Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
geçen gün aldıklarım kızlarhihoyyyt

pembe olan en baştaki defne özlü saç bakım yağı..fiyatı 15 tl..mecit efendi markası ve çok memnun kaldımvereliniortak
saç bakım yağı yazıyo üzerinde..onunda fiyatı 15 tl
içinde çeşitli yağlar var,ama jojoba yağı yoğunlukta ve şu anda saçımda zaten..etkisini banyodan sonra söyliycemgamyoncuiremsu
saç bakım yağının önündeki poşet 7 tükkan süprüntüsü:)) nazara falan iyi geliyo öyle söylerler..onuda 2 tl ye aldımzemuszemus
sarı kutu arıpolenli maske.. çiller lekeler sivilceler vs..iyi gelir yazıyo üzerinde..ayrıca karışıklık falanda diyo..ben daha öncede çok kullandım bu maskeyi..memnun kalmıştım..fiyatı 12 tl
yılan şampuanıfiyatı 20 tl..2 kere kullandım ve beğendim kızlar
şampuanın önündeki poşette çöven otu
2 tl lik aldım..kaynatıp suyunu sürüyoruz..tahin pekmez yapılırken renk açsın die kullanılır..sivilce izleri lekeler ve sivilceler için birebir..şiddetle tavsiye ederim
size gözteriyim die aldım ben çok seviyorum cildimi çok güzel yapıyo
bide tütsü aldım yılang yılang kokulu..2 tl oda:hulya:

tanrıcam ben çok safım ya o hassas yuzumun tamamına 3 gün boyunca direk sürdüm salatalıkla falanda karıştırmadım-tatlicadiarzu-ama şimdi yüzüm cok güzel gözeneklerim sıkılaşmış bana açıldı gibi geldi nedenseguclubacismile

dediğim gibi sana öyle gelmiştir ceylanım,limon sıkılaştırır çünkü..salatalıkla karıştır öyle sür ama hassas olunca kurutur cildini sürekli yaparsan
kızlar geçen gün takılarımı sormuştunuz kendi yaptıklarımdan bi kaç tane ekliycem sizin içinkaydirigubbakcemile2

dediğim gibi sana öyle gelmiştir ceylanım,limon sıkılaştırır çünkü..salatalıkla karıştır öyle sür ama hassas olunca kurutur cildini sürekli yaparsan
kızlar geçen gün takılarımı sormuştunuz kendi yaptıklarımdan bi kaç tane ekliycem sizin içinkaydirigubbakcemile2

galiba o yüzden tanrıcam zaten kurudu baya yüzüm ama şimdi gümgüzel olduzemuszemus
aldiğin şeyleride cok özendim haaklinialirimsmile
hadi ekle takılarını ekle cok meraklıyımdır takılara takmam ama meraklıyımsositososito

önce size fikir vermek açısından halimeyi koyuyorumzemuszemusadı halimedesempatiksalakcinni

yapımı çok kolay aslında..bunları ben yaptım...isterseniz sizde yapabilirsiniz güzellerimhihoyyyt

çekerimm bebeğim sen isteeaklinialirimsmile bu arada neutrogena aldım ayrıca o resmini koyduğunuz nemlendiriciyi aldım

thumb-228E_4B94032B.jpg
[/url][/IMG]

Ben de uzaktan takip edenlerdenim topiğini Tanrıça. ama artık dayanamadım, sen cennetliksin vallahi demek için geldim a.s.
bu arada 1 senedir falan saç dökülmesinden muzdaribim ben de. o bahsettiğiniz sarımsaklı şampuandan kullanayım dedim okuyunca. her saç tipi kullanabiliyor mu acaba?

tanrıcam mükemmel duryolar bende yapıcam yapınca koyarımaklinialirimsmile
canım varya tam tütsü kokusu sorcaktım sana demek ylang ylang alyorum bendekaydirigubbakcemile3

tanrıça hemşom
Şeniz
güle güle kullan aldıklarını

halimeyi de çok sevdim bu arada :lepi:

canım sana bişey soracaktım

meyan kökünü cilt için kullanabiliyo muyuz ?

uzun zaman önce sigara kullandığım zamanlar sigaranın zararlarını hafifletmesi için çiğniyodun bayağı geçen baktım da bir tutam kalmış

bunla bişeyler yapabilir miyim acaba tonik gibi canım yoksa atayım mı

önce size fikir vermek açısından halimeyi koyuyorumzemuszemusadı halimedesempatiksalakcinni

yapımı çok kolay aslında..bunları ben yaptım...isterseniz sizde yapabilirsiniz güzellerimhihoyyyt

:roflol: yerim ya adını halime koymuşş:roflol: benim de rahmetli balığımın adı halimeydi:nazar:
Çok güzeller bayıldım kızım yaa ne marifetlisin sen öylezemuszemus

Tanrıça..Halimen pek kokoşmuş..bayanssulusmile
Onun bacısından bende de var..Bunlar ailecek kokoşlar galiba..kaydirigubbakcemile3
Benimkinin adı da Şaziment.aklinialirimsmile.Pulu bocuklu kostümü var onunda..-tatlicadiarzu-

hosgeldinnn tatlış ballış
halimeye bayıldımmm güle güle kullan bebetom aldıklarını
zemuszemus

bizim aktarda böyle seyler yok ama bilmiyorumkismile

ayy bu halimeye bayıldım bende istiyooom alkisalkisalkis ama beni bi tanesi kesmez ailecek almalıyım heraldee delikafadulden takılarda çok cici duruyor maşallahın var valla.. :nazar:

bende de birazcık çil var arıpolenli maske ilgimi çekti çillere iyi geliyor demek ohaoldumsmile

çekerimm bebeğim sen isteeaklinialirimsmile bu arada neutrogena aldım ayrıca o resmini koyduğunuz nemlendiriciyi aldım

thumb-228E_4B94032B.jpg
[/url][/IMG]
kullanınca yorumlarını paylaş minikimboshayallersmile
Ben de uzaktan takip edenlerdenim topiğini Tanrıça. ama artık dayanamadım, sen cennetliksin vallahi demek için geldim a.s.
bu arada 1 senedir falan saç dökülmesinden muzdaribim ben de. o bahsettiğiniz sarımsaklı şampuandan kullanayım dedim okuyunca. her saç tipi kullanabiliyor mu acaba?
yerim seni yaa:))))dayanamadım artık diyo:))hoşgeldin aramıza o zaman canımsositososito
keşke cennetlik olsak be patiskacım..ama teşekkür ederim tabiki
sarımsaklı şampuanı april arkadaşımız söyledi,annesi memnun kalmış..ben yılan şampuanı aldım onu kullanıyorum ve şu anda memnunum..saçım uzasın die aldım ama dökğlmeyide önlüyo.her zaman gel tatlımopuyorumnanaktan
tanrıcam mükemmel duryolar bende yapıcam yapınca koyarımaklinialirimsmile
canım varya tam tütsü kokusu sorcaktım sana demek ylang ylang alyorum bendekaydirigubbakcemile3
canı tütsü alıcaksan misk(musk yazar)onu al..ben mecburen bunu aldım yoktu musk
tanrıça hemşom
Şeniz
güle güle kullan aldıklarını

halimeyi de çok sevdim bu arada :lepi:

canım sana bişey soracaktım

meyan kökünü cilt için kullanabiliyo muyuz ?

uzun zaman önce sigara kullandığım zamanlar sigaranın zararlarını hafifletmesi için çiğniyodun bayağı geçen baktım da bir tutam kalmış

bunla bişeyler yapabilir miyim acaba tonik gibi canım yoksa atayım mı
güçlü bir antioksidan olduğu için kaynatop tonik gibi kullanabilirsin hemşom..ayrıca teşekkür ederim toğrammŞeniz
:roflol: yerim ya adını halime koymuşş:roflol: benim de rahmetli balığımın adı halimeydi:nazar:
Çok güzeller bayıldım kızım yaa ne marifetlisin sen öylezemuszemus
sonu benzemez işalah ne diyim:roflol:hee öyleyim sanırsam:nazar::1closedeyes:bak yüzüme:))havaya girdim:1closedeyes:
Tanrıça..Halimen pek kokoşmuş..bayanssulusmile
Onun bacısından bende de var..Bunlar ailecek kokoşlar galiba..kaydirigubbakcemile3
Benimkinin adı da Şaziment.aklinialirimsmile.Pulu bocuklu kostümü var onunda..-tatlicadiarzu-

hee şazimenti tanıyorum ..ana tarafından akrabası halimemin ama görüşmüyolarsempatiksalakcinni
ben bile onlar kadar kokoş değilim anam sorma:hulya:

yerim seni yaa:))))dayanamadım artık diyo:))hoşgeldin aramıza o zaman canımsositososito
keşke cennetlik olsak be patiskacım..ama teşekkür ederim tabiki
sarımsaklı şampuanı april arkadaşımız söyledi,annesi memnun kalmış..ben yılan şampuanı aldım onu kullanıyorum ve şu anda memnunum..saçım uzasın die aldım ama dökğlmeyide önlüyo.her zaman gel tatlımopuyorumnanaktan

gelicem canım müdavimlerinizdenim artık bayanssulusmile
bakalım hangisini bulabilicem saçlarım için.
çok cicisin bu arada :1hug:

X