Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Günaydın çiçenkleerr

tükkanı yine ben açtım melekelerim:)))

Dün ilçedeydim gelemedim ama önceki gün iş çıkışı arkadaşıma gittim. Agşamleyin 1 tabak tezefasülye ve salata (ekmeksiiiz) yedikten sonra arkidişimle Fsm bulvarına çıktık aktardan sinameki aldık.

evet geldik sinamekiyi kaynattık içine evigen bemiks badem yağı bepanteni boşaltıp saçlarımıza bi güzel maske yaptık 2 saat beklettik derken sonra 15 dakikada ablasının yosun özlü kil maskesini yaptık gerim gerim gerildik. sonra bıcı bıcı yaptık.

Ablası bir sabun almış bi yerde yol üstünden bayıldım. birisi üzüm çekirdeği (çikolata renginde) diğeride zeytin yapraklarından oluşan zeytinyağlı sabun . üzüm çekirdeklisi ile maskeden önce yıkadım. çok güzel yaptı laa bayıldıımm..

Adını alacağım bbulacağım çok güzeldi.

Yani danrıçam sen sipordan kaçtım diye beni dövüyon ama ben yemekten sonra aktara kadar yürüdüüümm sonra saçımza maske yüzüme maske yaaptıımmm yaaaa:)))

bu akşam sipora başlıcam evde:KK43:(

melegim güle güle kullan ben sitesine girdim birseyler alacaktım ama kafam karıstı hangisini onerirsin balımmmm

:lepi::lepi::lepi:
hihoyyythihoyyythihoyyyt
Livim gelmiş hoşgelmişşşşşş

Balım koku açıklamaları var sitesinde Amerikanca, ordan bakıp alabülüsün bebişim.
Ben Silver Touch aldım, çok hoş hafif bir koku mis gibin çiçek kokuyor.
zemuszemus

Günaydın çiçenkleerr

Dün ilçedeydim gelemedim ama önceki gün iş çıkışı arkadaşıma gittim. Agşamleyin 1 tabak tezefasülye ve salata (ekmeksiiiz) yedikten sonra arkidişimle Fsm bulvarına çıktık aktardan sinameki aldık.

evet geldik sinamekiyi kaynattık içine evigen bemiks badem yağı bepanteni boşaltıp saçlarımıza bi güzel maske yaptık 2 saat beklettik derken sonra 15 dakikada ablasının yosun özlü kil maskesini yaptık gerim gerim gerildik. sonra bıcı bıcı yaptık.

Ablası bir sabun almış bi yerde yol üstünden bayıldım. birisi üzüm çekirdeği (çikolata renginde) diğeride zeytin yapraklarından oluşan zeytinyağlı sabun . üzüm çekirdeklisi ile maskeden önce yıkadım. çok güzel yaptı laa bayıldıımm..

Yani danrıçam sen sipordan kaçtım diye beni dövüyon ama ben yemekten sonra aktara kadar yürüdüüümm sonra saçımza maske yüzüme maske yaaptıımmm yaaaa:)))

Afferim bebikim benim ay parçam! kaydirigubbakcemile2

Ben de akşam yatmadan, kayısı çekirdeği kremi sürdüm göz altlarıma,
Pek hoş oldu beğendim şahsen, umarım uzun vadede iyi sonuç alırım
opuyorumnanaktan bayanssulusmile

kayısı çekirdeğini niye sürüyorn aprilim?

benim de arkadaşımın göz altında morluklar var genetik değil sonradan oluştu. onlara ne yapsak acaba

kayısı çekirdeğini niye sürüyorn aprilim?

benim de arkadaşımın göz altında morluklar var genetik değil sonradan oluştu. onlara ne yapsak acaba

ahhh be gulum o dertten bende war herbıseyı denedım
we halada yenı cıkanları denıyorum
kesın cozumu yok gulum goz altı morluklarının sadece hafıflıyooo
uykuzluk we bas agrısında yıne cogalıyolarmafoldumben

ahhh be gulum o dertten bende war herbıseyı denedım
we halada yenı cıkanları denıyorum
kesın cozumu yok gulum goz altı morluklarının sadece hafıflıyooo
uykuzluk we bas agrısında yıne cogalıyolarmafoldumben

hani onda önceden beri olan bişey yok uykusuzluğu sordum yok dedi 10 yatıyorum 7 de kalkıyorum

fazla mı uykudan acep diyor:)))

hani onda önceden beri olan bişey yok uykusuzluğu sordum yok dedi 10 yatıyorum 7 de kalkıyorum

fazla mı uykudan acep diyor:)))

hee o zman salatalık dılımı koysun 10 dk dınlendırsın
weya patates dılımı yada
papatya cayını pamuga badırıwerıp goz altlarında bekletsın tawsıye askummmmm.........
o kaddar da ck uyumasın :))

kız tanrışa nerde geziyon

çiçem acil gözenek sıkılaşmasına

siyah noktalara

göz altı morluklarına ne yapacaktık gül reeçlim bi diyiversene heleee

hee o zman salatalık dılımı koysun 10 dk dınlendırsın
weya patates dılımı yada
papatya cayını pamuga badırıwerıp goz altlarında bekletsın tawsıye askummmmm.........
o kaddar da ck uyumasın :))

çiçeğim hepsini bi anda mı yapsın?

5132.jpg

kankacım benim dediğin ot dan almaya gittim ama çayını gördüm..içindekilere bakınca aynı sefa btkisinin oldugu gördüm..göğüs için etkili bişe diye çayından aliyim dedim :))
1 taşla 2 kuş düşündüm
vııyyy:jeyyar:adi karı bağada demiyin:nazar:güle güle iç böböğümŞeniztamam buda güzel bitki olsun çamurdan olsun zeka küpümzemuszemus
kokoş karıııı seniiiiiiiiiiiiii
len ben bunları yapsam taş olurum herhal
öhöö öhöö kankam kesnlkle 3lü yağ karışımını uygulycam
yıllardır aradıgım tarif :))
sen bunları yapsan taş olursun ben betonmu olurum kanka:a015:yoksa beni beğenmiyomusun:çok üzgünüm:
mendeee geldimm tanrıçam bişe sorcam yaff yumurta sarısı ısırgan yagı ve çemen yağı demiştin yaa saç için.. ben açıkçası ilk defa bölee karışımlardan kullancam o yüzden lüffen sorum saçma olabilir kusura bakma nekadar koyayım ve ne kadar bekleteyim

hemm haydi spora başlayalımm :KK70:
yazmış yazmış sonrada diyoki hadi spora başlıyalım:roflol:çok hoşuma gitti ya alemsin:1hug:
estafurullah deli kız nie kusura bakıyım..bak şimdi,saçların uzunsa 2 yumurta sarısı yap..kısaysa 1 yumurta..yağlarıda şişenin yarısı kadar dök..birda çok az bitki suyu kat karışıma..losyon gibi olsunki iyice sürebilesin saçlarına..bitki suyuda çay bardağının yarısı kadar olsun..tutabildiğin kadar tut faydası var zararı yok balım
Vayyy anasınııı sayın kokoşlarrrrrr

Seni o yatakta bi gıdıklamak lazım Tanrıçam ehehhe
:sapıkötesiaprilüyesi:

Tanrıçam, yaklaşık 1 aydır her günüm hastande koşturmakla geçiyor yakınlarım için...
Ben de psikolojimi bi senin topiğinle ve kozmetiklerimle düzeltiyorum...İşte bugün aldıklarım ve

cimg2330.jpg

Bu saç bakım yağı karışımı umarım kuru saç uçlarıma iyi gelir...
cimg2331qs.jpg

Muhteşem Eyüp Sabri Tuncer kampanyası...

(15 Mart'a kadar Eyüp Sabri Tuncer'in internet sitesinden yapacağınız her 5 TL ve üzeri alışverişinize, Paris Parfum Jewels cilt bakım seti hediye. Onlarca farklı koku çeşidinden istediğinizi seçebilirsiniz. )
Ben yukarıdaki ürünlerin hepsine totalde 8.40 TL ödedim]
canım benim ya..öncelikle çok geçmiş olsun allah acil şiflar versin bitanem:teselli:
aldıklarını güle güle kullan çok güzel görüküyolarhihoyyyt
fiyatta süpermiş ne diyim harika:lepi:böyle şeyleride nası bilirsin hınzır seniaklinialirimsmile
canlar artık gitmemek üzere ben geldi

esmerim o saç maskesi mi ?
sen bidaha gitmeye kalk bak nası saçından tutup getiricem seni izmirden buralarakaydirigubbakcemiletekrar hoşgeldin gözümün nuru
olmaz cnm =)
yakaladım seni buzların fot cekmişsin tanrıcam gelmeden ekle kuzum sabaha gorur zaten =)

canlar bu far faletinden almayı dusunuyorum golden rose markası fiyatıda cok uygunmuş ne dersiniz alsam mi kı daha önceden kullanan var mı ?

GOLDEN-ROSE-COK-RENKLI-FAR_454_large.jpg
livim hiç golden rose far kullanmadım,ama türk markalarına sempatim var biliyosun,ayrıca stantlarında baktığım kadarı ile çokta hoş gözüküyolardı gözüme,bence denemeye değer memnun kalıcağını tahmin ediyorum bebekomyerimseniben
Henüz buz olmadan çektim ama olmuşlardır artık banyo sonrası yapıcam
1018.jpg

Bakın bu da benim cicim çocuk hırkası gibi duruyo:roflol: ama öyle değil çok şirinn duruyoo çok tatlıydı aldımmbayanssulusmile Saçlarda kıvırcık bu da kıvırcık iyice koyun gibi oldum
1025.jpg
enemmm:ecrin_bebek:
yeyim senin hırkanı:1hug:merinosum benim:smiley-cool:hayal ettimde kıvırcık saçlarınla gözümün önüne geldin şirinlik muskası karı ya:)))güle güle kullan çok beğendim bitanemopuyorumnanaktanbuzlarıda yapmışsın otur 5:lepi:ödevlerini düzenli yaparsan elmanı kızartıcam:emir_bebek:sempatiksalakcinni
Sizin için giyinip çektimBu üstümdeki
1044.jpg
allah belanı vermesin:roflol: :roflol:
tanrıça kızzz nirelerdesinn bu gece özlettin kendinii ben kaçıyorumm herkese iyi gecelerropuyorumnanaktan
bebeklerim bizim nöbet saatlerimiz değişti o yüzden gece takılmıyorum artık bilginiz olsun ama arada kaytarırımaklinialirimsmilebende sizi özledim miniğimolumunekankayizsmile
Günaydın çiçenkleerr

oyy benim sportif kuzim yürümüşmü aktaraaa sonrada maskelermi yaparmış amanda amannn:ecrin_bebek:zemuszemustamam hakkındaki fikirlerim değiştivereliniortak
yosun maskesi nasıl amaaklinialirimsmiledediydim sağa demi:hulya:
zeytinyağlı sabun çok iyidir bebem ayrıca cilt lekeleri içinde kullanılabilir buda bir anektot olsun:kahve::smiley-cool:
bende spor niyetine temizlik yaptığım viledanın sopasını omuzlarıma alıp sağa sola döndüm 200 kere..şu an yanlarımı hissetmiyorum 180 derecelik açı ile yana doğru bakışlar atabiliyorumboshayallersmile

Livim gelmiş hoşgelmişşşşşş

Balım koku açıklamaları var sitesinde Amerikanca, ordan bakıp alabülüsün bebişim.
Ben Silver Touch aldım, çok hoş hafif bir koku mis gibin çiçek kokuyor.
zemuszemus

Afferim bebikim benim ay parçam! kaydirigubbakcemile2

Ben de akşam yatmadan, kayısı çekirdeği kremi sürdüm göz altlarıma,
Pek hoş oldu beğendim şahsen, umarım uzun vadede iyi sonuç alırım
opuyorumnanaktan bayanssulusmile
bebeğim bende almıştım mecitefendininkini ama göz altlarımda iyi sonuç vermedi bana
ben gerdanıma ve dekolteme sürüyodum onu,kokusuda çok hoştur..sana yarıyo demek sevindim aprilimhihoyyyt

kız tanrışa nerde geziyon

çiçem acil gözenek sıkılaşmasına

siyah noktalara

göz altı morluklarına ne yapacaktık gül reeçlim bi diyiversene heleee

kuzenim aktardan ruşeym al buğday özüdür o..onu maske yapıcaksın içinede çok az limon sıkıcaksın yada portakal,göz altlarına sürüp yatıcaksın 10 dakika..göz altı maskesi bu
birde portakalı dilimle buzluğa koy..donmasına ramak kala(yani 15 dakika kadar kalsın)al gözlerine koy dilimleri
gözenek sıkılaşması içinde salatalığı sıkıcaksın,içine limon sıkıcaksın,azcıkta kolonya döküceksin bunu tonik gibi yap..yada buzlupa koy kalıp yap
artı yosun maskesi bebeğim..birde kozmetikçilerde çilekli sauna maskesi vardır daha önce eklemiştim 4 tl falan..onlardan al sevgilimŞeniz
kkarabiberr alıntı olmamış aldığın saç maskesini gördüm balım,çok severim o tarz maskeleri biliyosun..memnun kalırsın bebeğimolumunekankayizsmile

temem kara üzüm çekirdeğim

biz arkidişlern senin bu maskelerini kopyalayacaz vörde sonradan bastırıp hayrına dağıtacaz tüm topik kızlarımıza:)))

komisyonumuzu alırık saa da bişey veirriz ucundan da olsaa:roflol::roflol:

ee az da olsa senin de bi katkın olmuştur cicişim :roflol::roflol:

yani sonuçta bütün yük bizim sırtımızda oku oku nereye kadar bal köpüğüm:roflol:

tanrıcam prensesım
gecen aasamkı spor etkınlıgıne katılamadım ewı mısafırler bastıı
dıslamayın benı :KK43:(((
ama dun acısını cıkardım sanırım 2 ıle arası sırtımda koccaman bı canta ıle fellık fellık dolandım yurudum dag tepe bayır yokus demeden:))))))))

temem kara üzüm çekirdeğim

biz arkidişlern senin bu maskelerini kopyalayacaz vörde sonradan bastırıp hayrına dağıtacaz tüm topik kızlarımıza:)))

komisyonumuzu alırık saa da bişey veirriz ucundan da olsaa:roflol::roflol:

ee az da olsa senin de bi katkın olmuştur cicişim :roflol::roflol:

yani sonuçta bütün yük bizim sırtımızda oku oku nereye kadar bal köpüğüm:roflol:
çıkarcı menfaatçi pisliük seni:roflol:
sen küçükkende büleydin yerdeki parayı ben görür aa yerde para var derdim saf saf,sende hemen yerdeki parayı kapar aa para buldum derdin..yıllar geçti hala değişmedin kuzenboshayallersmiletamam ulan tüm kazanç senin hadi gönlün olsun,topiğin reklamını yapıyosun beleşe zatenvereliniortak:smiley-cool:
tanrıcam prensesım
gecen aasamkı spor etkınlıgıne katılamadım ewı mısafırler bastıı
dıslamayın benı :KK43:(((
ama dun acısını cıkardım sanırım 2 ıle arası sırtımda koccaman bı canta ıle fellık fellık dolandım yurudum dag tepe bayır yokus demeden:))))))))

:roflol:aslında uyuyan yılanı uyandırdın biliyomusun nihahahakötükedihüso:1ninca::smiley-cool:
etkinliklere katılmayanları dışlıycamaklinialirimsmile
bu günlük affediyorum :nazar:ağşama gel spor yapçez oğa görezemuszemustemem zaten spor yapmış sayılıyosun ödevini kabul ettim:kahve:

sen küçükkende büleydin yerdeki parayı ben görür aa yerde para var derdim saf saf,sende hemen yerdeki parayı kapar aa para buldum derdin..yıllar geçti hala değişmedin kuzenboshayallersmiletamam ulan tüm kazanç senin hadi gönlün olsun,topiğin reklamını yapıyosun beleşe zatenvereliniortak:smiley-cool:

:roflol:aslında uyuyan yılanı uyandırdın biliyomusun nihahahakötükedihüso:1ninca::smiley-cool:
bu günlük affediyorum :nazar:ağşama gel spor yapçez oğa görezemuszemustemem zaten spor yapmış sayılıyosun ödevini kabul ettim:kahve:

tmm ortmenimm kızma:çok üzgünüm:
bu aasam gelıom:eek:

tanrıca ilarzu selam bebeklerimzemuszemus
liv bitanem hoşgeldinopuyorumnanaktan

çok utanmaz arlanmazın tekiydim böğürtlenim ama seni o zman da çok seviyordum üçkağıtçılıktan indirdiğim paralarlan az mı lolipop yemedin heee çiçeğim

bu akşam ben de cepten katılicimmm çiçekler siporaabayanssulusmile

selaamm ceylan göslüm

tmm ortmenimm kızma:çok üzgünüm:
bu aasam gelıom:eek:
saat 9 da burda olsositososito
ceylanım sanada selam bitanemŞenizhoşgeldinopuyorumnanaktan
çok utanmaz arlanmazın tekiydim böğürtlenim ama seni o zman da çok seviyordum üçkağıtçılıktan indirdiğim paralarlan az mı lolipop yemedin heee çiçeğim

bu akşam ben de cepten katılicimmm çiçekler siporaabayanssulusmile

selaamm ceylan göslüm

yiğidi öldür hakkını yeme!allah için inkar edemem..2 elim yakama gelicek ahrette:1closedeyes:cömert karıydın vesselam:nazar:
tamam franbuazım akşama katıl bize..ben sana selam edicem..kızlarada söyliycem arzuya el sallayın die:a015:saat 9 da giy taytını tak bandananı hop bir ki hopkaydirigubbakcemile2zemuszemus
kızlar spor sonrası portakal suyunuzu içiyomusunuz?hihoyyyt

saat 9 da burda olsositososito

ceylanım sanada selam bitanemŞenizhoşgeldinopuyorumnanaktan

yiğidi öldür hakkını yeme!allah için inkar edemem..2 elim yakama gelicek ahrette:1closedeyes:cömert karıydın vesselam:nazar:
tamam franbuazım akşama katıl bize..ben sana selam edicem..kızlarada söyliycem arzuya el sallayın die:a015:saat 9 da giy taytını tak bandananı hop bir ki hopkaydirigubbakcemile2zemuszemus
kızlar spor sonrası portakal suyunuzu içiyomusunuz?hihoyyyt

:roflol::roflol:

bebem spor sonrası portakal suyu ne işe yarıyormuş kainat güzelim

Marabaaa güzellik kraliçem afroditim aklinialirimsmile

Sayende sütü maden suyunu dondurup yüzüme sürmekten cildim kaymak kimin oldu valla sempatiksalakcinni

Teşekkürler gönlümünnn güzel afroditi bayanssulusmile opuyorumnanaktan

X