Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu gün aldıklarımı ekliyorum:teytey:
önce kozmetikleri ekliycemgamyoncuiremsu
237.jpg

TANRICA CNM BU TERROCOTA ALLIKMI KOMPLE YUZUNEMI UYGULUYOSUN ???
KUAFOR BI ARKDASIM SOLDI BANA TAVSIYE ETTI YUZUM RENKSIZ SOLUK O YUZDEN FONDOTEN KULLNANIYOPRUM DEDDIM ODA BANA SADECE TERRO KOTA KULLAN DEDI AMA ANLAMADIM NE OLDUGUNU YANI TERRO KOTAYI KOMPLE YUZUME SURSEM PARIL PARIL GEZMEMMI ORTALIKTAA :ss

ebısım gule gule kullan
allık bebenkım o fondo seklınde kullanılmaz:nazar:

gunaydın prensesım
okudum kusumda kusecek bıse ykkkkk
bılıon ben ıstanbulda senı gormek te ck ıstedım amma enıstenın kararına saygım war
benım pıncırda bazen psıkopat oluyo -tatlicadiarzu-
arzumla buluscaz aasaama nasıpse
amma resım konusunda soz weremem bu ara kıloooooo alddım ck ye ıc yat polıtıkası uyguluyoossss bursadacokacimcoook:icecream:

:roflol:politikanı çok sevdim:lepi:
sana hıhhh:dilcikar:yapmıştım bide kıskançlık krizine girmiştim erzuyla buluşucaksınız die..:eek:ama madem kızmadın özgürüm korkmaya gerek yok:teytey:gün bu gündür yaşasın demokrası tey tey tey:hooray:
abarttımmı lan:kedi:

:roflol:politikanı çok sevdim:lepi:
sana hıhhh:dilcikar:yapmıştım bide kıskançlık krizine girmiştim erzuyla buluşucaksınız die..:eek:ama madem kızmadın özgürüm korkmaya gerek yok:teytey:gün bu gündür yaşasın demokrası tey tey tey:hooray:
abarttımmı lan:kedi:

Şeniz:yerım ben senı yha ne abartması bıdanem
uhm:sanırım ben daa uyanamadım bı kayfe cigara cekemde gelem algılamada sorun yasıommmmirmirmirmir

bebem ebişe demişki kuafır arkidişi,fondo gibi kullanıyorum..yani pudra gibi demek istemiş bence tüm yüzüne uyguladığına göre..bende diyorumki yazın kararınca yada solaryuma girip iyice esmerleşince bununla tüm yüze uygulamada olabilir ama bu rengin daha hafifi daha açığı olur,bununla yanaklara ağırlık sürülür

Şeniz:yerım ben senı yha ne abartması bıdanem
uhm:sanırım ben daa uyanamadım bı kayfe cigara cekemde gelem algılamada sorun yasıommmmirmirmirmir

anam kayfe cigara deme bağa:nazar:zaten bi kaç gündür içmiyorum,yeni başlamıştım oysaki:))paketim yıllandı nerdeyse,söz verdim benimkine içmiycem die.ama fena halde canım kayfe cigare çekiyyy:nazar:

bebem ebişe demişki kuafır arkidişi,fondo gibi kullanıyorum..yani pudra gibi demek istemiş bence tüm yüzüne uyguladığına göre..bende diyorumki yazın kararınca yada solaryuma girip iyice esmerleşince bununla tüm yüze uygulamada olabilir ama bu rengin daha hafifi daha açığı olur,bununla yanaklara ağırlık sürülür

bencede ole demek ıstemıs bebenkım bende hafıften yuze dagıtırım
zaten esmerım yazı bekleme gerek kalmıo ama
ebısımın yazısından anlamamıstım kusum
tsk ederım acıklaman ıcunnnn:lepi:

anam kayfe cigara deme bağa:nazar:zaten bi kaç gündür içmiyorum,yeni başlamıştım oysaki:))paketim yıllandı nerdeyse,söz verdim benimkine içmiycem die.ama fena halde canım kayfe cigare çekiyyy:nazar:

madem soz werdın dadlımmm o zamn tutcan süprizzzzz
ben senın yerıne ıceyım o zman :1rolleyes::roflol:

bencede ole demek ıstemıs bebenkım bende hafıften yuze dagıtırım
zaten esmerım yazı bekleme gerek kalmıo ama
ebısımın yazısından anlamamıstım kusum
tsk ederım acıklaman ıcunnnn:lepi:

NIYE ANLAMADINIZ KI YAA :s mirmirmirmirmirmirmirmir
KUAFOR ARKDASIM BANA ARTIK FONDOTEN KULLANMA DEDI BENDE ONA YUZUM RENKSIZ DEDIM ONDAN KULLANIYORUM DEDIM ODA TERROCOTA KULLAN DEDI AMA COK SIMLI BISEY DIYE NASIL KULLANILIR DIYE MERAK ETTIM SORDUM SIZEE

NIYE ANLAMADINIZ KI YAA :s mirmirmirmirmirmirmirmir
KUAFOR ARKDASIM BANA ARTIK FONDOTEN KULLANMA DEDI BENDE ONA YUZUM RENKSIZ DEDIM ONDAN KULLANIYORUM DEDIM ODA TERROCOTA KULLAN DEDI AMA COK SIMLI BISEY DIYE NASIL KULLANILIR DIYE MERAK ETTIM SORDUM SIZEE

ebişim yazı tipini küçük yap bence uyarı alabilirsin canım forumda büyük yazı kullanmak yasak..
sen terekotayı fondoten gibi sürüyorum diyince panter arkadaşımızda ne alaka dedi..bende dedimki komple yüze sürüldüğü için pudra demek istemiştir fondoten değil dedim..senin dediğin başka bişeye giriyo çünkü..sorun yok yaniyerimseniben
merak edip sorabilirsin tabiki sana kimse bişey demedikaydirigubbakcemile5

nası ağlamam ulanmafoldumbensevdiğim arkadaşlarımla bende gerçek hayatta görüşmek isitiyorum..bu benim hakkım değilmi:enbuyukkk:kuzen protesto similim sağa diil biliyin demü:nazar:
kuzen sende bi bak açık parfümüne,cem parfümeri varmı hala?varsa cemlere bakın d&p den daha iyidir cemler...
arzu her anı karele..giydiğiniz ayakapıya kadar görücem bak:dilcikar:makyaj resimlerinide bekliyoruz giydiklerinizide:dilcikar:panterede hıhhh:dilcikar:

kandır aşkitonu isyanını ona da et gül reçelim :)))) seven insan dayanamaz fazla izin virir:)))

sevgilim bepanten kullanıyo medusa benim bildiğim..orda onunla fikir ayrılığına düşüyoruz çünkü ben krem gibi cildi sürülmesi taraftarı değilim..artı gelelim bepanthole..oda losyon vucut için..liv aldı dün geçmiş sayfalarda resmi var..onu zaten yüze sürdürmem ben,süren varmı!!kız medusa sürme yüzüne kızzz...
o böğertik:)duran izlere çöven otu suyu sürücesiksin bebem..toplu alıntılarda tarifi var..allahın izniyle geçer..bide yoğurt ve limon maskesi elma suyu falan yap..imex tamamdır..sivilcelerin üzerine sür az bir miktarda..sonra yedir sivilceye..ama bepanthol cildine sürme bölürcem

heh işte orda gördüm de aklıma geldi saten livim almış.

temem melekem çöven otu suyu sürem çövdürem kendimi ballı sütüm. eve gidince de yoğurtun içine limon sıkayım az elma da sıkayım az süreyim ay oranlarını karıştırırım şimdi gidem de bakem önceki sayfalara melekem

iyiki bepantenol almamışım çok sivindim..

gunaydın tanrıcam
gunaydın kokoslar uzun zamadır yazamadım okudum sessız sessız kombın we saclarınıza bıttım............

oooooo kankimmm günaydın reçelim agşama buluşuyiz meleğim oohhh sefamız ossun yalnız akşam ben iş çıkışı bi eve uğrayacağım sonra geleceğim saat 7 - 7:30 g,ibim sizin oralarda olurum telefonlaşırız yaban mersinimhihoyyyt

gunaydın prensesım
okudum kusumda kusecek bıse ykkkkk
bılıon ben ıstanbulda senı gormek te ck ıstedım amma enıstenın kararına saygım war
benım pıncırda bazen psıkopat oluyo -tatlicadiarzu-
arzumla buluscaz aasaama nasıpse
amma resım konusunda soz weremem bu ara kıloooooo alddım ck ye ıc yat polıtıkası uyguluyoossss bursadacokacimcoook:icecream:

kız ben de aynı dertten muzdaripim yandan çekiniriz boşver yukarıdan gıdıksız ve yandan :))):jeyyar:

ebişim yazı tipini küçük yap bence uyarı alabilirsin canım forumda büyük yazı kullanmak yasak..
sen terekotayı fondoten gibi sürüyorum diyince panter arkadaşımızda ne alaka dedi..bende dedimki komple yüze sürüldüğü için pudra demek istemiştir fondoten değil dedim..senin dediğin başka bişeye giriyo çünkü..sorun yok yaniyerimseniben
merak edip sorabilirsin tabiki sana kimse bişey demedikaydirigubbakcemile5

yok be tadlım alınmadım kı sorun yok yanı
bu arada benım yazı boyutum hep buyuk ama yzdıgım topıclerde yazdıgım hersey buyukken kuculuyo gonderdımde bu topıcde olmadı

madem soz werdın dadlımmm o zamn tutcan süprizzzzz
ben senın yerıne ıceyım o zman :1rolleyes::roflol:

üfff banane yaa:çok üzgünüm:içicemm:jeyyar:bi taneden bişi olmazzemuszemuseşşeğin aklına karpuz kabuğu düştü bi kere:1rolleyes:ben eşşek sigarada karpuz kabuğumu oldufisfisfisolsun kaydirigubbakcemile3

bu arada benım yazı boyutum hep buyuk ama yzdıgım topıclerde yazdıgım hersey buyukken kuculuyo gonderdımde bu topıcde olmadı

kullanıcı profillerinde senin dediğin oluyor evet balım.

ama normal topiklerde olmuyor sanırsam büyük yazıp küçük çıkma olayı

büyükken küçülüyomukaydirigubbakcemile3ben senin için dedim tatlım sorun olmasın die:)
tamam durum anlaşıldı:lepi:sen dediğim gibi simli renksiz bir terekota al ama çok hafif renk versin..ilerleyen günlerde ben ekliycem alınca..o zaman fikir edinmiş olursun
ebişim güle güle kullan cicişlerini bebeemmm

benim kuzen onlar:eek:yeni aldımaklinialirimsmilesen yeni aldıklarımı görmedin dimi?aktar yaptım alıntılıyımmı??

büyükken küçülüyomukaydirigubbakcemile3ben senin için dedim tatlım sorun olmasın die:)
tamam durum anlaşıldı:lepi:sen dediğim gibi simli renksiz bir terekota al ama çok hafif renk versin..ilerleyen günlerde ben ekliycem alınca..o zaman fikir edinmiş olursun

benim kuzen onlar:eek:yeni aldımaklinialirimsmilesen yeni aldıklarımı görmedin dimi?aktar yaptım alıntılıyımmı??

tamm gurbanee almanı beklıcem hebıraz cabuk al Şeniz

X