Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım yaa saç maskesi derkene hangisini yaptın bilmiyorumkismile

Cnm markası montagne jeunesse ben kıvırcık saçlılar için olanını yaptım sen düz saçlıları yaparsın.Fotosu da bu ben tansaştan aldım ama kozmetikçilerde felan vardır.
963.jpg

off çıldırcam haa bi alıntı yap dedim doğrudürüst beceremedim de sinirden sildim herşeyi en sonundaaa kkarabiber im saolasın =) ben hemen buraları bi araştırayım bakayııımm opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
mmmm tmm canım teşekkür ederim opuyorumnanaktan hemen bi araştırayım buralarda var mı sositososito

Rica ederim cnm araştır memnun kalırsın eminim ve kolay olması çok güzel banyoda yıkandıktan sonra saçlarına sürüyosun ve 1 dk bekletiyosun saatlerce beklemiyosun vakti olmayanlara oldukça pratikyerimseniben İnş bulursun.

Son düzenleme:
Rica ederim cnm araştır memnun kalırsın eminim ve kolay olması çok güzel banyoda yıkandıktan sonra saçlarına sürüyosun ve 1 dk bekletiyosun saatlerce beklemiyosun vakti olmayanlara oldukça pratikyerimseniben İnş bulursun.

aaa cidden süpermişş o kadar az zamana demekk aklinialirimsmile bide saç yıkandıktan sonra sürülüyor demek bilmiyorumkismile tekrar durulama gibi bişeyi yok ayy denemem lazıım kaydirigubbakcemile

aaa cidden süpermişş o kadar az zamana demekk aklinialirimsmile bide saç yıkandıktan sonra sürülüyor demek bilmiyorumkismile tekrar durulama gibi bişeyi yok ayy denemem lazıım kaydirigubbakcemile

Şampuanlandıktan sonra yapıosun bu maskeyi bi dk bekletiyosun yıkıyosun cnm daha sonra serumu var bunun saçlarını havluyla kuruladıktan sonra serumunu sürüyosun tarıyosun eşit dağılsın her yere diye serumdan sonra yıkamıyosun ister doğal haline bırakıp kurut ister kurutma makinasıyla kurut farketmiyo. Ama ben banyo sonrası saçlarımı jölelediğim için serumu yapmadım serum üstüne jöle yapmak istemedim saçlarımı jölelemeyeceğim bi günde serumunu deneyeceğimgamyoncuiremsu

Son düzenleme:
Şampuanlandıktan sonra yapıosun bu maskeyi bi dk bekletiyosun yıkıyosun cnm daha sonra serumu var bunun saçlarını havluyla kuruladıktan sonra serumunu sürüyosun tarıyosun eşit dağılsın her yere diye serumdan sonra yıkamıyosun ister doğal haline bırakıp kurut ister kurutma makinasıyla kurut farketmiyo. Ama ben banyo sonrası saçlarımı jölelediğim için serumu yapmadım serum üstüne jöle yapmak istemedim saçlarımı jölelemeyeceğim bi günde serumunu deneyeceğimgamyoncuiremsu

hııı şimcik annadım kaydirigubbakcemile3 tamam bitaneciğim teşekkür ederim olumunekankayizsmile

yaa bana bi hal çaresi bulun nolur yaff mafoldumben sadece 2 gün çekirdek yedim ve sivilceler çıktı yinee :çok üzgünüm:

cildim kuru cilt.. tarif bile edemiyorum yüzümü leke mi var yoksa akneli mi anlamıyorum bi türlü.. buz kalıplarına portakal ve süt yapsam yeterli olur mu ki acabaa.. bana bi fikir verebilmezin için resmi biraz kesip koydum ama maviliklerle yuvarlak içine aldıklarım sivilcelerim (merhaba diyin onlaraa) ohaoldumsmile yeşilliklere boyadıklarım da ben diyeyim leke siz deyin sivilce ( ne olduğunu halaa bilemiyorum) bilmiyorumkismile yüzümün özellikle bi tarafında sivilce yok, ondan ziyade bölee izler var aslında azcığı da çil ama hanii bebek gibi yüzleri oluyo yaa porselen gibim bende istiyom yaa ohaoldumsmile fondaten sürmeden de pürüzsüz olsun istiyom senağlama çok şey mi istiyorum sizcee.. tanrıçaam ve kızlar ne dersiniz eyvahedigeldismile

Eklentiler

• $adsız.jpg
    $adsız.jpg
    7,8 KB · Görüntüleme: 40
Afroditim bal peteğim ben hergün bu hazırladığım sodalı buzları yüzüme sürüyorum ama aklıma bişi takıldı göz kapaklarımıza da sürelim mi?

Afroditim bal peteğim ben hergün bu hazırladığım sodalı buzları yüzüme sürüyorum ama aklıma bişi takıldı göz kapaklarımıza da sürelim mi?

güzelim yaa bişe sorcam soda ne işe yarıyor sütü salatalığı portakalı biliyorum ama onu bilmiyorum bilmiyorumkismile

iklimim ben fot.da oyle lekeler göremedim tatlım sadece ufak tefek şeyler ...elma sirkesini denesene tatlım o iyi gelebilir

iklimim ben fot.da oyle lekeler göremedim tatlım sadece ufak tefek şeyler ...elma sirkesini denesene tatlım o iyi gelebilir

aslında evet canım yaa çok abartılı bişey yok ama kaymak gibim bi cilt istiyom o da olmuyoo mafoldumben elma sirkesini ne etcem nasıl uyguluyacağım ?

tünaydın size de :))

kızlar evde kondisyon bisikleti , eliptik bisiklet ya da koşu bandı gibi spor aletleri kullanan var mı aranızda ? ben almak istiyorum da benim bisikletim eskidi , size danişim almadan dedim :)) özelden mesajlaşalım olmazsa olur mu?..

X