Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:asigim:Livocan'ım, harikasın balımmm
Çantaya öldüm bittim yaa...boshayallersmile
Ben böle montları çok seviyorum, benimki, Çiçek Abbas montu mu giydin gene diyor sinir ediyor beni yaa, güdük montla üşürmüşüm hay Allam yaakaydirigubbakcemile3
Bebem, motor için daha erken değil mi, gerçi ızmir tabii daha sıcaktır aman fıtık olmayın...
şutarafagitti
sagol melegim benimm çicek abbas montu da neymıs sana takılıyor belli melegim...ya cnm motor bizim ayaklarımız gibi oldu motorsuz bir hayat dusenemıyorum yagmur camur yaz kıs farketmez hep altımızda...sende bilirsin zaten o rüzgarı yemek bambaska
Livimm çok güzelll:asigim: ya ben hep aynı giyiniyorum böyle değişik giyinmek istiyorum off çok hoş kombinlerinizboshayallersmile
canısı cok sagol opuyorumnanaktan sende kombinlerini eklesene bitanesi ...bende asılda hep aynıyım hep sade hep sade hep sade yakısmıs diger turlusu =(

satrapimm çok utandım cok tesekkur ettim

Son düzenleme:
canısı cok sagol opuyorumnanaktan sende kombinlerini eklesene bitanesi ...bende asılda hep aynıyım hep sade hep sade hep sade yakısmıs diger turlusu =(

Yrn inş ben de eklicem meleğim. Ama çok zarif oluyosun sen ya sade ama öyle basit durmuyo çok güzel taşıyosun:nazar:

sagol melegim benimm ...ya cnm motor bizim ayaklarımız gibi oldu motorsuz bir hayat dusenemıyorum yagmur camur yaz kıs farketmez hep altımızda...sende bilirsin zaten o rüzgarı yemek bambaska

Bebeğim o rüzgarı kışın yemeyi bizim totomuz yemiyo diyebilirim...:roflol:
Bi de benimki 'yok yerler ıslak, kayar, yok donarsın, denge gitti' filan bi pimpirik deli ediyo beni, yazın bile robocop gibi biniyoruz motora, bellik dizlik filanguclubacismile. İsttanbul trafiğinde motor kesinlikle en güzel bişey ama, heryer 10 dakka
:lepi:

Tanrıçam merakla beklemedeyim aşkitomdelikafadulden

Yrn inş ben de eklicem meleğim. Ama çok zarif oluyosun sen ya sade ama öyle basit durmuyo çok güzel taşıyosun:nazar:

:kedi: :kedi: oy canım cok sekersin merakla bekliyorum yrna ekleyeceklerini

kızlar yrna herkes eklesin olur mu april sende ekle kuzummmmmm lutfen diger hatunlarımızda eklesin

Bi de benimki 'yok yerler ıslak, kayar, yok donarsın, denge gitti' filan bi pimpirik deli ediyo beni, yazın bile robocop gibi biniyoruz motora, bellik dizlik filanguclubacismile. ısttanbul trafiğinde motor kesinlikle en güzel bişey ama, heryer 10 dakka

of bebekom yazın o hiç cekilmez helede uzun yolda ama en iyisini yapıyorsunuz olumunekankayizsmile ...yagmur ilk yagmaga basladıgında yani çiselemeye basladıgında kayma olasılıgı yuksek oluyor biz oyle zamanlarda biraz bekliyoruz sonra atlıyoruz motora tabi sıkılır sıklam oluyoruz (bu kacınılmaz)

tanrıcammmmm melegim bende merakla bekliyorum

Livim yarın da eve gitmicem ama öbür gün eklicem mutlaka bebekim, çok özendim ben de...hihoyyyt
Yahu benimki her konuda takıntılı, ben araba kullanırken sağolsun, sanki ralli yapıcam gibi korkuyor, nerdeyse abartıp arka koltuğa oturacak
sempatiksalakcinni

hızlı resimden yüklüyorum ama deli ediyo beniohaoldumsmilesayfa 2 saatte anca açılıyo:umursamaz:
liviminki kadar olmasada bende ona yakın bişeyler yaptımaklinialirimsmile
bol pantol+deri ceket+tımbır bot+saat+çanta...he bide krem rengi boğazlı kazakboshayallersmile
1139.jpg

:kedi:
1144.jpg

1147.jpg

:hulya:
1150.jpg

amanınnn, cekete bayıldım...bu rengi çok severim aşkitom, boshayallersmile
botla süpersonik olur...çantayla da klasik-spor uyumu olmuş, çok beğendim bebem:asigim:

bu sezon deri ceketlerde epey indirim görüyorum kızlar, ne dersiniz, hangi markadaki iyidir?

Ay sorma cnm bende de var bi tane pembe ölü gibi böyle nasıl bi renk ben de nasıl aldım bilmiyom o an ışıktan mı farklı geldi de aldım bilmiyombilmiyorumkismile Aşkım öyle yaparım hep ama yine oluyo ya gıcık oluyorum:sinifsinif:

Bi de bu selülit yağı işe yarıyo mu bitanem aldıklarına bittim kombinine de bittimm harikasın senŞeniz
sensin harika biberitomŞenizvalla yağları ben seviyorum biberim tavsiye ederim yanikaydirigubbakcemile5
Balım, biz de klasik giyiniyoruz zaman zaman, davetlerde bazı yemeklerde filan. Alışığım ben sevdalımın resmi haline, ama daha sade bir tarzımız var genel olarak.olumunekankayizsmile

Kuzu sarmam, ben şimdik ablamın evindeyim, ondan mütevellit foto ekleyemicim balım...
:a015:
eve geçince bekliyoruzkaydirigubbakcemile
sen zaten takıda bile taş ışıltı vesaire sevmessin hacı biliyorum:))o bakımdan yollarımız bu noktada ayrılıyo:))
Bi de benimki 'yok yerler ıslak, kayar, yok donarsın, denge gitti' filan bi pimpirik deli ediyo beni, yazın bile robocop gibi biniyoruz motora, bellik dizlik filanguclubacismile. İsttanbul trafiğinde motor kesinlikle en güzel bişey ama, heryer 10 dakka

pabucumun rakçıları:dilcikar:artı motorcuları:dilcikar:benim aşkımında el arabası var nomuşsüprizzzzzsempatiksalakcinnihavanız batsın zillileraklinialirimsmileyakışır arkadaşlarımaopuyorumnanaktan

ya goremıyorum neden ki oof ya alıntı tıklayıp linklerine baktım int sayfasına o linki copy paste yaptım oylede olmadı =( acılmıyor

pabucumun rakçıları:dilcikar:artı motorcuları:dilcikar:benim aşkımında el arabası var nomuşsüprizzzzzsempatiksalakcinnihavanız batsın zillileraklinialirimsmileyakışır arkadaşlarımaopuyorumnanaktan

sorma kanka ne havası motorla hava mı yapılır allahını seversen neysem ne dicem su linklere bi el at bebegim tav oldum goremıyorum resimleri :gitme:

sorma kanka ne havası motorla hava mı yapılır allahını seversen neysem ne dicem su linklere bi el at bebegim tav oldum goremıyorum resimleri :gitme:

öyle derler ya kuzum havan batsın:smiley-cool:sen yapmıyosun zaten öyle derler mahalle eşrafı dilinde:))
bebem göremiyomusun yabilmiyorumkismilebende çıkıyo,alıntılasammı tekrar acababilmiyorumkismile

eve geçince bekliyoruzkaydirigubbakcemile
sen zaten takıda bile taş ışıltı vesaire sevmessin hacı biliyorum:))o bakımdan yollarımız bu noktada ayrılıyo:))

:roflol::roflol::roflol:

Aşkitim, oyy çözmüşün beni nasıl da unutmazmışşş yerim ben seni balımopuyorumnanaktan
Tencerem var tavam var, trakyalıyım (h)avam var
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hızlı resimden yüklüyorum ama deli ediyo beniohaoldumsmilesayfa 2 saatte anca açılıyo:umursamaz:
liviminki kadar olmasada bende ona yakın bişeyler yaptımaklinialirimsmile
bol pantol+deri ceket+tımbır bot+saat+çanta...he bide krem rengi boğazlı kazakboshayallersmile
1139.jpg

1144.jpg

1147.jpg

:hulya:
1150.jpg

Livim bakalım görebilecek misin pamuğum...:hulya:

:roflol::roflol::roflol:

Aşkitim, oyy çözmüşün beni nasıl da unutmazmışşş yerim ben seni balımopuyorumnanaktan
Tencerem var tavam var, trakyalıyım (h)avam var
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
unutmamaklinialirimsmileavam varkaydirigubbakcemile3hastayım sana be yaaopuyorumnanaktan
amanınnn, cekete bayıldım...bu rengi çok severim aşkitom, boshayallersmile
botla süpersonik olur...çantayla da klasik-spor uyumu olmuş, çok beğendim bebem:asigim:

bu sezon deri ceketlerde epey indirim görüyorum kızlar, ne dersiniz, hangi markadaki iyidir?

Şeniz
aprilim benimkisi türk markası valla mısra die bişey:) 70 tl ye almıştım geçenlerde

X