Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
İyiym bebeğim çalışmaya başladım saltanat bittiohaoldumsmile

Ayy benim haftaya cumartesi ehliyet sınavım var ne derse girdim doğru düzgün ne de kitap açtım Motordan tırsiyimeyvahedigeldismile

Bide Aybers Hikmet Karabacak Lisesi diye bi yere atmışlar beni:1ninca:
Ula 23 yıldır burdayım adını sanını duymadığım okula virmişler beni-tatlicadiarzu-
o hangi liseymiş yaa ben de ilk defa duyuorum canım.cumartesi benim de ehliyet derslerim başladı ama kpssye kadar ekicem sevgülümün torpilini kullanıyom motordan napces kıı biz hakkettt:roflol:
heeeeeeeeeeee fisfisfis demek sizin orda okullarda girilio ehliyet sinavlarina :roflol:

Bizim burda öyle degil nerden bilimkiiiiiiiii ben alla allaaaa :dilcikar:

Merak ettim acep islo bacim motor ehliyeti mi yapacak akannehir ayyyyy motor cok tehlikeliii yaaa araba yapsin :1rolleyes:
ayyyy bi hoş oldum bennn yere düşcem gülmekten tutun ulaa beni. motor çok tehlikeli haaa ahahahahaa:roflol: güzelliğine kurban olduğum allah da seni güldürsün bebemopuyorumnanaktan
Ayy kayınvalidem kesim makinesinde 2. kez parmağını kesmiş hem de kemiğe kadarmafoldumben
Çok moralim bozuldu, çok üzüldüm yaa dikiş atmışlar baya bi:gitme:
çok geçmiş lsun canım benim
aaa islom çok geçmiş olsun tatlım benim yaaa :1hug:

bende bi günde 3 kez aynı elimi kestim :gitme: pıçaklan ama.allahım büyük zararlar vermisn :saruböcük:
vay bana vaylar bana sen ne kaaaaa hamaratsın olummm 3 yerden haa:roflol:

merhaba kizlar
bi gecmisinizi seediimmm
kötükedihüso
ohaa :eek:ayy pardon maşallah dicektim:roflol:nasıl bi giriştir o öleeee:roflol:hediye gönderirken iyiki de korkmuşum dedirttin bana hee nazom:roflol:
yok kuzum sizden korkulurmu hiç kaçılırmı...sizi zevkle takip ediyorum...sadece ayak uyduramam...gerçekten çok ciciiii, edepliiiii,akıllıııı, kızlarsınız...ben biraz daha ısınma turları atıyım belki ortak biyerde buluşuruz tamam mı kuzucuuum...opuyorumnanaktan
hoşgeldin aramıza öncelikleolumunekankayizsmile cicii,edepli,akıllı... hımmmmsempatiksalakcinnisen geçmişi okuma sevgili olur mu arada +18 yapabilioss ama o kadr kusur kadı kıznda da olurmuş:roflol:
Heheeeeeyyyyttt yakaladıım siziiiii aklinialirimsmile

Nasılsınız benim güzel hatunlarıımm
hoşgeldinnn canımmmmmkaydirigubbakcemile3
iyi pzarlar bebişlerim geçmişe bakayım dedim gözlerim şaşı oldu bıraktım ne çene var sizde mübareksempatiksalakcinni
bu aralar fazla görüşümedik fıstıklarım bu hafta pek iyi geçmedi kızım rahatsızlandı daha dogrusu ben zehirlendiğini düşündüm, hastanede 1gün kaldık çok şükür bişey çıkmadı ama baya yıprattı beni o yüzden kendime gelemedim daha
girip çıkıyorum çok yorgunum öptüm hepinizi
çok geçmiş olsun canım. şu an nasıl kızın?
selam canlarım ben geldiiimmmmmmŞenizŞenizŞeniz

selam kızlarr
nasılsınızzz bakalım
hoşgeldin senemcimopuyorumnanaktan
biz iyiyiz,bomba gibiyiz:nazar:sen nasılsın cano:hulya:

zaten ben geleyim sen git:mymeka:
kankam,acil çıkmam lazımdı:eek:eyvahedigeldismile
şimdi haklı olarak diyiceksinki,sabahın 6 sında karşılaşamıyoruz diye rep verirsin,ben gelincede sen arazi olursun:tomato:CADIARZU:KK1:

Heheeeeeyyyyttt yakaladıım siziiiii aklinialirimsmile

Nasılsınız benim güzel hatunlarıımm
çıtırım hoşgeldinŞeniz
islo bankacı oldu kızhihoyyyt hihoyyyt kutladınmı:nazar:

Hoşbulduuummm AktarGüzeliiimmm Şeniz

Yaaa ben geldiiiiim kimseee yoooookkk :gitme:
şanssız bedevim benim:teselli:sempatiksalakcinni
K.K in en güzel topiğin güzel insanları nasılsınız olumunekankayizsmile

Bugün canım maske çekti kızlar Acaba ne maskesi yapsam mı :lepi:Evdeki malz.lere bir bakayım sositososito
kanka ben bi sürü maske ekliceğimde,resim yükliyemiyorum:sinifsinif:
topiğin meleğine öpücükleropuyorumnanaktanŞeniz
sen nasılsın bitanemolumunekankayizsmile

Bayadır edimin maskesine takmış durumdayım çok gücel oluyo.
Kil+süt+bal+limon suyu
memnunmusun kankahihoyyytçok sevindim la:jeyyar::lepi:
oyy yirim seni ben
kankalarimiz olmasa hayat ne kadan bos degilmi
:2:
kesin bak o zamanda hir cikaririm sike var diye[/B]:KK1:
bencede mucize olur o saatte gorusmemiz
:roflol::roflol:
:roflol: :roflol:
bidaha sana o saatlerde rep verirsem:dilcikar::smiley-cool:
valla nazom april kazanırsa topik isyan edicek yeter be ne ballı bu hatun diye:roflol:

tanrıçam çok hain planlarım var başemel soslu fırında makarna yapsam resım yuklesem dıyorum:lepi:

kazen makarna haslıyormus canımı cektırdı
ohaoldumsmile ohaoldumsmile
yapta ekle kızcokacimcoookbende makarna yiyorum bi yandan tesadüfe bak:KK1:
hadi üşenme yap bakalımzemuszemus

ben sonunda sizi yicem, yine çok güldüm.....ısınma turlarındayım... size meraba deyip kaçcam...boshayallersmile
:KK1: :KK1: :KK1:
kaçamazsınkaydirigubbakcemile bizimsin artıkaklinialirimsmile
merhaba kizlar
bi gecmisinizi seediimmm
kötükedihüso
eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile :roflol:
yok kuzum sizden korkulurmu hiç kaçılırmı...sizi zevkle takip ediyorum...sadece ayak uyduramam...gerçekten çok ciciiii, edepliiiii,akıllıııı, kızlarsınız...ben biraz daha ısınma turları atıyım belki ortak biyerde buluşuruz tamam mı kuzucuuum...opuyorumnanaktan
valla gözlerim yaşardı be sevgilim:smiley-cool: :smiley-cool:
kankalarımla gurur duydum bidaha:KK1: çok teşekkür ederiz vallaha utandık yani:eek:Şeniz
sende çok tatlısın canım:1hug:

:roflol::roflol::roflol: bilerek silmedim :smiley-cool:
ten rengiymişş :roflol::roflol: mannak yaa
açıklama yapıyo bide ortalamak içn bilmem ne diye gamyoncuiremsu olum bu huyunu kimden aldın söle hele :hulya:

[/B]

:dilcikar: :dilcikar: :dilcikar: kilimcinin köroğlundan:dilcikar:

o hangi liseymiş yaa ben de ilk defa duyuorum canım.cumartesi benim de ehliyet derslerim başladı ama kpssye kadar ekicem sevgülümün torpilini kullanıyom motordan napces kıı biz hakkettt:roflol:

ayyyy bi hoş oldum bennn yere düşcem gülmekten tutun ulaa beni. motor çok tehlikeli haaa ahahahahaa:roflol: güzelliğine kurban olduğum allah da seni güldürsün bebemopuyorumnanaktan

çok geçmiş lsun canım benim

vay bana vaylar bana sen ne kaaaaa hamaratsın olummm 3 yerden haa:roflol:

ohaa :eek:ayy pardon maşallah dicektim:roflol:nasıl bi giriştir o öleeee:roflol:hediye gönderirken iyiki de korkmuşum dedirttin bana hee nazom:roflol:

hoşgeldin aramıza öncelikleolumunekankayizsmile cicii,edepli,akıllı... hımmmmsempatiksalakcinnisen geçmişi okuma sevgili olur mu arada +18 yapabilioss ama o kadr kusur kadı kıznda da olurmuş:roflol:

çok geçmiş olsun canım. şu an nasıl kızın?
selam canlarım ben geldiiimmmmmmŞenizŞenizŞeniz

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:KK1::KK1::KK1::1

hoşbulduk kuzuum....

zuzum is hayatina ayak uyduraramamanla ilgili olabilir
uzun zamandir erkende kalkmiyordun
aliskanlik edinene kadar bu sekilde olur diye dusunuyorum
ayni sey banada olur cunku

Ben 5 sene boyunca 6da kalktım nazom ama yine gece 2 de yatıyodum-tatlicadiarzu-
Haftalık uyuyodum hep :1ninca:
İflah olmam ben ama uykuyu düzene sokmak lazım, iş tehlikeli valla pür dikkat olmam gerekiyieyvahedigeldismile

Ben de hep ektim zati çaktırma kuşkim son 2 yılın sprularını ezberlesek geçeriz herhalCADIARZU

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
bence daha senin yazılarını okumadı kuş:nazar:

Maskeyi çok seviom danrıçamhihoyyyt
Yıkadım yüzümü pambık gibi oldum. Sonra da bıcı bıcıya girdim çıkarkene saçıma ısırgan+kırkkilit döktüm saçlarımı kuruttu tek elimin frenchi bitti öbürüne geçicembayanssulusmile
Yarına elbise giycem aşko sabah sabah canıma okucakeyvahedigeldismile

yaaaaaaaaaaaaaa ne gülüyonuz yaaa alla alla :dilcikar:
ne bilim ben kac kere ehliyet yaptik türkiyede alsanaalsanasmile

ben yokken neler kaynattınızzemuszemusgeçmişe göz atıyım:eek:
bir mok kaynatmadik neye bakiyon:roflol::roflol:

sus kiz kot kafali
ne korkuyon
şakkıdı
kankam,acil çıkmam lazımdı:eek:eyvahedigeldismile
şimdi haklı olarak diyiceksinki,sabahın 6 sında karşılaşamıyoruz diye rep verirsin,ben gelincede sen arazi olursun:tomato:CADIARZU:KK1:
bidaha sana o saatlerde rep verirsem:dilcikar::smiley-cool:
valla nazom april kazanırsa topik isyan edicek yeter be ne ballı bu hatun diye:roflol:

nisanima kiyamam ben kazanirsada kazanir topraam benim o hemende yan ciziyorum heheee
-tatlicadiarzu-
aynen oyle yani yarin okula gidiyorum yatma vaktim gelde sen geri geldin
mirmirmirmir

Ben 5 sene boyunca 6da kalktım nazom ama yine gece 2 de yatıyodum-tatlicadiarzu-
İflah olmam ben ama uykuyu düzene sokmak lazım, iş tehlikeli valla pür dikkat olmam gerekiyieyvahedigeldismile

Ben de hep ektim zati çaktırma kuşkim son 2 yılın sprularını ezberlesek geçeriz herhalCADIARZU
topic açar soru cevap yapar geçeriz kanka sınavı:roflol:
sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
bence daha senin yazılarını okumadı kuş:nazar:
bence de:roflol:
Yıkadım yüzümü pambık gibi oldum. Sonra da bıcı bıcıya girdim çıkarkene saçıma ısırgan+kırkkilit döktüm saçlarımı kuruttu tek elimin frenchi bitti öbürüne geçicembayanssulusmile

ohhhh sefan olsun kankaa gel pambık yanaklarından öpem biopuyorumnanaktan

pinaxım tamam tamam kızama tepkilerimi saklayamıyom napıyım:roflol:
nazım tamam yine baana çıkarsan çekeceğin var:roflol:

dikkatli olman lazim tabi isin onu gerektiriyo
uyuklama pc basinda
delikafadulden

ben sağa demin ne dedimkötükedihüso
pembe kombine bi kere bile uğramadın dedimkaydirigubbakcemilene zaman kombin
ekliyeceksin dedim dimi:mymeka::dilcikar:
kanka süpersin:lepi:
bende yaptım maske,ama yazmıcam:)resimli anlatmam lazım:smiley-cool:
ben oje sürünce robot oluyorum hacı.hiç bi yere dokunmamam lazımboshayallersmile

bir mok kaynatmadik neye bakiyon:roflol::roflol:

sus kiz kot kafali
ne korkuyon
şakkıdı

nisanima kiyamam ben kazanirsada kazanir topraam benim o hemende yan ciziyorum heheee
-tatlicadiarzu-
aynen oyle yani yarin okula gidiyorum yatma vaktim gelde sen geri geldin
mirmirmirmir
hakkat bi mo.. yokmuş:KK1:
niye sustunuz be:tomato: :tomato:
uykunmu geldi nazocan:a015:

dikkatli olman lazim tabi isin onu gerektiriyo
uyuklama pc basinda
delikafadulden

Hakket nazom ya hüsonun dersinde uyuklamaya benzemez vallasırnaşık şey
Müşteriler o kadar arızaki allah hepsinin şerrinden korusun valla biz onların günah keçisiyiz:nazar:

ben sağa demin ne dedimkötükedihüso
pembe kombine bi kere bile uğramadın dedimkaydirigubbakcemilene zaman kombin
ekliyeceksin dedim dimi:mymeka::dilcikar:
kanka süpersin:lepi:
bende yaptım maske,ama yazmıcam:)resimli anlatmam lazım:smiley-cool:
ben oje sürünce robot oluyorum hacı.hiç bi yere dokunmamam lazımboshayallersmile

hakkat bi mo.. yokmuş:KK1:
niye sustunuz be:tomato: :tomato:
uykunmu geldi nazocan:a015:

Her yere yetişemiom be hacı:nazar:
Eski takıldığım topikler tarih oldu zaten senin hızına yetişemiyom ama gelcem valla çok şey kaçırıyom
Yuppiii yeni maske tarifi gelii:eek:

Selamunnn hello bayanlar :)))

yine yoğun bi gezindirik haftasonundan çıkmak üzereyim, tüm dizileri ve muhebbetleri kaçırmış bi vaziyette az geri gidip (çok değil) ne etmişsiniz bi bakmak istiyim.

az önce misafürler gitti ağır misefürler... anında pc de aldım nefesimi

keyifleri iiyidir inşallah maşallah

X