Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Akitram, canim hangi karisim o? :uhm: bir yaziversen bacim? boshayallersmile

nie bıkıyım gülüm aşkolsun:1hug:
ben rakı beyazı ile yapmıyorum frencimi..ten rengi yada uçuk bebek pembesi ile yapıyorum,uçları bembeyaz oluyo tebiaklinialirimsmile
hee ekliyimde benimkide beni eklesin salataya domatez niyetine kesip kesip:hulya:eyvahedigeldismile
sıkıldınız bilyrm ama tanrıçam hepsini ekle demişti ona söz verdim son resimler bunlar başkada eklemicem sözkaydirigubbakcemile3

kız o resimlerden sıkılınırmı kızzz:asigim:anam bu varya tam kokoş yabayanssulusmilebide bana kokoş diyosunuz miniğe bakın bizemuszemustatlım teşekkür ederim eklediğin için ama gözümüz gönlümüz açılıyo fenamıkaydirigubbakcemile2kızlarında hoşuna gidiyodur merak etmekaydirigubbakcemile5
bebem ben bal maskesini ellerime ve yüzüme yapıyorum die belirtmiştim hatırlarsan:)yüzüme sürmüyorum sivilceye müsait ciltlerde yüzüne sürmesin dedim..o yapmıştır büyük ihtimalle..aktardan çöven otu al..kaynat onu sür geçer kankaŞenizbu aradada tarçına limon dök ve sivilcelerin üzerine sür kurutur bitanem
bugun ındırımden aldıklarım kıslar

inanmiyanziakannehir:1shok:kızz tükkanı toplamışsınkaydirigubbakcemile3
panterim güle güle kullan ne kadar çok şey almışsın öylehihoyyytsüpersin ne diyim iyi günlerde sür işalah hepsiniŞeniz

tanrıcam cevap verdiğin için teşekkürler bitanem
kokusu fena ama ben katlanırım birkez sürdüm ama ilk seferde etkisi oldu gibi kokmaya devam edicem kaydirigubbakcemile3

Şu saç uzatan kürden yaptım..ot falan kokmadı benim saçlarım..tabi kremledim ve gliss spreyi de sıktım..
Tanrıçam bakım kompetanım..Sodalı limonlu buzlar yaptım..hergünmü buzluycaz yüzümüzü kıııı?

bunlarda ocelerımın bi kısmı:)))
panterim sende benim gibisin her renk oce ceviyosun:ecrin_bebek:güle güle kullan jepsini canımopuyorumnanaktan
Benim canım tırnaklarım oje yüzünden sarardı bu kalyon mu ne var ya rengini de düzeltiyo mu? Ben de alcam benimkilerde bazen kat kat soyuluyo:1ninca:
olum size dün yazdım ya solgarın biyotin hapını eşşekler sizilülülülülülüiçten tedavi diyoruz ama kime diyoruzboshayallersmile

kızlar bu bardagı annem almış..çay için aktardan ot alınca kolayca demleniyor aklinialirimsmile

şimdi sohbetinizi okumaya gidim bi kaç sayfa geriye =)))
kanke:asigim:çay içesi gelir insanın o bardaktaboshayallersmilegüle güle iç çayını:)fazla gülme üstüne dökersin ama:smiley-cool:sonra yandım tanrıça ben napim deme
hahahakaydirigubbakcemile3 aynı şeyi bende düşünüyorum ve kendimle gurur duyuyorum:hooray:
anam napim benimki gelicek para lazım para:hulya:aşkıma ciciler alıyorum bu araaklinialirimsmile
aşkolsun balımŞenizbabanızın topiği gibi istediğinizi yapın banane ne haliniz varsa görün tükkan size emanetkaydirigubbakcemile3
hihoyyytopuyorumnanaktan
kırıcam kafanızı saçmalamayın ayol:))konuşun kaynaşınaklinialirimsmile
tanrıcam sen nıvea marka bır koltuk altı stıck onermıstın sanırım hangısıyı dındık kurdum
evet cennetim ben onu kullanıyorum memnunumda canım..karabiberim alıntılamış saolsun
ay şu niveanın roll undan bende alayım o zaman
banada en acilen kuruluğu önleeyen bişi lazımdı. sen iyi diyosan iyidir sanırm tanrıca. alayım .
she ninkide kuruluğu önlüyormu?
evet canım niveadan memnunum ben.tavsiye ederim
ben geldim fıstıklarrrkimse var mııııııııkaydirigubbakcemile2
ben o sırada pirelerimle boğuşuyodum
H.g fıstık ben varım tükkanı kapamadım dahaaklinialirimsmile
anahtarı kapıda bırakmışın ama biberim:smiley-cool:tükkan size emanet gözüm arkada değerl
bu saatte ne pilatesi kızaklinialirimsmile tanrıça duymasınndelikafadulden bende geznyrm boş boşş
:roflol:kızım onun biyolojik saati öyle..gerçi bir zamanlar bende öyleydim..benimki uyumama bile karışıncaya kadarÇok üzgünüm çoook
tanrıcam cevap verdiğin için teşekkürler bitanem
kokusu fena ama ben katlanırım birkez sürdüm ama ilk seferde etkisi oldu gibi kokmaya devam edicem kaydirigubbakcemile3

ohh iyi iyi hadi fayda görürsün işalahhihoyyytkoksun inceldiği yerden bacım boşver:))

Bi de çamterebentin katıyordum ya şampiyonuma..
Dökülmeler durdu fekat saçlarımın uçları sertleşti, kurudu,:çok üzgünüm:sankim orielle yıpranmış havası var..
3 günde bir zeytinyağı ve ymurtayla kür yapsam nasıl olur ki Tanrıçam Külkedim..bilmiyorumkismile

hergün yapılmasında bi sakınca yok aslında ama cildin hassas ise 2 günde bir sabah akşam yapabilirsin canım

hergün yapılmasında bi sakınca yok aslında ama cildin hassas ise 2 günde bir sabah akşam yapabilirsin canım

Anladım halkalı şeker şam fıstığım..:içelim:
Cildim hassas değil ,manda derisi :kedi:gibi demiştim maşşşalllahhh..
ama acnelyse kullandığım için, o zaman gün aşırı filan yapiiim ..yerimseniben

maşallah diyim anam
öyle yap o zaman canımkaydirigubbakcemile5
ya ben topikimde kadınlar gününü kutlamadım sanırımbilmiyorumkismile
hepinizin geçmiş kadınlar günü kutlu olsun pamuk helvalarım:lepipuyorumnanaktan

tanrıcammmm prensesım cok tsk ettım guum daaa ıılerı sızlerın olsun
ınss:Saruboceq:

tanrıcammmm prensesım cok tsk ettım guum daaa ıılerı sızlerın olsun
ınss:Saruboceq:

kız ohaoldumsmile masallah ulennnn bunlar yenı bırde eskısı var len sen bu kadar urunu kullansan tum gunun surup surusturmekle gecer
bır suru olay almıssın memnunmusun bu markadan bır ara cok kotu denıyodu bu markaya

kız ohaoldumsmile masallah ulennnn bunlar yenı bırde eskısı var len sen bu kadar urunu kullansan tum gunun surup surusturmekle gecer
bır suru olay almıssın memnunmusun bu markadan bır ara cok kotu denıyodu bu markaya

:1rolleyes:benım bos waktım cok zate bol bol bakım yaparım
hmm kotumu ılk defa duyuyorum kuzum yha:1ninca:

bende yaptım krem gliss ama bnm saclar yine ot koktu :)))) sende nasıl etkiler oldu?
ben zeytinyagıda koymustum buarada gacım istersen sende ekle 2 kaşıkçık
yerimseniben

Akitram, canim hangi karisim o? :uhm: bir yaziversen bacim? boshayallersmile

canım bi tutam sinamekini yarımcay bardagı suda kaynat
içine 1 bemiks ampül kır 2 corba kasıgı tatlı badem yagı ekle
ben zeytinyagıda koydum bunu 4 5 saat sacında bekletiyorsun

yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…