Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ehehe bende 87liyim zemuszemus

youtcuum kıyafet süperr bayıldım opuyorumnanaktan kız yavrum bi arada üstünde görek kız azcık seni de görelim aklinialirimsmile

teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan
bir ara koymuştum aslında resmimi gören arkadaşlar bilir :kedi:

neysem herkes sporunu yapıyor dimi canlar tibetin hareketlerinide yapın kızlar bende yeni basladım baya kolay hareketler

Ben de 89 doğumluyum ya ama ben bile maziye gittim ahh ahh biz de öyle bi müdür vardı ki sormayınn:sinifsinif: biz de içimize siyah giyerdik müdür kapının önünde beklerdi biz köşede alttan çıkan siyahı yukarı çeker yakamızı tamamen kapatır kravatı çekerdik gayet masum öğrenci gibi girerdik sonra renki çorap giyerdik onlar da içine saklar öyle girerdik sıra olurduk içeri girerken bütün öğretmenler tkr bakardı uymayan oldu mu yana çekerdikaydirigubbakcemile sınıfa girince çıkardı siyahlar yaka açılırdı çoraplar renkli renkli gıcık bi hocaysa yine eski hale dönerdik masum öğrenci tipinee renkli tokalarıma bile karışıyolardı benim ya biz mezun olduk kızlar saçları sarı yapıp gidiyo bütün acıyı biz çektikkk

neysem herkes sporunu yapıyor dimi canlar tibetin hareketlerinide yapın kızlar bende yeni basladım baya kolay hareketler

Livim süpersin ben de yaparım tibet:lepi:

karabiberim evet ya benim okulda da oyleydi
şimdikiler nasıl oyle ya ohaoldumsmile hayret ediyorum vallahasempatiksalakcinni

oleyyyy bir katılım geldi tibet için baska gelecek mi kı acaba

ıı geceler hatunlar kımse war mı???

H.g panterimmmm seksi hatunummmm:jeyyar:

karabiberim evet ya benim okulda da oyleydi
şimdikiler nasıl oyle ya ohaoldumsmile hayret ediyorum vallahasempatiksalakcinni

oleyyyy bir katılım geldi tibet için baska gelecek mi kı acaba

Valla cnm ya okula mı gidiyolar başka yere mi belli değil bu kadarda serbest olmasını sevmiyorum ya çok karışıyolar ya hiç karışmıyolar arasını tutturan yok.

Panterim tibet aslında bi ayindir. Ama ayin diyince insanlar başta ön yargılı oluyor haliyle ben ayin olarak görmüyorum. Bi nevi yoga hareketleri. Faydaları oldukça fazla. Ama bi yapıp bi bırakmak olmaz yapıcaksanız hep yapın. Kitabi var orda geniş olarak anlatıyo, internette de tibetle ilgili yazılar var isterseniz araştırabilirsiniz.
Yani kısaca çakralarımızı açıyor bitanem

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…