Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
iklim canım tsk ederm :)
buarada bu yıl moda bu tatlım heryerde bulabilirsin diye düşünüyorum
a.s

ayy yaff demekki bende bi tuhaflık var bi türlü beğenemedim hepsine bişeler uydurdum :kedi: bidaa iyice bakiim barim teşekkür ederim meleğim Şeniz

iyiy geceler gücellerim mirmirmirmir

Akitram;kombinasyon,permütasyon neyse yani züpperrr..yakışır gülüme..opuyorumnanaktan
Tospik;alcaaan olsun 36-38 beden heee..bende XS beden olmazsam..:dilcikar:
Tanrıçam çok delüsün yaaa.öperim seni..çin felsefesi üşümüyorum üşümüyorum heee..:roflol:
İklim;o ayakkabılar varyaaa tam fafori modelim..aynen dediğin gibi ,ince topuk seviyorum..:1rolleyes:
Bulursan bana da haber viiirrr..
:icecream:

alıntı yapmayın bebikler :kedi:
bende bi kombi ekledim
bu siyah şeyin önü salaş arkası dapdar cok tuhaf bişey cok seviyorum yerimseniben

canim cok hos kombinin, ayakabileri co ksevdim boshayallersmile gule gule kullan a.s

Tanrıçamın izni ile bir kaç resim ekliyorummm

Evet kızlar bir kaç şey önermek istiyorum sizlere.. Özelliklede Avon'un bademli losyonu inanılmaz güzl kokuyor ve body shop'taki bir çok kokulu efendime sölimm meyve özlü losyona taş çıkartır ne bilim ben çok çok sevdim..

Çilekli banyo köpüğü de öle banyoda yiyesim gelio..

Simli ve pempeeeeee oje takıntısı olan biriyim bir iki tanesi ekledim beğenenler olabilir...

yasmene gule gule kullan bebekim zemuszemus

ya kızlar bende topuklu giymek cok istiyorum ama boyum 1.72 bilyorum cok uzun değil ama giyince kendimi şey gibi hissedyorum hani eskiden fuarlarda olurduya uzun boylu adamlar ayaklarında uzun bişe olurdu boyları 3 metre olurdu ahanda oyle
bide cevremdekiler hep kısa allahtan sevgilim 1.85 nese cok abes olmaz dimi

anam ben 1.76 yim,ama ben giyiyorum arada, guzel oluyor boshayallersmile hem seksi de duruyor aklinialirimsmile

kivi maskesicokacimcoooksimile aldanmayın yüzümüze sürücez:smiley-cool:
bir adet kiviyi çatalla ezdim..içinede birkaç damla hodan yağı koydum ama siz yap koymasanızda olur..ben kırışıklık önlemek amaçlı koydum:eek:ama sivilce problemi olanlar ve yağlı ciltliler koymasınyasakkelime
göz altım dahi tüm yüzüme sürdüm..çok zahmetli oldu sürmesi..zahmet çekemem diyen varsa kiviyi ezmeden dilimleyip tüm yüzünüze sürün..dekolte göz altı.göz kapağı boynunuz dahi tüm yüzünüzeyerimseniben
sürdükten sonra üstüne peçete koydum akıp düşmesin beni hasta etmesin diealsanaalsanasmile

ETKıLERı: c vitamini kaynağı güzel bir meyvemizdir kendileri..yüze müthiş bir aydınlık ve canlılık verir:asigim:severek yapıyorum..deneyin bencezemuszemusfarkı görünaklinialirimsmile
canlar size nostalji yapmak istedim..eski bi marka..haviland krem:lepi:
annem yıllardır bunu sürer öyle çıkar dışarı..cildi cidden bir hoş ediyo,yağlı bi kremde değil..mermer gibi pürüzsüz bir cildi olanlar fondoten yerine bunu sürebilir..hatta şöyle söyliyim,genç kızlarımız(liseliler)okula giderken makyaj yapıcağına bunu sürsünler..boyanmayın kızsempatiksalakcinni

haviland krem ezanelerde satılıyo..çokta uygun fiyatı..ama kaç para bilmiyorum:))
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
bu deodorantın kokusuna bayılıyorum..sabunsu freş bir koku.hafif koku sevenlere tavsiye ederimbayanssulusmile

buda dün aldığım ama eklemeyi unuttuğum flormar kalem..simli serisi:hulya:

canimsin tanricam benim, cok guzeller gule gule kullan canim opuyorumnanaktan havillanda bakacagim ben de a.s

Tanricam , flormarin farlarina bakiyordum da, jojoba yagli, vitaminli bir fari varmis. dogru mudur sence? ben 4lude 81 numarayi, terracota da da 3 numarayi sevdim ama ikisi icinde olgun ciltler icin diyor benneyaptımki ben kullanabilir miyim?

Herkeşe gut nayt o zaman..mirmirmirmir
kimseden tık çıkmayınca:)))
canimsin tanricam benim, cok guzeller gule gule kullan canim opuyorumnanaktan havillanda bakacagim ben de a.s
saol canım benimŞeniz
Tanricam , flormarin farlarina bakiyordum da, jojoba yagli, vitaminli bir fari varmis. dogru mudur sence? ben 4lude 81 numarayi, terracota da da 3 numarayi sevdim ama ikisi icinde olgun ciltler icin diyor benneyaptımki ben kullanabilir miyim?

burcum benimde 89 numara favorim:asigim:parlement mavisi manyak güzel ya:ecrin_bebek:
3 numarada hoşyerimsenibenya yok be burcum ne olgun cildi..terekotanın olgun cildimi olurmuş..bende alıyorum terekota.kimse bu olgun cilt die bi uyarı yapmadı..gayet çıtırımda..18 ime girdim-tatlicadiarzu-:nazar:
eğer renklerini beğendiysen al tatlım..olgun cilt die bişey yok..fondoten olsa neyse tamam dicem ama far ve terekotada olmaz öyle şey...

kimseden tık çıkmayınca:)))

saol canım benimŞeniz

burcum benimde 89 numara favorim:asigim:parlement mavisi manyak güzel ya:ecrin_bebek:
3 numarada hoşyerimsenibenya yok be burcum ne olgun cildi..terekotanın olgun cildimi olurmuş..bende alıyorum terekota.kimse bu olgun cilt die bi uyarı yapmadı..gayet çıtırımda..18 ime girdim-tatlicadiarzu-:nazar:
eğer renklerini beğendiysen al tatlım..olgun cilt die bişey yok..fondoten olsa neyse tamam dicem ama far ve terekotada olmaz öyle şey...

sagol canim benim, sevindim. bu resimlerini koydugum farlar, vitaminli, jojoba yagliymis zemuszemus hani malum alerjik ya benim gozler, herhalde dokunmaz diyorum a.s ya golden rose un da sitesine baktim da ne hos seyler varmis onda da :dance:

anam ben hödük bi hatunum vallaalsanaalsanasmilenormaldede sallamam böyle şeyleri..kusura bakma..günaydın canım:kedi:ahali sizede günaydın..misafirler sizede:))maşalah 6-7 tane misafir oluyo genelde de:nazar:

seni yirim Şeniz senin hoduklugun bile sirin Şeniz Tanricam sen bizim herseyimizsin!!! :enbuyukkk:

[B]Herkeşee günaydın. Burcum flormarın far renklerini beğendim.. Sanırım flormar şusıralar aştı kendini..

Tanrıçam kivi maskesini hafta bir kez uygulayım mı .. Bakalım ne olcek...[/B]

danrıçam
sen nerden yüklüyon
bi el atıver yoksa ortadan ikiye ayrılcam
hızlı resimden yüklüyemiyom ben

güne her zamanki gibin porkatal suyumla başladım:içelim:
dışarda portakal suyu 5 tl..eğer büfe tarzı bi yerde içicekseniz en ucuz bardağı 2.5 tl..hemde tadı damağınızda kalıyo...
ama ben 2 tl ye portakal alıyorum ve 1lt portakal suyu çıkıyo..doya doya içiyorumhihoyyytben yüğümsüz-tatlicadiarzu-olduğum için bi bardakla kalmıyorum bitiriyorum şişeyi..ama siz gün içinde içebilirsiniz tabi..sabah öğle akşam gibi..günde bir bardak bile içilse yeterli kızlar
yaşasın taze sıkma portakal:lepi::içelim:
Yapısında karoten bulunduğu ve kanı temizlediği için portakal aynı zamanda cildi güzelleştirir ve ona tatlı bir pembelik kazandınr. Güney Fransa'da ve İtalya'daki köylü kızları, ciltlerinin parlaklığı ve pembeliğini portakala borçlu olduklarını söylerler. Kabuklarındaki esans sivilcelere sürüldüğünde biraz yanma yapar ama 2 ayda ortadan kaldırır
1. Kanı zehirlerden temizler.

2. Sanlığa ve karaciğer hastalıklarına karşı etkili bir doğal ilaçtır.

3. Bağırsakları yumuşak tutar.

4. Bedene güç ve enerji verir. Organizmanın vitamin ve madensel tuz gereksinimini karşılar. Özellikle gelişme dönemlerinde çocuklara bol bol portakal yedirmekte yarar vardır.

portakal.suyu.jpg

günaydın çıtır çerezlerimmmopuyorumnanaktan
prtakal suyuna bende bayılırım yaa birde nar suyuna sıkması zahmetli ama deyiyo haniii

sagol canim benim, sevindim. bu resimlerini koydugum farlar, vitaminli, jojoba yagliymis zemuszemus hani malum alerjik ya benim gozler, herhalde dokunmaz diyorum a.s ya golden rose un da sitesine baktim da ne hos seyler varmis onda da :dance:
varya benim kadar kıl olmasın gözlerinsenağlamao kadar hassaski!sinir ediyolar beni:eek:klava:ama inan kendini aştı flormar ve golden rose..o yüzden sorun yaşıycağını sanmıyorum bitanemolumunekankayizsmile
seni yirim Şeniz senin hoduklugun bile sirin Şeniz Tanricam sen bizim herseyimizsin!!! :enbuyukkk:
:1closedeyes: :1closedeyes: :nazar:havaya girdim:roflol:
beni sizler vareddiniz:1closedeyes::roflol:teşekkürler burcum:1hug:
[B]Herkeşee günaydın. Burcum flormarın far renklerini beğendim.. Sanırım flormar şusıralar aştı kendini..

Tanrıçam kivi maskesini hafta bir kez uygulayım mı .. Bakalım ne olcek...[/B]
haftada 2 kez yapılabilir tatlım..ben bu akşamda yapıcemaklinialirimsmile
bu arada senin dün eklediklerini ben göremedim yabilmiyorumkismile
danrıçam
sen nerden yüklüyon
bi el atıver yoksa ortadan ikiye ayrılcam
hızlı resimden yüklüyemiyom ben

hızlı resimden bende yükliyemedim dün..imageye bi baksanbilmiyorumkismiledün bi yerden yükledim ama adını bilmiyorumki sitenin..resim yükleme sitesi falan yazdım gugıla,öylesine bi siteye girdim ama adını bilmiyorum...dün imagedede sorun vardı çünkü..sende öyle denesene bi..yaz gugıla benim yazdığım gibi..bütün siteleri dene..ben öyle yaptım

Son düzenleme:
X