Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok pis düğüne gidesim varboshayallersmiledüğünler kadar dedikodu malzemesi çıkan başka bi olay yoktur..konuş allah konuş bitmez o dedikodular:roflol:
yaz gelini olmak süper:sm_cool:ama ben kış gelini olucam kısmetsebenneyaptımki

bacılar ben geldim opuyorumnanaktan

burcu büyük geçmiş olsun çok üzüldüm =(
ceylan neden grileşmiş ki acaba bilmiyorumkismile

ziyaretçiyi kapatmışlar şaçmalık ya amacı dışında kullanılıyormuş çokta inandım bariz belli sebepleri lülülülülülü

220x220.jpg

220x220.jpg

220x220.jpg

Kızlar..limango da mutfak önlükleri var..çook şekerleeer.alkisalkisalkis.
Fiyatları 29.90 tale imiş..
canım bu önlükleri biliyorum
321 pişirdeki aşçı hatun bunnardan takıyo hep neşeli önlükler
30 lirada iyiymiş

Bi de üste çıkma çalışmaları...kaydirigubbakcemile3

-tatlicadiarzu-

çok pis düğüne gidesim varboshayallersmiledüğünler kadar dedikodu malzemesi çıkan başka bi olay yoktur..konuş allah konuş bitmez o dedikodular:roflol:
yaz gelini olmak süper:sm_cool:ama ben kış gelini olucam kısmetsebenneyaptımki
ay bende pek severim dugunleri
ama ben göbek atmaktan dedikoduya vakit bulamıyomm
kaydirigubbakcemile3
gelin her mevsimde gelin canım yaa
yazı kışı farketmezz
boshayallersmile

ziyaretçiyi kapatmışlar şaçmalık ya amacı dışında kullanılıyormuş çokta inandım bariz belli sebepleri lülülülülülü

sus kız yerin kulagı varr
:eek:

220x220.jpg

220x220.jpg

220x220.jpg

Kızlar..limango da mutfak önlükleri var..çook şekerleeer.alkisalkisalkis.
Fiyatları 29.90 tale imiş..

Çok şeker bunlar bende de bir sürü var bunlardan seramik yapımında kullanıyorduk üstümüz çamur fln olmasın kirlenmesin diye ...fiyatı baya pahalıymış kendinde dikersin bence

H.g bitanemmm

hoşgeldin kankammopuyorumnanaktan

ya cidden burcu naptı acaba:a015:canım yaa nası oldu gelde anlat burcum bize..tabi önce suları halledin:KK43:(
ceylo nie ban yedi yaakannehir
benim başım büyük yorum yapmıyım:1closedeyes:

nazım bilmiyorumkismiletav olduk hepimiz o yüzden şey ettirdim

karabiberim tanrıcam diger hatunlar hosbulduk =)

nası biliyo kankası hemen hoşgeldin der:))ben demeden yazmış valla benim bitanem:1hug:
nazalp..dedikodu düğünden sonra zaten kızkaydirigubbakcemile3
ani bi süprizle yaz gelinide olabilirim ama bellide olmaz bizim sağımız solumuzaklinialirimsmile
kızlar dövmemden dolayı komple banyo yapamıyorum,bir hafta sonra falan önce bi hamam yapıcam ,sonrada solaryuma girmeye başlıyorum kısmetse..ben bu yaz bronzlaşmak kendimle yozlaşmak istiyorumzemuszemus

nazım bilmiyorumkismiletav olduk hepimiz o yüzden şey ettirdim

karabiberim tanrıcam diger hatunlar hosbulduk =)
doğru diyonnolumunekankayizsmile
hoşgeldin kankammopuyorumnanaktan

ya cidden burcu naptı acaba:a015:canım yaa nası oldu gelde anlat burcum bize..tabi önce suları halledin:KK43:(
ceylo nie ban yedi yaakannehir
benim başım büyük yorum yapmıyım:1closedeyes:

burcu sularla cebelleşiyodur şimdi:bbo:

nası biliyo kankası hemen hoşgeldin der:))ben demeden yazmış valla benim bitanem:1hug:
nazalp..dedikodu düğünden sonra zaten kızkaydirigubbakcemile3
ani bi süprizle yaz gelinide olabilirim ama bellide olmaz bizim sağımız solumuzaklinialirimsmile
kızlar dövmemden dolayı komple banyo yapamıyorum,bir hafta sonra falan önce bi hamam yapıcam ,sonrada solaryuma girmeye başlıyorum kısmetse..ben bu yaz bronzlaşmak kendimle yozlaşmak istiyorumzemuszemus

Yer yer bronzlaşmak ta istersin Allah bilir..guclubacismile
kaydirigubbakcemile2

kanka ceylanın msj larını bir aratalım nolmuş belki anlarız canlar :kedi:

aynen kankakaydirigubbakcemile5:eek:
hızlı zamanlarımda..bi banlanır 1 ay gelmez,sonra ayağımın tozuyla yine banlanırdım:nazar:şimdi huzur ve sukunete erdim:kahve:huşu içindeyim:asigim:sempatiksalakcinnişaka maka tam 1 sene oldu kk üyesi olalıhihoyyytgeçen sene bu zamanlardı...ama yarısından çoğu banlı geçtibenneyaptımki

tospacım tırnağın en büyük ilacı limondur..limonla ovman iyi gelir..artı biyotin eksikliğinde tırnak uzamaz ve kırılır..solgarın sırf tırnak için olan bir ilacı var biyorin adı
product_image_48.jpg

ben kullandım canım tavsiye ederim
hem saç hem tırnak içindiryerimseniben

tünaydın kayseri mantısı...daha incesini arama bulamazsın..kullandım deniz tuzu..küveti doldurup içine atıyodum.yalancı deniz yapıyodum kendimebayanssulusmileölü deriyi atar..onunla ovucaksın bide fiçutunuzemuszemusayrıca manikür pedikür yaparken leğenin içinede atabilirsingamyoncuiremsu

eskiden bütün genç kızlar haviland kullanırmışhihoyyytannem gerçi fazla yaşlı değil 35 yaşında-tatlicadiarzu-
TAMAM kuzum alim o zaman ilacı
evdeki limonlarıda hiç edem -tatlicadiarzu-
Tünaydın afyon kaymaklarıııı..opuyorumnanaktan

Tanrıça.. sen deniz tuzunu hiç kullanmadın mı?
aktardan alacaktım iri deniz tuzu vardı almadım,bi daha da incesini aramadım..
:1closedeyes:

Tospik cicilerini güzel günlerde sürüştür..boshayallersmile
Rucun ne renk öyle?altun rengi mi?

renksiz aslında ama simli

ceylanın msj ararttım atarlı bir durum göremedim canlar ya belki kendisi istemistir bilemıyorum ya da msjlar silinmiştir :gitme:

kankaların gülü solaryumu ne kadar istiyorum biliyorsun ama acayipte tırsıyorum offff napcam bilemıyorum nicole kıdman beyazım anacım napayım bosuna pamuk demiyorsunuz bana mafoldumben

bir sürü aletleri var farklı farklı acaba hangisi iydir gazetede orada burada okuyuz mılletin basından gecenleri tırsıyoruz vallaha kanka bir el at şu konuya

aynen kankakaydirigubbakcemile5:eek:
hızlı zamanlarımda..bi banlanır 1 ay gelmez,sonra ayağımın tozuyla yine banlanırdım:nazar:şimdi huzur ve sukunete erdim:kahve:huşu içindeyim:asigim:sempatiksalakcinnişaka maka tam 1 sene oldu kk üyesi olalıhihoyyytgeçen sene bu zamanlardı...ama yarısından çoğu banlı geçtibenneyaptımki

Tatlişim..boşuna mı sana Ban Tanrıçası ünvanını vermişim etiketlere..kaydirigubbakcemile5
Öyleydi valla bi gün gelir 1 ay yok olurdunmafoldumben..Uslu duruyon..:nazar:nazar değmesin ..41 kere tüü tüü tüü..:lepi:

X