Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ayy askım benım ıcın acıklamada yapmıs ck tsk ederım bebenkım yhaŞeniz

canimmm eprılım Şeniz evet, cildim inanilmaz kuru benim, pul pul oluyor belli bolgeleri, :gitme: ben 2 kez sureyim evet bayanssulusmile

Ben convers filan giymiyom yaşlıyım ya..bilmiyorumkismile
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ask olsun tatlimgacim, yas kac ki daha? ben de de cocuk var tarzim olsa mutlaka giyerdim yerimseniben bu arada gercekten oglusun kac yasinda? benimki insallah 2bucuk olacak mayista

Günaydın herkeseeeyerimseniben..Bugün de tükkanı açmaya yetişemedim..bilmiyorumkismile
Burcu..buradaki hatunlar 30 a bile değmemişlerden oluşuyor....
oğlum iki ay sooona 4 olacak..çocuğu geç yaptım biraz oradan kurtarıyorum,daa genç sanıyolar.sempatiksalakcinni

30'u devirdim emme
converselerimden vazgeçmem komşiiiiiiiiiiiiiiiii :ecrin_bebek:

Günaydın cüğerlerimŞenizŞeniz

30 a yaklaştığımı farkettim bu sabah sağolasın melekem tatlıgacım 15 nisanda 28 e girecem yuh diyorum kendimeakannehir

hayretler içerisinde kalıyorum nasıl geçiyor bu kadar hızlı inanamıyorum yaa

diyorlar ya hiç anlamıyorsun 20 li yaşların üniversite bilmem ne derken geçip gidiyor.boshayallersmile

valla anlıyorum bağıra bağıra gidiyor yaşlar ama yapacak bişey yok en güzel yaş bence yaşın ne olursa olsun sevdiğin erkekle evlendikten sonraki yaş.....:asigim::asigim:

ne oluyor ya bana:)) bu sabah uyandığımda Alinin günaydın mesajını gördüm de gece atmış:)) duygusal melankoliğim:)))
:çok üzgünüm:

fıstıgım polisim ben beyaabilmiyorumkismile

canim, guzel ama zor bir meslektir polislik a.s kolay gelsin canim Şeniz

tatlıgacıdan sonra en büyügünüz ben mıyım amanınnnn çıtırlar sizi aklinialirimsmile

hayirrr, ben 81 liyim! :enbuyukkk: ben daha buyugum :roflol:

eee bende kucukum 81 lıyım :ecrin_bebek:fisfisfis

anam, cennetim kokulum, hangi ayinda dogdun 81 in? :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…