Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yaa ama böyle hem makyaj ürünleri hem cilt bakım tarifleri aynı sayfada olunca karışıyor herşey ben sadece cilt bakım tavsiyelerine bakmak istiyorum ama bişey bulamıyorumm :gitme:

kimse olmadığı için bugünkü kombini eklemeyeceğim başka zaman eklerim araya kaynamasın

yaaaa lütfenn şu cilt bakım ve kozmetik tavsiyeleri için ayrı ayrı sayfalar açın!!! cidden çok faydalı bilgiler mevcut ama bu şekilde okuyabilmek mümkün olmuyor kızlar herşey içiçe girmişş kafamçokkarıştı sadece cilt bakım tavsiyelerini okumak istiyorum ama inanın mümkün olmuyor çözümm plss

çilekim nerden aldın zabını fisfisfis

Anaaaa zuzulu keeeek.:1shok:.anam insan bunu kesmeye kıyamaz beee..:jeyyar:Kurbana kadar beslesek koyun olur bundan..sırnaşık şey

ay cok gülldürdün beni yahu :roflol:
ayyyyy bende cok severim öyle eski görünümlü seyleri bundan bende alicim çeyizime
egerki evlenebilirsem tabü
:roflol:

Kızlar GG de ilginç bişey buldum..postiş topuz..aklinialirimsmile
cok ilginç peruk gibi oldugu belli olmasa aslında pratik bişey gibi
bi inceliym simdi
:1ninca:

kısacası geyik yapmayın mı diyorsun pek anlayamadım ama neyse ...bak tanrıcam ilk sayfaya not düşmüştü senin için koplaya yapıstır yapıyorum(tanrıcamın eklediklerinin %80 orada mevcut)

12.03.2010 tarihine kadar eklediklerimin fotosu 166-168 numaralı sayfalarda mevcuttur..

Sizler için ayrı sayfa açıldı ztn ordan okuyabilirsin.

cnm süperr çok güzel bi tarzın var çok beğendimŞeniz ya rujlarının rengi çok güzel markası ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…