Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
melekolar göz altları için sürdüğünüz krem ve yagları tam olarak nereye sürüyorsunuz gözün altındaki çukur bölgeye mi :kedi:

canlar bu ürünüde çok merak ediyorumguclubacismile

_5440825.jpg
Birde body shopta bir ürün var,gözenek küçültücü bir de ona bak..alternatif olur..seaweed serisinde,pore perfector..
tatlıgacım çatlaklara tatlı badem yağıda iyi geliyor diye duydum annem hep sürerdi çok zayıflamıştı kalan çatlaklarına :hulya:
livim shiseidonun pudrası zaten çok güzel bence memnun kalırsınopuyorumnanaktan
Tatlıbademyağı çatlak oluşmasın diye kullanılıyor..kantoron ise oluşanları azaltıyormuş rivayete göre..
melekolar göz altları için sürdüğünüz krem ve yagları tam olarak nereye sürüyorsunuz gözün altındaki çukur bölgeye mi :kedi:

Evet çukur bölgeye,kazayağı denen gözlerimizi kıstığımızda oluşan bölgeye ve kaş kemiğine şeklinde göze sürülüyor..

Yavrılarım canlarımmm,:emir_bebek:
Ben Doğacı kayısı çekirdeği kremi aldımdı ya, 2 akşamdır sürüyorum yatmadan göz çevreme, epey hoşuma gitti, yani şimdilik iyi, umarım kötü olmaz...ıçinde hiç kimyasal yok. Sadece kayısı çekirdeği yağı, E vitamini ve balmumu. (krem forumu versin diye kimyasal koymamak için bunu koymuşlar, bence çok akıllıca, tebrik ettim Doğacı'yı.)vereliniortak

Livim, Shiseido alırsan yorumları isterim bebişim...
hihoyyyt

nisanım benim göz altlarım çok kuru olduğu için yeterli olmamıştı,direk yağ anca pakladı beni kaydirigubbakcemile3
livim evet çukurlu morlu yer varya oraya sürüyoruz:hulya:

Minim, benim göz altlarım sorunsuz çok şükür, sadece önlem almak için iyi nemlendirmek istiyorum bitanem...Arısütü ürünü de aklıma yattı benim, evde vardı, deneyeceğim çok sağol balım.opuyorumnanaktan

Tanrıçam balım da göz çevresi için Ruşeymli (Buğday özü) bir maske tarifi vermişti, çok iyi geliyormuş, onu da periyodik olarak yaparsak haftada 1 filan, ooh yaşlılık bize uğramaz artık ahahha...:roflol:

Kızlar, o resmini koyduğum sarımsaklı şampuanı bi siteden aldığım için öyle bişeyler yazıyor etrafında, şimdi sade resmini koyacağım. Kadın erkek kullanabilir yani.
buyrunnnnnnnnn

cimg2334.jpg

minikim tühh ya nası unuttum bugün aktara gittim kantrn da alıcaktım tüh ya
neyse senin su kayısı yagını duydum ondan almaya gidicem ozmn alayım bari :sinifsinif:

tanrıcam bebeim negüzel seyler yapmıssın öyle bakımlı insan bi baska yaaa
hadi nerelerdesin spor yapacayık
kaydirigubbakcemile2
karabiberimmm sende katıl bebetom

kıslar muhabbetinizi uzaktan uzağa takip ediyorum
ama tamamını okuma fırsatım olmadı
o yuzden bir sorum olacak Tanrıçama
ben kaşlarımdaki seyreklik için badem yağı ve hint yağı almıştım
badem yağının markası botalife
hint yağının markasıda alanis
şimdi benim kafama takılan şu bunlar gerçek yağlarmı
safmı yanii merak ediyorum nasıl anlarız üstünde %100 saf yazıyor ama
bilmiyorumkismile
siz hangi markayı tavsiye edersiniz

karabiberrimmm uyyy cok tatlısın yaa kuzuşumm :roflol:
hırkanı güle güle giy canım

Aşkım benim çok teşekkür ederimmmmmŞeniz
enemmm:ecrin_bebek:
yeyim senin hırkanı:1hug:merinosum benim:smiley-cool:hayal ettimde kıvırcık saçlarınla gözümün önüne geldin şirinlik muskası karı ya:)))güle güle kullan çok beğendim bitanemopuyorumnanaktanbuzlarıda yapmışsın otur 5:lepi:ödevlerini düzenli yaparsan elmanı kızartıcam:emir_bebek:sempatiksalakcinni
kkarabiberr alıntı olmamış aldığın saç maskesini gördüm balım,çok severim o tarz maskeleri biliyosun..memnun kalırsın bebeğimolumunekankayizsmile

:roflol: sağol balımm o buzlar harika oldu var ya daha bi kere yaptım ama yüzüm nasıl oldu anlatamam sana 2 güne bir yapayım dedim olur mu cnm her gün mü yapmak gerekiyo? Yapıyom ödevlerimi öretmenim ama dünn çok kaçırdımm spor da yapmadım abur cuburu da fazla kaçırdımmohaoldumsmile

Saç maskesi harika herkese tavsiye ederim annem yaptığımı görmedi sabah beni uyandırmaya geldiğinde naptın sen saçlarına boyadın mı simsiyah olmuş parlıyoo dedi yumuşacık oldu ki serumunu yapmamıştım sadece maskesini yaptım harika oldu serumunu yapsam kim bilir nasıl oluraklinialirimsmile

karabiberimmm sende katıl bebetom

Sorma balım ya kilo aldım ztn selülitlerim de var pilatese başladım ben bi ara yapıyodum bıraktım tkr başladım pilates bana çok faydalı ağrılarım felan gidiyo bana yarıyo yani o yüzden ben pilates yapıyom tanrıçama soğuk geliyo pilates:sinifsinif:

kuzular kantron yagını kendınız yapsanız daha ıyı sonuc alırsınız yapımı kolay saf zeytın yagına kantoron otunu koyup guneste 40 gun demlendırıyosunuz sonra hakıkı kantron yagınız oluyor kırmızı kantornu ve sarı kantorunu kaynanam hep yapar ben kızıma hıc pısık kremı kullanmadım kantron yagı surerdım bırde agrı ve sızılarada ıyı gelır

fıstıkkkopuyorumnanaktan aktarlardan aldığın yeni ürünleri eklicektindi bu gece,bekliom hadii gelllsengözlerimebaksanab

kuzular kantron yagını kendınız yapsanız daha ıyı sonuc alırsınız yapımı kolay saf zeytın yagına kantoron otunu koyup guneste 40 gun demlendırıyosunuz sonra hakıkı kantron yagınız oluyor kırmızı kantornu ve sarı kantorunu kaynanam hep yapar ben kızıma hıc pısık kremı kullanmadım kantron yagı surerdım bırde agrı ve sızılarada ıyı gelır

iyi fikirmiş cnm ama buaralar hiç güneş yok :sinifsinif:

Saç maskesi harika herkese tavsiye ederim annem yaptığımı görmedi sabah beni uyandırmaya geldiğinde naptın sen saçlarına boyadın mı simsiyah olmuş parlıyoo dedi yumuşacık oldu ki serumunu yapmamıştım sadece maskesini yaptım harika oldu serumunu yapsam kim bilir nasıl oluraklinialirimsmile

canım yaa saç maskesi derkene hangisini yaptın bilmiyorumkismile

bende neddım bılıyonmu kızıma ıhlamur tarcın karanfıl uclusu kaynatmıstım hasta dıye hem ıctım hem tonık olarak pamuga dokup yuzumu sıldım antıseptrık tabıkıne:eek:

X