Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Aneyyyy bende spor etcem sizinlee sempatiksalakcinni

Saat kaç arası yapıonus fit hatunlarrr aklinialirimsmile

yaa varyaa en az 10 kişiye alıntı yapıp yazmıştım bişeler ve tam cevapla yapıyodum pc kapandı akannehir
inat degil mi yine açtım guclubacismile

yaa varyaa en az 10 kişiye alıntı yapıp yazmıştım bişeler ve tam cevapla yapıyodum pc kapandı akannehir

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kıyamam sanaaa yaa.. sölee pc'ne gelmiyim yanınaaa :eek:klava:

:gitme:baya geride kaldı resimler,burdan yazıyım bare..
takılar için kutularınıza bayıldım kızlar...livim aprilim tanrıçam seviyorum tarzınızı :asigim:
aldıklarını güle güle kullan aprilcim.bende almştm claires spreyinden :))

livcim ben hiç kullanmadım daha önce aynı sefa bitkisini ama göğüs bakım topiğinde grmüştüm...
bu aldgm otun içinde de lunca karışım iyi bişedir belki etkisi olur diyerekden aldım :1hug:
umarım faydası olur hihoyyyt

kankam yine gittim eczaneye boş durmadım :jeyyar:
dedim böle böle salisilk asit istyrm:nazar:
sıvı olarak satılmıyo,toz var,reçeteye göre yapılıyodur belki dedi :1shok: kaldm böle ve çıktım kötükedihüso

buarada yeni uygulamanı begendim böböğümm :lepi:

hihoyyyt hoop bir ki üç dört hihoyyythoopp bir ki üç dört hihoyyyt
spor + bakım + dogru makyaj uygulamaları
bu topiğe giren karlı çıkar allama :nazar:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kıyamam sanaaa yaa.. sölee pc'ne gelmiyim yanınaaa :eek:klava:

ayy sorma iklimcim yaa tam basıyodum tuşa halbuki :1ninca:
pc kapanınca böle kaldım => :1shok:
yazdım kısa kısa yine ama :lepi:

uff kimsecikler kalmadı mafoldumben barim hep ilarzum açıyo tükkanı bende kapatiyim canım elime mi yapışcak :kedi: hepinizeeee tatlı rüyalarr güzellikler boshayallersmile

geldim geldim bal peteğim :kedi:

canlar siz hangi hareketleri yapıyorsunuz pilates yapmıyor muyuz aaaaaa :eek:
yok livim plates yapmıyoruz ben çok sıkılıyorum platestenakannehirama onuda yaparız arz talabe göre:hulya:
ilarzummm bu öpücük sana gelsin bebişim...Şeniz

Kızlar beni de bir uyku bastı sormayın...mirmirmirmir
Hem ben bugün jet hızıylan temislik yaptım spor yerinedir o Tanrıçamın dediği gibi...

Az sonra ben de bıcı bıcı yapçam bakımlar filan, uyicam sora dana gibin :ecrin_bebek:

haydi herkeşe Alla rahatlık versin güzel bacılar şirin bacılar...
opuyorumnanaktan
sende günü tamamlamışsın aprilimolumunekankayizsmiletemizlik kadar vucudu güzel çalıştıran bişey yok!bakımlarda yapılmış ohhzemuszemus
Aneyyyy bende spor etcem sizinlee sempatiksalakcinni

Saat kaç arası yapıonus fit hatunlarrr aklinialirimsmile
medusam sende katıl tabihihoyyytvalla 9 da yapıyoruz uyarmıbilmiyorumkismileuymasada uydururuz gel yeterki:1hug:
medusacım tanrıca normalde 9da hepimizi sırayaa diziyo vee sporumuzu yaptırıyo kaydirigubbakcemile2 hepimiz fitliceez kaydirigubbakcemile3
:roflol: :roflol:
puhahahaha allahın cezası:roflol:halin geliyo gözümün önüne off kaydirigubbakcemile3
hoşgelmişsin bal beteğim a.s. hemm zaten sana gitmeler yakışmıyooo :kedi:

biz ölee pilates yapmıyoz daha ilkel şeelerden başladık kaydirigubbakcemile2 bende yaptım tanrıcacım herbişeyii :)) şimdik de az gidiyim film izleyim kaydirigubbakcemile3 öpüyorum sizleriii opuyorumnanaktan
koptum:roflol: :roflol: eskiden platesmi varmış:dilcikar:allah ne verdiyse burda:))şaka bi yana plateste faydalı tabi sporun her türlüsü güzeldir ama ben sevmiyorum..ben kendi bildiğim hareketleri yapınca inanılmaz fark görüyorum..uzun zamandır yapmıyodum mıçımı kaldırıp ama sizlerele beraber yapmaya başlkadığımdan beri yinede fark ediyorumyerimseniben

kızlar vileda sopası varya,onun ucundaki püskülü çıkarın ve omuzlarınıza alıp sağa sola dönün..yanları acayip çalıştırıyo
ben şınav çekmeyi çok seviyorum..vucudun her yerini çalıştırıyo!!zordur ama en sevdiğim harekettir...mekik çok severim,bisiklet çevirme hareketi vardır..yattığınız yerden bisiklet çevirin popo ve basen karın bölgesi için..ya var işte bi kaç hareketim sizde yapın ve farkı görün istiyorum..

dünkü yaptıklarımbayanssulusmile
sporumu yaptıktan sonra yüzüme dün aktardan aldığım ballı ve arı polenli maskeyi yaptım..o kuruyunca duşa girdim ve saç uzatma ve dökülmede kullanılan yılan şampuanı ile saçımı yıkadım(resim ekliycem)yine aktardan aldığım defne özlü saç bakım kremini(saç kremi değil..yoğun bakım ve krem çok fark ediyo)onu sürdüm ve renkli süngerimle kavun aromalı vucut şampuanımla köpük ziyafeti yaptımzemuszemusduştan çıkınca yine popime yasemin+sandal+susam yağı(netrojenin)karışımım sürdümaklinialirimsmilevucut kremi sürmedim çünkü çok uykum gelmişti üşendimmirmirmirmirsonra sütümle beraber deve dikeni tohumumu içtim(karacieri temizliyor ve sivilcelere iyi geliyor tavsiye ederim)sonra yine aktardan aldığım çöven adlı bitkiyi suda kaynatıp yüzüme sürdüm...içine azcıkta limon katıp(tarifi vericem)sonra tütsümü yakıp yatıp zıbardımsempatiksalakcinni

Tatlım maşallah bayılıyorum sana bakımlı hatunsun vesselam ah ah darısı benim başıma inşallah.Canımcım topiğinin hayranıyım (ama maalesef ki geç keşfettim ) emme sayfa sayısı 260 olunca okumak hemencik olmuyo bide üstüne her gün yenileri ekleniyo :bbo: Tanrıçam bebikim aslında maske tariflerinin olduğu sayfa nolarını ilk sayfaya yazma imkanın olsaydı bizim içinde bulması süper olurdu gerçi amma hazırcısınız dediğini duyar gibi oluyorum da inan sizin bakımlara hemen bende başlamak isityorum da işte o sayfalar o kadar çok ki olmuyo bi türlü bitmiyo valla :eek: Benim cildim ile ilgili azcık sıkıntılarımda mevcut sana benim için uygun maske tarifleri sorsam bana yardımcı olur musun acaba :kedi:
Neyse şeker çok öpüyorum seni opuyorumnanaktan

tanrıcammm prensesım gunaydınzemuszemus
20 mekık
20 sınaw
20 duwara surtunme:1rolleyes::roflol:
20 oklawa ıle saga sola donme
20 oklawa ıle saga sola egılme hareketı
nasıl ortmenım dersıme calısmısmıyım:nazar:

HABIPOGLU-SARIMSAK-SAMPUANI-KOKUSUZ__23388952_0.jpg

Kızlar benim aney bunu kullanıyor, kokusu çok güzel asla sarımsak kokmuyor ve dökülmeyi durdurdu...Sanki küçük minik saçlar bile çıktı...Çok memnun yani...
Dökülme sorunu olanlara tavsiye ederim...:lepi:

Tanrıçam o yılan yağı için gerçekten yılanlara zarar veriliyor mu? Ben tamamen karşıyım hayvanların kozmetik için işkence görmesine.
:1no2:

HABIPOGLU-SARIMSAK-SAMPUANI-KOKUSUZ__23388952_0.jpg

Kızlar benim aney bunu kullanıyor, kokusu çok güzel asla sarımsak kokmuyor ve dökülmeyi durdurdu...Sanki küçük minik saçlar bile çıktı...Çok memnun yani...
Dökülme sorunu olanlara tavsiye ederim...:lepi:

Tanrıçam o yılan yağı için gerçekten yılanlara zarar veriliyor mu? Ben tamamen karşıyım hayvanların kozmetik için işkence görmesine.
:1no2:

canım üstünde cosmetix girl yazıyor ama erkekler de kullanabilir değil mi :)

kızlar , hani belin aşağısında kalan bir yer var ya hani denize girerken simit takarsınız ya tam o bölgeye gelir kaydirigubbakcemile3 ay tarif edemedim o bölgeyi bir türlü:roflol::roflol: anladınız umarım..o bölgedeki simitleri eritmek için nasıl hareketler yapmak gerek ? ben de akşamları 40 dk bisiklet çeviriom :)) size katıldım , ama mekik falan hak getire :))

Son düzenleme:
tanrıcammm prensesım gunaydınzemuszemus
20 mekık
20 sınaw
20 duwara surtunme:1rolleyes::roflol:20 oklawa ıle saga sola donme
20 oklawa ıle saga sola egılme hareketı
nasıl ortmenım dersıme calısmısmıyım:nazar:

:1shok::1shok::1shok:

O nassı bi hareket hemşooom..kaydirigubbakcemile5
Bi deyiver..

kızlar , hani belin aşağısında kalan bir yer var ya hani denize girerken simit takarsınız ya tam o bölgeye gelir kaydirigubbakcemile3 ay tarif edemedim o bölgeyi bir türlü:roflol::roflol: anladınız umarım..o bölgedeki simitleri eritmek için nasıl hareketler yapmak gerek ?

Bak panter arkadaşımız yazmış.. oklava ile sağa sola hareketleriyle..

tanrıca benim uyuz cildim delirtti yine beni.limon surdumya yanaklarımdaki gözenekler iyice açıldı.yoksa yanağa sürmicekmiydik:kedi:

dünkü yaptıklarımbayanssulusmile
sporumu yaptıktan sonra yüzüme dün aktardan aldığım ballı ve arı polenli maskeyi yaptım..o kuruyunca duşa girdim ve saç uzatma ve dökülmede kullanılan yılan şampuanı ile saçımı yıkadım(resim ekliycem)yine aktardan aldığım defne özlü saç bakım kremini(saç kremi değil..yoğun bakım ve krem çok fark ediyo)onu sürdüm ve renkli süngerimle kavun aromalı vucut şampuanımla köpük ziyafeti yaptımzemuszemusduştan çıkınca yine popime yasemin+sandal+susam yağı(netrojenin)karışımım sürdümaklinialirimsmilevucut kremi sürmedim çünkü çok uykum gelmişti üşendimmirmirmirmirsonra sütümle beraber deve dikeni tohumumu içtim(karacieri temizliyor ve sivilcelere iyi geliyor tavsiye ederim)sonra yine aktardan aldığım çöven adlı bitkiyi suda kaynatıp yüzüme sürdüm...içine azcıkta limon katıp(tarifi vericem)sonra tütsümü yakıp yatıp zıbardımsempatiksalakcinni

anammm hatuna bak:1shok: ya ben bunları yapana kadar düşer bayılırımmsempatiksalakcinni erken mi yaşlandım ne tanrıçam bana bi sopa çekde kendime bakmaya başlıyımmkaydirigubbakcemile3

X