Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
amannn bulusma mi var kısgandim alsanaalsanasmile bis niye istanbulda bulusmuyos? :sinifsinif:

canim acik parfum bir kere aldim fena degildi, simdi tatligacum yazinca daha bir cesaretlendim.. calvin klein euphoria istiyom :1ninca: euphoria erkekleri cekiyomus biliyon mu? Şeniz benimkini biraz daha fazla cekse yeter :roflol:

Anam arzum, bebetom sen makyajsisda cok guzelsindir ki Şeniz

o parfümmü çekiyomuşakannehirzalaklık yapıp aldım o kadar para verip,sonra birine hediye ettim:sinifsinif:her parfümü sevemiyorum ben:sinifsinif:alienn/elyın die okunuyo)ona bi baksana

o parfümmü çekiyomuşakannehirzalaklık yapıp aldım o kadar para verip,sonra birine hediye ettim:sinifsinif:her parfümü sevemiyorum ben:sinifsinif:alienn/elyın die okunuyo)ona bi baksana

Tanricam benim gulum, bahsettigin su parfum mu?

bir de shimel god diye aradim ama bulmadim google da canim :uhm: bu bahsettigin D&P gibi acik parfum satan bir yer mi?

bir de shimel god diye aradim ama bulmadim google da canim :uhm: bu bahsettigin D&P gibi acik parfum satan bir yer mi?

ahanda busüprizzzzz
süper bi parfümdür balım bi bak derimyerimseniben
aşkitom zaten dediğim isim açık parfüm..yanlış yazdım adını tam adı değil ondan bulamadın tabi:))ben tam öğreniyim sana bilgi veririm gül paresim

ahanda busüprizzzzz
aşkitom zaten dediğim isim açık parfüm..yanlış yazdım adını tam adı değil ondan bulamadın tabi:))ben tam öğreniyim sana bilgi veririm gül paresim

canim benim zahmetler verdiriyorum sana da Şeniz sagolasin canimin ici opuyorumnanaktan

yok be anam zahmet falan yokta,ne diycem..bak ne yap biliyomusun..eğer şubesi varsa o markadan benim tavsiye ettiğim parfümün açığını alyerimseniben
hem o kadar para vermemiş olursun hemde beğenirsen ileriki zamanlarda müsait olunca orjinalini alırsın istersen

amannn bulusma mi var kısgandim alsanaalsanasmile bis niye istanbulda bulusmuyos? :sinifsinif:

canim acik parfum bir kere aldim fena degildi, simdi tatligacum yazinca daha bir cesaretlendim.. calvin klein euphoria istiyom :1ninca: euphoria erkekleri cekiyomus biliyon mu? Şeniz benimkini biraz daha fazla cekse yeter :roflol:

Anam arzum, bebetom sen makyajsisda cok guzelsindir ki Şeniz

onu da yazayım bakayım parfümcüde meleem
ben de şeyi beğenmiştim unuttum la bi teyzeme soram gelem dur

:
sanada günaydın püsküllü:roflol:burcum ben d&p tavsiye etmem..ben shimels god sanırım..böyle bi markanın açık parfümünü kullandım ondan memnun kaldım..dierleri tırt bana göre..ama şubesi nerelerde var bilmiyorumbilmiyorumkismile

panterlemi buluşucaksınız:çok üzgünüm:çok sevindim:çok üzgünüm:kıskanıp ağlamıyorum gözüme bişi kaçtı:çok üzgünüm:
akşama süsleniceksinde onamafoldumbençok sevindim çookkmafoldumbensanada günaydın mor menekşem:a015:

o mağaza burda da yok sanırsam gül reçelim

ağlama annem fotoları çeker koyarız heç ağlama

bunu da yazayım bakayım bakayım nasıl kokuyorboshayallersmile

tanrıçam güzelim dün sivilcelerim için eczacı arkadaşıma imex yazdır bana dedim.

bepantanol u sordum manyaklaşma dedi o losyonu dedi

biz bi hastalık var (ben şimdi adını unuttum) dudaklarda pul pul dökülme falan yapıyor onu geçirmesi için veriyoruz dedi bi başka ilacın yanında dedi. sana ağır gelir yağlı olur cildin ters etki yapar sivilcelerin azar dedi,.

ne yapayım yaa ben clinique den de nemlendirici göz çevresi kremi falan aldım bu bepantolu günlük nemlendirici olarak kullanmış medusa

kafam karıştı iyice.... sivilcler azaldı söndü gibi ama izler duruyor böğertik böğertik....

nası ağlamam ulanmafoldumbensevdiğim arkadaşlarımla bende gerçek hayatta görüşmek isitiyorum..bu benim hakkım değilmi:enbuyukkk:kuzen protesto similim sağa diil biliyin demü:nazar:
kuzen sende bi bak açık parfümüne,cem parfümeri varmı hala?varsa cemlere bakın d&p den daha iyidir cemler...
arzu her anı karele..giydiğiniz ayakapıya kadar görücem bak:dilcikar:makyaj resimlerinide bekliyoruz giydiklerinizide:dilcikar:panterede hıhhh:dilcikar:

tanrıçam güzelim dün sivilcelerim için eczacı arkadaşıma imex yazdır bana dedim.

bepantanol u sordum manyaklaşma dedi o losyonu dedi

biz bi hastalık var (ben şimdi adını unuttum) dudaklarda pul pul dökülme falan yapıyor onu geçirmesi için veriyoruz dedi bi başka ilacın yanında dedi. sana ağır gelir yağlı olur cildin ters etki yapar sivilcelerin azar dedi,.

ne yapayım yaa ben clinique den de nemlendirici göz çevresi kremi falan aldım bu bepantolu günlük nemlendirici olarak kullanmış medusa

kafam karıştı iyice.... sivilcler azaldı söndü gibi ama izler duruyor böğertik böğertik....

sevgilim bepanten kullanıyo medusa benim bildiğim..orda onunla fikir ayrılığına düşüyoruz çünkü ben krem gibi cildi sürülmesi taraftarı değilim..artı gelelim bepanthole..oda losyon vucut için..liv aldı dün geçmiş sayfalarda resmi var..onu zaten yüze sürdürmem ben,süren varmı!!kız medusa sürme yüzüne kızzz...
o böğertik:)duran izlere çöven otu suyu sürücesiksin bebem..toplu alıntılarda tarifi var..allahın izniyle geçer..bide yoğurt ve limon maskesi elma suyu falan yap..imex tamamdır..sivilcelerin üzerine sür az bir miktarda..sonra yedir sivilceye..ama bepanthol cildine sürme bölürcem

bu sabunlarida dun real den aldiklarim opuyorumnanaktan popusuma surecegim anamada aldim o da sursun zemuszemus bayanssulusmile iclerinde biberiye, defne, gul ve lavanta var..

Son düzenleme:
ahanda busüprizzzzz

tamam canim shieldli parfumunun adini bekliyorum canim boshayallersmile

yok be anam zahmet falan yokta,ne diycem..bak ne yap biliyomusun..eğer şubesi varsa o markadan benim tavsiye ettiğim parfümün açığını alyerimseniben
hem o kadar para vermemiş olursun hemde beğenirsen ileriki zamanlarda müsait olunca orjinalini alırsın istersen

Notlar; alien in acigi alinip denenecek bayanssulusmile ve cem parfumeri aranacak :eek: tamamdir bebekim Şeniz

Ya tanricam bir de ben cok beyaz bir tipim, hatta soluk beyaz diyebilirim. goz altlarim cok mor olmasada halkali, hadi oralari kapattim diyelim, bu surata kirmizi ruj gider mi? oyle cart degil, mesela pastelin 39, 99 ve 132 nomerolari var, hangisi olur bana acaba? dislerimi sari gosterir diye korkuyorum bir de :1ninca:

bu 39 no

bu 99 no

bu da 132

bunlar.. ya da onerebilecegin cart durmayan kirmizi bir ruj var mi?optummmmm Şeniz

Son düzenleme:
gunaydın tanrıcam
gunaydın kokoslar uzun zamadır yazamadım okudum sessız sessız kombın we saclarınıza bıttım............

bu sabunlarida dun real den aldiklarim opuyorumnanaktan popusuma surecegim anamada aldim o da sursun zemuszemus bayanssulusmile iclerinde biberiye, defne, gul ve lavanta var..

güle güle sür bebeğimŞeniz
sabun çok seviyosun burcum senkaydirigubbakcemile5anacınada aldınmı kııızemuszemushayırlı evlataklinialirimsmile
tamam canim shieldli parfumunun adini bekliyorum canim boshayallersmile

Notlar; alien in acigi alinip denenecek bayanssulusmile ve cem parfumeri aranacak :eek: tamamdir bebekim Şeniz
yerim senin notlarını ben yavyyuummkaydirigubbakcemile3
tamam aşkitom söylicem sana ben..Şeniz
Ya tanricam bir de ben cok beyaz bir tipim, hatta soluk beyaz diyebilirim. goz altlarim cok mor olmasada halkali, hadi oralari kapattim diyelim, bu surata kirmizi ruj gider mi? oyle cart degil, mesela pastelin 39, 99 ve 132 nomerolari var, hangisi olur bana acaba? dislerimi sari gosterir diye korkuyorum bir de :1ninca:

bu 39 no

bu 99 no

bu da 132

bunlar.. ya da onerebilecegin cart durmayan kirmizi bir ruj var mi?optummmmm Şeniz
burcum pastel ruj önermem:umursamaz:alıcaksan başka türk markası al derim..eğer alıcaksanda ilk resimdeki renklerde bi ruj bak canım..çok kırmızı hoş durmaz..ilk resimdeki gibi olanıda hafifçe sürersinyerimseniben
gunaydın tanrıcam
gunaydın kokoslar uzun zamadır yazamadım okudum sessız sessız kombın we saclarınıza bıttım............

günaydın panterimŞenizgeçmiş mesajlarımı okumadın dimieyvahedigeldismileokumadınki bana küs simili yapmıyosuneyvahedigeldismile

bu gün aldıklarımı ekliyorum:teytey:
önce kozmetikleri ekliycemgamyoncuiremsu
237.jpg

TANRICA CNM BU TERROCOTA ALLIKMI KOMPLE YUZUNEMI UYGULUYOSUN ???
KUAFOR BI ARKDASIM SOLDI BANA TAVSIYE ETTI YUZUM RENKSIZ SOLUK O YUZDEN FONDOTEN KULLNANIYOPRUM DEDDIM ODA BANA SADECE TERRO KOTA KULLAN DEDI AMA ANLAMADIM NE OLDUGUNU YANI TERRO KOTAYI KOMPLE YUZUME SURSEM PARIL PARIL GEZMEMMI ORTALIKTAA :ss

canimmm :1hug: Şeniz

güle güle sür bebeğimŞeniz
sabun çok seviyosun burcum senkaydirigubbakcemile5anacınada aldınmı kııızemuszemushayırlı evlataklinialirimsmile

yerim senin notlarını ben yavyyuummkaydirigubbakcemile3
tamam aşkitom söylicem sana ben..Şeniz

burcum pastel ruj önermem:umursamaz:alıcaksan başka türk markası al derim..eğer alıcaksanda ilk resimdeki renklerde bi ruj bak canım..çok kırmızı hoş durmaz..ilk resimdeki gibi olanıda hafifçe sürersinyerimseniben

günaydın panterimŞenizgeçmiş mesajlarımı okumadın dimieyvahedigeldismileokumadınki bana küs simili yapmıyosuneyvahedigeldismile
gunaydın prensesım
okudum kusumda kusecek bıse ykkkkk
bılıon ben ıstanbulda senı gormek te ck ıstedım amma enıstenın kararına saygım war
benım pıncırda bazen psıkopat oluyo -tatlicadiarzu-
arzumla buluscaz aasaama nasıpse
amma resım konusunda soz weremem bu ara kıloooooo alddım ck ye ıc yat polıtıkası uyguluyoossss bursadacokacimcoook:icecream:

bu gün aldıklarımı ekliyorum:teytey:
önce kozmetikleri ekliycemgamyoncuiremsu
237.jpg

TANRICA CNM BU TERROCOTA ALLIKMI KOMPLE YUZUNEMI UYGULUYOSUN ???
KUAFOR BI ARKDASIM SOLDI BANA TAVSIYE ETTI YUZUM RENKSIZ SOLUK O YUZDEN FONDOTEN KULLNANIYOPRUM DEDDIM ODA BANA SADECE TERRO KOTA KULLAN DEDI AMA ANLAMADIM NE OLDUGUNU YANI TERRO KOTAYI KOMPLE YUZUME SURSEM PARIL PARIL GEZMEMMI ORTALIKTAA :ss

canım evet allık terekota bu...
ben yazın solaryuma girdiğim zaman komple yüzüme sürüyorum ama çok hafif ve burun bölgesine çok dikkat etmek lazım..öyle bi sürüceksinki hiç belli olmıycakyerimseniben
eğer yüzünün canlı olmasını istiyosan sana innovanın terekotasını öneririm..fiyatı 28 tl civarı şu anda..ama normalde 33 tl falan...o sadece simli ve muhteşem bişey:asigim:en kısa zamanda almak istiyorum ondan,sanada onu tavsiye ederim canım

X