Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
muratmetin_Bayrak_1024x768_copy.jpg

Türkiye Cumhuriyeti, dünya varoldukça, Atatürk’ün çizdiği yolda ve onun ışığında var olacaktır. Tüm yurttaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun

Tanrıça çok teşekkürler canım opuyorumnanaktan
Likit fondaten günlük kullanım için abartı kaçmaz dimi toz fondateni önermiyorsun sanırım canım..
O kapatıcıdan alıcam cumartesi günü çok teşekkürler tatlım..

canoopuyorumnanaktan
hoşgeldin ve güle güle her zamanki gibi
ayrıca tüm milletimizin bayramı kutlu olsun tatlımkaydirigubbakcemile5

Tanrıça çok teşekkürler canım opuyorumnanaktan
Likit fondaten günlük kullanım için abartı kaçmaz dimi toz fondateni önermiyorsun sanırım canım..
O kapatıcıdan alıcam cumartesi günü çok teşekkürler tatlım..

rica ederim canımŞeniz
didemcim,toz fondoten mineralli fondotendir.mineralli ürünler günlük kullanım için ağar kaçar
canım bahsettiğim ürünler hafif ürünler
özellikle maybelline.
KVM39085_186.jpg

bahsettiğim ürün bu.bunu alırsan sorun yaşıyacağını düşünmüyorum extrem bir durum olmadıkça(alerjik reoksyonlar gibi)
fiyatıda 15 tl olması lazım.günlük kullanım için ideal bence

Havuç maskesi(resimli)
havuç 'a 'vitamini içeren bir sebze.cildimiz ve gözlerimiz için muazzam bir şifa kaynağı
hem yiyerek,hemde cildimize sürerek,bu mucize sebzeden neden faydalanmıyalım:smiley-cool::lepi:​

fal2007_touchon_carrots.jpg

yapılışı: yarım havucu rendeliyelim..içine biraz yoğurt koyup ezmeye devam edelim
karışımı yüzümüze sürelim
dökülmesini önlemek için sürdükten sonra üzerine gazlı bez,yada peçete koyabilirsiniz
20 dakika kaldıktan sonra yıkayınbayanssulusmile

faydaları: içinde 'a' vitamini olduğu için,sivilceli ciltlerede etkisi vardır...
cilde ışıltı verir,kırışıklıklara iyi gelir
güzelliğinize güzellik ve doğal bir ışıltı katar:lepi:

NOT:havuç suyu içmekte cilt için harika bir iksirdir
ama abartmamak kaydı ileyerimseniben

geçen gün aldığım bir kaç ürünü tanıtmak istiyorum sizlere
ama eksik olarak:)çünkü çekiliş için arkadaşıma aldığım bir kaç üründen,dayanamayıp kendimede aldım:kedi:
onlarıda bayramdan sonra eklerimhihoyyytşimdi eklersem afiş olurum millete:smiley-cool:​

en baştan,sırası ile başlıyorum anlatmayakaydirigubbakcemile5​

fruit kicks down under nar özlü şampuan: biliyosunuz,bi kaç ay önce bu şampuanın mavi renkli olan,üzümlü serisini almıştım
bu sefer kırmızı renkteki narlı şampuanını aldımhihoyyytbu şampuanın en sevdiğim özelliği çevre dostu olması
ayrıca harika kokuları
ve doğal oluşu...fiyatları 9 tl civarı.kozmetikçilerde bulabilirsiniz.ben severek kullanıyorum.narlı serisinide çok beğendim.tavsiye ederimkaydirigubbakcemile5

Gliss,sıvı saç bakım kremi: bunuda kozmetikçiden 7 tl gibi bir fiyata aldım.banyo sonrası nemli saça sıkıp,o şekilde tarıyorum
bildiğimiz' mavi su '(kuaförlerde olan)işlemini görüyor.boyalı saçlar için olanını aldım ben.saça ışıltı veriyormuş:smiley-cool:
saçları ipek gibi yapıyor,bunuda çok beğendim,tavsiye ederimopuyorumnanaktan

rexona teens pudralı deodorant:bu ürün zaten vazgeçilmezim.ne zaman görsem alıyorum.koltuk altına sıkılır aslında.pudralı bir ürün olduğu için
ama ben bunu çok muntazam bir şekilde itina ile:smiley-cool:çalkalayıpkaydirigubbakcemile2
vücuduma uyguluyorumzemuszemusbildiğimiz deodorant işlemi görüyor bende:lepi:
kokusu bir harika.şiddetle tavsiye edilirbayanssulusmile fiyatlarıda 4-6 tl arası değişiyor

nivea dry comfort:benim diğer vazgeçilmezim
koltuk altı stiği..terlemeyi ve kokuyu önlüyor.o kadar ürün kullandım,ama en beğendiğim nivea oldubayanssulusmile

tüy sarartıcıyı ve ağda:)onların tanıtıma ihtiyacı yok.amaç ortada:smiley-cool:

sarı sünger:onu,cilt bakım maskesi yaptıktan sonra,yüzümü temizlerken kullanıyorum
çok pratik oluyor canlar.fiyatıda 2 tl.tabi kalitesi ve cinsine göre değişiyor:hulya:

renkli fondoten süngerleri: bunların kalpli,yıldızlı,çeşit çeşit olanlarıda varhihoyyytçok sempatikler
makyaj yaparken yardımcı oluyorkaydirigubbakcemile5

oy oy oyyy süslüdür o çokkk güzeller tanrıçam güzel günlerde güle güle kullan hepsini

hoşgeldin prensesimopuyorumnanaktanteşekkür ederim bitanem
fazla bişey almadım:KK1:ama diğer aldıklarımıda eklemedim.aldığım hediyeler anlaşılmasın diyeaklinialirimsmile
memnun kaldığım ürünlerimi paylaştım sizlerle canımŞeniz

geçen gün aldığım bir kaç ürünü tanıtmak istiyorum sizlere
ama eksik olarak:)çünkü çekiliş için arkadaşıma aldığım bir kaç üründen,dayanamayıp kendimede aldım:kedi:
onlarıda bayramdan sonra eklerimhihoyyytşimdi eklersem afiş olurum millete:smiley-cool:​

en baştan,sırası ile başlıyorum anlatmayakaydirigubbakcemile5​

fruit kicks down under nar özlü şampuan: biliyosunuz,bi kaç ay önce bu şampuanın mavi renkli olan,üzümlü serisini almıştım
bu sefer kırmızı renkteki narlı şampuanını aldımhihoyyytbu şampuanın en sevdiğim özelliği çevre dostu olması
ayrıca harika kokuları
ve doğal oluşu...fiyatları 9 tl civarı.kozmetikçilerde bulabilirsiniz.ben severek kullanıyorum.narlı serisinide çok beğendim.tavsiye ederimkaydirigubbakcemile5

Gliss,sıvı saç bakım kremi: bunuda kozmetikçiden 7 tl gibi bir fiyata aldım.banyo sonrası nemli saça sıkıp,o şekilde tarıyorum
bildiğimiz' mavi su '(kuaförlerde olan)işlemini görüyor.boyalı saçlar için olanını aldım ben.saça ışıltı veriyormuş:smiley-cool:
saçları ipek gibi yapıyor,bunuda çok beğendim,tavsiye ederimopuyorumnanaktan

rexona teens pudralı deodorant:bu ürün zaten vazgeçilmezim.ne zaman görsem alıyorum.koltuk altına sıkılır aslında.pudralı bir ürün olduğu için
ama ben bunu çok muntazam bir şekilde itina ile:smiley-cool:çalkalayıpkaydirigubbakcemile2
vücuduma uyguluyorumzemuszemusbildiğimiz deodorant işlemi görüyor bende:lepi:
kokusu bir harika.şiddetle tavsiye edilirbayanssulusmile fiyatlarıda 4-6 tl arası değişiyor

nivea dry comfort:benim diğer vazgeçilmezim
koltuk altı stiği..terlemeyi ve kokuyu önlüyor.o kadar ürün kullandım,ama en beğendiğim nivea oldubayanssulusmile

tüy sarartıcıyı ve ağda:)onların tanıtıma ihtiyacı yok.amaç ortada:smiley-cool:

sarı sünger:onu,cilt bakım maskesi yaptıktan sonra,yüzümü temizlerken kullanıyorum
çok pratik oluyor canlar.fiyatıda 2 tl.tabi kalitesi ve cinsine göre değişiyor:hulya:

renkli fondoten süngerleri: bunların kalpli,yıldızlı,çeşit çeşit olanlarıda varhihoyyytçok sempatikler
makyaj yaparken yardımcı oluyorkaydirigubbakcemile5

bebeikomm güle güle kullan hepsiniiolumunekankayizsmile

Havuç maskesi(resimli)
havuç 'a 'vitamini içeren bir sebze.cildimiz ve gözlerimiz için muazzam bir şifa kaynağı
hem yiyerek,hemde cildimize sürerek,bu mucize sebzeden neden faydalanmıyalım:smiley-cool::lepi:​

fal2007_touchon_carrots.jpg

yapılışı: yarım havucu rendeliyelim..içine biraz yoğurt koyup ezmeye devam edelim
karışımı yüzümüze sürelim
dökülmesini önlemek için sürdükten sonra üzerine gazlı bez,yada peçete koyabilirsiniz
20 dakika kaldıktan sonra yıkayınbayanssulusmile

faydaları: içinde 'a' vitamini olduğu için,sivilceli ciltlerede etkisi vardır...
cilde ışıltı verir,kırışıklıklara iyi gelir
güzelliğinize güzellik ve doğal bir ışıltı katar:lepi:

NOT:havuç suyu içmekte cilt için harika bir iksirdir
ama abartmamak kaydı ileyerimseniben

kankammm opuyorumnanaktan
havucun bi etkisi de bronzlaştırıyor bayanssulusmile
yazın havuc suyu çok içerim oyzden cokacimcoook hemde havuc yagı surerm cildime hihoyyyt
yarında maskesini yapcemmm :içelim: :nazar:

şıvartzkopf -tatlicadiarzu- sempatiksalakcinni glissi bende çok begeniyorum :lepi: bitmeden hemen gidip bi tane daha alıyrm hatta

bebeikomm güle güle kullan hepsiniiolumunekankayizsmile
kankitim teşekkür ederimopuyorumnanaktan
Güle güle kullan kankamŞeniz Tüy sarartıcıdan memnun musun kanka herhangi bi olumsuz özelliği var mı?
saol kankamaklinialirimsmile
hiç bi olumsuzluğunu görmedim hacı.tavsiye ederimkaydirigubbakcemile5

kankammm opuyorumnanaktan
havucun bi etkisi de bronzlaştırıyor bayanssulusmile
yazın havuc suyu çok içerim oyzden cokacimcoook hemde havuc yagı surerm cildime hihoyyyt
yarında maskesini yapcemmm :içelim: :nazar:
neler de biliyo bizim kız:nazar:
vay vay vayCADIARZU:nazar:aklinialirimsmileaynen convaynen:smiley-cool:
ama suyunu sürürsen bronzlaştırıcı etkisi o zaman olur hacıolumunekankayizsmile
yarın yapıcaksın demeksengözlerimebaksanabsanmıyorum ama neyse:hulya:

şıvartzkopf -tatlicadiarzu- sempatiksalakcinni glissi bende çok begeniyorum :lepi: bitmeden hemen gidip bi tane daha alıyrm hatta

patinin güzel ve uzun saçlarının sırrını açıklıyorum
gliss:lepi: :lepi:

ben geldimhihoyyyt
kombinim ve bir parçamla beraber.2.kez parçamı ekliyorum
yine çok heycanlıyım-tatlicadiarzu-:smiley-cool:​

not:saçlarım şu an bu renk değil.geçen seneki resim

kotum tayt kot..dar ve esnek.ama tayt kadar esnek değil.kot neticede:smiley-cool:
d8459622.jpg

kazak:mixray marka(yerli malı):lepi:
dar kot:nişantaşından bir butikten
çanta:çakma livitton:smiley-cool:
çizmeler: markasız bir ayakabıcıdan
saat:guess:hulya:

NOT:pembe kombine eklemiştim,burasıda boş kalmasın dimibayanssulusmile

neler de biliyo bizim kız:nazar:
vay vay vayCADIARZU:nazar:aklinialirimsmileaynen convaynen:smiley-cool:
ama suyunu sürürsen bronzlaştırıcı etkisi o zaman olur hacıolumunekankayizsmile
yarın yapıcaksın demeksengözlerimebaksanabsanmıyorum ama neyse:hulya:

patinin güzel ve uzun saçlarının sırrını açıklıyorum
gliss:lepi: :lepi:

:mymeka: yapcemmm
saçımada yapcm bişiler :hulya:
sırrımıda açıkladın :mymeka: nalet tanrıca :1rolleyes: tomates atam mı sana :tomato:

X