ceylom bu sorunun yanıtını gelince versemolumunekankayizsmileşayet yüzümdeki maskeyi yıkayıp,geceye hazırlık yapıp,picamaları giyip çayımı alıp öyle gelicemdehihoyyyt

Hergün maske mi yapıon anam sen akannehir

Viriiii yandım geliven bacılar ohaoldumsmile

olur tabi bitanem bekliyorum bende adacayımı içip gelyorum

efenim bunlar flormar

bunlarda aldığım takılarım biraz bulanık çıkmışlar ama idare edin tokada almıştım ama cekmeyi unutmuşum
Gülegüle kullan bacım pek gözellerr aklinialirimsmile
Bunlar kalemlerim ruclarım..3 dene daa gelcek..kuzenlere sip.verdim..
Tam renkler çıkmamış..tel.le çektim..

bunlar da far ve rimeller..

Bu da paletin tek ve yalın haliii..yakından görmek isteyenler için.
stawbery den almıştım..

Alıntı olmasın bağyanlar..yerimseniben

strawberrynin fiyatını deyve bakem biii olumunekankayizsmile

gece vakti boyanasım geldi sayende kaydirigubbakcemile

uykuyu sevmekle alakalı:))ama yerinde olsam amtist taşı alır baş ucuma koyarım(bende kuvars taşı var)o zaman daha dinamik uyanırsın bibertohihoyyyt
kaya_zerindeki_ametist.jpg

taşların enerjisine çok inanırım kanka..bide sabah kalkınca camı aç içeri mis gibin oksijen girsinopuyorumnanaktan
Uykusuzluk çekenlere iyi gelir. Eğer uykusuzluk sorunu yaşıyorsanız; ametisti yatmadan önce bir süre elinizde tutun ve sonra yastığınızın altına koyarak yatın. Sorununuzun nasıl düzeldiğini göreceksiniz.

etkilerinden bir bölümü..taşınırken kaybettik annemin odasında vardıbilmiyorumkismile

kötü hüsoyu çıkarma hemen kız:)sen gördünyerimsenibengizli iş çevirirmiyimaklinialirimsmileallah senin şerrinden korusuneyvahedigeldismile

Evt çok pisss severim uykuyuuu:asigim: tamam kanka bakayım bu taşa valla çok yorgun oluyommmmirmirmirmir
Tamam tamamm çıkarmadımmm soktum hemen yerinekaydirigubbakcemile3 hehh tmm o zamannnzemuszemus kötüyüm ben kötüyüm kötüyümaklinialirimsmile
bukadar seviliyomuydum ben ya ooff teşekkür ederim duygulandim birden:gitme:
teşekkürler kızlar gitmiycem bidaha seviyorum sizi hemde cookkk:asigim::asigim:

Tabiii seviliyosunnn gitme bi daha

Çimengözlüm.. deyiveren sana paletin ederini..zemuszemus
22 tale yılbaşı kampanyasındaydı o zaman aldım dı..

ayrıcana teşekkür ettim canım..Şeniz

teşekkür ederim balıım a.s.

X