Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
istanbulu çok bilmiiiimmbilmiyorumkismile:roflol:
Ben de çok bilmem ama bu çok orjinal oldu:roflol: Şeniz
Biberto bitirdin beni günahtır la bu saattemafoldumben
Valla çok canım çekti ellerine sağlık harika görünüyorcokacimcoook
Bi daha bu saatte ekelemeyeceğimeyvahedigeldismile sağol okyanus gözlümopuyorumnanaktan
Küçük çekmeceyi büyük çekmeceyi biliimde büyükgaziosmanpaşa nolii anayamadım:roflol:

Kankalar ben birkaç ay sonra istanbula eğitime gitcem karşılayın la beni orda:hulya:
Çok şeker yakaydirigubbakcemile3
Uyku moduna sokmaya çalışayım kendimi:1ninca:
Hepinize tatlı rüyalar melekolarım.opuyorumnanaktan
Sizi seviyorum...:asigim:

İyi geceler islom biz de seni seviyoruzŞeniz

besliyom uyurken kurbanda yararlancem. bu arada çekilişte bana kim çıkarsa kurban göndercem :roflol:
ben yatıyoree sizi seviyoree şekerparelerimmmmmm:asigim:

Kanka neden resim yükleyemiyorsun imageshack girsene balım diğer siteler hata verebiliyor bazen

Bende nişasta maskesi yaptım canolar :lepi:

Yawrumkuşum rüyanda gördüğün kızıl nasıldı kankam çok merak ettim .

Karabiberim bizler için kek mi yapmış yerim ben o bize kek yapan pamuk elleri Şeniz

Son düzenleme:

Çok yakışır meleeme ama hakket zordur kullanması be aşkom

kanka yakışıcağına adım gibi eminim.çünkü rüyamda 2.görüşüm
cidden kendimi çok beğendim:kedi: ama asla yaptırmam islom
dediğim gibi çok zor bi renkboshayallersmile

teşekkür ederim sevgilicim.mitolojiye karşı büyük bir ilgim vardır
özellikle afrodite..:hulya:
iddalı olduğunu düşünmedim hiçCADIARZU
sende rahatsızmışsın.çok geçmiş olsun.umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun
kesinlikle kızıl çok zor bir renk.belki peruk alırım belli olmaz:lepi:

bi üyeniz arttı sayemde Tanrıcaaaa :roflol: :roflol: delikafadulden
allah razı olsun sibelim-tatlicadiarzu-:roflol:
:
Kankalar ben birkaç ay sonra istanbula eğitime gitcem karşılayın la beni orda:hulya:
aaa ciddimi kızohaoldumsmile
sen gel bakarız

Uyku moduna sokmaya çalışayım kendimi:1ninca:
Hepinize tatlı rüyalar melekolarım.opuyorumnanaktan
Sizi seviyorum...:asigim:
bizde seni seviyoruz bankacıların en güzeliopuyorumnanaktan
kolay gelsin yarın sanaolumunekankayizsmile
iyi geceler güzel gözlümŞeniz

ben yatıyoree sizi seviyoree şekerparelerimmmmmm:asigim:

yok hacı inanmıyorum sana:umursamaz:
yatıyorum diyip topik topik geziyosun:umursamaz:

Gecekuşu bende sana inanamıyor sırnaşık şeySiz var bizi uyutmak topik topik fink atmak sırnaşık şeyBiz size küsmek kuşum

Kankammmmmm ya rüyanda gördüğün saç rengi tam olarak nasıldı çatlatma beni=) Kanka sana çikolata kahvede fenalı gider ya :asigim::asigim::asigim: Güzel yüzlü kankam benimmmmmmmmmmmm

Bende film izleyeceğim canlar arada girerim belki sizi seviyorummmmmm :1hug:

Son düzenleme:
Tanrıça gülüm kaymagım demi moorem fındık burunlumŞeniz
seni özledım ben hihoyyyt
kızıl sana harıka olur..bende kullandım 2 yıl ama 3 yıldır saçlarımı toparlayamadım önce sarı roflelıydım herkesın begendıgı sonra kumral yaptrdım sonra kızıla bır bulaştımkı sırayla şunları boyadım

harıkaydı ama sonra baktım kurtulamıyorum sımsıyaha boyadımmı

akmaz Allah akmazbilmiyorumkismile

cahıllıgıme geldı bır turlu kurtulamadım yavas yavas açtım bıguzel ama bı yandanda kestırmek zorundasın beldekı sac geldımı omza ..sonra dedım bı rofle yaptırayım elde kaldı kuş tüğü saçlar kaldıkı sacım zencı gurlugunde dırsempatiksalakcinni

yaa boyle işte bıdenem ..3-4 yıl gectı hala uzatamadım saçları ..şuan karamel de takılıyorum ve oolaydan sonra bırsuru peruk aldım renk renk takıyorum yakmaktansa .canım rofle ıstedıgındede platın boncuklarım var araya taktırıyorum :lepi:

sen sen ol peruk al ...yaptırma derım

gece gece koptum yine ya biga ha tanrıçam öldürdün beni :roflol: :roflol:

Son düzenleme:
siz var bizi uyutmaksırnaşık şey
kankam utandırma ya:kedi:sensin o güzel yüzlü meleğim benimŞeniz
kanka çikolata kahvede yapabilirim.kanıma girdin biliyomusun:smiley-cool:
çok kararsız kaldım bu ara.ekledim resim kankam..eklediğim tonlarda bi kızıldıboshayallersmile

Kızlar hepinizi öpüyorumm :1hug: zemuszemus
benim koyunlar geldi geçio gidiiim bende hepsi kaçmadan akannehir
iyi geceler canlar,,
güzel rüyalar canımolumunekankayizsmile
Kanka neden resim yükleyemiyorsun imageshack girsene balım diğer siteler hata verebiliyor bazen

Bende nişasta maskesi yaptım canolar :lepi:
memnun kaldınmı livom maskeden:lepi: doğal maske gibisi yok dimi canomhihoyyyt
kankam oradanda boyut ayarlıyamıyorum ya:gitme:

]

artiz kılıklım hoşgeldinŞeniz
mirim o senin fındıklığın:))teşekkür ederim bebemŞeniz
bende peruk almayı düşünüyorum cano..zaten anca oturdu rengi bal rengine.imkanı yok boyatmam
ve saçımı her renk yaptım ben tıpkı senin gibi.denemediğim tek renk kızıldır.ve bana çok yakışıcağına inanıyorum.ama totom yemiyo hacı yapamameyvahedigeldismile
kesinlikle peruk alıcam kankakaydirigubbakcemile5
pınaxa koyu saç ne kadar yakıştı dimi mirim:asigim:
sanada siyahı çok yakıştırıyorum ama ben

Livim yerim seni Şeniz

Kızıl saç bi bende akmıyordu galiba 1.5 ay boyamadığım zamanlar oluyordu akıyordu ama renk hiç değişmiyordufisfisfis

en ıyısı kanka ben peruk uzmanı oldum:lepi: en dogalı kafama en oturanı buluyorum aklında olsun ısıya dayanıklı al sentetıkler hem maşa duzlestıcı olmuyo hemde parlıo..ucları keçeleşıo ben ısıya dayanıklıları 50 ıle 110 tl arasına alıyorum boyuna kalıtesıne gore..hele ıstanbuldan bı kullu kumral balyajlı almışım herkes bayılıyo ınanmıyolar peruk olduguna bak aşa resmını ekledım ucları sarı balyajlı ..bu tarz heryerdeolmuo ..saç kremıyle yıkıyorum eger cok sertleşirse yumoşlasempatiksalakcinni

7.24 falan suruyorum hele duzleştırıcı yapınca ıpek gbı oluo ..ama kut perugun ısıya dayanıklısını bulamadım ..şeklı guzel dıe aldm ama uzun omurlu olmıcak:bbo:

çilek perugumda var zemuszemus

sıyah benı olgun ve şuh gosterıo kanka ama arada sevıom pınaxa ne yakışmazkı afet o zemuszemus

Eklentiler

• $oy.JPG
    48,8 KB · Görüntüleme: 43
  • $SDC12668.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 36
Kankam yok yok peruk fln alma yerimseniben Ben siyaha boyatırmadan önce nasıl duracağını kestirebilmek için peruk denemiştim. Sende öyle yap kankam onca para bayılma .Kafa derimimiz nefes alması lazım balım peruk meruk işlerini salla kanka :içelim:

Kızılı denemişken çikolata kahveyide dene ama lütfennnnnnnnn :Saruboceq::asigim::asigim::asigim:

Kankam nisaşta maskesini seviyorum ama sadece su ile karıştırıp yaptım.Onun içine başka ne eklenebilir ki (Limon dışında)

Kanka İmageshack sitesinin ilk sayfasında Yükleme Seçenekleri / Yeniden boyutlandır var ya oradan boyutunu ayarlıyorsun:1hug: Gözünden kaçmıştır güzelim benim .

Son düzenleme:
Miriana sağdaki renk çok yakışmış cokacimcoook Zahmet olmazsa orada kullandığın rujun ,allığın markasını ve numarasını yazabilir misin ?

Son düzenleme:
Miriana sağdaki renk çok yakışmış cokacimcoook Zahmet olmazsa orada kullandığın rujun ,allığın markasını ve numarasını yazabilir misin ?
lıvcım peruklar ates pahası deılkı yerınden almak arastrmak lazım hıcde yapay durmuyor vallaolumunekankayizsmile
delıklı onların ıclerı hava aldırıyor ..
rujum karışımdı cok eskı bır resım ama allıgı pembe bır fardan yapmısdım rujda flormarın fuşyası ve parlatıcıydı yanılmıosam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…