Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Benim diğer kokularda aklım kalmadı değil, ama 1 üye sadece 1 kez sipariş verebiliyor hediyeden.
Tabii farklı mail adresleriyle üye olmak mümkün ama
ihtiyacım yok deyip frenliyorum kendimi
kaydirigubbakcemile3

aprilcım güle güle kullan güle güle fıslat bayanssulusmile

tanrıca kokoşu gelsede spor yapsak guclubacismile

Gızlar benim pilim bitti...:a015:

Hepinizi öpüyorum, opuyorumnanaktan
Cennet Kokulum, ben de sabah azcık spor yapmayı düşünüyorum bebişim, ama Ebru'ya gıcığımkaydirigubbakcemile3

herkese ii geceler güzellerim
hihoyyyt

Aşkım ben bugün bu maskeden aldım iyi mi yaptım bilmiyom gördüm bi deneyeyim dedim yrn aşkımla buluşcam birazdan yapıcam keşke senin onayını alıp da yapsam ama yoksun yrn aşkıma güzel gözükeyim dedim:kedi:
da5ddbf1.jpg

5132.jpg

kankacım benim dediğin ot dan almaya gittim ama çayını gördüm..içindekilere bakınca aynı sefa btkisinin oldugu gördüm..göğüs için etkili bişe diye çayından aliyim dedim :))
1 taşla 2 kuş düşündüm :kedi:
hangi ottan olmaya gittin patim bu ot nasıl ki of ilk defa duyuyorum iyi geliyorsa bende alayım
Vayyy anasınııı sayın kokoşlarrrrrrsempatiksalakcinni

Seni o yatakta bi gıdıklamak lazım Tanrıçam ehehhe boshayallersmile laelaelaelaelae
:sapıkötesiaprilüyesi:

Güzellerimmm Liv'i tutamadık mı yani ditti mi şimdi mafoldumben
Umarım tamamen sildirmemiştir, geri gelir yine...senağlama

Tanrıçam, yaklaşık 1 aydır her günüm hastande koşturmakla geçiyor yakınlarım için...
Ben de psikolojimi bi senin topiğinle ve kozmetiklerimle düzeltiyorum...Şeniz olumunekankayizsmile

İşte bugün aldıklarım ve

cimg2330.jpg

Bu saç bakım yağı karışımı umarım kuru saç uçlarıma iyi gelir...:Saruboceq:
cimg2331qs.jpg

Muhteşem Eyüp Sabri Tuncer kampanyası...

(15 Mart'a kadar Eyüp Sabri Tuncer'in internet sitesinden yapacağınız her 5 TL ve üzeri alışverişinize, Paris Parfum Jewels cilt bakım seti hediye. Onlarca farklı koku çeşidinden istediğinizi seçebilirsiniz. )
Ben yukarıdaki ürünlerin hepsine totalde 8.40 TL ödedim
:lepi: kaydirigubbakcemile5
melegim güle güle kullan ben sitesine girdim birseyler alacaktım ama kafam karıstı hangisini onerirsin balımmmm
buda saç bakım maskesi kızlar...
karita yağı ve brezilya para cevizi yağı içeren hacim verici canlandırıcı bakım kuru,cansız veya permalı kuru saçlara yönelik gerçek güzellik bakımı olan bu canlandırıcı ve onarıcı saç maskesi saç telinin derinlemesine yenilenmesini sağlar.yeniden yapılandırılan, dış saldırılara karşı beslenen ve korunan saç,yeniden canlılık ışıltı ve hacim kazanır gerçek doğal filtreler olan moringa proteinleri çevre kirliliğinin zararlarına karşı mücadele etmeyi sağlar ve tozların saçların yüzeyine yapışmasını önler.bal ve elma sirkesi saça yumuşaklık ve parlaklık katar ve brezilya para cevizi yağı ile birlikte karite yağı saçları nemlendirir ve canlandırır. çok hacim verici olan bu bakım özellikle ince saçlara önerilir...
kullanımı:
haftada bir kere olmak üzere temiz saçlara,yumuşak masaj yaparak emdirilir.5-10dakika bekletildikten sonra bol su ile durulanır..

fiyatı 60 tl kızlar..tuzludur..ama güzel bir üründür..bunuda bitkisel ürünler satan bir yerden almıştım
grnt0447k.jpg

grnt0449o.jpg

grnt0450k.jpg

aşkım biraz tuzluymuş fiyatı ama denemeye değerbayanssulusmile

aklım hep sizideydi minigim sizi sevdigim için döndümolumunekankayizsmile

iyikide döndün canımm niye gittiğini bilmiyorum ama boşver takma kimseyi:dilcikar:yerimseniben kızlar çok üzülmüşlerdi görsünlerde seni sevinsinlerolumunekankayizsmileopuyorumnanaktan

Bi daha gitme gibi bi şansın olmaz ztn biz bırakmayız seniolumunekankayizsmile
Evt cnm saç maskesi
olmaz cnm =)
:kedi:yakaladım seni buzların fot cekmişsin tanrıcam gelmeden ekle kuzum sabaha gorur zaten =)

bizde seni seviyoruzz canımolumunekankayizsmile:1hug:
:asigim:eek:lumunekankayizsmileŞeniz

canlar bu far faletinden almayı dusunuyorum golden rose markası fiyatıda cok uygunmuş ne dersiniz alsam mi kı daha önceden kullanan var mı ?

GOLDEN-ROSE-COK-RENKLI-FAR_454_large.jpg

X