Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
akitra bu hatunun sac rengı kumral cok az balyaj atmıslar dogal rengı yanı senın kumralsa sacların bu renk yaparlar 1-2 ton actırıp kullu acık kumral boyattırırsın usutnede bellı belırsız balyaj

ahahahaa, o smilin dogru duzgun metne cikmayip yazi alinde kalmis hali puhahahaa ne dedim ben ya :roflol:

gunaydin iklimimmmmm Şeniz

canimmmmm Şeniz gercekten mi? cocukla zor olmayacak mi? hemen atladim degil mi? sempatiksalakcinni

kız burcu gulme bak gebertırım sempatiksalakcinni senın şenizin hep boyle yazılı ama bende ılk oylemı dedım ama her seferındede boyle cıkmaz dedım goruyonmu sazan olduk

4018.jpg

ahana en son alınan makyaj malzemelerim...

ben geldiimmmmmmmm
hepinizi cok ama cok özledim
geçmişe göz atıp gelyorum sabaha kadar biterse:)

bu arada dior'un o kutusundaki göz altı ışıltısı için ben hayatımda böle yumuşak dokulu pırıl pırıl parlayan ürün görmedim tavsiye ediyorum...

cennet kokulum işte malesef saclarım kumral değil
saclarım koyu kahve normalde
ama suan kahve karemel gibi bişey tam rengini bilemiyorum
boshayallersmile

kk nın en güzelleriiii en kokoşlarıı selamın aleyçümmhihoyyyt
tam alıntılarla cevap yazdım..entıra basıyodum..kiiii!!! pc donduohaoldumsmile ohaoldumsmile
küfürler eşliğind eyeniden açtımmirmirmirmirşimdi tekrar geri gidip cevap vericem yazılanlaraakannehirşansıma tükiriyim:umursamaz:gerizekalı pc yaktı beni yamafoldumben
hepinizi çokkk özledim:1hug:askerimin yanına kaçtım kızlar:asigim:rüya gibiydi,ama uyandımbenneyaptımkidedikodu yaparız durun:jeyyar:
haber veremedim,merak ettiniz biliyorum ama aniden gittim kızlar:kedi:
dehşet uykum var,mesajlara cevap yazıp,bir kaç resim ekliyip çıkıcam,feci yorgunum,yarına bol bol konuşuruz artıkopuyorumnanaktan(tabi ben yine bi yerlere kaçmassam:kedi:)

anlat fıstıkımmm:içelim:merakla bekliorumm..
ne ii etmişsin beeealkisalkisalkisdemek adamını gördün geldin,süpperrr..

pc beni deli etmeye yemin etmişalsanaalsanasmile
yarın cevaplıycam geçmişi:umursamaz:
bari resim eklemeye çalışıyımmirmirmirmir
aşşada kimler var göremiyorum yine bee offboshayallersmile:1ninca:

anlat fıstıkımmm:içelim:merakla bekliorumm..
ne ii etmişsin beeealkisalkisalkisdemek adamını gördün geldin,süpperrr..
beni affetseniz bu gece:gitme:pc donuyo megom,incir kurusum..yarına anlatsam olabilermivereliniortakayrıca eklenen resimleride göremiyorumohaoldumsmileneler eklenmiş bilmiyorummafoldumben
oleyyyyyyyyyyy hihoyyyt

sositosositoŞeniz

tamam fıstığımm,uyu dinlen hadi,ama yarın gel bakolumunekankayizsmile

cidden pskopata bağlamış durumdayımohaoldumsmile
pc dondu,resim yükleme sitelerine giremiyorum,yan yattı denize battı,15 kişilerdi şu tarafa kaçtılar:smiley-cool:
tam film oldum burda ya yüzüne tükürdümünü:nazar:
pc ye ameliyat lazım anlaşıldı..ama bu gece bu sinirle bana bi ameliyat gerekebilir,şayet kırabilirim ve bi yerlerime zarar verebilirim bu vesile ile:eek:klava:
bu yazıyı bile 37 dakkada yazdım nerdeyse yaakannehir
vedayıda 15 dakkada yazdığıma göre,öpücük atmadan tüyüyim ben.yoksa çıkamam burdansempatiksalakcinni
hepinizi seviyorum:asigim:pc seni hiç sevmiyorum:kızgın:

hoşgelmişsin tanrıca:dance:
ben dersimi okudum notlarımı aldım, kaldığım yeri işaretleyip kaçıyorum:eek:

Günayyydıııın.opuyorumnanaktan
Tanrıçam kaztüyü yastığım gelmişşş..olumunekankayizsmile
Nerelere gitmiş o öyleeee..:eek:
hadi uyu bakemmirmirmirmir, yorgunsundur diye bişey demiyoz..buyrunnnnnnnnn
Özlem giderdin demek..artık bu hızla bayaaa gidersin de mi?
:1rolleyes:

[B]Nazalpçim geçmişler olsun.:teselli:.masabaşı eyüdür boşşviir..
Akitra-burcu gacıları valla ben foto çekip yükleme konusunda başarılı değilim..
Hele fotoyu kırpıp, koymada bayaa bi zayıfım,
teknolocik konular fukarasıyım annıyacağınız.sempatiksalakcinni.
Söz vermiim de, bakarız diiyim..
yerimseniben[/B]

:lepi:

kız burcu gulme bak gebertırım sempatiksalakcinni senın şenizin hep boyle yazılı ama bende ılk oylemı dedım ama her seferındede boyle cıkmaz dedım goruyonmu sazan olduk

anam, cennetim kokulum ben kendi yazdigim cumleme guldum yavrim :1hug: Şeniz

4018.jpg

ahana en son alınan makyaj malzemelerim...

anam ne guzel gorunuyorlar zemuszemus ama hangisi nedir ben pek anlamadim tuticim, aciklamali yazarsan sevinirim canim a.s

kk nın en güzelleriiii en kokoşlarıı selamın aleyçümmhihoyyyt
tam alıntılarla cevap yazdım..entıra basıyodum..kiiii!!! pc donduohaoldumsmile ohaoldumsmile
küfürler eşliğind eyeniden açtımmirmirmirmirşimdi tekrar geri gidip cevap vericem yazılanlaraakannehirşansıma tükiriyim:umursamaz:gerizekalı pc yaktı beni yamafoldumben
hepinizi çokkk özledim:1hug:askerimin yanına kaçtım kızlar:asigim:rüya gibiydi,ama uyandımbenneyaptımkidedikodu yaparız durun:jeyyar:
haber veremedim,merak ettiniz biliyorum ama aniden gittim kızlar:kedi:
dehşet uykum var,mesajlara cevap yazıp,bir kaç resim ekliyip çıkıcam,feci yorgunum,yarına bol bol konuşuruz artıkopuyorumnanaktan(tabi ben yine bi yerlere kaçmassam:kedi:)

ahhahahaaaa, benim tahminim bayagi yakin cikmis :roflol: askerdeki nisanlin gelmistir dedim tanricam, balim, ama meger sen gitmissin sırnaşık şey ne guzel, dedikodulari beklemedeyim :lepi: :dance:

cidden pskopata bağlamış durumdayımohaoldumsmile
pc dondu,resim yükleme sitelerine giremiyorum,yan yattı denize battı,15 kişilerdi şu tarafa kaçtılar:smiley-cool:
tam film oldum burda ya yüzüne tükürdümünü:nazar:
pc ye ameliyat lazım anlaşıldı..ama bu gece bu sinirle bana bi ameliyat gerekebilir,şayet kırabilirim ve bi yerlerime zarar verebilirim bu vesile ile:eek:klava:
bu yazıyı bile 37 dakkada yazdım nerdeyse yaakannehir
vedayıda 15 dakkada yazdığıma göre,öpücük atmadan tüyüyim ben.yoksa çıkamam burdansempatiksalakcinni
hepinizi seviyorum:asigim:pc seni hiç sevmiyorum:kızgın:

o pc yi sen bana devret ben ona yapacagimi bilirim :mymeka: pis, uzmus benim tanricami Şeniz

X