Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teşekkürler kızlar bugün de böyleydim biraz sade gibi oldum ama bilmiyorumkismile rujumun bilindik bir markası yok minikcim çok canlı, nar çiçeğine benzer bir kırmızı olduğu için beğenip almıştım rubens yazıyor üstünde bayanssulusmile

Youth'cum off harika bişeysin kuzum...:asigim:
Ben tam bir Converse delisiyim, bazen bağcıkların arasına cam boncuk geçiriyorum.:hooray:
Hatta lisedeyken, kutu kola halkası takardık:roflol:
hey allam çok acayiptim ben ya
kaydirigubbakcemile

tarzımı degisitince converselerim cope gitti ya =(((((( şimdi siz gorunce keske atmasaymıssım diyorumm =(mafoldumben

youtum cok güzel olmus yaa
kahve derinin içine beyaz süper oliiiii
boshayallersmile

Youth'cum off harika bişeysin kuzum...:asigim:
Ben tam bir Converse delisiyim, bazen bağcıkların arasına cam boncuk geçiriyorum.:hooray:
Hatta lisedeyken, kutu kola halkası takardık:roflol:
hey allam çok acayiptim ben ya
kaydirigubbakcemile

teşekkür ederim canım ben de converse'in iç kısmındaki deliklere tırnak makasının boncuk boncuk olan demir askısını geçirdim sempatiksalakcinni

tarzımı degisitince converselerim cope gitti ya =(((((( şimdi siz gorunce keske atmasaymıssım diyorumm =(mafoldumben

Pamuğum, ben 1 tane eski Conversimi saklıyorum mor renkli.kaydirigubbakcemile3
Yanları yırtılmıştı artık giyemezdim,
hatta üstüne hatıra yazıları yazdık arkadaşlarla kaydirigubbakcemile3
çöp adam karikatürler filan :)) naniknanik
biz 4 kızdık lisede grupça birer çift Converse saklıyoruz böyle...:asigim:

Şimdi de alıyorum giyiyorum hala vazgeçemiyorum...
Ama daha sade tabii yazıp çizmiyorum artık kötü çocuk değilim hhehe
-tatlicadiarzu-

tatlım simdi nası giyiyorsun aykkbıları
bnmde bırakmam lazım aslında converseleri
ayagım alışmıs rahata topuklu giyince hemen agrıyor
ama bırakamıyorum hele beyaz olanı
:asigim:

tatlım simdi nası giyiyorsun aykkbıları
bnmde bırakmam lazım aslında converseleri
ayagım alışmıs rahata topuklu giyince hemen agrıyor
ama bırakamıyorum hele beyaz olanı
:asigim:

beyaz converse demek istememistim cnm o 7 den 70 herkesin ayagında renkli bordo kırmızı sihah deri converselerden bahsetmistim

Pamuğum, ben 1 tane eski Conversimi saklıyorum mor renkli.kaydirigubbakcemile3
Yanları yırtılmıştı artık giyemezdim,
hatta üstüne hatıra yazıları yazdık arkadaşlarla kaydirigubbakcemile3
çöp adam karikatürler filan :)) naniknanik
biz 4 kızdık lisede grupça birer çift Converse saklıyoruz böyle...:asigim:

Şimdi de alıyorum giyiyorum hala vazgeçemiyorum...
Ama daha sade tabii yazıp çizmiyorum artık kötü çocuk değilim hhehe
-tatlicadiarzu-

aaaaaay çok hoşsunuz cnm ya =) bende lisede asker cantama sevdigim grupları fln yazardım sempatiksalakcinni hey gidi günlerr :sm_cool:

teşekkürler kızlar bugün de böyleydim biraz sade gibi oldum ama bilmiyorumkismile rujumun bilindik bir markası yok minikcim çok canlı, nar çiçeğine benzer bir kırmızı olduğu için beğenip almıştım rubens yazıyor üstünde bayanssulusmile

çok güzel rengi cnmzemuszemus

bi göz atayım dedim gözüme çarpana takıldım kaldım. ne şenlik bi konu bu böyle kaydirigubbakcemile3

ablamın çeyiz düğün hazırlıkları falan pek yazamaz gözgezdirir oldum sadece malesef :çok üzgünüm:

bi konuda görmüştüm 1 ay önce kayısı çekirdeği kremi mecitefendinin kirpik uzatıyor diye. almaya gittim hemeenn doğacınınkini buldum. gerçekten işe yaradı ama kirpikciklerime sürdüğüm kaşıma değip bi sürü kaş çıkarmaya başladı diye bırakmıştım. burda görünce merak ettim tekrar. bu kayısı çekirdeği kremini göz çevresinde ne için kullanıyorsunuz? morluklar için falan mı ? bilmiyorumkismile geriye gittim gittim bulamadım, uyku sersemi gözümden kaçmışta olabilir. koca bi kutu var kullanayım neye yarıyorsa sürüp sürüştirimm şöyleee bayanssulusmile opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3

X