Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzum

hakkaten ömürlük bişeymiş o bebişim yaaa
akannehir :asigim:

hepimiz kafamızı soksak yeter dimi nisanın öle vücuda gerenk bile yookk

yaaaa çiçeğim

evet aşkitolar sonunda yüklendi resim zemuszemus

küpelerininiz kolyeniz kısacası takılarınız karışmasını önlemek için ufak bir öneri :)

ilarzuuum fındık fıstığım yaa:1hug:

Size 1 Damak ikram edeyim küçümen pisilerim

arzu onun içine bi gir ömür boyu çıkma şefersizim hani o derece:dance:
april canım bende almıştım zencefil marka..fiyatıda 7 tl idi..

ahanda bendeki...
konuya değinmişken yazıyım bir iki şey...
KIRIŞIK DÜZELTıCı KREMLER AT KESTANESıN'DEN YAPILIYOR
Yaz aylarında pembe ve beyaz çiçekleriyle yol kenarlarını süsleyen at kestanesi ağaçlarından,sonbaharda yollara iri iri taneler dökülür
.Çoğu kişi zehirli olduğunu bilir de pek toplayanı olmaz bu kestanelerin.Tadı çok acı ve öldürecek kadar zehirli olduğu için sadece haricen kullanılan bu bitki,son yıllarda kozmetikçiler tarafından keşfedildi.Özellikle kadınların daha genç görünmek için ilgi gösterdiği kırışık giderici kremlerde ana etken madde olarak
at kestanesi kullanılıyor.At kestanesi cilt bakımında mucize gibi etkileriyle tam bir şifa kaynağı olarak görülüyor.At kestanesiileyapılan krem ve yağlar birçok cilt sorununa kesin çözüm getiriyor.Ciltteki genişlemiş gözenekleri kapatıyor,yüzdeki kırmızı görünen kılcal damarları yok ediyor.Bu özellik at kestanesinin damar büzücü oluşundan kaynaklanıyor.Günümüzde bir çok botokx etkisi yapan krem,vücüt bakım ürünü ve sıkıştırıcılarda at kestanesi bulunuyor.Romatizmal ağrılar,kas ağrıları,saç dökülmesi,yüzdeki güneş lekeleri,damar ağrıları ve göğüslerin toparlanmasıda son derece etkili olan at kestanesi,hemoroit tedavisinde kullanılır ; bacaklardaki variste dolaşımı düzenler,ağrıları dindirir,
gevşemiş boyun derisini sıkıştırır..
NOT:
Göz çevresi kırışıkları ve kılcal damar çatlamalarını gidermek için her gün at kestanesi kremi ile masaj yapmak yeterli.

NOT:kızlar bunu ben anneme almıştım yalnız bilginiz olsun..sizin için uygun değil..olgun ciltler kullanabilir..ama kremi başka sen kullanabilirsin kremini april:)

Son düzenleme:
Livim süper olmuş yaa harikasın minikom bayanssulusmile :lepi: Gümüşe bayılırım...

Ben de küpelerimi koduğum yeri çekicem, az durun hele

canikolar bu raf düzenleyicisini ikea dan 4-5 tl civarı birseye almıştım karışıklıgı önlemek için birebir bayanssulusmile

Bal Tanrıçam bu markayı da gördümdü ben, tımamdır bebetom, önümüzdeki yıllar içün aklımızda olsun gaari :dance:

Livim süper olmuş yaa harikasın minikom bayanssulusmile :lepi: Gümüşe bayılırım...

çek aşkım olumunekankayizsmile

tanrıça melegim biz olgun cilte mı giriyoruz onu yapsak mı bilemedim senin boyun maskeni anamla yapıyoruz ama bu olur mu ?

minigim iyi derslerrrrrrr sana muckko

evet aşkitolar sonunda yüklendi resim zemuszemus

küpelerininiz kolyeniz kısacası takılarınız karışmasını önlemek için ufak bir öneri :)

bekliyoruz kızz koşşş:lepi:
canikolar bu raf düzenleyicisini ikea dan 4-5 tl civarı birseye almıştım karışıklıgı önlemek için birebir bayanssulusmile

livimmm:asigim:bide odamı görenler ay ne düzenli kızsın sen derler...sen ne kadar düzenlisin kızım ya:dance:
takılarına ba-yıl-dım...zevkli kankam benim çok güzel düşünmüşsün herkeze fikir oluryerimseniben

livim kıızz üniversitedeyken de alim bana bundan yapmıştı

bu köpüğün üzerini siyah yada kırmızı bir kumaşla kapla o zaman da tual gibim duvara as:)))

kuziş

bu zencefil dediğinin üzerinde de krem yazıyor

sen ananaeme aldım diyirsin ben anama alsam olmaamıı

bi krem yazıyor başka krem yazanı da mı var

bunuda geçen gün almıştım çörek otu yağı gögüsler için daha kullanalı fazla olmadı gelişmeleri yazıcam canlar

Bal Tanrıçam bu markayı da gördümdü ben, tımamdır bebetom, önümüzdeki yıllar içün aklımızda olsun gaari :dance:

bebem sen 25 tl lik olanı alabilirsin,o sırf göz için..bendeki cilt için..ama göz altına kullanan çatlaklarda var:roflol:
alabilirsin yani resmini eklediğini bebeğim nacizane fikrimŞeniz

livim o raflardan ben de aldım çok bölmelisinden makyaj malzemelerimi koyuyorum çok raha ettim sayesindee

evet melegim o da mantıklı yapılabilir olumunekankayizsmile
ay nasıl sevindim bende herkese fikir olsun istedim ah kankam düzen ve temizlik bende takıntı halinde helede temizlik of oooof hiç sorma
livim kıızz üniversitedeyken de alim bana bundan yapmıştı

bu köpüğün üzerini siyah yada kırmızı bir kumaşla kapla o zaman da tual gibim duvara as:)))

evet melegim o da mantıklı yapılabilir olumunekankayizsmile

arkideşlarrr benn okula gidiyorumm öptüm hepiniziiiopuyorumnanaktan
iyi dersler bitanem allah akıl fikir ve yanındada zihin açıklığı versinhihoyyyt
kuzen bende anama aldım kıkaydirigubbakcemile3sende tizeme alabilüsüneniştemizde nasıl düşünürmüş arzumuzualkisalkisalkis
bunuda geçen gün almıştım çörek otu yağı gögüsler için daha kullanalı fazla olmadı gelişmeleri yazıcam canlar

livo memnun kalmassan saçlarına sür bebeğim ziyan olmasın
livim o raflardan ben de aldım çok bölmelisinden makyaj malzemelerimi koyuyorum çok raha ettim sayesindee

resim isteriz:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…