Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dayanışma:lepi:

tam adamına sordunkaydirigubbakcemile3tatlım hiç anlamam netten alışverişbilmiyorumkismiletatlı gacı bilir onu..tatlıgacı söz sendesengözlerimebaksanab

Gördüüün gibi yettim bilem..Ayşe teyze gibiyim..(her ortamda çanta da ace taşıyo ya..ona bitiyom zaatee)

kızlar sabahtan beri burdayım..saate baktımdaakannehiroldum:1shok:
ben bi gerçek hayata döniyimkaydirigubbakcemile3markete çıkıcam eve bişeyler alıyım,belki kendimede kaçamak yaparım,alırsam eklerim..ilerleyen saatlerde görüşmek dileğiyleopuyorumnanaktan
akşamada aşkı memnuvar dimibilmiyorumkismileo bitince gelebilirim:hulya:şey ben dizi izlemiyodum dimi pardon-tatlicadiarzu-belgesel var onu izlicemyaşancı tabrıça simili:smiley-cool:
öpücükler herkeşeopuyorumnanaktan

Güle güle sevgi kelebeğii kaydirigubbakcemile3 olumunekankayizsmile

canım yosunlu sabunu saçını bile yıka dedi kız salladımı acaba

Tatlım valla bence çok kurutur, denemeni tavsiye etmem... :1no2:

saol canım bende öle düşünmüştüm zaten.zaten aynı sefa kreminide kakaladı bana tanrıçam sürme dio,sivilce yapar dedi.

çok saol tatlım....opuyorumnanaktan

tanrıcaam kusuum gittin ama gelince de bakem bana bii ; gül suyunu bırakıyom tamam da toniğini de mi bırakayım hayatım yaa :ecrin_bebek:

saol canım bende öle düşünmüştüm zaten.zaten aynı sefa kreminide kakaladı bana tanrıçam sürme dio,sivilce yapar dedi.

Balım, bende de var aynısefa kremi, inanılmaz yağlı bişey:1no2:. Zaten tereyağı varmış içinde.
Vücudunun kuru yerlerine sürersen mis olur tatlım. kaydirigubbakcemile2
Bir de annende filan varis varsa, o kullansın. Varise iyi geliyor.a.s
aynısefa bitkisi cilde çok faydalı ama bu krem formu çok yağlı malesef.

çikolatalı kurabiyemm eminimm sanada çok yakışırr güzel yüzlüm çok saollopuyorumnanaktan

Ben bu Doğacı marka dogal kayısı kremini aldim ammeee bilmiyorumkismile her samanki gibi sorum var kaydirigubbakcemile3 bunu gudne 1 kere mi goz cevresine yapiyordum, 2 kere mi? bayanssulusmile goz kapaklarima da sorecek miyim? yoksa goz alti ve kaz ayaga bolgesine mi sadece? Şeniz Şeniz

off yha benım msnde sorun wardı oglende bı basladı sımdı gelmeye basladı maıller neler kacırmısım yıne((
slmm kızlarrr..........

Canım ben gece yatmadan önce sürüyorum.bayanssulusmile
2 mercimek kadar göz altına
1 mercimek kadar da göz kapağına tatlım.
Gündüz bazen sürüyorum bazen sürmüyorum. Çok nem ihtiyacın varsa sürebilirsin tabii
.opuyorumnanaktan

canım kayısı kreminden bende aldım ama markası blue ocean sence nasıldır

Bilmem ki tatlışım, ben Doğacı'ya kefilim.
Ama iyidir büyük ihtimalle. Bu markayı da duydum kuzum.
kaydirigubbakcemile2

off yha benım msnde sorun wardı oglende bı basladı sımdı gelmeye basladı maıller neler kacırmısım yıne((
slmm kızlarrr..........

Selam tatlım...opuyorumnanaktan
Ben geldim ama kaçıyorum gene Aşk-ı Memnuya bakıcam
kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…