Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
livim o raflardan ben de aldım çok bölmelisinden makyaj malzemelerimi koyuyorum çok raha ettim sayesindee

opuyorumnanaktanbalım benimde makyaj malzemeleri onda duruyor bir de ikeada onların hasır gibi onlarından vardı onun fiyatı ama yüksekti biraz ...bu hem ucuz hemde pratik kaydirigubbakcemile5

bebem sen 25 tl lik olanı alabilirsin,o sırf göz için..bendeki cilt için..ama göz altına kullanan çatlaklarda var:roflol:
alabilirsin yani resmini eklediğini bebeğim nacizane fikrimŞeniz

Hei öle mi diyosun bal köpüğüm ?

Alırım belkim bu Kayısı çekirdeği kremi ii gelmezse kuzu sarmam...
kaydirigubbakcemile5

Bizim evin dibinde bir Yeşil Malatya mağazası var her türlü doğal ürün bitkisel dalga dubara mevcut...kaydirigubbakcemile2
Artık ahbap olduk zaar, indirimli alıyorum çoğu şeyi sağolsunlar, güveniyorum da kendilerine...
:lepi: vereliniortak

Ahan da benim küpe ve kolyelerim...boshayallersmile

Bu bir çikolata kutusu idi, azcık karman çorman duruyorlar,kaydirigubbakcemile3 Liviminki gibi düzenli olmuyor ama aradığımı nispeten kolay buluyorum...
zemuszemus

Son düzenleme:

temme len böğün çeker salı eklerim salıya kadar yohum yarın ilçede pazartesi dde bilecikteyim çiçekim :sinifsinif::sinifsinif:

ben şimdi bunu anama alacam o tamam. aprilin göz çevresini alacam anamla ikimiz kullanacaz o da temem.

peki kendime hangi nemlendiriciyi alem üzüm çekirdeğini mi alem reçelim?

opuyorumnanaktanbalım benimde makyaj malzemeleri onda duruyor bir de ikeada onların hasır gibi onlarından vardı onun fiyatı ama yüksekti biraz ...bu hem ucuz hemde pratik kaydirigubbakcemile5

o hasırlar tek gözlüydü dimi elmalı turtam ben ondan almadım bi de sokacak yer yok onları:)))

çek aşkım olumunekankayizsmile

tanrıça melegim biz olgun cilte mı giriyoruz onu yapsak mı bilemedim senin boyun maskeni anamla yapıyoruz ama bu olur mu ?

minigim iyi derslerrrrrrr sana muckko
:roflol:hayır kızım biz daha çıtırızaklinialirimsmile
yok bebem ben o kremi popime sürdüm baldırlarıma falan:kedi:damarlar için birebir bide sıkılaştırıyo falanaklinialirimsmile
keşke benim evimin dibindede olsa böyle bi yerboshayallersmile
çaklıt kutusumuhihoyyytharika..içinide çeksene bölürcemhihoyyyt

üff özliycez seni be:a015:
kuzi ucuz ama yinede güzeldir vardır böyle bir ürün diyosan:))netrojen derim bebem 23 tl..paraya kıyarım bidahamı gelicem dünyaya dersen lancome al..ezane ürünü alıyım diyosan avene öneririm..bitkisel olsun diyosan effect olabilir sarmadaki kuşüzümümboshayallersmile

liv bu arada ayıcığın çok tatlııı:1hug:
pati karısı,sen devedikenini eklerken parmağında çıkmış,kesmeyi unutmuşsun,tanımasınlar parmağından senieyvahedigeldismile

Ayy sitede sorun var eklediklerim çıkmıyor...

ıçi böyle bebişlerim...

livo temizlik ve düzen takıntısı bendede var kanka:çok üzgünüm:

kanka biz napcağız oof dışarıdan eve geldigimde çanta fln fistan herseyi kolanya ile siliyorum kıyafetler zaten hemen çamarış makinesine gidiyor diger yaptıklarımı fln anlatmayım bu takıntı haline geldiohaoldumsmile

aprilimmmm canım arkideşim ne kadar tatlı görünüyor onlar çok düzenli takılar çok otantik bir ara makyaj malz ve cilt bakımı fln ne varsa ekler misin çokkkkkkk merak ediyorummmmmmmmmm :kedi:

nisanım bana halka hiç yakışmıyor senin küpelerin çoğu halka ne güzel

Liv bebeğim, benim sevdiceğim bana halka çok yakıştırıyor, kendi alıp alıp getiriyor, o yüzden her renk halka küpem oldu :roflol:

Ben otantik takıları seviyorum kuzucum, genelde çok düz renk ve sade giyindiğim için böyle daha sıcak renkli takılarla hareketlendirebiliyorum...kaydirigubbakcemile2

Tabii ki çekerim bitanem,

Off o bahsettiğiniz temizlik takıntısı bende de var kızlar, bazen abartıyor muyum diyorum...:sinifsinif:

Evde herşey kutu kutu pense şeklinde, aman toz olmasın diye...

Şimdi evi süpüreyim sileyim ben minikolarım, temizlik demişken, annecik uyuyor, hemen halledeyim şu işleri gelicem geri :hulya:

Çok öpüyorum hepinizi

aprilim göremiyorum:gitme:
bak çaklıt kutusunu ne güzel değerlendirmişsin..kızlara buda fikir olsunzemuszemus
livim anlıyorum balımkaydirigubbakcemile3

görebildimhihoyyyt
aprilim sende güle güle kullan canımopuyorumnanaktanben diyicektim lafı ağzımdan aldın:))otantik şeyleri seviyosun diyiceğidim:smiley-cool:
kızlar yalnız olmadığımı bilmek güzel..çünkü gece yarısı elimde bez halı siliyorum tek bir gariban toz zerreciği gördüm dieakannehir
kızlar ben bütün takılarımı dağıttım..çok şeyim vardı,ayrıca kendimde takı yapıyorum,alır alır atarım kenara sonra sevdiklerime veririm,genelde altın kullanırım,yada doğal taşlar,bende fırsat buldukça eklerim sizler içinŞeniz

tanrıçam dediklerini not aldım kuziş araştırmaya başlicam

bu arada altınları gerdanında göster meleem :)))

alıntıdır

bu markayı mı diyorsun kuzişim bunun canlandırıcı yazan bi nemlendiricisi var yükleyemedim onu da bu marka mı sölediğin

Hehe sildim süpürdüm geldim Canolar, nireye kaçtınız bakim :içelim:

Güzellik Tanrıçam ben onu 10 liraya gördüm tavsiye eder misin canım.
Saç tipim yağlı, yıkamalık, taramalık bişi ivedike gittim bugün nasıl da belli oluyorkaydirigubbakcemile3

evet ekleboshayallersmilebayanssulusmile

tanrıçam dediklerini not aldım kuziş araştırmaya başlicam

bu arada altınları gerdanında göster meleem :)))
sempatiksalakcinnitrabizon burmalarımıda takemmiaklinialirimsmilesempatiksalakcinni
alıntıdır

bu markayı mı diyorsun kuzişim bunun canlandırıcı yazan bi nemlendiricisi var yükleyemedim onu da bu marka mı sölediğin
aynen zeka küpüm bu marka:ecrin_bebek:her cilt tipine ve çeşide göre ürünü var.yok yok bu markada...
Hehe sildim süpürdüm geldim Canolar, nireye kaçtınız bakim :içelim:
spor yapmış sayılırsın işte:lepi:en zevkli spor bana göre temizlik yapmak:hulya:becerikli aprilim benimkaydirigubbakcemile2
Güzellik Tanrıçam ben onu 10 liraya gördüm tavsiye eder misin canım.
Saç tipim yağlı, yıkamalık, taramalık bişi ivedike gittim bugün nasıl da belli oluyorkaydirigubbakcemile3
bitanem deme böyle yahu utanıyorum:kedi:sizsiniz güzeller canlarım benimopuyorumnanaktan
ya aslında ne diycem sanabilmiyorumkismileben bu akşam yılan şampuanı aldım biliyomusun:kedinu ekliycem...istersen bekle..ben deniyim önce sizle paylaşıcam tecrübelerimiguclubacismile
selamm kzılarrr
minikimmbayanssulusmile
evet ekleboshayallersmilebayanssulusmile
:)))))

fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…