Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kolu kanadı kırık guşlar gibim çırpınma çiçeğim

Silikon taktırmış onları gözümüze sokuyor sabah sabah görrgüsüz :roflol::roflol:

mesaj vermeye çalışıyor :kahve: tumbul tumbul memeler:1shok:

canım uyanıverdim valla birden, bir sağa bir sola:roflol::roflol:

ohh ohh herkes 30 çok sevindim:lepi: kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Silikon taktırmış onları gözümüze sokuyor sabah sabah görrgüsüz :roflol::roflol:

:roflol: hyrrrr taktırmadım silikonn gerek yok çünkiii:1closedeyes::roflol:
sabah sabah gözünüz açılsın diye koydummzemuszemus

Günaydın herkeseeeyerimseniben..Bugün de tükkanı açmaya yetişemedim..bilmiyorumkismile
Burcu..buradaki hatunlar 30 a bile değmemişlerden oluşuyor....
oğlum iki ay sooona 4 olacak..çocuğu geç yaptım biraz oradan kurtarıyorum,daa genç sanıyolar.sempatiksalakcinni

Şeniz canim, masallah Allah bagislasin kuzunu. adi ne? Benim ki Can :emir_bebek: ya ben de daha degemedim 30 a ama, olsun anam, en fazla 33-34 sundur bence. o da daha yasli sayilmaz canim benim a.s

30'u devirdim emme
converselerimden vazgeçmem komşiiiiiiiiiiiiiiiii :ecrin_bebek:

sırnaşık şey en guzeliiiiii..

Günaydın cüğerlerimŞenizŞeniz

30 a yaklaştığımı farkettim bu sabah sağolasın melekem tatlıgacım 15 nisanda 28 e girecem yuh diyorum kendimeakannehir

hayretler içerisinde kalıyorum nasıl geçiyor bu kadar hızlı inanamıyorum yaa :eek:

diyorlar ya hiç anlamıyorsun 20 li yaşların üniversite bilmem ne derken geçip gidiyor.boshayallersmile

valla anlıyorum bağıra bağıra gidiyor yaşlar ama yapacak bişey yok en güzel yaş bence yaşın ne olursa olsun sevdiğin erkekle evlendikten sonraki yaş.....:asigim::asigim:

ne oluyor ya bana:)) bu sabah uyandığımda Alinin günaydın mesajını gördüm de gece atmış:)) duygusal melankoliğim:)))
:çok üzgünüm:

duygusal arzum benim, sana da gunaydin fistikim, Şeniz

bi sevdiğim bile yok mafoldumben
hem 30'um hem yalnız

kiyamam, tez vakitte hayirli bir kismet ciksin sanada tosbaaam.. :teselli:

:roflol: hyrrrr taktırmadım silikonn gerek yok çünkiii:1closedeyes::roflol:
sabah sabah gözünüz açılsın diye koydummzemuszemus

Allah iyiligini versin e mi karambiberim :roflol: yeni farkettim avatarini :roflol: koptum :roflol: ben de bu kadar olsa ne isterim. hatta bunun 3te 2 sine bile raziyim :gitme: kucucuk anam kucucuk :1shok:

kolu kanadı kırık guşlar gibim çırpınma çiçeğim

nası çırpınım kuşum
ben öksüz
ben garip
ben yalnız
:gitme:mafoldumben:gitme:mafoldumben:gitme:mafoldumben:gitme:mafoldumben

Allah iyiligini versin e mi karambiberim :roflol: yeni farkettim avatarini :roflol: koptum :roflol: ben de bu kadar olsa ne isterim. hatta bunun 3te 2 sine bile raziyim :gitme: kucucuk anam kucucuk :1shok:

:roflol: boşverr cnmmm sana yakışan o ki öyle olmuşş onları sev sen de yok olmaz illa büyüsün diyosan yağlarla felan büyützemuszemus

inşallah burcum mafoldumben mafoldumben mafoldumben
yoksa yalnız yaşlncam :umursamaz:mafoldumben:umursamaz:mafoldumben

yok canim daha neler :eek:lmaz: insallah cikar hayirli bir kismet canim benim, bu isler gercekten alin yazisi diyorum ben.. nerede nasil karsina cikacagini bilemiyorsun.. :1hug:

:roflol: boşverr cnmmm sana yakışan o ki öyle olmuşş onları sev sen de yok olmaz illa büyüsün diyosan yağlarla felan büyützemuszemus

alacagim yarin bazi yaglar. masajla vs. en azindan toparlamaya calisacagim.. ya gerckten bu kadar kucuk goguste sarkar miymis ya? :çok üzgünüm: neyse, cok memeden bahsettik :roflol: ben bugun aldigim iki urunu koyayim, bir de kombin yapip koyayim :teytey:

zaten bi maşallah dencek onlar
gerisi vasat
çok pis şişko oldum
intihar edicem mafoldumben
göğüsler kurtari ..
akşam tekolteli resim koyam mı aklinialirimsmileaklinialirimsmile

Öyle deme buraya adım atan bütün hatunlar taşşş.
Ben de kilo aldım ama veriyommm artıkınnn intihar etme diyet etaklinialirimsmile
Oyyyy biz evet deriz cnm ama koyup koymamak sana kalmışşaklinialirimsmile

Öyle deme buraya adım atan bütün hatunlar taşşş.
Ben de kilo aldım ama veriyommm artıkınnn intihar etme diyet etaklinialirimsmile
Oyyyy biz evet deriz cnm ama koyup koymamak sana kalmışşaklinialirimsmile

yüzümü gizler koyarım kaydirigubbakcemile3
emme evde turkcell wınn kullanıyorum tam bir işgence
anam geliyo c.tesi
ben bi internet bağlatam eve zemuszemus

yüzümü gizler koyarım kaydirigubbakcemile3
emme evde turkcell wınn kullanıyorum tam bir işgence
anam geliyo c.tesi
ben bi internet bağlatam eve zemuszemus

Tamam yüzünü de başka zaman koyarsınaklinialirimsmile Nası gazlıyom yine yaa nolcam ben böyleeyvahedigeldismile
Bağlat tabee rahat rahat girersinnzemuszemus

Tanrıçamm.. Kızlarrrrr, Göz kenarlarında oluşmaya başlayan ya da oluşacak çizgiler için ne kullanmam lazım... 24 yaşındayım bu arada...

X