Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Yok yok canım yapaylılığı hakkında hiç yorum yapmadım zaten sadece kafa derimizin hava alması lazım gibi birşey söyledim.Dellikli olanlarda ne kadar hava aldırıyordur ki .Arada sırada kullanım için bence ideal sürekli kullanımı pek doğru bulmuyorum olumunekankayizsmile
Fiyat konusuna gelince karışım saçsa eğer fiyat daha düşük olabiliyor .Gerçek saçların fiyatları çok pahalı be gülüm yerimseniben

Son düzenleme:
sureklı takılmazkı agrı yapıo zaten sempatiksalakcinni
gercek saça luzum yo k ıslem gorebılen saclar var pıyasada onlar ucuz aklinialirimsmile

zemuszemus

sağolun kızlar çok iyi şimdi bişey çıkmadı zaten ben panik yaptım zehirlendi sandım böcek ilacı sıkmıştım 1 ay önce dip köşelere o ilaçta 6 ay etliki benim cadı kzımda ben ona yemek ısıtırken kaşığı oralara sokmuş
kustu önce üşüttü herhalde dedim sonra bi baktım kaşık köşede duruyo hemen kakıp dr götürdüm hemen merkeze sevk ettiler içinde bi madde varöış bu ilaçların baya tehlikeliymiş dr hasteneyi ayaga kaldırdı test yapıldı bişey çıkmadı cin gibi zaten ceylin bu arada cirit atıyo hastanede doğumhane yeni doğan servizi girmediği yer kalmadıakannehir daha dr yer bulursan başka şehre sevk etcem diyo bizde amcasını aradık hemen çocuk dr amcası test sonuçlarını okuduk bişey yok dr verin ben görüşeyim dedi neyse görüştüler daha ikna olmuyo geldi batmanda yer buldu gidecekmisiniz dedi dedim yok hocam 14 saat yol sürecek zaten çoçuğun bişeyi yok gitmiyoruz dedim tamam o zaman 3 gün burda kalırsınız o zaman dedilaelaelaelaelae
sabahı sabah ettik nasıl pis hastane bebek arabasında uyuttum ceylini yatıramadım yataga çarsaflar berbat sağlam çoçuk hasta olacak.gözümü kırpmadan sabahı ettim dr öğlen geldi dedim ben çıkaracağım hocam hasta olacak burda yoksa dedim dr haklısın cin gibi baksana şuna dedi( yeni anladı daha:bbo:)
öyle geçti bitti çok şükür kızlar
neyse bende su maskeden yapayım diyorum da kil yok süt yumurta akı limon suyu olam mı sadece
tanrıcam balım beni vazgeçirdin sen mi boyacan kuzum bence de yakışır sana ama bak benim boyadıgım bronz kahve de de kızıllık var hemde akmıyo sana da çok yakışır gün ışında özellikle kızılımsı duruyo bronz olmasından dolayı kızılımsı pırıltılı bir rengi var

Ayşecim çok geçmiş olsun bitanem benim yaa,olumunekankayizsmile yaramas Ceylin'e bak sen hehehehhe

erzubalım naber la kankaların gamzelisi ? Şeniz Şeniz hiç pas vermiyon sen bana sengözlerimebaksanab
ağlarım ama...:gitme:

Canlar gece ablamda kaldım, o yüzden gelemedim, naptınız bakim ? hihoyyyt

Ablamın aldığı cicileri eklicem birazdan ballı pamuklarım
aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile

Nihahhahaha sempatiksalakcinni kötükedihüso sempatiksalakcinni
İşte ablamın son kayıpları -tatlicadiarzu-, benim son kurbanlarım :lepi:
Adidas çıkartması April'e hayırlı uğurlu geldi sempatiksalakcinni
ahahahhaha
:roflol: :roflol: :roflol:

güle güle giy nisanım benimde bi ablam olsaydı keşke:sinifsinif:
neyse yarın koçiş evde bizde gitcez ciciler almaya

kokoş hatunlar selam.. bayanssulusmile
naptırıyonuzz bakeeyim :hulya: :hulya: ben de örgü örmek istiyom yaaa tanrıca bana model versene balım ya a.s.

yok hacı inanmıyorum sana:umursamaz:
yatıyorum diyip topik topik geziyosun:umursamaz:
yaa her seferinde tam çıkıcam ekşınlı topic oldu mu dayanamıyom:roflol::roflol:
Gecekuşu bende sana inanamıyor sırnaşık şeySiz var bizi uyutmak topik topik fink atmak sırnaşık şeyBiz size küsmek kuşum
aanammm sen de mi inanmıon hacı:roflol::roflol::roflol:
Günaydın hayat öpücüklerim
selam şekerdudaklımmm bal köpüğümm:roflol:kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan
kokoş hatunlar selam.. bayanssulusmile
naptırıyonuzz bakeeyim :hulya: :hulya: ben de örgü örmek istiyom yaaa tanrıca bana model versene balım ya a.s.
bana ne örüyon sen bakimmmm:roflol:bayanssulusmile
ayşecim tekrar geçmiş ossunnnopuyorumnanaktan

delikafaduldenKuşum hadi hadi yeme bizi ekşın dalgasına ihmal ediyon bizleridelikafaduldenBu gece buradasın ekşın mekşın yok sana süprizzzzz

Nisan seni gidi ballı kız götürdün gene cicişlerini :jeyyar: Kankam güzel günlerde kullan çok güzellllllllll .Bunlarla bize bir kombin yaparsın dimi canım hihoyyythihoyyyt

Son düzenleme:

oyy alnından öptüğümmm yanaklarını ısırdığım dudaklarını parmak aralarıma sıkıştırdığımını kızz sana pas vermemek ne demek kucağına atlarım bidenem senin ben (düşersin)

Şeniz

gelişimle gidişim bi aciip oluyor ondan kuzucuğum kıvırcığım kusuruma bakma öçüzlüğümün bidenem

oyy cicişlerini sevsinler çiçek suratlım güle güle giy bidenem

selam şekerdudaklımmm bal köpüğümm:roflol:kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

reçel suratlımı öperimm

ayseceylinim çok çok geçmiş olsun sevdiceğim yaaa korktum valla...

livitoomm öperim bidenem seni bekliyrodum

gelinlik bakıyordum bebetom sonra bi gelinlik gördüm dedim ki ayy bu tam livitonun tarzı görünce ekleyeyim dedim görsün

az bekle ekleyem

ekşının alası burda anam da gözüm de komşular kaymıyo deel arada:roflol:
ekşın yok bana bu gece,okulda toplantı yaptık:uhm:
türkçe öğretmeniyim diye her moka beni koyuyolr sinir oldum vallaaaklava:
bir sürü tutanak hazırlıcm:sm_confused:

gelinlik göstürmeyin bana kanım kaynıyoo
askerim dağlardan bayırlardan toplayasım geliyo:dance:
ben daha şatafatlı şeleri sefiom yaa janjanlı ossunn. bi de kalçamı kabak çiçeği gibi gösterir bunnar bana olmas zati:roflol:

guşum gıymatlık livitom için düşüdüm zati gız bize gelmez:)) biz illa bi yerinde şıngırdak isterik:))

livitosum buyur beğenirsen

Oyyy Arzum çok tatlısın sen Canısı nasılda bilirmiş Liv in tarzını :asigim::asigim::asigim: Beğenmek ne kelime bayıldım öldüm bittim geberdim :asigim: Çok sade çok asil duruyor :lepi:

Kuşum kolay gelsin sana :teselli:

Son düzenleme:
aprilimmmm montuna bayıldmmm.bende böle istiyorum spor bişe :lepi:

o gelinlik ne öle yaaa offfff evlenesim geldi :asigim:

Nisan seni gidi ballı kız götürdün gene cicişlerini :jeyyar: Kankam güzel günlerde kullan çok güzellllllllll .Bunlarla bize bir kombin yaparsın dimi canım hihoyyythihoyyyt

aklinialirimsmile aklinialirimsmile götürdüm vallahi kankam benim...:lepi:
Kombin de yapıcim meleğim benim hihiih olumunekankayizsmile Şeniz

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sapuk makyak erzubalım yaa...olumunekankayizsmile
yirim seni ben, atla üstüme olum devrilmem ben seni havada tutarım beeheyy ne sandındı
aklinialirimsmile sırnaşık şey

livitosum buyur beğenirsen

:asigim: :asigim: :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…