Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kizlar kizlar nabersiniz kizlar kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
selayım gelmiş miş miş:1hug:
hoşgeldin kalp gözüm:smiley-cool:Şeniz
yarışma var kız katılsanakaydirigubbakcemile2

hoşbuldum canımopuyorumnanaktan
koşturmaca işte hep
siz ne yaptınız ben yokkene

kanka,çekilişle haşır neşir olduk
seninde olmanı çok isterdim bitanem biliyosun:gitme:ama şans işte:a015:
islomuz başını kaşıyamıyo işten güçten
pati,minik ben biber karısı burdayız bebem,livimizin sevgilisi askere gidicek
canı sıkkın:a015:
aprilimizde yarinin yanına gitti:lepi:arzumuzun işleri var.gelince anlatır.akitroş arada gelip gidiyo
ayburumuzda hamile biliyosun:CüvCüv:eek:da sık sık gelmiyo.ama iyi keyfiopuyorumnanaktan
işte son durum:smiley-cool:

hosbulduk nazalpim buralar cok sakin bugun kizlar gecemi mi ugruyorlar neyapiyorlar :KK1:
kombin bölümündede danruca kombin eklemeyeni öldürcekmis bu gece :roflol: heralde hazirlik yapiyorlar

danruca hatunum selamin selamin aleykum diyerek basliyorum benim dudaklar incecik anacim ve bir parlaticidan baska bisi sürmem neyine katilcam sondan birinci olmak icinmi :KK1: sagol canim ama yorumlarimla kesin katilacagim
bide bisi sorcam sen sacini kendin boyuyormusun ben garnier in akici boyalarindan aldim 8 hafta dayaniyormus cikolata kahvesi kendim boyasam nasil boyarim ???? biraz saclarim acildi cingeneye benziyorum ala bula her renk var gibi sacimda bu gece boyasammi arkadasimi beklesem bilemedim offfff

Son düzenleme:
selayım gelmiş miş miş:1hug:
hoşgeldin kalp gözüm:smiley-cool:Şeniz
yarışma var kız katılsanakaydirigubbakcemile2

kanka,çekilişle haşır neşir olduk
seninde olmanı çok isterdim bitanem biliyosun:gitme:ama şans işte:a015:
islomuz başını kaşıyamıyo işten güçten
pati,minik ben biber karısı burdayız bebem,livimizin sevgilisi askere gidicek
canı sıkkın:a015:
aprilimizde yarinin yanına gitti:lepi:arzumuzun işleri var.gelince anlatır.akitroş arada gelip gidiyo
ayburumuzda hamile biliyosun:CüvCüv:eek:da sık sık gelmiyo.ama iyi keyfiopuyorumnanaktan
işte son durum:smiley-cool:

biliyom bebemm başka çekilişe inşallah
aman herkes iyi yani daha ne olsun
livime şimdiden allah kavuştursun diyeyim

danruca hatunum selamin selamin aleykum diyerek basliyorum benim dudaklar incecik anacim ve bir parlaticidan baska bisi sürmem neyine katilcam sondan birinci olmak icinmi :KK1: sagol canim ama yorumlarimla kesin katilacagim
bide bisi sorcam sen sacini kendin boyuyormusun ben garnier in akici boyalarindan aldim 8 hafta dayaniyormus cikolata kahvesi kendim boyasam nasil boyarim ???? biraz saclarim acildi cingeneye benziyorum ala bula her renk var gibi sacimda bu gece boyasammi arkadasimi beklesem bilemedim offfff

bebem dudağın inceliği sorun değil,önemli olan konseptin güzel olması
dudak güzellik yarışması değil,en güzel ruj tanıtımı ve konsept olucak bebemolumunekankayizsmile
kendim boyamıyorum seloşum,ama boyadığımda oldu...akıcı boya hakkında bilgim yok.boyıyacaksan akmayandan boya:smiley-cool:
eğer kendin boyuyacaksan arkalardan başla.arka diplerden sür,ön diplere doğru gel.dipler bitince bütün saça yedir boyayı.45-50 dakika sonra yıkarsın

Son düzenleme:
akici almamin nedeni gecici olsun türkiyeye gelecegim orda deli gibi dolanmamakti buraya döndükten sonra yine kuaföre gidecegim canim o yüzden öyle düsündüm artik aldim boyayi yani :KK1:
zaten cok koyu istemiyorum biliyonmuuuu kaydirigubbakcemile2
verdigin taktigi deniyeyim ben

akici almamin nedeni gecici olsun türkiyeye gelecegim orda deli gibi dolanmamakti buraya döndükten sonra yine kuaföre gidecegim canim o yüzden öyle düsündüm artik aldim boyayi yani :KK1:
zaten cok koyu istemiyorum biliyonmuuuu kaydirigubbakcemile2
verdigin taktigi deniyeyim ben

anladım seloşumolumunekankayizsmile
demek türkiye ye geliyosun:sm_cool: hoşgeliyosun bitanemopuyorumnanaktan
maksadı anladım şimdi,öyleyse sen boya bebemŞeniz

Son düzenleme:
ebet canimin ici istanbullara acilacagim kestirip bictircem biraz kendimden :CüvCüv: :CüvCüv:

oooo hemde istanbul'a,burnumuzun dibine geliyosun he:teytey::sm_cool:
çok sevindim canım benim ya:smiley-cool:
görmüş kadar sevindim vallasırnaşık şey

Son düzenleme:
Selam güzellerimolumunekankayizsmile
Danrıçam kombinlerine aşık olduğum zevkli hatunum:asigim:
Bayıldım eklediklerine. Havuçlu maskeyi de tuttum hacı denemek lazım:hulya:

Havuç maskesi(resimli)
havuç 'a 'vitamini içeren bir sebze.cildimiz ve gözlerimiz için muazzam bir şifa kaynağı
hem yiyerek,hemde cildimize sürerek,bu mucize sebzeden neden faydalanmıyalım:smiley-cool::lepi:​

fal2007_touchon_carrots.jpg

yapılışı: yarım havucu rendeliyelim..içine biraz yoğurt koyup ezmeye devam edelim
karışımı yüzümüze sürelim
dökülmesini önlemek için sürdükten sonra üzerine gazlı bez,yada peçete koyabilirsiniz
20 dakika kaldıktan sonra yıkayınbayanssulusmile

faydaları: içinde 'a' vitamini olduğu için,sivilceli ciltlerede etkisi vardır...
cilde ışıltı verir,kırışıklıklara iyi gelir
güzelliğinize güzellik ve doğal bir ışıltı katar:lepi:

NOT:havuç suyu içmekte cilt için harika bir iksirdir
ama abartmamak kaydı ileyerimseniben
Meleko oyy maskelerde mi eklenmiş ama feci canım çekti iyi mi evde de havuç yok senağlama A vitamini dediğin gibi çok faydalı suyu sıkıp içmek lazım .:lepi:
geçen gün aldığım bir kaç ürünü tanıtmak istiyorum sizlere
ama eksik olarak:)çünkü çekiliş için arkadaşıma aldığım bir kaç üründen,dayanamayıp kendimede aldım:kedi:
onlarıda bayramdan sonra eklerimhihoyyytşimdi eklersem afiş olurum millete:smiley-cool:​

en baştan,sırası ile başlıyorum anlatmayakaydirigubbakcemile5​

fruit kicks down under nar özlü şampuan: biliyosunuz,bi kaç ay önce bu şampuanın mavi renkli olan,üzümlü serisini almıştım
bu sefer kırmızı renkteki narlı şampuanını aldımhihoyyytbu şampuanın en sevdiğim özelliği çevre dostu olması
ayrıca harika kokuları
ve doğal oluşu...fiyatları 9 tl civarı.kozmetikçilerde bulabilirsiniz.ben severek kullanıyorum.narlı serisinide çok beğendim.tavsiye ederimkaydirigubbakcemile5

Gliss,sıvı saç bakım kremi: bunuda kozmetikçiden 7 tl gibi bir fiyata aldım.banyo sonrası nemli saça sıkıp,o şekilde tarıyorum
bildiğimiz' mavi su '(kuaförlerde olan)işlemini görüyor.boyalı saçlar için olanını aldım ben.saça ışıltı veriyormuş:smiley-cool:
saçları ipek gibi yapıyor,bunuda çok beğendim,tavsiye ederimopuyorumnanaktan

rexona teens pudralı deodorant:bu ürün zaten vazgeçilmezim.ne zaman görsem alıyorum.koltuk altına sıkılır aslında.pudralı bir ürün olduğu için
ama ben bunu çok muntazam bir şekilde itina ile:smiley-cool:çalkalayıpkaydirigubbakcemile2
vücuduma uyguluyorumzemuszemusbildiğimiz deodorant işlemi görüyor bende:lepi:
kokusu bir harika.şiddetle tavsiye edilirbayanssulusmile fiyatlarıda 4-6 tl arası değişiyor

nivea dry comfort:benim diğer vazgeçilmezim
koltuk altı stiği..terlemeyi ve kokuyu önlüyor.o kadar ürün kullandım,ama en beğendiğim nivea oldubayanssulusmile

tüy sarartıcıyı ve ağda:)onların tanıtıma ihtiyacı yok.amaç ortada:smiley-cool:

sarı sünger:onu,cilt bakım maskesi yaptıktan sonra,yüzümü temizlerken kullanıyorum
çok pratik oluyor canlar.fiyatıda 2 tl.tabi kalitesi ve cinsine göre değişiyor:hulya:

renkli fondoten süngerleri: bunların kalpli,yıldızlı,çeşit çeşit olanlarıda varhihoyyytçok sempatikler
makyaj yaparken yardımcı oluyorkaydirigubbakcemile5

Oyyyyyyy melekom cicişlerini yesinler senin güle güle kullan .Ağda bantında elma özlü mü yazıyor ne yuh elma özlüsünde mi çıkamışlar ne güzel cokacimcoook

Gliss bende sarısını kullanıyorum kokusu dehşet güzel :lepi:

Selam güzellerimolumunekankayizsmile
Danrıçam kombinlerine aşık olduğum zevkli hatunum:asigim:
Bayıldım eklediklerine. Havuçlu maskeyi de tuttum hacı denemek lazım:hulya:
selam bebemopuyorumnanaktan
teşekkürler islom:kedi:bende senin ceketlerini çok beğendim
ama hala üzerinde göremedik:dilcikar:

Meleko oyy maskelerde mi eklenmiş ama feci canım çekti iyi mi evde de havuç yok senağlama A vitamini dediğin gibi çok faydalı suyu sıkıp içmek lazım .
Oyyyyyyy melekom cicişlerini yesinler senin güle güle kullan .Ağda bantında elma özlü mü yazıyor ne yuh elma özlüsünde mi çıkamışlar ne güzel cokacimcoook

Gliss bende sarısını kullanıyorum kokusu dehşet güzel :lepi:

kankam:1hug:saol meleğimŞeniz sarısını patide kullanıyo,oda çok memnun kanka
eskiden mavi su alırdım ben,glisste alıyodum ama,kullanmadan millete dağıtıyodum nedense-tatlicadiarzu-
çok beğendim,artık bırakmamkaydirigubbakcemile5
bebeğim ağda bantını 5 tl yemi ne aldım, çok güzel alıyo.dandik çıkmadı
veeet ler çok pahalı ya:sinifsinif: onlarda çeşit bol ama
çileklisi bile var:smiley-cool:kanka sir ağdalardada bi sürü çeşit var
meyveli felan:icecream:mis gibi kokuyo valla:)

Son düzenleme:
Kankam bende önceden pembesini kullanıyordum sonradan sarıya geçtim 2 sininde kokusu dehset güzel biliyorum .

Demek ağda bantını 5 tl ye aldın meleğim çok iyiye almışssın bende bimden sırlı ağda alıyorum onunda fiyatı çok uygun .Veet ne alcağız kuzum ya hepsinin işlevi aynı zaten .Benim popocuğumdakı sarı tüylere bile tahammülüm olmadığı için:roflol: aldığım çabuk tükeniyor kusura bakmasınlar o kadar para bayılayız dimi kanka =)

Meleko kozmetik alışverişi için bayramdan önceki haftayı bekliyorum fenalı indirim yaparlar bence :1rolleyes:

Son düzenleme:
Kanka yeni bi takım daha aldım süpersonik en kısa zamanda giyinip çekinip koyunmam lazım haklısınsempatiksalakcinni
eklemede kırıyım kafanı:nazar:
güle güle kullan hacı:jeyyar:

Kankam bende önceden pembesini kullanıyordum sonradan sarıya geçtim 2 sininde kokusu dehset güzel biliyorum .

Demek ağda bantını 5 tl ye aldın meleğim çok iyiye almışssın bende bimden sırlı ağda alıyorum onunda fiyatı çok uygun .Veet ne alcağız kuzum ya hepsinin işlevi aynı zaten .Benim popocuğumdakı sarı tüylere bile tahammülüm olmadığı için:roflol: aldığım çabuk tükeniyor kusura bakmasınlar o kadar para bayılayız dimi kanka =)

Meleko kozmetik alışverişi için bayramdan önceki haftayı bekliyorum fenalı indirim yaparlar bence :1rolleyes:

sırnaşık şey aynen kanka,ne gerek var allasen:dilcikar:
işlev aynı:smiley-cool:bende tüye tahamül edemiyorum kankaohaoldumsmile:roflol: annem alıyo bazen blendormu ne markası,ya dia dan,ya bimden:)onlarda çok yugun fiyatlı
aynen kızım,ne bayılıcaz o kadar para ya:))
bencede bayramdan indirimini beklemeliguclubacismile
bende watsonsa uğramayı düşünüyorum bayram öncesi:KK3:

Son düzenleme:
Kankalarım bu saat nasıl sizce?
Sevdalıma almayı düşünüyorum nişan için kaydirigubbakcemile2

sapc100681f01.jpg

Kankam biten rujlarımı değerlendirmek için, benimde Watsons'a uğrayıp küçük kaplardan almam lazım .

İslandım burada çok güzel görünüyor gerçekte nasıl ki .Bende sevdiceğime doğum gününde bir saat almıştım ama kendileri kadranı eşek kadar saatleri beğendiği için gidip iade etmiştik .Saatte ne tarzdan hoşlandığını biliyorsan al bilmiyorsanda öğren bence .

Erkek saati denilince akılıma Armani :asigim:geliyor bence o markaya bak .

Son düzenleme:
kanka gayet güzel
demek nişan için he:sm_cool::teytey: :dance:
ee ne zaman nişan:asigim:
Hee kanka nişan için:dance:
Ama zamanını babey bilicek:1ninca:
Bayramdan sonra resmi tanışma vareyvahedigeldismile
Ben çeyiz olayına dalmadan saat işini aradan çıkarayım diyorum valla kuruşsuz kalıcam onu bunu alayım derken. En azından şimdiden alayım da kafam rahat olsun dedim kanka.
Ya bu arada sadece saat alınması gerektiğini biliyorum. Saat ne zaman verilir kim takar bilmiyom hacı ya nası oluyo bu olaylarbenneyaptımki

Kankam biten rujlarımı değerlendirmek için, benimde Watsons'a uğrayıp küçük kaplardan almam lazım .

İslandım burada çok güzel görünüyor gerçekte nasıl ki .Bende sevdiceğime doğum gününde bir saat almıştım ama kendileri kadranı eşek kadar saatleri beğendiği için gidip iade etmiştik .Saatte ne tarzdan hoşlandığını biliyorsan al bilmiyorsanda öğren bence .

Erkek saati denilince akılıma Armani :asigim:geliyor bence o markaya bak .

Livom hepsi burada da 46 tane yorum var hepsi de saate aşık olmuş
Aşkomun saatlerini de hep ben seçerim zati, beğeneceğine inanıyorum. Aksi olursa da paşa paşa takacak düğünlük saat yani:eek:klava:

İslandım sen biliyorsun güzel ama dahada güzelleri vardır bence Armaniye bak bence uygun yollu saatleride var Armanininsositososito

Demek bayramdan sonra resmi tanışma var çok sevindim senin adına canım .Offffff benim gözümde büyüyor nişan mişan olayları ne etcem zamanı geldiğinde bilmiyorum kafamçokkarıştı

Kızlar şu aralar kızıl aşkıya yanıp tutuşuyorum kankamdan bana geçti galiba
Aslında şu an ki rengimi yani siyahıda acayip seviyorum :asigim: bugüne kadar yaptıklarımın içinde bana en çok yakışan bu oldu ama kızıl istiyom işte kızıl :çok üzgünüm:
Saçları açtırmak mı lazım başka türlü olmaz mı meleklerim? (Oryal fln sakat işler öyle birsey düşünmüyorum )

Son düzenleme:
X