Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıcam bidenem bugün naptım biliyon mu :dance: mutfağa geçtim elmaları rendeledim süzgeçten geçirip buz kalıbına döktüm ayrıca portakal da yaptım yanına boş kalan yerlerine de süt ilave ettim kaydirigubbakcemile3 çok güzel gözüküyorlar yaa opuyorumnanaktan babam beni gördü ne ediyon kızım sen diyoo kaydirigubbakcemile3 ayy normalde yüzümle doğrudürüst ilgilenen biri deildim ama sizin sayenizde kendime bakmaya başladım yaa çook sağolun opuyorumnanaktan yarın da ilk işim saçıma bakım uygulamak olucak otlardan yağlardan aldım beni bekliyorlar zemuszemus
bidee güzellik perisim tanrıcam uzun zaman sonaa hoşgeldiiiin a.s.

Teşekkür ederim sabırlı fıstık..boshayallersmile
kusura bakma anca 102. i sayfaya gelebildim:ecrin_bebek:
daha önce görmedim hiç bu bakım yağlarını
bi bakınayım bakalım bulursam alırım
valla yağları ayrı ayrı sürmek işkence hakkaten

rica ederim canım ne demek..her zaman sorabilirsin,ayrıca sayfalar ilerliyo nerde ne var ne biliceksin..
istediğin zaman sor nazalpçimyerimsenibenmemnun kalırsın ama..hemde fiyatı uygun..yağlar fiyatlı çünkü oldukça

rica ederim canım ne demek..her zaman sorabilirsin,ayrıca sayfalar ilerliyo nerde ne var ne biliceksin..
istediğin zaman sor nazalpçimyerimsenibenmemnun kalırsın ama..hemde fiyatı uygun..yağlar fiyatlı çünkü oldukça

elimde not defterim var not ediyorum zaten bana uygun olanları:kedi:
haklısın canım yağlar fiyatlı gerçekten
çok sağoll
opuyorumnanaktan

kanka ne dicem şaç için pratik birşeyler önerir misin uzaması için değil gürleşmesi için ...kokulu birsey olmasın ama sarmısak vb şeyler süremem badem yağı zeytin yağıda olmaz kokusuz birsey olsun aklinialirimsmile

meloko hoşgeldin topigine =)
hoşbulduk kanka sende hoşgeldin:hulya:
tanrıcam bidenem bugün naptım biliyon mu :dance: mutfağa geçtim elmaları rendeledim süzgeçten geçirip buz kalıbına döktüm ayrıca portakal da yaptım yanına boş kalan yerlerine de süt ilave ettim kaydirigubbakcemile3 çok güzel gözüküyorlar yaa opuyorumnanaktan babam beni gördü ne ediyon kızım sen diyoo kaydirigubbakcemile3 ayy normalde yüzümle doğrudürüst ilgilenen biri deildim ama sizin sayenizde kendime bakmaya başladım yaa çook sağolun opuyorumnanaktan yarın da ilk işim saçıma bakım uygulamak olucak otlardan yağlardan aldım beni bekliyorlar zemuszemus
bidee güzellik perisim tanrıcam uzun zaman sonaa hoşgeldiiiin a.s.

güzellik perisi:kedi:bennn:kedi:hihihihihih:kedi:
kızım sizsiniz güzel demeyin böyle yahu:))hadi yaaa demek yaptın kalıplarınıhihoyyytçok güzelkaydirigubbakcemile5bak tabi kendine işin ne.şimdi bakmıycaz ne zaman bakıcaz..genciz güzeliz sağlığımız yerinde allaha şükürzemuszemusüşenmek die bir kelime yok lügatımızda..o yüzden her zaman kendimize bakıcaz dimi fıstıklı şekerhihoyyyt
bak mesela şu anda kafamda yumurta sarısı+hatmi çiçeği ve ısırgan suyu+yeni aldığım saç bakım yağı karışımı var..yüzümde ve dekoltemde boynumdada yumurta beyazı..ben üşeniyomuyum?evetkaydirigubbakcemile3ama üşenmek yok:lepi:kız etme eyleme 2 gün gelmedim sadecekaydirigubbakcemile3hoşbulduk bitanem sende hoşgeldinŞeniz

güzeller evet yağlarmış bakımlarmış iyi gidiyor ama içten de desteklemek lazım detoks da fln mı yapsak

elimde not defterim var not ediyorum zaten bana uygun olanları:kedi:
haklısın canım yağlar fiyatlı gerçekten
çok sağoll
opuyorumnanaktan
ne demek canım benim
kanka ne dicem şaç için pratik birşeyler önerir misin uzaması için değil gürleşmesi için ...kokulu birsey olmasın ama sarmısak vb şeyler süremem badem yağı zeytin yağıda olmaz kokusuz birsey olsun aklinialirimsmile

hımm..gürleşsin diyosun..peki başka bir yağ olurmu??
eğer olursa şöyle bir ürün var
amla-gold.jpg

kokusuda harikadır..hintli kadınların gözdesi

ayy ben bişey daha sorcaktım :kedi: buz kalıplarına soda da dondurayım diyorum medusa dan duydum çok iyi geldi bana dedi de cildim kuru benim olur mu bana tanrıcam yaa bide meyveli mi yapiim normal mi yapiim eğer oluyorsa Şeniz

hhhhm gürleştiriyor mu kuzum var olan saçlardan olmayalımaklinialirimsmile
yok livim merak etme:))
bebegim ne eklicen cok merak ettim balım sonra vitamin olayını konusalım =)
konuşalım kankaolumunekankayizsmile
canim yeni fark ettim , güzel topik olmus ,üsenmeden herseyi tek tek anlatmissin süpersinbayanssulusmile

teşekkür ederim canımopuyorumnanaktanbeğenmene sevindimhihoyyyt

sürücektik ama sivilceli alan varsa oraya sürüyoruz,yada salatalık suyu ile karıştırıp sürüyoruz yada maskede kullanıyoruz..her akşam her akşam sürmüyoruz bu bir..ikincisi gözeneklerini zaten açmaz sana öyle gelmiştir:))ama dediğim gibi her akşam değil maske içine genelde koy yada salatalıkla karıştır yada tonik olarak..nasıl yaptığını anlat hele:hulya:

tanrıcam ben çok safım ya o hassas yuzumun tamamına 3 gün boyunca direk sürdüm salatalıkla falanda karıştırmadım-tatlicadiarzu-ama şimdi yüzüm cok güzel gözeneklerim sıkılaşmış bana açıldı gibi geldi nedenseguclubacismile

şafak......

aneem burası orasu deelmişşşşşkafamçokkarıştı

seviom seni fıstııımmmmmmŞeniz

X