Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıcam ballı sütüm aksama spor yapalım
karın kaslarımı şettirmem lazım
simdi derse yetişiyorum aksama toplanalım bebekler
:eek:

kızlar akitrayı gürdüm valla şahne bi güzellik bayıldımm o gözler o cilt dudaklar muhteşem yaaa

ahahahaaa

ben gördüm

ben gördüm

ben gördüüümmm
boshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile:asigim:

kızlar akitrayı gürdüm valla şahne bi güzellik bayıldımm o gözler o cilt dudaklar muhteşem yaaa

ahahahaaa

ben gördüm

ben gördüm

ben gördüüümmm

nırdeeeeeeeeee
hanı:sinifsinif:

anaam ilarzum bebem yapma :kedi: :kedi: :kedi:
kırmızılastıgımı hissediyorum senin yanında oohoo sönüküz :kedi: :kedi:

:roflol::roflol:

bebem spor sonrası portakal suyu ne işe yarıyormuş kainat güzelim
bi ,şe yaradığı için değil ya..hani olmalı mutlaka die değil..havaya girin die şeettim:smiley-cool:taptaze sıkılmış ve tüm şehvetiyle karşımızda duran portakal suyunu içmek için daha canla başla spor yaparsınız die düşündüm:kedi:
portakal-suyu.jpg

Marabaaa güzellik kraliçem afroditim aklinialirimsmile

Sayende sütü maden suyunu dondurup yüzüme sürmekten cildim kaymak kimin oldu valla sempatiksalakcinni

Teşekkürler gönlümünnn güzel afroditi bayanssulusmile opuyorumnanaktan
canım benim sen zaten kaymaktın iyice ballı lokma olmuşunduraklinialirimsmile..medusam içinizdeki cevheri çıkarmaya bir nebze katkım olduysa ne mutlu bitanemŞenizben teşekkür ederim güzel sözlerin içinolumunekankayizsmile
tanrıcam ballı sütüm aksama spor yapalım
karın kaslarımı şettirmem lazım
simdi derse yetişiyorum aksama toplanalım bebekler
:eek:
saat 9 da burda ol,arzu telefondan gelicek onada el sallamayı unutma..misafir gelicek bize kuzim:hulya:

ahahahaaa

ben gördüm

ben gördüm

ben gördüüümmm

bizde gördük sen uyuyosun pirelerle:dilcikar:gece alemine takıldığım vakitlerdi:nazar:
yalnız cidden çok güzeldir akitram:asigim:gözler dudaklar ten..angelinayı anımsatıyo sanki yoksa banamı öyle geldi ne dersin kuzenhihoyyyt

ahahahaaa

ben gördüm

ben gördüm

ben gördüüümmm

bende isterim bende isterim hihoyyythihoyyythani nerdeee:gitme:

aktira güzel hatundur bizim ekurideki hatunlar dehset zaten bayanssulusmile

oof bir kaç birseyin fot cektim ama image sorn var :/ ekleyecegim inşş

Ayyyyhhh Tanrıçam, Mecitherif'in Kayısı kremi niçün iyi gelmedi göz çevrene bakayım ??
Üzüldüm ben şimdi tırstım da azcık, kötü mü etti noldu bebişim ?
kafamçokkarıştı

aktira güzel hatundur bizim ekurideki hatunlar dehset zaten bayanssulusmile

oof bir kaç birseyin fot cektim ama image sorn var :/ ekleyecegim inşş

Sen bana foto yollama zaten aman yollama aman alsanaalsanasmile
Feministim güzelim
opuyorumnanaktan

canlar bari resim ekliyim:nazar:
yine benim meşhur aktarcımdan aldığım ürünlerim
bitkiselowo marka el ve ayak kremleri..aktarlardan alabilirsiniz..fiyatı15 tl
ama bereketli bir ürün yoğun olduğu için az bir mikat dahi sürseniz yeterli..
grnt0456.jpg

grnt0497.jpg

el ve ayak resimlerinede ayrıca kopuyorum çok alem bunlar ya:))sempatik duruyo ama:smiley-cool:

Tanrıçam bu OWO ları Mısır Çarşısı'ndan mı alıyorsun biriciğim?
Hanki aktardı nosu kaçtı yıvrım?

bi ,şe yaradığı için değil ya..hani olmalı mutlaka die değil..havaya girin die şeettim:smiley-cool:taptaze sıkılmış ve tüm şehvetiyle karşımızda duran portakal suyunu içmek için daha canla başla spor yaparsınız die düşündüm:kedi:
portakal-suyu.jpg

saat 9 da burda ol,arzu telefondan gelicek onada el sallamayı unutma..misafir gelicek bize kuzim:hulya:

bizde gördük sen uyuyosun pirelerle:dilcikar:gece alemine takıldığım vakitlerdi:nazar:
yalnız cidden çok güzeldir akitram:asigim:gözler dudaklar ten..angelinayı anımsatıyo sanki yoksa banamı öyle geldi ne dersin kuzenhihoyyyt

vaay anasını yaa geceleri ne işler karıştırıyonuz bak gisli gisli sizi gidiler :hulya:

beni bak çikolatalı süt olsa bayıla bayıla yaparım ama meyve deme muzu bile sevmem la
o kadar yani

evet ancelinaya benziyor yüz kemikleri ama çok çekici hatun heeee

maaşallah kız hepimiz ayrı bi güzeliz (kendine pay çıkaran üye)bayanssulusmile

harbiden hee çirkin kanka yok ya:roflol:maşalah hepinize:nazar:
livim sorun gider gitmez hemen ekliyosun:nazar:

liv hızlı resimden niden yüklemiin çiçem nolacak boşver yükle gitsin anam

canlar bari resim ekliyim:nazar:
yine benim meşhur aktarcımdan aldığım ürünlerim
bitkiselowo marka el ve ayak kremleri..aktarlardan alabilirsiniz..fiyatı15 tl
ama bereketli bir ürün yoğun olduğu için az bir mikat dahi sürseniz yeterli..
grnt0456.jpg

grnt0497.jpg

el ve ayak resimlerinede ayrıca kopuyorum çok alem bunlar ya:))sempatik duruyo ama:smiley-cool:

:roflol::roflol:

ayağı görmüştüm de eli ilk defa görüyorum çok komik yaaa

Ayyyyhhh Tanrıçam, Mecitherif'in Kayısı kremi niçün iyi gelmedi göz çevrene bakayım ??
Üzüldüm ben şimdi tırstım da azcık, kötü mü etti noldu bebişim ?
kafamçokkarıştı

Sen bana foto yollama zaten aman yollama aman alsanaalsanasmile
Feministim güzelim
opuyorumnanaktan

bebeğim bendeki mecitefendinindi..ya hiç hoş bir etki yaratmadı bi acayip oldu..yaramadı yani..zaten denemek için almıştım aman aman bişey beklemedim..ben ellerime falan sürmek için almıştım yada vucuduma kullanırım die..göz için özellikle almamıştım tahminimde doğru çıktı:sinifsinif:
herkezin cilt yapısı farklı aprilim kalbini bozma belki sana yarıycak bitanem:1hug:

Ayyyyyy Doğacı imiş benimkisiiiiiiiii Kafam seme gibi resmen yaa kaydirigubbakcemile3 akannehir

Bak bi de bu şeysi var 25 TL diyo buna aktar.

image.php

Güzel bişeye benziyor...

Göz çevresinde mikro sirkülasyonun uyarılması ve düzenlenmesinde, kapiler kan damarlarının güçlendirerek genişlemesini önlemede ve böylelikle göz çevresindeki koyu halkaların ve kabartılı lekelerin giderilmesinde yardımcı vasoktif botanik kompleks ve cilt üzerinde anında gerginleştirici etki yaratan mucize molekül Hyaluronic Acid içermektedir.

İlave olarak bileşimindeki saf ve doğal yağlar olgun ciltlerde eksilen yağ dengesini sağlayarak vitamin ve mineral yönünden cildi destekler.

Göz çevresinde rahatlatıcı ve anında gerginleştirici etkin yağ ve nem dengesinin sağlanmasında botanik çözüm.

X