Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıçam bebıtom ..şu dudak mevzunu dedıgım gbı ben vıxle yapıom ama bı halt oldugu yok gbı

kıprık uzatmak ıcın napsam zevzegın blogunda gormusdum 3-4 ay once lumınganmı ne dıyordu uzatmıs sankı baya denesekmı gıŞeniz

Bende kızlara o ilaçtan bahsetmiştim .Kirpik için olanını kullanmak gerek bence onun kullandığı göz tansiyonu için .Sakıncaları olabilir .

pınaxımopuyorumnanaktan
köpeğin olsun kızaklinialirimsmile aklinialirimsmile
da sende daha iyileri var ama:roflol:
miriş öğretsin sana camda sürmeyiaklinialirimsmile

uyyy yerim seni paylasmayi da bilirmis balim Şeniz
mirisim ögretsin bana diyimde :lepi:

islom güzel gözlüm cok saol olumunekankayizsmile

dandik degilde islom ama öyle cok harikalar yaratan biseyde degil sempatiksalakcinni

Henüz daha bi kere denedim, bence iyi fena degil ama ben fardan falan cok da fazla anlamiorum dogrusu laelaelaelaelae

ekleyiveriyom yaptigim sürüstürmeyi yerimseniben...

[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Oyyyyy sağolasın meleğima.s. Ben ikiliyorum maskemi yapmaya sırnaşık şey
fisfisfisYoğurt evde kalmadı şimdilik suyla idare edeyim diyorum=)
kanka kk da sistem gittialsanaalsanasmile
çıkmak zorunda kaldım haliyle:)anca soruyorum
yaptınmı maskeyi melekoolumunekankayizsmilenasıl oldu:dance:
beğendinmi:sm_cool:

zevzeg kim kızbenneyaptımkibu siteden birimi?
mirim anlamadım şimdi dur
sen diyosunki,ben dudağıma vikis sürdüm,ama bi işe yaramıyo
bide kirpik uzatmak için bi tarif var onumu yapalım diyosun??

Bende kızlara o ilaçtan bahsetmiştim .Kirpik için olanını kullanmak gerek bence onun kullandığı göz tansiyonu için .Sakıncaları olabilir .
kanka ne ilacı banada anlatın:a015:

ekleyiveriyom yaptigim sürüstürmeyi yerimseniben...

[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

hıkkkk:1shok: :1shok: yutkunamadım:1shok:
güzelliğe bak yarebbim:asigim: lense gerek bile yok..şu renge bak hey maşşallah:1rolleyes:
makyaj desen on numara:lepi:kusursuz...
far güzelmiş pınaxımaklinialirimsmileuygulamada.gözlerde müthişopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Kanka maskeyi çokkkkk beğendim cildimi pırıl pırıl yaptı :asigim:ama içinde zeytinyağı eklemeden maskeyi uyguladım :tomato:

Kızımmmmmm geçenlerde bahsetmiştim ya kirpik uzatma hakkında link fln istemiştiniz benden .Oooooo oooooo hemencik unutmuş kankam .

Arzum enişte güzel sürpriz yapmış:lepi:
Ayşeceylinim güle güle kullan aldıklarını çok hoşlaropuyorumnanaktan
Kanka maske iyi gelirse ben de yapayım çok dökülüyor benim saçlar
Nisanım anneciğinin doğum günü kutlu olsun nice mutlu yıllara ellerinden öperimopuyorumnanaktan

Göz çevresi kremi aldım neutrogena ben onu nasıl süreceğim bi formülü var mı üstünde parmakları dokundurarark diyor öyle mi yapmalıyım kanka yardım:uhm:

[
zevzeg kim kızbenneyaptımkibu siteden birimi?
mirim anlamadım şimdi dur
sen diyosunki,ben dudağıma vikis sürdüm,ama bi işe yaramıyo
bide kirpik uzatmak için bi tarif var onumu yapalım diyosun??

[B[/B]

zevzeg burdakı galpal ccanım lenslerınden tanıodum bende burdan sılınınce baktıydım bloguna ..
viks belkı devam etsem ıse yarıycakda o an gercekden şişiıyor gbı ben şu dudak topınde sana yazdmda okumadın zaar cvb vermedıne gore gormemişsın ondan fransz kaldın :1closedeyes:
bu lumınganı kremmıdr ne buksa zevzeg yapmıs uzamıs sonuc alan cok arastırak yapak dıom

bu arada nenem cok hast aoldu enıstem balık yapmıs sanırım zehırlendı nenem ama bıtek onda var karıdes salatası yedırmısler tıksınmıs kusup duruyoreyvahedigeldismile
sımdı geldık hastaneden..basında beklıyorum sımdı..serum yedı ıyı hosda ılacları ksuuyor napcaz :bbo:
ona bıse olmasın o benım canım nenemsenağlama

canlar opuyorumnanaktan
söyle bi bakıp çıkıcam
sengözlerimebaksanab
yarın yakın bi arkadasım bursaya geliyor onu karsılıcam sabahtan :teytey:
uyumazsam zor karsılarım da neyse

livim evet katılıyorum o zararlı olabilir birde etkisini görebilmek için kaç ay kullanıyorlar
yan etkileri var düşünülmüyor :umursamaz:
ben göz tansiyonuma baktırmıstım bi problem yok allaha şükür onu kullanmam mümkün değil :1ninca:
baska bi alternatif düşünelim livitom bilgi dagarcıgım bnm boshayallersmile
miricanım sen ne düşündün ?

oo süper o zaman livom:teytey:
zeytin yağıda nem verirdi extradan(kuru ya cildin)
ay kankam valla unuttum kızbilmiyorumkismile:tomato:

Göz çevresi kremi aldım neutrogena ben onu nasıl süreceğim bi formülü var mı üstünde parmakları dokundurarark diyor öyle mi yapmalıyım kanka yardım:uhm:
yok başka yerini dokundurucaksınkötükedihüso:roflol:
allam ya kırıcam ağzını burnunuÇok üzgünüm çoook:roflol: :roflol:
kankam,minik minik dokunuşlarla ve dairesel hareketler.masaj yapa yapa sür kıvırcık salatamŞeniz

Benide uyku tutmadı bugün film fln izleyesimde yok .
aynne kanka,sen kalmazdın bu kadar
seni bu saatte burda görmek ne güzel yahihoyyyt

ay neneee:gitmehaoldumsmile
işallah iyileşir bir an önce mirim:a015:tanımasamda çok seviyorum bende neneni:a015:
kıyamam ona ya:teselli:
allah başından eksik etmesin..çok geçmiş olsun kuzumbilmiyorumkismile
livom saolsun verdi link..baktım..ayrıca viks felan hepsi hikaye be hacı.kalıcı çözüm değil bunlar
ayrıca ben lorealin kirpik serumundan çok memnunum..değişmem hiç bişeyekaydirigubbakcemile5

canlar opuyorumnanaktan
söyle bi bakıp çıkıcam
sengözlerimebaksanab
yarın yakın bi arkadasım bursaya geliyor onu karsılıcam sabahtan :teytey:
uyumazsam zor karsılarım da neyse

? [/B]

hacu fış fış hoşgeldinaklinialirimsmile
biraz daha burda takılırsan karşılayamıcaksın ama

Son düzenleme:
Tanrıçacım merhaba sana bişey sormuşrtum ama kirpik perması ve kalıcı eyeliner hakkında ne düşünüyorsun?Ayrıca arztez çalışıyormu nete girmiyormu?

eve bende seviyorum totoyu örten hatta biraz daha uzun olanları tercih ediyorum tanrıcam hem seviyorum hemde benim koçiş böyle istiyor acucuk kıskanç

Evet evet canım 4 ay kullanılması gerekliymiş .Onun bir de sadece kipikleri uzatmak için satılanı var burada satılmıyor yurtdışından almak lazım .Onun göze zararları olduğunu pek düşünmüyorum olumunekankayizsmile
Tanrıçam dün bir serum önermişti isimini hatırlamıyorum cano o da etkili olabilir denemeye değer bence tatlummmm.
oo süper o zaman livom:teytey:
zeytin yağıda nem verirdi extradan(kuru ya cildin)
ay kankam valla unuttum kızbilmiyorumkismile:tomato:

[/B]

Kankam ben şimdilik yüz temizliğim için yeşil dalan sabununu kullanıyorum biliyorsun o da zeytin yağlı o yüzden gerek yok diye düşündüm .Perim benim cildim kuru değil ama =)

Son düzenleme:
Arkideşler bende sadece katılmıyorum butonu var dün öyle değildi :/ Sanırsam bu katılıyorum katılmıyorumu belirli miktarda kullanabiliyoruz .

Begenmene cok sevindim bebekim Şeniz tesekkür ederim

Ne diyosun mirim zehirlenmis mi ?akannehir Cok gecmis olsun bitanem benim bilmiyorumkismile cok korkuttun beni gece... Allah beterinden korusun balim! Neneme iyi bak gebertirin seni alsanaalsanasmile Allah ona uzun uzun ömürler versin insallah

tanrıçamm eklediklerine bayıldım ben de istiyom o tüylü şeydennnn:asigim:
ayşecim güle güle kullan canım aldıklarını üstünde de görek amaa
miri geçmiş olsunnnn:bbo:
islom gelmişşşş aboo kaçırdım
karabiberimm hoşgeldinnnna.s
livimm bi yanak varr miss yanağındana.s.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…