Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydın çıtır çerezlerimmmopuyorumnanaktan
prtakal suyuna bende bayılırım yaa birde nar suyuna sıkması zahmetli ama deyiyo haniii

vayy nar suyu:lepi:harikasın nazoolumunekankayizsmile..sanada günaydın bal lokumu..bu arada hayırlı cumalar kızlaropuyorumnanaktan
nar müthiş bir antioksidan..üşenmeden sıkmak ve içmek lazım:içelim:gençlik iksiri yok ötesi
gidiyim kırkkilit otu demliyim benmirmirmirmir

eklemişsinkaydirigubbakcemile5
kaça aldın tospa sen bunu?vatsonstan aldın dimi?bide memnunmusun kızlara bilgi ver hele:nazar:
ben şahsen memnun kalmadımda...benneyaptımki
burcum dün geyiğini yaptık akitraylakaydirigubbakcemile3adı sulu göz bandı maskeli renkli sıvı-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

DSC00151-1.jpg

DSC00152-1.jpg

DSC00153-1.jpg

DSC00154-1.jpg

DSC00155-1.jpg

DSC00157-1.jpg

DSC00170-1.jpg

DSC00169-1.jpg

DSC00168-1.jpg

DSC00166-1.jpg

DSC00159.jpg

kaça aldın tospa sen bunu?vatsonstan aldın dimi?bide memnunmusun kızlara bilgi ver hele:nazar:
burcum dün geyiğini yaptık akitraylakaydirigubbakcemile3adı sulu göz bandı maskeli renkli sıvı-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

daha heç kullanmadım kaydirigubbakcemile

vayy nar suyu:lepi:harikasın nazoolumunekankayizsmile..sanada günaydın bal lokumu..bu arada hayırlı cumalar kızlaropuyorumnanaktan
nar müthiş bir antioksidan..üşenmeden sıkmak ve içmek lazım:içelim:gençlik iksiri yok ötesi
gidiyim kırkkilit otu demliyim benmirmirmirmir

normalde çıtı çıtır nar yiyemem ama suyu tam bana göre vlla
sanada hayırlı cumalar tatlımm

kız tospaa o maske na kaa komik bakıyo yaa
ay bakıp bakıp gulerim ben o maskeye
güler gülerde kaz ayaklarımı kırıştırırımmm
:roflol:

est nin silky touchundan bende istediydim çok hoş kokuyor çiçek kokuları favorimdir bayılırım

tospa güle güle kullan
çok güzel şeyler almışsın..yağları ne için aldın.?saçlarına kullanmıyosun sanırım..çünkü sevmiyosun kalın telli olmasını:)kirpik içinmi yoksasüprizzzzz

Tanrıçam benim dün eklediğim fotolar kocaman kocaman oldmuş zaten acemilikten heralde:ecrin_bebek:
Ben dün baktım siz çilek muhabetine girdiniz çilekli banyo köpünü önerdim. (Avon'un ) Bedemli losyon
....

tospa güle güle kullan
çok güzel şeyler almışsın..yağları ne için aldın.?saçlarına kullanmıyosun sanırım..çünkü sevmiyosun kalın telli olmasını:)kirpik içinmi yoksasüprizzzzz

evek kirpik için
bide saç için
uzatan formül var ya ondan uygulucam
aklinialirimsmile
yannız yağları gerekli kaplara geçirmeye üşeniyom
bu hafta sonu yapcam inşllahzemuszemus

normalde çıtı çıtır nar yiyemem ama suyu tam bana göre vlla
sanada hayırlı cumalar tatlımm

kız tospaa o maske na kaa komik bakıyo yaa
ay bakıp bakıp gulerim ben o maskeye
güler gülerde kaz ayaklarımı kırıştırırımmm
:roflol:

est nin silky touchundan bende istediydim çok hoş kokuyor çiçek kokuları favorimdir bayılırım

:roflol: :roflol:sen diyince dikkat ettim..harbi ne komik bakıyo ya..hayırdır gardaş:kahve:derim ona-tatlicadiarzu-ne bakon tip tip.ha ne bakonn:kahve:
ayy nar yerken ağzım burnum birbine karışıyo:bbo:
bu arada hakan altunun yeni şarkısına bayıldım yaboshayallersmile

:roflol: :roflol:sen diyince dikkat ettim..harbi ne komik bakıyo ya..hayırdır gardaş:kahve:derim ona-tatlicadiarzu-ne bakon tip tip.ha ne bakonn:kahve:
ayy nar yerken ağzım burnum birbine karışıyo:bbo:
bu arada hakan altunun yeni şarkısına bayıldım yaboshayallersmile

:roflol:hakketen çok komik yaa
dinlememişim ben onu ya
nasıl olmuşşş
:nazar:

Tanrıçam benim dün eklediğim fotolar kocaman kocaman oldmuş zaten acemilikten heralde:ecrin_bebek:
Ben dün baktım siz çilek muhabetine girdiniz çilekli banyo köpünü önerdim. (Avon'un ) Bedemli losyon
....
göremedimki hiçmafoldumben
akitroşla livo çilek kokusuna bayılıyolar.bende hiç sevmembilmiyorumkismileben kavun kokuu çok severim:asigim:kavunlu jeller,köpükler losyonlar spreyler:asigim:ama parfümünü istemem:dilcikar:
evek kirpik için
bide saç için
uzatan formül var ya ondan uygulucam
aklinialirimsmile
yannız yağları gerekli kaplara geçirmeye üşeniyom
bu hafta sonu yapcam inşllahzemuszemus

hani uzasın istemiyodun:dilcikar:yalançıılülülülülülü
ya üşenicek bişey yok be canım..tasın içine döküceksin karıştırıcaksın miss gibin saçlarına sürüceksin iştebayanssulusmile

göremedimki hiçmafoldumben
akitroşla livo çilek kokusuna bayılıyolar.bende hiç sevmembilmiyorumkismileben kavun kokuu çok severim:asigim:kavunlu jeller,köpükler losyonlar spreyler:asigim:ama parfümünü istemem:dilcikar:

hani uzasın istemiyodun:dilcikar:yalançıılülülülülülü
ya üşenicek bişey yok be canım..tasın içine döküceksin karıştırıcaksın miss gibin saçlarına sürüceksin iştebayanssulusmile
nickimin hakkını veriyorum tembelim ben :ecrin_bebek:
bimeks alcam bide eczaneden.
bide sarımsaksuyu kaydirigubbakcemile

taammm kız ne kızıyonn
kaydirigubbakcemile3

çok asabiyim ben aklinialirimsmile

varya benim kadar kıl olmasın gözlerinsenağlamao kadar hassaski!sinir ediyolar beni:eek:klava:ama inan kendini aştı flormar ve golden rose..o yüzden sorun yaşıycağını sanmıyorum bitanemolumunekankayizsmile

kiyamam demek senin gozlerinde hassas :gitme:

:1closedeyes: :1closedeyes: :nazar:havaya girdim:roflol:
beni sizler vareddiniz:1closedeyes::roflol:teşekkürler burcum:1hug:

Şeniz Şeniz

QUOTE]

ismi yok :p
buzdolabına koyuyon donuyo
takıyon gözüne
:p

anladim canim gule gule kullan zemuszemus

himm, bana yaramaz sanirsam :1no2: can (oglum) yuzumde bir dakika tutmaz onu :roflol:

anam klinik olan 8 li sey far mi ruj mu? ne kadara aldin tosbaam? :uhm: cok hosuma gitti boshayallersmile gule gule kullan zemuszemus

gunaydın mıleet
tospıgım burdanda dıyım gule gule kullan
ıklımsa cnm bende dedıgın ayakkabıların sarısı we yesılı war ama altları ck ınce deel aasama resımlerını eklıyıwerırımmmm

X