Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tanrıçam, kaz tüyü yastığım..opuyorumnanaktan
Geçen gün..herzaman alışveriş yaptığım kozmetik mağ.gittim.oradaki bağyan..
cildine ne yaptın,düzelmiş dedi.gözeneklerin sıkılaşmış dediiiii...:dance:
tabii çok hoşşuma gitti ,farkın farkedilmesi..:sm_cool:
birkaç çeşit şey yaptım onlardan mutlaka..
Ama acnelyse ve expigment ikilisinin payı büyük..a.s
Diğer yaptığım kil,maya maskesini de yadsıyamam..
Bir de çam katranı sabunum..
:lepi:

oy oy o kadar aradım bulamadım :)) neyse biraz tahmin ettim sanırım oklavayı omuzların üstüne alıp bir yere oturduktan sonra sağa sola dönlülüyor o hareket sanırım dimi?

Kız oturarak olur mu hiç..ayakta yapacaksın.aklinialirimsmile.
Sende mi benim gibi üşeniyorsun yoksam..kaydirigubbakcemile3

güzelim benimmm neler yapmıssın oyle ballı lokmam benim yağsız pudraya ihtiyacım var hangisi alsam ki clinique shiseido arasında kararsızım :sinifsinif:

Kız oturarak olur mu hiç..ayakta yapacaksın.aklinialirimsmile.
Sende mi benim gibi üşeniyorsun yoksam..kaydirigubbakcemile3
:roflol: :tomato::tomato: bunda oturulmuyor mu :roflol: spor salonunda o hareketi hoca bana o şekilde yaptırıyordu ama simitleri çalıştırdığını bilmiyordum,bel sanmıştım ben :roflol::sm_cool: aynı hareketten bahsediyoz dimi guclubacismile

tatlım bi soru mac mı gıvenchy mi alıyım pudramı?kalite ve cilde dostluk açısından bebem:hulya:

güzelim benimmm neler yapmıssın oyle ballı lokmam benim yağsız pudraya ihtiyacım var hangisi alsam ki clinique shiseido arasında kararsızım :sinifsinif:

Topiklerden birinde okumuştum..Shiseido dan çok memnun olan biri, yazmıştı memnuniyetini..Cildi karma imiş bu kişinin..ben de kendim için not almıştım..oradan aklımda kalmış canım..

Aynı harekettir canım..simite de ,bele de faydası olur bence, bu hareketin..
Neden oturarak onu anlamadım..Neyse sen oturarak yap o zaman hocan ööle dediyse....:1closedeyes:

Topiklerden birinde okumuştum..Shiseido dan çok memnun olan biri, yazmıştı memnuniyetini..Cildi karma imiş bu kişinin..ben de kendim için not almıştım..oradan aklımda kalmış canım..

livim pudra arıyorsan ben kullanıorm shiseido pudra çok memnunum ama benim cildim kuru yine de memnunum,çok soft çok doğal duruyor ama clinique kullanıp memnun olanda çok varhihoyyyt

tanrıçam bebeğim bi yerde kaysı kremini yazmışsın ya ben de hiç memnun kalmamıştım,sonra kaysı yağı aldım 3 gündür sürüorm göz altlarıma ve inanılmıycak derecede morluklarımı yumuşattı,tazeledi ve nemlendirdi...fevkaladenin fevkinde yanikaydirigubbakcemile3 bi de arısütü ile karıştırılıp sürüncede süper oluyor,hepsini yeni keşfettim ve göz kremlerine verdiğim paralara a-cı-yo-rumalsanaalsanasmile

akitram kantoron yağıyla ilgili bişeler demiştim ya ben o dediğimden beri kullanıyorum ve iz miz kalmadı almadıysan hemen al opuyorumnanaktan

tanrıçam bi de ben tonik istiyorum evde yapabileceğimiz,bana bi el at bebeğim :asigim:lavanta çiçeği kurusuyla kaynatıp oluormuş ama ben hiç bi yerde bulamadım kurusunumafoldumben

spora katılmak isterdim ama malesef omurgamdaki kocakarı hastalığımdan dolayı çok rahay hareket edemiorm ama sizi takip ediorm aklinialirimsmile

bebeğim yanık,yara lekelerine falan birebir,bir ayda geçirdi,hiç bişe kalmadı,üstüne masaj yaparaktan sürüyorum,banyoda biraz kese yapıorm ve günden güne rengi açılıyordu şimdilerde hiç bişe kalamdı çok şükür ve bana doktor önermişti ki her daim bi yerlerimi yakarım çok iyi oldu bu benim için ohaoldumsmile

Anladımmm..Bende yüzümdeki güneş lekelerim için kullanlyorum..
bir de vücutta kilo alıp vermede ve doğum çatlaklarına da iyi geldiği söyleniyor..
gerçekliğini bilmiyorum tabi..bacağımda çatlak var ona uyguluyorum hemen hemen 1 aydır du bakalım noolcak..
CADIARZU

çok sagol ablam Shiseido yu bir deneyim bariopuyorumnanaktan
livim pudra arıyorsan ben kullanıorm shiseido pudra çok memnunum ama benim cildim kuru yine de memnunum,çok soft çok doğal duruyor ama clinique kullanıp memnun olanda çok varhihoyyyt

cnm benim cildim ben kuru sayılmaz clinique daha onceden kullanmıştım fena degildi bu sefer sansımı shiseido yana kullanayım bari

tatlıgacım çatlaklara tatlı badem yağıda iyi geliyor diye duydum annem hep sürerdi çok zayıflamıştı kalan çatlaklarına :hulya:
livim shiseidonun pudrası zaten çok güzel bence memnun kalırsınopuyorumnanaktan

cnm acaba sivilce lekelerinide iyi gelirmkii

minikcim sivilce konusunda çok bilgisizim,hiç öle bi sorunum olmadı ama tanrıça zibilyon tane biliodur sivilcelere iyi gelen,ama cildin yağlıysa sakın direkman yağ sürme zatenguclubacismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…