Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
beni bir yerlerinden geçiren tüm arkadaşlara sevgilerimi
yeni doğan ay pardon yeni gelenlere saygılarımı iletiyom, nazom da geçmişimi şeetmiş benim geçmişim yohudur nazom senlen geldiiim seninlen gittim bu diyarıdan...

tanrıça garısına pati üzerinden bi mesac yolladım alır inşallah elçiye zeval olmaz ....

ben de özledim kız çiçek desenli koltuğu olan sıcak evime gelmiş gibiyim

sanki siz de kestane yapmışınız çaylan beraber yiyionuz, ben de şimdiii kapıdan girmişim kapıda ayakkabılarını çıkaran senemiq i görmüşüm- bu kim? der gibi isloya bakan mana var gözümde.....

nasilda yazmis hikaye yaa:roflol:
kizim sen mogendis yerine yazar neyin olaydin ya
senlen gittim senlen geldim diyo kiz bi yere gitmedik daha allaha sukur buralardayiz kizlarin basindayiz
:içelim:
gel kiz kestaneyi cizelim iki dakkada
:roflol::roflol:

şu renklere fena halde takmış durumdayım:1ninca:
sac-modelleri.jpg

2rf32ap.jpg
36000141db6cs2.jpg

naappçan bunları saçına mı sürecen kuzi?

nazalp iyi geceler sana cıkmasaydın yerimseniben
ilarzu makyaj hatunu hoşbuldum,, opuyorumnanaktan :asigim:

woooooww hoşgeldinn kuzu kapamam memnun oldum danıştığıma(üzerineçekidüzenverenilarzu) öperim

sac-modelleri.jpg

2rf32ap.jpg
36000141db6cs2.jpg

su cagla karisinin saclarina oldum olasi bitigim zati
olum zibarsana yaaa hala muhabbete sulaniyom
:asigim:
nazalp iyi geceler sana cıkmasaydın yerimseniben
ilarzu makyaj hatunu hoşbuldum,, opuyorumnanaktan :asigim:

kuzum cikiyom ya zabah zor kalkiyom yogsam
gne buralardayiz gorusuruz

tanrıca kızıl çok akıo be canım
çok tavsiye etmem ama k.rengi sacsa doğal rengin harika sonuc alırsın sempatiksalakcinni
sempatiksalakcinni böööle bakarıs biz de sana :roflol: :roflol: :teytey:

senlen gittim senlen geldim diyo kiz bi yere gitmedik daha allaha sukur buralardayiz kizlarin basindayiz

sen varsan herşey var nazom sen yokusan yok diyim.

kestane neden pahalı biliyon mu nazom ince bi detay geçem;

öhöhhöhhmmm sengözlerimebaksanab

kestanenin kabuğu en kolay kaynamış sudan çıkar çıkmaz olur muş. çoğu kişinin de parmak uçları yanarmış soyarken ve kırılmaması için çok uğraşışırmış kestanenin. bu yüzden çok dayanıklılık istermiş kestane. bundan kelli işçiliği gfazla olur ve parası da maşşallahh kazık olurmuş kesatnenin bebetom.

kestaneleri çizdirmemek dileğiyle... kesatnelerimize sahip çıkalım...

arzu karısı,mesaj yazan yerlerin ağrıyo zaar:nazar:

yooo kız ağırmıyo az önce patiye bi ton mesaj yazdım sana hitaben sor bak git bak sor bak bi sor bi sor bi sor

yaaaaaaaaaaaaaa ne gülüyonuz yaaa alla alla :dilcikar:
ne bilim ben kac kere ehliyet yaptik türkiyede alsanaalsanasmile
tamamgülmüyommm:roflol:

Kaymak oldum kanka öp ama şapırdatma fazla da ileri gitme:1closedeyes:
onun garantisini veremem kankaa valla gidebülürü de duramayabülürüm dee:roflol::roflol:

ne alacam la bana zapik kari-tatlicadiarzu-
bende simdi iccamasirlarina bakiyodum
nan sunum yapacak kocamda yok iimii
:nazar:
sülemem sürprüüzzzzzz:roflol::roflol: sen de kociş var ama yanında deell. biz de hiç yok. biz napak:roflol:
Selamunnn hello bayanlar :)))

yine yoğun bi gezindirik haftasonundan çıkmak üzereyim, tüm dizileri ve muhebbetleri kaçırmış bi vaziyette az geri gidip (çok değil) ne etmişsiniz bi bakmak istiyim.

az önce misafürler gitti ağır misefürler... anında pc de aldım nefesimi

keyifleri iiyidir inşallah maşallah
hoşgeldin bal dudaklımmm:roflol:hihoyyythihoyyyt
nerelerdesin özlettin kendiniolumunekankayizsmile

iş var canım :bbo:
malum ilk gün iştee
sizi de takip ediyorum arada hihoyyyt cok tatlısınız yaaa
hoşgeldin senem. bende de başladı sendrom sormaaeyvahedigeldismile
hoşşik:mymeka:
gizliden günlüğümümü okuyosunkötükedihüso:nazar:
:roflol: :roflol: he kanka bitti valla,almam lazımzemuszemus:kedi:

Tövbee onu da nirden çıkardın okumadım ben bişisempatiksalakcinni
Kanka bi ara ben feci örgüye sarmıştım bi dünya kazak ördüm hepsi de kruvaze:roflol:
Napiyim düz model sevmiyom:hulya:
ben okudum itiraf ediyomkaydirigubbakcemileama sadece szinkileri:roflol::roflol::roflol:diğerleri beni alakadar etmes. hem aramızda gizli saklı mı var:roflol::roflol::icecream::icecream::teytey:
canlarim ben yatiyorum
hepinizi yalap salap opuyorum
kendinize ii bakin cok kudurmayin aklim sizde kalmasin
hadi bakalim ii geceler
iyi geceler canım
sac-modelleri.jpg

2rf32ap.jpg
36000141db6cs2.jpg
ilk resimdeki renge bayıldım. 4 sene kırmızıydım kızıl da değil ama dönüşü zor oldu kankaa. iyi düşün derimbayanssulusmile

kestane mi nerde çiziosss:roflol::roflol::roflol:

yeni doğan ay pardon yeni gelenlere saygılarımı iletiyom, nazom da geçmişimi şeetmiş benim geçmişim yohudur nazom senlen geldiiim seninlen gittim bu diyarıdan...

tanrıça garısına pati üzerinden bi mesac yolladım alır inşallah elçiye zeval olmaz ....

sanki siz de kestane yapmışınız çaylan beraber yiyionuz, ben de şimdiii kapıdan girmişim kapıda ayakkabılarını çıkaran senemiq i görmüşüm- bu kim? der gibi isloya bakan mana var gözümde.....
İyice kayışı koparıp gelmişin bebeğim:roflol: :roflol:
Senaryoya bak laa ağlamaklı oldum yinesempatiksalakcinni

islo nası geçiyo lan iş hayatın, iyi tecrube ediniyon mu bebem?

Arzum 2 gün oldu. Deli gbi ekran izliyom not alıyom işi öğrenmeye çalışıom işte.
Bu haftaiçi şifrelerim gelcek ekrana geçicem, asıl iş o zaman başlıyor.
İnsanların hepsi kafayı sıyırmış, bujileri meme yapmış (azcık da motor pratiği yapıyım :))
İş çok stresli ama hangi iş kolayki:hulya:
Ama en zor iş de işsizlik onu biliyorum.
Alışıcam zamanla bitanem iyi olacak inşallaholumunekankayizsmile

Size kek yaptım hihoyyyt fincan keki nazomun tarifinden ama benim ki biraz değişik oldu şekil itibari ile:KK1: çok fazla kabarmaz diye düşündüm fincanların yarısını azıcık daha geçirdim ama baya bi kabarmış fincanı falan geçmiş şekil bozuk oldu:KK1: uzun zamandan sonra ilk defa kek yaptım özlemişimboshayallersmile
Afiyet olsuncokacimcoook
171020103831.jpg

sen varsan herşey var nazom sen yokusan yok diyim.

kestane neden pahalı biliyon mu nazom ince bi detay geçem;

öhöhhöhhmmm sengözlerimebaksanab

kestanenin kabuğu en kolay kaynamış sudan çıkar çıkmaz olur muş. çoğu kişinin de parmak uçları yanarmış soyarken ve kırılmaması için çok uğraşışırmış kestanenin. bu yüzden çok dayanıklılık istermiş kestane. bundan kelli işçiliği gfazla olur ve parası da maşşallahh kazık olurmuş kesatnenin bebetom.

kestaneleri çizdirmemek dileğiyle... kesatnelerimize sahip çıkalım...

yooo kız ağırmıyo az önce patiye bi ton mesaj yazdım sana hitaben sor bak git bak sor bak bi sor bi sor bi sor

bizi gecenin bu saatinde engin bilgilerinle aydinlattin icim cok mersi canim:KK1:
ardindanda bir sosyal icerikli mesac gondermiskafamçokkarıştı yerim ben seni kestane sekerimŞeniz

bak hele kus kafaliya bak kestaneyi cizmek diince hemen damladi buralara
delikafadulden

tanrıca kızıl çok akıo be canım
çok tavsiye etmem ama k.rengi sacsa doğal rengin harika sonuc alırsın sempatiksalakcinni
sempatiksalakcinni böööle bakarıs biz de sana :roflol: :roflol: :teytey:

bende kendime tavsiye etmem cano:smiley-cool:
kullanımı çok zor..makyaj istiyo,akıyo,dönüşü zorboshayallersmile
ama çok hoşuma gidiyo bu araaklinialirimsmile

Kanka kızıl :asigim: çok severim eski fotolarıma bakıp yine mi dönsem diyorum ama çok zor dönmesi hala saçımda kızıllık var :sinifsinif: sana da ne yakışır:asigim:

karabiberimm vur kadehlereee
hadi içelimmmm içelim her geceeee:içelim:
böğğğ tiksindim kendimden:roflol:
eline sağlık muhteşem görünüyo
acıktım ben zaarr
üstündekine de ebru mu çizdin olum:roflol:

Size kek yaptım hihoyyyt fincan keki nazomun tarifinden ama benim ki biraz değişik oldu şekil itibari ile:KK1: çok fazla kabarmaz diye düşündüm fincanların yarısını azıcık daha geçirdim ama baya bi kabarmış fincanı falan geçmiş şekil bozuk oldu:KK1: uzun zamandan sonra ilk defa kek yaptım özlemişimboshayallersmile
Afiyet olsuncokacimcoook
171020103831.jpg

ayy goruntuye bakk:asigim:
ellerine saglik canisi ay bi parmak aldim ustundeki kremasindan
ikincisinde denk gelir sekli zati gittigi yer ayni

Afiyet olsuncokacimcoook
171020103831.jpg

hiiiiiiiiiiiohaoldumsmile ohaoldumsmile ohaoldumsmile akannehir akannehir akannehir
yapılırmı bukötükedihüso yapılırmı hasenağlama senağlama
hamile olsam çocuğumu düşürürdüm beboshayallersmile
fena canım çekticokacimcoook cokacimcoook nası lezzetli oldu kimbilir..ellerine sağlık biber karısı:mymeka::asigim:

senemciq ara sıra bu topiği takip ediodu da ses vermeden kaçıoduu sengözlerimebaksanab
senaryo harika ee tanıyan yok beni biraz tanıtayım kendimi
ismim sibel,tekirdaglıyım aslen bg'liyim.
25 yasındayım 3 yasında bi oğlum var kıslar ellerinizden öper
bayramda unutmayın mümkünsee :dance: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
X