Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kankaaaaaa çoraba bayıldım laaaaaaaa, çok zekiceaklinialirimsmile
Ben de alıcam işteeeeeee:jeyyar:

ama çamaşurları da gösterseydin çok makbula geçerdi aslında
ohaoldumsmile

melek ya takılara bayıldım tam benim tarzım çok zarif ve sade kımbilir sanada nasıl yakısmıstır olumunekankayizsmile

Pentinin çorabına bayıldım çok hoş duruyor ayrıca takılarında cidden çok kibarmış Tanrıçam hem bakımlı hemde zevkli hatunsun maşallah :asigim:
Ya fıstıkım sanırım benim selülit ve çatlak bakımına da başlamam gerekli sen yağdan memnun kalırsan hemencik bende alayım aslında çok kilom yok ama kalça bölgemde maalesef ki selülitlerim var :bbo: Baldırlarımda, belimde ve göğüslerimde de çatlaklar var özellikle de baldırlarımda acil bişiyler yapmam gerekli :çok üzgünüm: Yaz da geliyor eteklerle çatlaklarım çok kötü görünüyor kafamçokkarıştı

tanrıcam bu gece koyamam da yarın resmını koysam bı baksan benım su bır haftadır vucudumda bıseyler cıkıyor sıvılce ucu beyaz bacaklarımda hele henuz 4 5 tane war ama ucları beyaz beyaz ve cok acıyor suratımdada cok cıktı gogsumde omuzlarımda ve boynumda da kı ben hıc sıvılcelenmezdım.bakım yapıyorum sureklı.sımdı ben amelıyat olucam tedavı goruyorum kortızon ıgnelerı yedım acaba onlarmı yaptı yada kullandıgım ılaclar cunku baya bı sıstımde ben suratım ve gobegım sıstı sadece dun telefonda doktora soledım ılaclar cıkarmaz dedı gercı pazartesı gsterıcem doktora stres yada sıkıntıdan olabılırmıs yada onceden yemek yemezdım dogru duzgn smdı cok bıraz asırı cok yemege basladım o mu yapmıstır ne yapmıstır acaba:KK43: oncekı yazılarda kızlara yorum yapmıssın ya anlarsın kesın dıye yazıyorum resmınıde yarın ceker koyarım olurmuu?

Tanrıçam bebeğim çorabın adı ne diye geçiyor acaba bana ne bende istiyorum çok beğendim :asigim:

vay o çorabı bir bayanda görüp beğenmiştim acaba hangi markada bulurum diye düşünürken sen direk alıp koymuşsun canım..pentiymiş demek :) çorap çok güzel duruyor hem file izlenimi veriyor ama bu havalarda da üşütmüyor..

Güle güle kullan canım :))
terekotaya bayıldım yine :))))))

çok güzel bir parıltısı var ..
golden rose ne kadar hesaplıymış , bundan sonra ben de golden rose dan bakimm allık falan :KK66:)
aynen canım çok uygun,üstelik ben çok seviyorum bi bak derim..teşekkür ederim papatyamopuyorumnanaktan
tanrıçam rujlarımızın rengi aynıııhihoyyythihoyyyt
aaa harbimi kızzhihoyyyt
hepsi çok güzel güle güle kullan tanrıçammm a.s.
minikim kokoşum saolŞeniz
Tanrıçamm allığın rengi süper duruyo yaa ayy almam lazımm bayıldım. Aşkım ya bende de golden rose ruj var ama ben pek sevmedim böyle sanki 1 saatten sonra felan toplanıyo gibi oldu daha önce denemiş miydin sen?
biberimbende açık pembe bi ruju vardı soluk ölü gibi hiç sevmediğim bi renk ama nası aldım bilmiyorumkaydirigubbakcemile3topaklanma istemiyosun sürdükten sonra selpakla nemini alıp doğal görünüme kavuşturucaksın tatlışımkaydirigubbakcemile2
Çok güzeller Tanrıçammmaklinialirimsmile
Flormar kalemler çok güzelmişşş
güle güle kullan balım
:1hug:
teşekkür ederim elma şekerimopuyorumnanaktan
melegimmmm ne güzel seyler almıssın oyle :asigim:iyi gunlerde sür sürüştür kankamolumunekankayizsmile
kankam çok saololumunekankayizsmilehani sende almıcaktın bişeyler,almadınmı?
oyyyy oy oy hatunum sen neler almışsın oyle ne çok şey kaydirigubbakcemile3 güle güle kullan fıstıgım yakında senin aktarcı bascam bizim burada birsey yok ya aglamak istiyorum konak tarafında vardır ama orayıda hiç sevmıyorum kırocan kaynıyor
ya sen boşversene kanka ya:))kırocanları yemişim sen işinin bittiğine baksanaboshayallersmile
Offf süper süperrrrrr:icecream:
Yalnız kuzum Acı Çehre bi ara yasaklanmış mıydı ben mi öyle hatırlıyorum?
Zararlı olduğu söyleniyordu sanki.:uhm:
Ben korkuyorum zayıflama haplarından kuzum yaa, içmesen mi hiç
...:a015:
benim aktarda yasaklanan bişey olmaz kızbilmiyorumkismileyeni gelin gibi sergiliyolardı valla:))bu gün bitane içtim eve gelince..bildiğin ot balım ya..dur bak resmini çekicem..düşündüğün için saol aprilim,valla bende para vermek istemedim,onun yerine göğüs masaj yağı alıcaktım bide yüz yıkama jeli:))içim acıdı ama şu gırtlağımı kesemiyorum napimbilmiyorumkismileaskerim gelince şişko görmesin beniguclubacismile
ya ben bu topıgı yenı kesfettım umarım cok gec kalmamısımdır :sinifsinif:
geç olsun güç olmasın bacımsüprizzzzz
tanrıca bu golden rose teracotta allıkmı pudramı nıyetıne aldın canım bırde cok solgun gostermezmı sankı fazla sarı gıbı

rujun rengı tenınde ambalajdakı gıbı durmamıs cok dogal bende bakım gıdınce hangı serısı aceba
dudak kalemınde cok hos goz kalemınde bıtanem

aktanrdan aldlıklarına gelınce anacım sen bunları nereye saklıyosun hangıbırını kullanıyosun kız dıkkat et karacıgerı temız tutacam dıye fazla yuklenme anacım
allık niyetine kullanıcam canım,ama solartuma girersem komple yüzümede sürerim ama bunu değil..daha farklı tonlarda terekotaları..ama bunu allık niyetine..soluk gösterirmi cennetçim:))canlılık verir yüzeyerimseniben
yüklenicek bişey yok hayatım merak etmekaydirigubbakcemile5
makyaj malzemelerinin notunu aldım tanrıçam, güle güle kullan hepsiniolumunekankayizsmile

ya kızlar bişi sorcam:eek::eek: bu konu daha önce geçti mi bilmiyorum geçtiyse kusuruma bakmayın:eek:

saçlarınıza nasıl pratikçe krape yapıyosunuz, yada nasıl krapeliymiş süsü veriyosunuz:kedi::kedi:

bu arada hepinize iyi geceler bana tatlı rüyalarbayanssulusmile
saol cierimopuyorumnanaktancheescim ben tarakla yapıyorum krepe,bir tutam alıp tarağı dümdüz indiriyorum saçlarım kabarıyo tavus kuşu gibi:))
tanrıcam ben usengecım bıraz senın su elma portakal hk da yazdıklarından sonra elma yerken kabugunu yuzume suruyorum rendelemek yerıne
bugun elmayı surdum usutne portakla kestım surdum yıkadıktan sornada cılek yıyodum ıkıye kestım onu surdum ıyı edmısmıyımaklinialirimsmile
etmez olurmusun gülüm:lepi:
Ay dayanamadım geldim bilgisayarı kapatmadan dedim fotolar gelmiş mi bir bakayım bakalım diye oh iyi ki de bakmışım :jeyyar:
Tanrıçam ne güzel şeyler almışsın sen öyle güle güle kullan balım güzel günlerde sür sürüştür inşallah bayanssulusmile

kaydirigubbakcemile3yerim seni bennn şekertooo
çok saol bitanemm

kızlar bende bır zımbırtı aldım bılıyormusunuz bılmem ama benım cok ısıme yaradı dar sudyenı gevsetmek ıcın bır ek sudyenın kocalarına ek yapıyosun hanı olur kılo alırsınız sudyenınız daralır yada aldıgınız model sıkar cok ıyı bır cozum goruntusunu nasıl tarıf etsem sudyenın bırlesme kopcalarına benzıyor

Lavanta gerçekten cildi güzelleştirmekte çok etkili . İmex herzaman bulunsun ztn yanında canım ama sakın tüm cildine sürme :) tatlım lekeler için sabretmek lazım ama öyle çok bi lekende yok kafana takma .
kuzuum çok tşk ederim yaa bu uyarıları dikkate alıcam.. zaten bi ara imex kullanıyordum ama sonra bi faydası yok gibi geldi ve bırakmıştım.. demekki daha özenli ve sabırlı kullanmam şart kaydirigubbakcemile5
excipial hydro yu yüzün içinmi verdi!!ya vucut için o hayatım...ayrıca benzamisin bi tırt değil söyliyim:umursamaz:yerinde olsam imex alırım benzamisin yerine..boşuna cildini kurutur gerim gerim gerilirsinboshayallersmile
/QUOTE]
ayy walla yüzüme verdi eyvahedigeldismile benzamycinin bi halta yaramadığını biliyorum off ne çileli başım varmış akannehir burda başka topicteki yorumları okudum bitanem tretin ile ilgili herkese de iyi gelmemiş annemde yanımda okuduk şimdi o da ya zarar verirse diye başımın etini yedi mafoldumben acaba dra tekrar mı gitsem bilmiyorumkismile kullanıyım mı desem neyse annemi ikna etmem gerek benim kaydirigubbakcemile
bilgilerin için çok saol bitanem en yakın zamanda harekete geçicem :eek:
tanrıçam rujlarımızın rengi aynıııhihoyyythihoyyyt
heheyy bende de var aynı rucdan :kedi:
Tanrıçam bebeğim çorabın adı ne diye geçiyor acaba bana ne bende istiyorum çok beğendim :asigim:

tanrıcacıım bende bayıldım aldıklarına makyaj malzemelerine takılarına ve çoraplarınaa boshayallersmile çorabın adısını bende merak ediyorum :eek:

kızlar bende bır zımbırtı aldım bılıyormusunuz bılmem ama benım cok ısıme yaradı dar sudyenı gevsetmek ıcın bır ek sudyenın kocalarına ek yapıyosun hanı olur kılo alırsınız sudyenınız daralır yada aldıgınız model sıkar cok ıyı bır cozum goruntusunu nasıl tarıf etsem sudyenın bırlesme kopcalarına benzıyor

ahh keşke südyenimi daraltcak kadar büyüseler kaydirigubbakcemile3hiç takmam diyomuşummaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

benim aktarda yasaklanan bişey olmaz kızbilmiyorumkismileyeni gelin gibi sergiliyolardı valla:))bu gün bitane içtim eve gelince..bildiğin ot balım ya..dur bak resmini çekicem..düşündüğün için saol aprilim,valla bende para vermek istemedim,onun yerine göğüs masaj yağı alıcaktım bide yüz yıkama jeli:))içim acıdı ama şu gırtlağımı kesemiyorum napimbilmiyorumkismileaskerim gelince şişko görmesin beniguclubacismile

Bitanem, ne bileyim, ben korkarım böyle zayıflatma ürünlerinden...eyvahedigeldismile
Ama selülit yağına bayıldım, ben de alabilirim param oluncaboshayallersmile
Bir de, karaciğerini temizleyici ürünler kullanmakla süper yapıyorsun balım, ben de önem veriyorum o konuya, enginar tüketiyorum bol bol, çörekotu ve zerdeçal da aynı zamanda...kaydirigubbakcemile5

Yalnız bu Acı çehre dokunabilir karaciğere bebeğim. Çok kuvvetli bitkiler var içinde, bence en azından günde 1 tane iç, 3 tane yerine kuzum, tırstım ben Acı çehreden. İsmi de bi tuhaf yani
kafamçokkarıştı

Kankaaaaaa çoraba bayıldım laaaaaaaa, çok zekiceaklinialirimsmile
Ben de alıcam işteeeeeee:jeyyar:

ama çamaşurları da gösterseydin çok makbula geçerdi aslında
ohaoldumsmile
onları gösterirsen benimki cinnet geçirip beni gaztelerin 3.sayfa kapağına manşet ederohaoldumsmile
ama çok zexi şeyler aldığımı söyliyebilirim:nazar::jeyyar:
al tabi hacıolumunekankayizsmile
tanrıçam çoraplar çok güzellaklinialirimsmile

melek ya takılara bayıldım tam benim tarzım çok zarif ve sade kımbilir sanada nasıl yakısmıstır olumunekankayizsmile
çok saolun bitanelerimolumunekankayizsmile
Pentinin çorabına bayıldım çok hoş duruyor ayrıca takılarında cidden çok kibarmış Tanrıçam hem bakımlı hemde zevkli hatunsun maşallah :asigim:
Ya fıstıkım sanırım benim selülit ve çatlak bakımına da başlamam gerekli sen yağdan memnun kalırsan hemencik bende alayım aslında çok kilom yok ama kalça bölgemde maalesef ki selülitlerim var :bbo: Baldırlarımda, belimde ve göğüslerimde de çatlaklar var özellikle de baldırlarımda acil bişiyler yapmam gerekli :çok üzgünüm: Yaz da geliyor eteklerle çatlaklarım çok kötü görünüyor kafamçokkarıştı
saol canım benimŞenizben yağ bakımlarından memnunum..tavsiye ederim canım ilk defa almıyorum çünküyerimsenibenbol su içmeyi ihmal etme..
tanrıcam bu gece koyamam da yarın resmını koysam bı baksan benım su bır haftadır vucudumda bıseyler cıkıyor sıvılce ucu beyaz bacaklarımda hele henuz 4 5 tane war ama ucları beyaz beyaz ve cok acıyor suratımdada cok cıktı gogsumde omuzlarımda ve boynumda da kı ben hıc sıvılcelenmezdım.bakım yapıyorum sureklı.sımdı ben amelıyat olucam tedavı goruyorum kortızon ıgnelerı yedım acaba onlarmı yaptı yada kullandıgım ılaclar cunku baya bı sıstımde ben suratım ve gobegım sıstı sadece dun telefonda doktora soledım ılaclar cıkarmaz dedı gercı pazartesı gsterıcem doktora stres yada sıkıntıdan olabılırmıs yada onceden yemek yemezdım dogru duzgn smdı cok bıraz asırı cok yemege basladım o mu yapmıstır ne yapmıstır acaba:KK43: oncekı yazılarda kızlara yorum yapmıssın ya anlarsın kesın dıye yazıyorum resmınıde yarın ceker koyarım olurmuu?
ezgicim yüzünden başka heryerinde çıkıyo anladığım kadaı ile. karacierinde sorun var büyük ihtimalle..geçmiş sayfalarda eklemiştim devedikeni tohumu..onu iç canım kökten çözümkaydirigubbakcemile5birde çöven otu tarifime bak..sayfa numarası yazılı ilk sayfada..moralini bozma allahın izni ile geçer bakımlarla
penti tül die geçiyo.bide 15 den die bişey yazıyobenneyaptımki
vay o çorabı bir bayanda görüp beğenmiştim acaba hangi markada bulurum diye düşünürken sen direk alıp koymuşsun canım..pentiymiş demek :) çorap çok güzel duruyor hem file izlenimi veriyor ama bu havalarda da üşütmüyor..
file görünümünü çok severim ama bi o kadarda rahasız eder giyince:))böylesi daha iyi oluyo cidden tatlım
Fıstıklar bu topikte ne kadar çok misafir oluyor ya :1shok:
sorma anamakannehir

eklesene hayatım

evet haklısın canım ben de alıcam :) hangi renkleri var başka ? benim gördüğüm de kahverengimsiydi seninki de aynısı galiba ..

Bitanem, ne bileyim, ben korkarım böyle zayıflatma ürünlerinden...eyvahedigeldismile
Ama selülit yağına bayıldım, ben de alabilirim param oluncaboshayallersmile
Bir de, karaciğerini temizleyici ürünler kullanmakla süper yapıyorsun balım, ben de önem veriyorum o konuya, enginar tüketiyorum bol bol, çörekotu ve zerdeçal da aynı zamanda...kaydirigubbakcemile5

Yalnız bu Acı çehre dokunabilir karaciğere bebeğim. Çok kuvvetli bitkiler var içinde, bence en azından günde 1 tane iç, 3 tane yerine kuzum, tırstım ben Acı çehreden. İsmi de bi tuhaf yani
kafamçokkarıştı

aprilim bak böyle bitanem
966.jpg

972.jpg

zaten günde 1 tane içicem meleğim merak etmekaydirigubbakcemile5

aaa çok değişikmiş bebeğim, çok şapşırdım şuanda...akannehir
tımam balım, o zamansa içim rahat etti azcık
kaydirigubbakcemile2

X