Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
anaaa anneemmm

yakuluklunun annesisin şimdi de güzelin annesi ol bidenem inşallah sağlıkla kucağımıza alırık bebeğimizi ciğerim:))))

avatarın da süpermiş anlam ve önemini belirtiyor güncel durumun:))))

işallah teyzesi gibi güzel olur şekercimmmm:Saruboceq:

niye kimse yok kızlar tanrıçam sen nerdesin balım

naber kızlardelikafadulden

selam çiçekler birisi lililililililiiiiiiililil diyor ya?

selam canlar ballar :eek:
selamın aleyküm bitanelerolumunekankayizsmile
pc ye resim atma problemim oluyor,o yüzden paylaşım yapamıyorum
ama bu akşam yapıcam kısmetseopuyorumnanaktan
birde çekiliş ile ilgileniyorum bu ara biliyosunuz.burdan çok oraya enerji harcadım
ama sizlere affettiricem kendimikaydirigubbakcemile5

merhabaa kızlar yaff bişi sorcam yardımcı olabileceğinizi düşündüm de :kedi:
çillerden kurtulmanın bi yolu var mıdır? yazın aptal bi cildiyeci bana sivilcelerim var diye güneş kremi kullanma yoksa çoğalır dedi bende uyguladım ama güneşte çillerim iyice arttı artıkım kurtulmak istiyorum ben bunlardan yaa mafoldumben
limon limon limon
en iyi ilacı limon
birde arap kızı krem al,çillerin üzerine minik dokunuşlarla sür
birde güneş koruma faktörlü nemlendirici kullan
mesela avene marka nemlendirici alabilirsin
cilt tonunu açıcaktır bu krem..tamamen yok etmesede azaltır:hulya:

Tanrıça topiğin çok güzel arada takip ediyorum topiğini..
Sana birşey sorucaktım..
Ben sadece allık kullanıyorum cildimde sivilce siyah nokta olmadığı için fondaten kullanmadım hiç..Ama allıkta fondaten olmadan kendini göstermiyo..Bana günlük kullanım için cildimi bozmayacak bir fondaten önerir misin likit fondaten mi toz fondaten mi onlardan pek anlamıyorum buğday tenliyim 23 yaşındayım cildim bozulsun istemiyorum.Birde gözaltı kapatıcısı olarak maybelline affitone kullanıyorum kapatıyor ama aydınlatmıyo hem aydınlatıp hem kapatan gözaltı kapatıcısı önerin varmı?şimdiden teşekkür ederim canımopuyorumnanaktan
selam canım hoşgeldin...
eğer allığın daha kalıcı olmasını istiyosan,allık sürmeden önce nemlendirici sürebilirsin
ama ben fondotende isterim diyosan,günlük kullanım için carminanın mineralli fontotenini yada maybellinenin likit fondotenini öneririm
carminanın pompası sıkıntılı,ama ürün başarılı.üstelik maybelineden daha pahalı.20 tl olması lazım
maybeline daha ucuz,günlük kullanım için alabilirsin didemcim
göz altı için şu ürünü öneririm
grnt2613.jpg
grnt2612.jpg

body shop'un göz altı aydınlatıcısı
kapatıcılığı yoğun değil,ama hafif bir ürün.ışıltı veriyor göz altına.senin aradığın bir ürün canım

Selam canlarımmopuyorumnanaktan
Bugün iş için ciciler aldım kendime hergün ne giyeceğimi şaşırıyorum.akannehir

4275.jpg
[/url][/IMG]
islom bayıldım ceketlerine
güle güle kullan canımın içiŞeniz

Son düzenleme:
tanrıçam hoşgeldin çiçeğim sacımı kestirdim gördün mü. modl yakıştı ama kesimi beğenmedim merkeze gittiğimde yine kestirceğim ama kısa saç çok rahatmış vallaha

X