Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıcam yuz ıcın buz kalıbı onerıyosun ya benım cılt karma ve sıvılceye musahıt zıkkımda kullandıgım ıcın gozenekler acık ben hangı buz kuplerınden yapım gunde kac defa uygulayım yanı bunları gunduz surup yuzumuzu yıkamadan gezınıyomuyuz durulamıyomuyuz ne kadar gezdırıyoz yuzumuzde bıtene kadar erıyene kadarmı

bır soru bukadar detaylı sorulur :)

kızlar slm aklinialirimsmile
bu migrostaki indirimlerden bende faydalandım ,özellikle aldıklarım netrougune nın göz makyajı temizleyici çok hoşuma gitti,tavsiye ederim ,ihtiyacı olan alsın süper bir temizleyici...
onarıcı kuru cilt kremi de indirim de 1 saatir yüzümde gayet hoşolumunekankayizsmile

ayy ne olsa kii aklıma gelmiyookaydirigubbakcemile3 çitlembikmi olsa kiiaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

:roflol: içinden ne geliyosa koyaklinialirimsmile Hasta oluyom bu tanrıçamın bulduğu isimlere ben de böyle canlı cansız hayvanlara isim takıyodum ama böyle kutulara felan isim koymak hiç aklıma gelmemiştikaydirigubbakcemile3 Bundan sonra benim kutularımın da bi adı olcakzemuszemus

bu migrostaki indirimlerden bende faydalandım ,özellikle aldıklarım netrougune nın göz makyajı temizleyici çok hoşuma gitti,tavsiye ederim ,ihtiyacı olan alsın süper bir temizleyici...
onarıcı kuru cilt kremi de indirim de 1 saatir yüzümde gayet hoşolumunekankayizsmile

H.g cnmm... Güle güle kullan aldıklarını çek koy fotosunu sen dekaydirigubbakcemile2

bende aldım cnm daha dnemedim ama bu indirim süper oldu:eek:

geçen gün aldıklarım kızlarhihoyyyt

pembe olan en baştaki defne özlü saç bakım yağı..fiyatı 15 tl..mecit efendi markası ve çok memnun kaldımvereliniortak
saç bakım yağı yazıyo üzerinde..onunda fiyatı 15 tl
içinde çeşitli yağlar var,ama jojoba yağı yoğunlukta ve şu anda saçımda zaten..etkisini banyodan sonra söyliycemgamyoncuiremsu
saç bakım yağının önündeki poşet 7 tükkan süprüntüsü:)) nazara falan iyi geliyo öyle söylerler..onuda 2 tl ye aldımzemuszemus
sarı kutu arıpolenli maske.. çiller lekeler sivilceler vs..iyi gelir yazıyo üzerinde..ayrıca karışıklık falanda diyo..ben daha öncede çok kullandım bu maskeyi..memnun kalmıştım..fiyatı 12 tl
yılan şampuanıfiyatı 20 tl..2 kere kullandım ve beğendim kızlar
şampuanın önündeki poşette çöven otu
2 tl lik aldım..kaynatıp suyunu sürüyoruz..tahin pekmez yapılırken renk açsın die kullanılır..sivilce izleri lekeler ve sivilceler için birebir..şiddetle tavsiye ederim
size gözteriyim die aldım ben çok seviyorum cildimi çok güzel yapıyo
bide tütsü aldım yılang yılang kokulu..2 tl oda:hulya:

Tanricam, canim benim, yalvarırım sööle :Saruboceq: senin aktarın nerede?noooolur soylee, nooolluuuurrr :Saruboceq:

teşekkür ederim fıstıkcım kaynatiim onu ben o zaman tonik olarak kullanayım

sağol hemşomm
rica ederim bitanem ne demekŞenizatıcağına değerlendirmiş olursun:emir_bebek:
gelicem canım müdavimlerinizdenim artık bayanssulusmile
bakalım hangisini bulabilicem saçlarım için.
çok cicisin bu arada
senin ciciliğin patiskacım:kedi:
saç dökülmesi içinmi istiyosun tatlım?geçen bir arkadaşa önermiştim..6-7 diş sarımsağı ez(bunun için ceviz kırıcıları kullanabilirsin)hakiki zeytin yağına dök ve kavanozu karanlık bir yerde 2 hafta dinlendir..sürerken öğğğ ıykk mıykk yapma!!!:))allahın izni ile dökülmen durur bu kürü yaparsan..bu zaman dilimindede içten takviye olarak bol bol demir içeren gıdalar ye..pekmez gibi..ayrıca ısırgan otu+hatmi çiçeğini kaynatıp saçlarına firiksiyon yapıp sürebilirsin canım
tamam canım musk alayım.nereye ya gitme
ceylanım benimki zebahın köründe uyandırıyo valla zarr zarrr böle uyanıyorum:1shok:uyutmuyo hınzır:nazar:onla beraber bende nöbet tutuyorum vallaÇok üzgünüm çoook
Ne gücel şeyler alşımın bebeğim güle güle kullan...
saolasın kuzu kulağımŞeniz
Aşkım benim merak ettiğim şeyler var sorayım sana bi
Şimcik çatlaklardan kurtulmak için ne yapmak gerekiyo?
Tüylerin azalması için bildiğin bi yöntem var mı afroditim?

Bu arada ben yeni kararımı bildireyim üniye felan çalışmıcam istanbula taşınıp aktar olcam
kaydirigubbakcemile3yeni kararın heyırlı ossunzemuszemusvereliniortak
çatlaklar için portakal+yasemin+sandal+kayısı+susam yağı karışımı kullanabilirsin biberitokaydirigubbakcemile5
epilasyon sonrası karınca yağı kullanıyorum ben:sinifsinif:kremini değil ama yağını:hulya:
kaldığım yeri işaretledim :)
hihoyyyt
oyyy oyyy oyyyyy gene neler almıssın nazar seyini anlamadım tatlım

melekommmm ne kadar tatlı takıların halimede çok guzel karısıklıgı onlemek için birebir
saol livim..halimede teşekkür ediyo sana:smiley-cool:
bitanem 7 dükkan süprüntüsü ismi..kullanmadığım tavaya koyuyorum ve ateşte yakıyorum..duman çıkıyo,o sırada alıp evi tütsülüyorum kendimde kokluyorum..bildiğim tüm dualarıda okuyorum:)nazar ,için işte..vardır egzantrik şeylerim:1ninca:
aklımdan aynı şey gecyodu paraya para demiyolardır be
sende kudurdun bakıyorumkaydirigubbakcemile3biberle ortak olursunuzsempatiksalakcinni
tanrıça sen her şeyini aktarlardan mı alıyorsun canım ya çok özendim şimdi her şeyin en doğalını kullanmaya çalışıyor gibisin, benim de şampuanım falan bitsin aktardan alışveriş yapacağım ya bir an önce yaz gelse bol bol boş vaktim olsa, topiğini baştaan sona okusam her tarifi kopyalayıp word'e kaydetsem resimlerini de ayrı dosyaya kaydetsem tanrıça-2 olurum belki
tatlım aktardan alıyorum çoğundan fazlasını:))
sevile yatırdığım paralarda oldu ama inan en pahalı ürün bile aktardan aldıklarım kadar yaramadı bana canım..mantıklı düşünürsek allah hiç bir şeyi sebepsiz yaratmamış..bizler için yaratılmış..bizlerde bu nimetlerden faydalanmalıyız kanımcakaydirigubbakcemile5
hepiniz zaten birer tanrıçasınız bitanemopuyorumnanaktan
halimeeeee bayıldmmmmm
osmanbey de görmüştüm bi tükanda aynısını böböğümm yerimseniben ama benim tombul pakizem var gamyoncuiremsu yer yok anam bunlardan alsam da
güle güle kullan kokoş kankam yerimseniben
çüven otunu yazdım minicik defterime aklinialirimsmile
saç için biraz kurudu gibi saçlarımsanki yaa fön mön yüzünden :1ninca:
senin yaglardan alam bende bebem olumunekankayizsmile

heee hatrladımmm geçen sende bi bileklk görmüştüm taşı ne kdaa gözell demştim hani :nazar: şmdi de ekledin bebem :lepi: geç bilem kaldın

:lepi:bu arada karfur da % 50 indirim varmş dünya kadınlar gününe özel galiba kızlar makyaj ürünlernde :lepi:
reklamlarda izledin dimi carfurun indirimini:smiley-cool:
hee kanka ekledim işte anca:hulya:yapıp yapıp atıyorum kenara iştebayanssulusmilehalime sana selam söyledi üstümde kalmasınsempatiksalakcinni
valla o saçlar iyi dayanıyo o kadar işleme kızım...acil programa sokman lazım onları:nazar:
Tanrıça'm hafızanda zehir gibin maşallah, küçücük detayı bilem unutmuyon meleem
Lmonu cildim pek sevmedi demiştim onu bile unutmamışın ya canım benim.
Salatalıklı yapıcam bu sefer buzuzemuszemus
:kedi:gerçi unutkanımdır ama burda sizlerin yazılarını okuyunca aklımda kalıyo islandımŞeniz
tatlım biberiye al bir tutam..onu kaynat ve suyunu kalıba dök..ondanda fayda görüceksin emin olkaydirigubbakcemile5
image-8677_4B942D2D.jpg
[/url][/IMG]

image-24DA_4B942D2D.jpg
[/url][/IMG][/IMG][/IMG]

image-7C20_4B942D2D.jpg
[/url[/IMG]
bunlarda dün ve bugün aldıklarım
minikkkkdelikafaduldenbayıldım kızzz:asigim:masa üstün ne harika öyle:asigim:kokoş senibayanssulusmileherşeyini güle güle kullan,eklediğin içinde teşekkür ederim tatlışımhihoyyyt
353]Miniğim senin kız da çok güzelmiş adı ne olsun

bülent ersoy gibi takıya meraklı bununki..sırf taştan baksana:)..adı bülo olsunmusempatiksalakcinni

]
senin ciciliğin patiskacım:kedi:
saç dökülmesi içinmi istiyosun tatlım?geçen bir arkadaşa önermiştim..6-7 diş sarımsağı ez(bunun için ceviz kırıcıları kullanabilirsin)hakiki zeytin yağına dök ve kavanozu karanlık bir yerde 2 hafta dinlendir..sürerken öğğğ ıykk mıykk yapma!!!:))allahın izni ile dökülmen durur bu kürü yaparsan..bu zaman dilimindede içten takviye olarak bol bol demir içeren gıdalar ye..pekmez gibi..ayrıca ısırgan otu+hatmi çiçeğini kaynatıp saçlarına firiksiyon yapıp sürebilirsin canım

hemen hazırlayacağım Tanrıça çok teşekkür ederim :1hug: gelişmeleri yazarım... bu arada sormak için erken ama sürdükten sonra saracak mıyım? ne kadar tutacağım?
vala ben öğğk mıyyk yapmam ama eşim için garanti veremiyeceğim -tatlicadiarzu-
kandırırım artık, hayatım tüm bunları sana daha güzel görünebilmek için yapıyorum diye :)))

bebeğim ne kadar güzel şeyler almışsın,güzel günlerde sür sürüştür zemuszemus
anladım bebeğim demek istediğini,bende zaten arısütüyle karıştırıp sürüorm gözümün altına öle dala iyi oldu,birazdan kapatıcılardan ötürü morarıyor heralde alsanaalsanasmile
canımın içi cildim kuru benim,pullanma falan yok ama kurumafoldumben

tanrıcam yuz ıcın buz kalıbı onerıyosun ya benım cılt karma ve sıvılceye musahıt zıkkımda kullandıgım ıcın gozenekler acık ben hangı buz kuplerınden yapım gunde kac defa uygulayım yanı bunları gunduz surup yuzumuzu yıkamadan gezınıyomuyuz durulamıyomuyuz ne kadar gezdırıyoz yuzumuzde bıtene kadar erıyene kadarmı

bır soru bukadar detaylı sorulur :)
söz konusu cildin tabi detaylı sorucaksın annemkaydirigubbakcemile5
cennetim eğer elma suyu yada portakallı kalıp yaptıysan dışarı çıkarken yıka..ama salatalık yaparsan yıkamana gerek yok..çünkü tatlı olunca kalıplar yüzümüz yapış yapış olur..ama evdeyken ben yıkamıyorum(çokta yapış yapış değil hafif olur)
ben en çok salatalık yapıyorum..ama sen aktara git..çöven otu die bir bitki var(resmini ekledim)onu al..onu kaynat sür..hem sivilcelerine hem lekelerine iyi gelicek..memnun kalıcaksın tatlım
güle güle kullan pandoşumhihoyyytmüsait olunca ekleseneaklinialirimsmile
:roflol: içinden ne geliyosa koyaklinialirimsmile Hasta oluyom bu tanrıçamın bulduğu isimlere ben de böyle canlı cansız hayvanlara isim takıyodum ama böyle kutulara felan isim koymak hiç aklıma gelmemiştikaydirigubbakcemile3 Bundan sonra benim kutularımın da bi adı olcakzemuszemus
sorma kız:))napıyım herşeyin bi ismi var bende:))
Tanricam, canim benim, yalvarırım sööle :Saruboceq: senin aktarın nerede?noooolur soylee, nooolluuuurrr :Saruboceq:
başlığını okudum:kedi:
canım estafurullah yaa:))yalvarmana gerek yok ama şöyle söyliyim her baharatçıdan her aktardan alırım bişey sabit değil yani gülüm..Şeniz
bu arada herkese gunaydin buyrunnnnnnnnn

sanada günaydın burcucumopuyorumnanaktan

hemen hazırlayacağım Tanrıça çok teşekkür ederim :1hug: gelişmeleri yazarım... bu arada sormak için erken ama sürdükten sonra saracak mıyım? ne kadar tutacağım?
vala ben öğğk mıyyk yapmam ama eşim için garanti veremiyeceğim -tatlicadiarzu-
kandırırım artık, hayatım tüm bunları sana daha güzel görünebilmek için yapıyorum diye :)))
rica ederim patiskacım
o zaman eşin evdeyken yapma:))baya kokuyo çünkü:sinifsinif:
bebeğim ne kadar güzel şeyler almışsın,güzel günlerde sür sürüştür zemuszemus
anladım bebeğim demek istediğini,bende zaten arısütüyle karıştırıp sürüorm gözümün altına öle dala iyi oldu,birazdan kapatıcılardan ötürü morarıyor heralde alsanaalsanasmile
canımın içi cildim kuru benim,pullanma falan yok ama kurumafoldumben

cildin kuruysa tonikle uğraşmana gerek yok..sütle sil tatlım..pamuğa dök sütü onla sil yüzünüyerimsenibenama ben tonik istiyorum dersen eğer şöyşe yapabilirsin bademi mikserden geçir toz toz olsun..üzerine süt dök..beklesin 1 gün dolapta..ertesi gün uygulayabilirsin.3 gün süresi var..2.günü başla yenisi yapmaya.ağzını kapa kavanozu buzdolabında beklet..bir çay bardağı süte 6 badem atsan yeterli minim
teşekkür derim canımŞeniztamam o zaman..yıkıyosun beklettikten sonra demekkaydirigubbakcemile5maske gibi yapıyosun yani..bende ruşeymi(buğday)maskesi yapıyorum memnunum bilgin olsun

Son düzenleme:
günaydın tarıçacımm Şeniz
teşekkürler tatlıımm verdiğin bilgi için oyy yerim senii sana kurban olsunlar bebikiimm opuyorumnanaktan
dün akşam ben at kestanesi yağını selülütlerim gitsin diye kullandım ama
hayatımda bukadar kötü kokan bişey görmedimm
kremini bulamadığım için yağını aldım aynı işi görür nede olsa demiştim :roflol:
acaba yanlışmı almışım kutu aynı ama yağ var içinde
evde durulmuyor kokarca gibi oluyorum
canım senin aldığın yağdamı öyle kokuyor

minikcimmm hepsi süper canım güle güle kullan
tanrıca bebeimm tırnaklarım cok kırılıyor yaa uzatamıyorum
bnde snn gibi renk renk sürerim ama kısa tırnaklara hoş durmuyor
napicimm limonla ovala dediler işe yaramadı
:sinifsinif:

X