Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıçam verdiğin maskeler sayesinde yüzümün nem dengesi normale döndü,fakat ben yüzümdeki bu mat görüntüden sıkıldım yani canli ve parlak görünsün istiyorum.böle sağlıklı dursun yani.sigaradan dolayı bi sarılık var ciltte ama napmalıyım canımın içisi:eek:
böyle memnuniyet belirtileri olunca ahada böyle oluyorumbayanssulusmile:1closedeyes::nazar:
:kedi: sevindim bebekom
şimdiii...birincisi..cigara içtiğinden mütevellit bol c vitamini alıyosun..yani mutlaka günde 1 bardakta olsa portakal suyu iç..
ikincisi...gece yatarken ballı süt içmeyi unutma...:içelim:
üçüncüsü yüzüne ahada bu maskeyi yap...(ekliycem şimdi)bekleyerimsenibenbol su içmeyide unutma kolayı hayatından çıkarvereliniortak
işte kızlar bunlarda benimkiler
çok fazla şey almayı sevmiyorum özellikle aynı işe yarayan iki şeyi..
zaten koyacak yer bulamıyorum

:ecrin_bebek:
resimler cok acele çekildi kusura bakmayın
öpüyorummmm
opuyorumnanaktan
6311.jpg

6325.jpg

6340.jpg

6347.jpg

6355.jpg

6361.jpg

6364.jpg
anam daha nolsun be..daha nolsunzemuszemusiçim açılıyo ohh bol bol ekleyinkaydirigubbakcemile2
avon seviyosun nazalpçim anlaşıldı..she ürünlerini herkeşlerde gördüm çok cici duruyolar ciddenhihoyyyt
hepsini güle güle kullan canımın içiŞeniz
bu kıza hastayım ya:asigim:bide kalp gibin dizmiş onları gözünün yağında yumurta kırdığımolumunekankayizsmile
sende rujcusun benim gibiaklinialirimsmilegüle güle sür sürüştür minik kokoşumbayanssulusmile
dün tanrıcama söz verdiğim için kullandığım makyaj malzemelerini koyuyorum :kedi:
çok teşekkürler balım:1hug:
yeşil ojeni çok sevdimhihoyyytbende koyu yeşil istiyorum en kısa zamanda temin edicem..kısmetse:)
pembiş kutunu yerler seninaklinialirimsmilebayılıyorum size kızlar bayılıyorummmopuyorumnanaktansende güle güle kullan herşeyini bitanem
tanrıçam gelmişş:eek::1hug:

Şenizolumunekankayizsmile

tanrıçam benm aklıma bişi geldi:eek:bu topikte saçalrımızıda çekip eklesek mi okadar bakım falan yapıyoruz değişimleride görmüş oluruz:eek:

tanrıçam benm aklıma bişi geldi:eek:bu topikte saçalrımızıda çekip eklesek mi okadar bakım falan yapıyoruz değişimleride görmüş oluruz:eek:

sempatiksalakcinnibende hiç değişim yok ama hep aynı =) yapalım tabi ama kıyafet işi gömbürtüye mi gitti hadi kım ekliyor ilk resimi

Gene tel. gelmiştir Tanrıçaya..KAyboldu çünküm..:eek:
Hayırlısıyla bu damat teskere turkbayragialsa da, bizde raaatlasak..
bilmiyorumkismile

tanrıçamın sevdiginin gelmesine kaç gün kaldı ki bilen var mı ? ooof benimkisi daha askerligini yapmadı bile 30 dan once biz evlenemeyiz durumdan rahatsız degilim ama sizleri gorunce bir tuhaf oluyorum

tanrıçamın sevdiginin gelmesine kaç gün kaldı ki bilen var mı ? ooof benimkisi daha askerligini yapmadı bile 30 dan once biz evlenemeyiz durumdan rahatsız degilim ama sizleri gorunce bir tuhaf oluyorum

aynı durumdayız cnm benmde 30 dan önce imkan yok daha okul bitcek askerliği varrsenağlama

minikim bebeeem saçlarına bayıldım bende istiyorum yaa hem uzunluğu hem de dalgası mafoldumben çok güzeller canım benim maşallah :KK66:

yaa şu perçemlere nasıl şekil verebiliyosunuz yaa allamaa anlamıyom deli oluyorum oyff oyff ne beceriksizim senağlama

X