Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Parfümerilerde Kalyon diye tırnak sertleştirici var..parlatılıcı gibi..rakı beyazı renginde ama sürünce şefaf oluyor,çok çabuk kuruyor..ben çoğunlukla parlatıcı niyetine kullanıyorum..
Tırnaklarım at toynağı gibi valla..kaydirigubbakcemile3
Tavsiye ederim akitracım..

tünaydın balım:))ne demek nereusçum:kedi:
canikom bendeki yağ değil kremiydi,o yüzden kokusu yoktu..bak dayanabilirsen kokusuna faydalıdır aslında at kestanesi..ama dayanamam kokusuna diyosan dediğim gibi portakal+kayısı+sandal+yasemin+susam yağı karışımı uygulayacaksın canım
vitamin takviyesi alıcaksın akitram...biotin alıcaksın..solgarın hapı var

yav hani altta konuyu kimlerin okuduğu olyodu o yok mu ben mi goremiyorum
nese güzeller güzelim hani yüzümüze yumurta sarısı sürüyoruzya onu iyice köpürtmekmi gerekyo ben sadece biraz karıştıryorum
bide sacına yumurta sarusuyla yağlarla maske yapınca streclemi sarıyosun bebek yüzlüm

Melabalar herkeseeeeeee
ceylan'cım, ben de göremedim o kısım kalkmış mı ne...
:sinifsinif:

minikim aldıkların gercekten cok guzel gözüküyor güle güle sür sürüştürbayanssulusmile

evet bende göremedim ama tekrar görebiliyorumhihoyyyt
neeeeeedelikafaduldenkızım yumurta sarısı saçımıza!!yüzümüze akı allah canını almasın emikaydirigubbakcemile3
Melabalar herkeseeeeeee
ceylan'cım, ben de göremedim o kısım kalkmış mı ne...
:sinifsinif:
meyabaaa:1hug:aprilim bol şekerli türk kahvemŞeniz
tanrıcam çöven otunu kaynat sur demıısın pekı buz kalıbımı yapacam bıtanem dırekmı surecem

cennetim kaynar suda kaynatıyoruz..o bir köpük çıkartıyo hatta..daha sonra bu elde ettiğimiz suyu ister o şekilde sürüyoruz ister kalıba döküp buz olarak sürüyoruz canikom

tanrıcam tamam bebısım buz daha mantıklı ve pratık gıbı kız buzu gezdırıp bıtırecemmı her seferde:ecrin_bebek:

ayy kaıştırmışım ya akıl kalmadı bendede:roflol:
işte o beyazı iyice cırpcazmı yavrumsempatiksalakcinni

Bebe yağım bitmedi daha aşkım bitse onları aldım bekliyolar sürcem olmazsa bi sefer bebe yağını bi sefer bu karışımı sürerimbayanssulusmile
Karınca yağının sahtesi varya cnm ondan sürmüyom ben:sinifsinif: Etkili oldu mu sende aşkımm?
Sağol aşkımm ama bakk tükkanı açınca benden başkasından alışveriş yapmıcan hem sana hep ucuz vercem bi alana bi bedeva yapcam bi desositososito

:roflol: büloo süperr:roflol::roflol:
sorma kız:))napıyım herşeyin bi ismi var bende:))

Süper ama yaa çok eğlenceli oluyo isim bulmak hele senin isimlere hastayımmkaydirigubbakcemile2

canikolar bugun migrosa gittim indirimden yararlanmak için ama neredeyse hiçbirsey kalmamış bende %50 indirimden parfüm aldım cecile iris fiyatı 16.25 di

canikolar bugun migrosa gittim indirimden yararlanmak için ama neredeyse hiçbirsey kalmamış bende %50 indirimden parfüm aldım cecile iris fiyatı 16.25 di

Güle güle kullan fıstığımmmmopuyorumnanaktan Cecile çok uçuyo diyolar daha önce kullanmış mıydın balım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…