Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kkarabiberim o neydi beeehhh regl münasebeti olan bir hatuna yapılır mıydı tüm bunlar?
Arzumm bende de var o münasebet ondan yapmıştım zatenboshayallersmile
cabbar başlı başına yetiyo bebeğim:roflol:
biberim,çok heves ediyorum ama ıı ıhhh yaptırmam:smiley-cool:

:roflol: ahahha haklısın kanka cabbar abi dudurken dağ taş da neymiş:dilcikar::roflol:
Ben de çok heves ediyorum ama ben de yaptıramıyorum kanka bu renk öyle bi renk işte:smiley-cool:

yok canım nerden bilsin ki ohaoldumsmile bilmiyorumkismile
bakma sen ona tanrıca bak şimdi benim yüzümden bi de ekşın çıkacak :a015::sm_cool:
buda seviniyo:mymeka::roflol: :roflol:
kına yakarsın sende:dilcikar:

ben de anlamamıştım la pati... kuşunukollayanilarzu.

büyükgaziosmanpaşa diye aklımdan geçtiydi
bende biga felanmı dedim:smiley-cool:
bg ne demiş kıro :roflol: kızz pakizeee tarkyanın orda bulgaristan var işte :nazar:
gitmeden lafımı da ettim ohh rahatca uyuyim :tomato:

öldürürm seni yeminle:smiley-cool:
köpek ya:roflol: :roflol: :roflol: kızım yarın okuluna gelirim dellendirme beni:))))
anlamadık kıro napim:dilcikar:

hoşbulduk bülbülüm nassın canım?

kız benim işler bi karıştı bi karıştı yine düzeltmeye çalışıyorum anlatacam ama çok uzun diye giremiyom regl oldum üzerinize afiyet ağrım var az yatakta bi gözüm... az önce de yarimi kızıdrdımeyvahedigeldismile

sen neden beni arıyon habire pazar günü sen çalışsana az kafa dinliim ben de dedim. tilifonumu açmıyor la 3 saattir. bugün çok patavatsız mıyım neyim boshayallersmile

ohh bidenem tabükü her iş öğrenene kadar zordur çiçeem

seni bankacı gıyfeterlen görmek istiim albümüne ko bakalım. ilk gün çekinseydin keşke bal peteğim....

ehliyet de alıyon hee

tabi HSBC nin sloganı vardı sanırsam ''Bugün ilk maaş, yarın arabasengözlerimebaksanab!!
Arzucanım yirim seni maaşı görelim araba bekliyedursun.
Sabah foto çekinmeye kalksam öğle tatiline anca yetişirimsempatiksalakcinni
Makkajda ekleyemiyom, müşteriler çok pis eyelinerımı kesiyo hissediyom:roflol:
Ama bi ara fotoları toplar ekşın yaparım gülyüzlüm sen benim geçenki albümü kaçırdın olum asıl ekşın ordaydıdelikafadulden
Ehliyet almak istiyom bakalım vercekler mi cumartesi sınav vareyvahedigeldismile

kankam,rüyamda 2.kez kendimi bu saç rengi ile görüyorum.nasıl yakışmıştı bilsen:asigim:
kendime aşık oldum resmen:roflol: :roflol:
ama o döt yok bende be kankam:sinifsinif:
Çok yakışır meleeme ama hakket zordur kullanması be aşkom

kısss olur mu hiçç kına sevmem ben opuyorumnanaktan aklinialirimsmile
makyaj yaparım hemi de senin rujlatından calaraktan bayanssulusmile

bulgaristanlıyım yani canım göç etmişiz ben daha küçükkene :emir_bebek:
canım koyu renkler çok kullandım kendi rengim kahve
ve farkettim ki koyusu da acıgıda boyanın her türlüsü sacı yakıyor senağlama
artık vazgeçtim bir kaç beyazımla mutlu mesut geçiniom :roflol: :teytey:

merhaba senemciim benimde anne tarafı bulgaristan göçmeni..baba tarafım sivaslı...yarı hemşehriliymişiz yani...kızlar ben 38 yaşındayım doğma büyüme ankaralıyım..edebiyat fakültesini bitirdim ama resim dersleri alarakta okullarda resim dersleride verdim...m.e.bakanlığından ayrılıp atölye açtım resim dersleri veriyorum aynı zamanda antikacılıkta yapıyorumguclubacismile..şu an rahatsızlığım yüzünden evdeyim kısa bir süreliğine işleri evden yürütüyorum...bende buyum..:eek:
tanrıçacııım çok iddialı bir nick seçmişsin kendine ama fazlasıyla içini dolduruyorsun tekrar tebrik ederim...saç boyalarına gelince şu anda bende kızıl kullanıyorum çok akıyor on günde bir boyatmak istiyor...kızıl çok sıkıntılı bir renk:eek:lmaz:...derhal kahverengiye geçmeyi düşünüyorum...zaten bu yılın rengide kahvenin her tonu...

çok koptum çookkkkkkk:roflol:

:roflol::roflol:

kanka regl muhabbetini şimdi okudum yeminle:roflol: :roflol: :roflol:
bak tahminimde yanılmamışım
banada oluyo kuzen:teselli: :roflol: :roflol: :roflol:

evet kuzimolumunekankayizsmile

Arzucanım yirim seni maaşı görelim araba bekliyedursun.
Sabah foto çekinmeye kalksam öğle tatiline anca yetişirimsempatiksalakcinni
Makkajda ekleyemiyom, müşteriler çok pis eyelinerımı kesiyo hissediyom:roflol:
Ama bi ara fotoları toplar ekşın yaparım gülyüzlüm sen benim geçenki albümü kaçırdın olum asıl ekşın ordaydıdelikafadulden
Ehliyet almak istiyom bakalım vercekler mi cumartesi sınav vareyvahedigeldismile

Çok yakışır meleeme ama hakket zordur kullanması be aşkom

kaçırdık hee okyanus gözlüsümm neyse başka fotolara artık:jeyyar:

merhaba senemciim benimde anne tarafı bulgaristan göçmeni..baba tarafım sivaslı...yarı hemşehriliymişiz yani...kızlar ben 38 yaşındayım doğma büyüme ankaralıyım..edebiyat fakültesini bitirdim ama resim dersleri alarakta okullarda resim dersleride verdim...m.e.bakanlığından ayrılıp atölye açtım resim dersleri veriyorum aynı zamanda antikacılıkta yapıyorumguclubacismile..şu an rahatsızlığım yüzünden evdeyim kısa bir süreliğine işleri evden yürütüyorum...bende buyum..:eek:
tanrıçacııım çok iddialı bir nick seçmişsin kendine ama fazlasıyla içini dolduruyorsun tekrar tebrik ederim...saç boyalarına gelince şu anda bende kızıl kullanıyorum çok akıyor on günde bir boyatmak istiyor...kızıl çok sıkıntılı bir renk:eek:lmaz:...derhal kahverengiye geçmeyi düşünüyorum...zaten bu yılın rengide kahvenin her tonu...

cok memnun oldum canım hemşeri sayılırız seninle,, opuyorumnanaktan vereliniortak
hepinizi tanıdıgıma coook memnun oldum kızlar
bi üyeniz arttı sayemde Tanrıcaaaa :roflol: :roflol: delikafadulden

Biberto bitirdin beni günahtır la bu saattemafoldumben
Valla çok canım çekti ellerine sağlık harika görünüyorcokacimcoook

Uyku moduna sokmaya çalışayım kendimi:1ninca:
Hepinize tatlı rüyalar melekolarım.opuyorumnanaktan
Sizi seviyorum...:asigim:

tarif istiyoruummmmmhihoyyyt

Tarif mi hemen vereyim kuşum. En yakın markete gidiyosun:eek: dr oetker glazür alıyosun eve geliyosun yani hazır aldım :KK1: paketiyle kaynamış suya atıyorsun 5 dk bekletiyosun sonra çıkartıp biraz elinle eziyosun pütür pütür olmasın diye sonra paketi aç kullan. Tavsiye eder miyimbilmiyorumkismile mmm ılıkken çok daha lezzetli ama çok şekerli bi müddet sonra donuyo o zaman şekeri azalıyo ama sana yağı gibi don oluyo:sinifsinif: ben çok sevmedim don halini ama belki sen seversinyerimseniben

Gece kuşum ben de ilk defa denedim zatenolumunekankayizsmile

Uyku moduna sokmaya çalışayım kendimi:1ninca:
Hepinize tatlı rüyalar melekolarım.opuyorumnanaktan
Sizi seviyorum...:asigim:

ben de niyetlenip niyetlenip oturup kalıyom kanka çek kurtar beni kkdan burdan.
beraber yatak uyutak birbirimizi:roflol::roflol:

X