Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:)))bayanssulusmile:kedi:
biberim o zaman lancome al düşünmeden
lancome_effacernes_concealer_beige_III.jpg

resim alıntıdır...:smiley-cool:
eskiden kullandığım bir ürün müthiş memnun kalmıştım

Tamam cnm haftasonu bakayımmmbayanssulusmile

ya kızlar bende topuklu giymek cok istiyorum ama boyum 1.72 bilyorum cok uzun değil ama giyince kendimi şey gibi hissedyorum hani eskiden fuarlarda olurduya uzun boylu adamlar ayaklarında uzun bişe olurdu boyları 3 metre olurdu ahanda oyle
bide cevremdekiler hep kısa allahtan sevgilim 1.85 nese cok abes olmaz dimi

Giy senn topukluuu ne güzel olurr sevgilin de uzunmuş uyumlu olursunuzzemuszemus

ben topuklu giydiğimde herzaman öyle uzunmusum gibi bir hava geliyor
yüzüme bi sırıtma yürüyüşümde bi değişiklik oluyor
kaydirigubbakcemile3

=) ayy aynı hava bende de oluyo fıstığım yaa noluyosak topuklu giyince hemen havaya giriyom:kedi:

kivi maskesicokacimcoooksimile aldanmayın yüzümüze sürücez:smiley-cool:
bir adet kiviyi çatalla ezdim..içinede birkaç damla hodan yağı koydum ama siz yap koymasanızda olur..ben kırışıklık önlemek amaçlı koydum:eek:ama sivilce problemi olanlar ve yağlı ciltliler koymasınyasakkelime
göz altım dahi tüm yüzüme sürdüm..çok zahmetli oldu sürmesi..zahmet çekemem diyen varsa kiviyi ezmeden dilimleyip tüm yüzünüze sürün..dekolte göz altı.göz kapağı boynunuz dahi tüm yüzünüzeyerimseniben
sürdükten sonra üstüne peçete koydum akıp düşmesin beni hasta etmesin diealsanaalsanasmile

ETKİLERİ: c vitamini kaynağı güzel bir meyvemizdir kendileri..yüze müthiş bir aydınlık ve canlılık verir:asigim:severek yapıyorum..deneyin bencezemuszemusfarkı görünaklinialirimsmile
canlar size nostalji yapmak istedim..eski bi marka..haviland krem:lepi:
annem yıllardır bunu sürer öyle çıkar dışarı..cildi cidden bir hoş ediyo,yağlı bi kremde değil..mermer gibi pürüzsüz bir cildi olanlar fondoten yerine bunu sürebilir..hatta şöyle söyliyim,genç kızlarımız(liseliler)okula giderken makyaj yapıcağına bunu sürsünler..boyanmayın kızsempatiksalakcinni

haviland krem ezanelerde satılıyo..çokta uygun fiyatı..ama kaç para bilmiyorum:))
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
bu deodorantın kokusuna bayılıyorum..sabunsu freş bir koku.hafif koku sevenlere tavsiye ederimbayanssulusmile

buda dün aldığım ama eklemeyi unuttuğum flormar kalem..simli serisi:hulya:

Merak ettim maskenin etkisini demekk istiyorummmmbayanssulusmile Kalemin rengi güzelmişş güle güle kullannnn kankammmŞeniz

günaydın sabah şekerimolumunekankayizsmilehoşgeldin biberim..nasılsın canımın içi:çok üzgünüm:
İyiyim iyiiişutarafagitti

günaydın canımm hoşgeldinn

gunaydin krabiberim, hosgeldin canim Şeniz

opuyorumnanaktan

AKİTRAMMMM kombine bayıldımmm yerim ben seniii yaaaaŞeniz

Son düzenleme:
Tünaydın afyon kaymaklarıııı..opuyorumnanaktan

Tanrıça.. sen deniz tuzunu hiç kullanmadın mı?
aktardan alacaktım iri deniz tuzu vardı almadım,bi daha da incesini aramadım..
:1closedeyes:

Tospik cicilerini güzel günlerde sürüştür..boshayallersmile
Rucun ne renk öyle?altun rengi mi?

Ay havilland la ilgili bişey diicektim..
Havilland, türkiyenin neredyse yaygın kullanılan, ilk kozmetik markasıymış..
Annemden duymuştum,gençliğinde kullanırmış..

danrıçam yeavrummmmmmmm
şimci bişi istirham edicem
benim dırnaklarım minnacık
çabuk uzuyolar ama
çabukta kırılıyolar
böle ayrılıyorlar kat kat oliler
şuna bi formil söle
uzun tırnak seviyom ben
tospacım tırnağın en büyük ilacı limondur..limonla ovman iyi gelir..artı biyotin eksikliğinde tırnak uzamaz ve kırılır..solgarın sırf tırnak için olan bir ilacı var biyorin adı
product_image_48.jpg

ben kullandım canım tavsiye ederim
hem saç hem tırnak içindiryerimseniben
Tünaydın afyon kaymaklarıııı..opuyorumnanaktan

Tanrıça.. sen deniz tuzunu hiç kullanmadın mı?
aktardan alacaktım iri deniz tuzu vardı almadım,bi daha da incesini aramadım..
:1closedeyes:

Tospik cicilerini güzel günlerde sürüştür..boshayallersmile
Rucun ne renk öyle?altun rengi mi?
tünaydın kayseri mantısı...daha incesini arama bulamazsın..kullandım deniz tuzu..küveti doldurup içine atıyodum.yalancı deniz yapıyodum kendimebayanssulusmileölü deriyi atar..onunla ovucaksın bide fiçutunuzemuszemusayrıca manikür pedikür yaparken leğenin içinede atabilirsingamyoncuiremsu
Ay havilland la ilgili bişey diicektim..
Havilland, türkiyenin neredyse yaygın kullanılan, ilk kozmetik markasıymış..
Annemden duymuştum,gençliğinde kullanırmış..

eskiden bütün genç kızlar haviland kullanırmışhihoyyytannem gerçi fazla yaşlı değil 35 yaşında-tatlicadiarzu-

bi selam veriim dedim,kaçıorum şimdi birasdan geliciiimm amaaopuyorumnanaktan

bu arada,ziyaretçi mesajları kapanmış herkesin birdenbire,benimki dahil,ne oluyiii kiiibilmiyorumkismile

bi selam veriim dedim,kaçıorum şimdi birasdan geliciiimm amaaopuyorumnanaktan

bu arada,ziyaretçi mesajları kapanmış herkesin birdenbire,benimki dahil,ne oluyiii kiiibilmiyorum
gelmessen biliyosunkaydirigubbakcemileŞeniz aklinialirimsmile
bende okuyamadum canumm yaaa:bbo:
merak da ediorum heee..
bende sana yazmıştımohaoldumsmileemek vererek yazdığım mesajlar gümemi gitti yaniÇok üzgünüm çoookyönetim:enbuyukkk:

Son düzenleme:
eskiden bütün genç kızlar haviland kullanırmışhihoyyytannem gerçi fazla yaşlı değil 35 yaşında-tatlicadiarzu-

Kaç yaşında doğurmuş kız anan seni 14 ünde mi?akannehirsempatiksalakcinni
Tamam annen bana apla diyebülüü..aklinialirimsmile

Madem nostalcik kozmetiklere değindik..
Bi zamanlar tokalon diye bir fondöten, nemlendirici markası vardı ,belki hala da vardır..

M0060050sdsddsdddddddddd.jpg

Varmış işte..buldummm..:dance:

Kaç yaşında doğurmuş kız anan seni 14 ünde mi?akannehirsempatiksalakcinni
Tamam annen bana apla diyebülüü..aklinialirimsmile

Madem nostalcik kozmetiklere değindik..
Bi zamanlar tokalon diye bir fondöten, nemlendirici markası vardı ,belki hala da vardır..

M0060050sdsddsdddddddddd.jpg

Varmış işte..buldummm..:dance:

ayy canım annem yaa senden özür diliyorumm
o kaneviçe yatak örtüne döktüğüm şey senın tokalonundu
:roflol:

Akitra sitede reklamı olan tüy dökücüyü sormuştu..
onu bir yerde okudum KK da olabilir..KEsinlikle jilet gibiymiş..
Tüyleri kökünden alan bişey değil yani..zımpara gibi ,tüyleri kesn bişeymiş yani..
Ağdanın veya epilasyonun yerini bişey tutamaz..

tatlıgacı resim çıkmamış..evet tokalonu biliyorumhihoyyytanamda vardı özenir gizli gizli sürerdimboshayallersmile
M0060054_____.jpg

buda yenilenmiş tokalon
tokalon-wrinkle_250x250.jpg

tokalonun hem tüm hemde pata kremi vardır hatırlarmısın tatlıgacı..gerçi biz bebeydik o yaşlarda ama-tatlicadiarzu-yalandan kim ölmüş similaklinialirimsmile

Son düzenleme:
canim bunlarda yves rocherdan begendigim renkler ve kapaticisi.

burcum doğal ürün yuisinde ürünleri..onuda alabilirsin tatlım..güzeldir ürünleri
Kızlar bu arada ceylana nolduu?
nolduuudelikafadulden
ayy canım annem yaa senden özür diliyorumm
o kaneviçe yatak örtüne döktüğüm şey senın tokalonundu

benimde anneme marka bi çakmak gelmişti hedaye,oldukça pahalıydı,(şimdi idrak ediyorum nasıl yaptım böyle bi hata die:roflol:)hangi akla hizmet annemin mavi göz kalemini çakmağın içine sokmuştum:kedi:çakmağın ateşide zippolar gibi değildi..rüzgarda sönmez acayip bi ısı çıkarırlar ya:))nie bozulduğunu anlayamamışlardı:nazar:taki ben itiraf edene kadar:tomato:

Son düzenleme:
X