Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
okadarda korkunç deilmiş bebikim rahatladım.renk seçenekelri war dimi ay bunalttım seni ama son soru cildim pudradan daha iii görünürmüüüü,bu arada çok şekersinnn

bunun kampanyas felan biseyi yokmudur yahu :hulya:
yokçok sinir bozucu:gitmelsa...boshayallersmile
okadarda korkunç deilmiş bebikim rahatladım.renk seçenekelri war dimi ay bunalttım seni ama son soru cildim pudradan daha iii görünürmüüüü,bu arada çok şekersinnn
senin şekerliğin o ballı lokmam:)nie bunalıyım aşkolsun:1hug:hayatım onun kararını sen vericeksin pudradan sıkıldıysan ve fondoten gibi likit bir ürün kullanmak istiyosan bunu al derim..zaten genç bir cildin var,ışıl ışıl durur cildin..ayrıca renk seçenekleri var bitanemyerimseniben
uykuya gitmek ben,iyi geceler size a.s

iyi uykular balım nice yıllaraŞeniz

emegine anlatimina saglik
harika faydali bir topik olmus
ara ara ugrarim insallah
topigin hayirli olsun tanricam

emegine anlatimina saglik
harika faydali bir topik olmus
ara ara ugrarim insallah
topigin hayirli olsun tanricam

çok saol canım,beklerim tabi gel herzamanhihoyyytçaya çağrır gibi oldu gerçi ama:)
bide etiketime gececi aso yazmışsınız,bu saate kadar beni ayakta tutanlar utansın:roflol:bu gece güzel iltifat aldım ama heboshayallersmile2 gece üst üste..yarındamı resim eklesem acepaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

Asom mavi derken kutusu mavi zemuszemus içi beyaz seninde dediğin gibi . . .
İkiside olduğu için artık deneme yanılma biçiminde karar vereceğim sanırım .
Cildim normal zaten benim yağlısıda yağsızıda çok fark etmez aslında . . .

oleyyy son sayfaya kadar okudum anacım azıcık yavaş yazın ilk sayfadan sona kadar bakıncam die çatladım ben okumaktan yoruldum siz yazmaktan yorulmadınız valla kaydirigubbakcemile3
topiğin hayırlı olsun yafri biraz geç oldu ama o kadar güzel ürünler tanıtıp yorumlarda bulunmuşsunki hiç bir sayfayı atlamak istemedim ...opuyorumnanaktan
Şimcik gelelim sorulara arap kızını bende aldım pembe olanını bunu sadece sivilce üzerinemi sürecez yoksa krem gibi bütün yüzemi?bayanssulusmile

Roz Aso gece mesaisi yaptığı içi sanırım uyuyo ben cvp veriim opuyorumnanaktan:dance:
Aso sadece sivilcenin üzerine sürüyo ya da sivilce lekesi olan alana uyguluyo ama bende tüm yüze sürülebilirliği bakımından bilgi almak isterim yani bana sürülebilir gibi geliyo . . .
Bu akşam uygulayıp izlenimlerimi paylaşırım . . .

kuziş bidenem gece kuşum

cildim alın burun yağlı orta yağlı yanaklarda bişey yok normal bal köpüğümm

az da gece uyu lan bu ne bee yüzünü gören cennetlik gurban olduğum

çok teşekkürler tanrıça rimel analizi için bayanssulusmile
topiğin o kadar kalabalık ki yine arkalarda kalmış :gitme:
nazar değmesin maşallah ya müşterin hiç eksik olmasın kaydirigubbakcemile3

tanrıcam nerdesin ya gündüz ben varım sen yoksun:a015:
kuzum yz özlüom nan kanka hatun

Sağol cnm benim o zaman napıomuşuz sivilceleri gece arap kızı ile korkutuyormuşuz kaydirigubbakcemile3 inş. çok korkarlarda bi daha çıkamazlar kaydirigubbakcemile3

cayada cagirsan gelirimopuyorumnanaktan
etiketler asada olanlarmi
ben bisey yazmadim
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

resimmi ekledin bensizzzzzz :mymeka:
kacırdım yine bak gördünmü
gündüz geldim amma arkadaslarında dediği gibi gündüz yoksun
:a015:

buarada SABUNcum tüm yüzüne sürdün mü ?
ben bikere sürmüştüm dısarı cıktıgımda tmm görüntü güzel oldu
ama sonradan tuz parcacıkları varmıs gibi bi pürüzlenme oldu kremde
yüzümde toz varmıs gibi oldu bende sildim temizledim korkuttu beni süremedim tekrar
eyvahedigeldismile

Bende pazar günü aldım gecesi bütün yüzüme sürdüm sabah kalkınca cildim aynen senin dediğin gibi oldu akitra sankim toz toplamış gibi oldu elime geldi hep tuz gibi beyaz beyaz bende hemen ılık su ile yıkadım sabahleyin ölemi oluyoki acep ....

yaa bide biz varken resim ekleee. akşamüstü falan mesela .:)
bak bizden de çok iltifat alırsın. şenlenirsin sonra zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…