Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
minikcimmm hepsi süper canım güle güle kullan
tanrıca bebeimm tırnaklarım cok kırılıyor yaa uzatamıyorum
bnde snn gibi renk renk sürerim ama kısa tırnaklara hoş durmuyor
napicimm limonla ovala dediler işe yaramadı
:sinifsinif:

saol cnm çok tşk ederim:kedi:

minikcimmm hepsi süper canım güle güle kullan
tanrıca bebeimm tırnaklarım cok kırılıyor yaa uzatamıyorum
bnde snn gibi renk renk sürerim ama kısa tırnaklara hoş durmuyor
napicimm limonla ovala dediler işe yaramadı
:sinifsinif:

tşk ederim cnm:kedi:

Güle güle kullan fıstığımmmmopuyorumnanaktan Cecile çok uçuyo diyolar daha önce kullanmış mıydın balım?

sagol bitanesi =)
evet tatlışkom önceden de kullanıyordum irisi çok hafif bir koku oldugu için dedikleri gibi hemen uçuyor bolca sıkmak lazım bayanssulusmile

a>

a>

Bende bugün 8 mart sebebiyle olan indirimden karfurdan bişeyler aldım..:hulya:
Garnierden iki tane yıkama jeli ..biri akneye meyilli ciltler için ..
3üsü birarada nın verdiği ferahlık gibi..çok hoşuma gitti.yerimseniben.izler için filan etkiliymiş ,salisilik asit içerikli..
Birde Maybelline color sensational ruj ..zemuszemus

Diğer topiğe yazmıştım..buraya da yazayım..-tatlicadiarzu-
böyle ucuz şeyler alınca kendimi çok seviyorum opuyorumnanaktanve kendimi çok akıllılık yapmış hissediyorum.kafamçokkarıştı.
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canikolar bugun migrosa gittim indirimden yararlanmak için ama neredeyse hiçbirsey kalmamış bende %50 indirimden parfüm aldım cecile iris fiyatı 16.25 di

güle güle kullan bebetom evet yaaa raflar boşalmış akın akın kadın dolu
bende aralardan sıvışarak bişeyler bulmaya calıstım
kaydirigubbakcemile3

peki tanrıcam kafamıza sürüdğümüz yumurta sarısını streçlemi sarıyoruz

slm fıstıklar
bende ancak geldım carfeurdan bayagı bıseer aldım
bırazdan eklerım
hatunlar bırbırlerını ezıyorlardı resmen
sankım bedawa dagıtıyorlardı:)))

Bebe yağım bitmedi daha aşkım bitse onları aldım bekliyolar sürcem olmazsa bi sefer bebe yağını bi sefer bu karışımı sürerimbayanssulusmile
Karınca yağının sahtesi varya cnm ondan sürmüyom ben:sinifsinif: Etkili oldu mu sende aşkımm?
Sağol aşkımm ama bakk tükkanı açınca benden başkasından alışveriş yapmıcan hem sana hep ucuz vercem bi alana bi bedeva yapcam bi desositososito

:roflol: büloo süperr:roflol::roflol:

Süper ama yaa çok eğlenceli oluyo isim bulmak hele senin isimlere hastayımmkaydirigubbakcemile2
yok sevgilim bendeki sahte değilhihoyyytsahte almıştım anladım bi kaç kere ama bu sahte değil..ben fayda görüyorum :lepi:kızım sen aç tükkanı zaten çıkarsam şerefsizim:nazar:
valla bi anda çıkıyo isimler biberim:)düşünmüyorum spontene gelişiyo herşey:smiley-cool:
canikolar bugun migrosa gittim indirimden yararlanmak için ama neredeyse hiçbirsey kalmamış bende %50 indirimden parfüm aldım cecile iris fiyatı 16.25 di
güle güle kullan bebeğimŞeniz
Şimdi elime bi defter aldım işime yarayan tarifleri tek tek yazıcamm:kahve:
kolay gelsin canom:))
minikkk:asigim:anam bayıldım ben senin şeylerine yaa..süpersin kokoşum benimboshayallersmilekızlar herkez eklesin ya..çok merak ediyorum sizin masanızıdahihoyyyt
Bende bugün 8 mart sebebiyle olan indirimden karfurdan bişeyler aldım..:hulya:
Garnierden iki tane yıkama jeli ..biri akneye meyilli ciltler için ..
3üsü birarada nın verdiği ferahlık gibi..çok hoşuma gitti.yerimseniben.izler için filan etkiliymiş ,salisilik asit içerikli..
Birde Maybelline color sensational ruj ..zemuszemus

Diğer topiğe yazmıştım..buraya da yazayım..-tatlicadiarzu-
böyle ucuz şeyler alınca kendimi çok seviyorum opuyorumnanaktanve kendimi çok akıllılık yapmış hissediyorum.kafamçokkarıştı.
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
güle güle kullan tatlı gacızemuszemussenin hissettiğini yüzde 90 ınımız hissediyodur emin olkaydirigubbakcemile3
peki tanrıcam kafamıza sürüdğümüz yumurta sarısını streçlemi sarıyoruz

ben poşet geçiriyorum üzerine başıörtü bağlıyorum arap hatunlar gibi oluyorum:)streçle falan uğraşamam

slm fıstıklar
bende ancak geldım carfeurdan bayagı bıseer aldım
bırazdan eklerım
hatunlar bırbırlerını ezıyorlardı resmen
sankım bedawa dagıtıyorlardı:)))

kaydirigubbakcemile3kızlar sanırım bi ben yararlanmadım indirimden:))hoşgeldin panterimopuyorumnanaktan
kızlar umarım işinize yarıycak şeyler aldınız..masraf yapmayın fuzuli yere:1ninca:

kaydirigubbakcemile3kızlar sanırım bi ben yararlanmadım indirimden:))hoşgeldin panterimopuyorumnanaktan
kızlar umarım işinize yarıycak şeyler aldınız..masraf yapmayın fuzuli yere:1ninca:

hos bulduk prensesım tsk ederım mucx
ıcınde gercekten cok ısıme yarıcaaklar war bebegım ama sanırım abarttım acukun:kedi:

anladım canım bişey daha sorcam ama bilyorum bıktırdım seni:kedi:
şey french i hangi ojelerle yapyosun ve nasıl yapyosun numaralarını yazar mısn ojelerin
bide imkanin varsa yani imkandan kastım koymak istiyosan frenchli tırnağinin fotolarını koyar mısın

bnm masa suan cok dagınık yaa kitaplar kremlere karşı filmi çekiliyor kaydirigubbakcemile3
bi el atmam lazım tanrıcam sende ekle söyle boydan bugün bişeyler konusalım kaçmassan eger
:hulya:

X