Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bayildim prensesim, ne hos bir renk bu boyle.. opuyorumnanaktan benim kaslar koyu renk olmasa, bende boyle bir renk isterdim..

Canum, açık kumral üzerine bal rengi balyaj var gibi geldi bana... :sm_confused:

burcukutlu, bekliyoruz fotoları tatlım:dance:

burcukutlu canım kaşlarım koyu diye çekinme boyamaya bu kızda çok koyu kaşlarla kullanıyor bu rengi çokta güzel duruyor. bak canım hem koyu hem kalın

Aprilim evet dediğin gibi bal renginde balyaj var şimdiki hedefim böyle bir renge sahip olmak

Çok güzel bir tonmuş prensesim...Evet kızın kaşları baya koyu renk ama teni çok beyaz, bunu da düşünmek lazım, ten rengi çok önemli saçın yakışmasında...a.s

nisanımmmm ooooof çok güzel saçların dogal halide şimdiki halide zaten arasında uçum yok gayet guzel duruyor olumunekankayizsmile

canlar bence boyamayın hiç bende 1.5 -2 sene öncesine kadar hep boyuyordum kızıl sarı kumral siyah her renk yapmıssımdır ama şunu diyim insanın kendi dogal sacının rengi kadar hiçbir renk yakısamaz ...bence kendi saçlarızın uzamasını bekleyin (eger beyaz yoksa tabi ) sonrasında uçlarını fln açılıtırın eminim o zaman daha güzel olacaktır canlarrrrrrr

Son düzenleme:

evet bu da guzel ama şu casta ın saçına bakar mısın harikaaaaaa boshayallersmile

canlar bende boyamayın hiç bende 1.5 -2 sene öncesine kadar hep boyuyordum kızıl sarı kumral siyah her renk yapmıssımdır ama şunu diyim insanın kendi dogal sacının rengi kadar hiçbir renk yakısamaz ...bence kendi saçlarızın uzamasını bekleyin (eger beyaz yoksa tabi ) sonrasında uçlarını fln açılıtırın eminim o zaman daha güzel olacaktır canlarrrrrrr[/QUOTE]

livim, bebem, sen de dogru soyluyorsun aslinda kaydirigubbakcemile5 neyse, dur bakalim, hele bir adam akilli uzasinda saclarim, su an victoria beckham tarzinda kestirmis halimleyim, bir an once uzasin omzuma kadar ona bile cok mutlu olacagim opuyorumnanaktan salak gibi ne demeye kestirdim ki saclarimi zaten hala kendime kizarim :gitme:

yok livim koymadim, daha sogrusu koyamiyorum :bbo: hizli resim yukleme sitesinden yardim alayim dedim hala html verecek de buraya yukleyecegim. sinir oldum klava:

Çok haklısın bebeğim...olumunekankayizsmile
Cesaret edebilirsem, ben de doğal rengimin uzamasını beklicem...Seneye anca tabii...
boshayallersmile

dünya güzellerimmmopuyorumnanaktan
dün resimler ekliycektim ama aniden çıkmak zorunda kaldım:sinifsinif:
önce geçmişi okuyım neler kaynatmışsınız bakiyim:jeyyar:

Son düzenleme:
tanrıca hanı maske bende beklıyom sekerr co sıgara ıcen bırı olarak
cennetim yavru ceylanım ekliycektim ama çıkmak zorunda kaldım:çok üzgünüm:ama ekliycem dur sen duuurr:jeyyar:
tanrıçam benm aklıma bişi geldibu topikte saçalrımızıda çekip eklesek mi okadar bakım falan yapıyoruz değişimleride görmüş oluruz
ekliyelim anamsüprizzzzz
saç,makyaj,giyim kuşam aksesuar dedikodu daha neler neler:sm_cool:herşey olsun gülüm herşeykaydirigubbakcemile5
sempatiksalakcinnibende hiç değişim yok ama hep aynı =) yapalım tabi ama kıyafet işi gömbürtüye mi gitti hadi kım ekliyor ilk resimi
gidermiaklinialirimsmile
gitmedi bebetom ekliycez:hulya:
ekle cnm süper olur tanrıcamda girdiginde görür

kanka noldu ama maske ekleyecektin oooof =gitme:
kankam gece çıktım aniden kusura bakmayınbilmiyorumkismile
Gene tel. gelmiştir Tanrıçaya..KAyboldu çünküm..
Hayırlısıyla bu damat teskere turkbayragialsa da, bizde raaatlasak..
bilmiyorumkismile
nası biliyokaydirigubbakcemile3evet tatlıgacım tel geldi,o kadarda resim eklemiştim ama yarimden çok önemlii bol dedikodulu bi telefon aldım..aslında nöbeti yoktu ama..baktım uzun sürücek aniden kapattım:kedi:enter demek haram oldu:))
tanrıçamın sevdiginin gelmesine kaç gün kaldı ki bilen var mı ? ooof benimkisi daha askerligini yapmadı bile 30 dan once biz evlenemeyiz durumdan rahatsız degilim ama sizleri gorunce bir tuhaf oluyorum
daha var bebeğim:ecrin_bebek:
livim geç olsun güç olmasın meleğim boşverŞeniz

anammm:asigim:fıstığa bak beeboshayallersmilekeşfedilmemiş hazinem benimboshayallersmile
maşallah 444 kere

tanrıça selam canım sana bişey sormak istiyorum...
geçen alışveriş merkezinde kozmetik alışverişi yaptım aldım aldım koydum sepete yanlız aralarında bir tane ürün almıştım fondoten diye tam inceleyemedim eve geldim kutusunda aynen şöyle yazıyor canım
LANCOME PARıS
MAQUICAKE UV
EXELLENCE

QUALıTY MAKE UP KıT
BEAUTY EYESHADOW

fondoten diye aldım göz çevresi için çıktı bunu nasıl kullanmamı önerirsin..

istersen resmini çekip ekleyeyim...

resmini ekledim...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…