Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
biz kendimizi bir yerlerden atalım o zaman

atmayın bebegım ınankı guzel bısey dııl ırı goguslu olmak
abartı dekolte gıyemezsın
kıyafet olmaz
sutyen bıkını ayrı dert
bı ortama gırdıgınde ılk onlar goze carpar
hayatım boyunca takamadım we cokk ozendıgım sılıkonlu we sungerlı sutyendır sole rengarenk falan offff offffffffffffmafoldumben

atmayın bebegım ınankı guzel bısey dııl ırı goguslu olmak
abartı dekolte gıyemezsın
kıyafet olmaz
sutyen bıkını ayrı dert
bı ortama gırdıgınde ılk onlar goze carpar
hayatım boyunca takamadım we cokk ozendıgım sılıkonlu we sungerlı sutyendır sole rengarenk falan offff offffffffffffmafoldumben
insan kendisinde olmayını istiyor tatlım inan çok imremdim sana opuyorumnanaktan
evet canım 91 liyim ama buyumicek gibi gelio 19uma girdim artıkbilmiyorumkismile
bebegim olumlu duşün bende 85 liyim bu yastan sonra buyumez anca yaglarla fln işte sen gene sanslısın tatlısım çaylara fln agırlık ver olur mu ?kuşburnu ve rezene

insan kendisinde olmayını istiyor tatlım inan çok imremdim sana opuyorumnanaktan

bebegim olumlu duşün bende 85 liyim bu yastan sonra buyumez anca yaglarla fln işte sen gene sanslısın tatlısım çaylara fln agırlık ver olur mu ?kuşburnu ve rezene

tamam canım bi ara adacayı ve rezene cok icyodum ama evde olmadığım icemiyorum artık:sinifsinif:
ama 2 haftaya evdeyim ozaman hepsine kokten baslıcam bomba gibi olcamhihoyyyt

canikolarım her renk oje sürerim..çokta severimbayanssulusmile
bu 3 kızkardeşi yeni aldım ama hiç benzemiyolar birbirlerine:smiley-cool:şimdi renk ve numaralarını ekliyorumhihoyyyt
118.jpg
pembe olan 407
çivit mavi 398(muhteşem duruyo)
turuncu 236
74.jpg

flormarın ojeleri..sanırım 1.5 tl ye aldım gül suratlılar
şimdi diyiceksin bu ne??bu ne biliyomusunuz?bu asrın icadı:smiley-cool:kızlar
156.jpg
devedikeni
tohumu
bunu aktardan alıyosunuz her zamanki gibi:))fiyatı 5 tl!!
sırtta dekoltede çıkan ve yüzdede bitmek bilmeyen sivilceleri içten tedavi ediyosunuz..çünkü bu karacieri temizliyor..karacier temizlenirse zaten sağlıklı oluyoruzzemuszemus
ben bunu tamamen sağlık amaçlı içiyorum..dolayısı ile sivilce sorunu yaşamıyorum(aybaşı olduğum zamanlar hariçaklinialirimsmile)sizde sivilce harici sağlık amaçlı içmek isterseniz devedikeni sizler için:kahve:ben suyla içiyorum ama yoğurt ve bal ile için diyolar genelde...
222.jpg

saç bakımı hakkında bildiklerimi yavaş yavaş paylaşıcam..şimdi sizlere ısırgan yağı ısırgan suyu ve hatmi çiçeği suyu ve yumurta sarısı ile yaptığım maskemi anlatıcamhihoyyyt
232.jpg

ısırgan yağı 4-5 tl civarı..
bir tutam hatmi çiçeği ve bir tutam ısırganı kaynar suda demliyoruz..soğuyunca ayrı bir tasa alıp içine ısırgan yağı koyuyoruz..birde saçın uzunluğuna göre yumurta sarısı koyun..uzunsa 2 yumurta sarısı yeterli..
bunu losyon yapıp saçınıza sürün..ben kafama poşet geçirip üzerine yemeni bağlıyorum araplar gibi:))akmıyo o zaman saçımdan..çokta sıvı olmasın..o gördüğünüz suyu ben 2 kere daha kullandım..yani o kadar su koymuyoruzyerimseniben
buda dökülme ve uzamada etkilidir..deneyin bakalım nolucek:nazar:
bunuda dağınık bacılar için öneri olsun die koydum..ders çalışırken yada iş yerinde elinize geçen küçük ama önemli kağıtları oraya buraya tıkmayın!!bunlara mandallayın..bide çok dekoratif artı sevimliler..2 tl fiyatı..bi milyoncukçularda bulabilirsinizhihoyyyt
274.jpg

bende destekli olmayan sütyenlere özeniyorum pantercim :))
ne güzel oluyodur kimbilr boshayallersmile

aa o pembenin aynı tonu bendede var ama maybelline
maviden alıcam:hulya:

tanrıcam çörek otu yagı aldım gogusler benim 85
90_95 fln olsa super olacak gelişmeleri yazarım canlar bir de otunu aldım onuda içeyim diyorum,,,rezene içinde iyi diyorlar ama tadı berbattt berbat
livim ben çemen aldın sandımbilmiyorumkismile
çörek otu diyosun heCADIARZUhadi bakalım işallah fayda görürsün melekom..içebilirsen adaçayıda öneririm
kankaaa helpp boshayallersmile
salisilik asit aldım ama yanlış mı aldım bilmiyorumkismile
toz şeklinde verdiler bana:umursamaz:
camda alkol bekliyodum halbuki..bu da işi yarar mı acep
zaten yarıldım sana sussss:))))telde anlattınzaten geberdim:))))kanka help dersin böyle:roflol:kezzap alsaydın kanka keşkesempatiksalakcinnihatun bildiğin asit almış ya hahahhaa:roflol:iç sen onu ziyan olmasın:içelim:kaydirigubbakcemile3
yav tanrıca senin mesleğin ne herbalist olduğunu dusunyorum artık bizi kandıryon mu kız herbalist değilim diyeaklinialirimsmile
overlokçuyum ben:smiley-cool:
aşkım tanrıçam nerdeydin tüm hafta sonu çok özlendin buralarda bebemmmmmm
kıyamammm:1hug:böğürtlenim bende sizleri çok özledim valla ama vakit buldukça gliyorum işteŞeniz
kankeeeee alkisalkisalkis alcem devedikeninden

o pembiş ojeden var bendeee naniknanik

al kanke:nazar:hemide 5 tl kızsüprizzzzzucuz ucuz sağlıklı olalımzemuszemus

Son düzenleme:
tanrıçam güsel kuşum benim bu surat çok kuruyo ya pul pul walla.cilt karma fakat makyajımın altına kremimi sürüyorum pul pul bi görüntü oluo.donuk donuk bi cilt yawww.body shop un yosunlu nemlendiricisini kullanıyorum help me aşkımmmzemuszemus

melek o saç maskesini ne kadar bekletiyoruz
ben 4 saat tuttum bebeğim
overlokcu mu bilyodumaklinialirimsmile
deliikaydirigubbakcemile3yönetmenim benaklinialirimsmile
tanrıçam güsel kuşum benim bu surat çok kuruyo ya pul pul walla.cilt karma fakat makyajımın altına kremimi sürüyorum pul pul bi görüntü oluo.donuk donuk bi cilt yawww.body shop un yosunlu nemlendiricisini kullanıyorum help me aşkımmmzemuszemus

o zaman cildini düzene sokana kadar fondoten sürmiyceksin ve pudrada..çok canın çekiyosa azcık allık sür..
önce şu kuruluğa çözüm bulalım
muz maskesi önericem sana..bal+kaymak+muz..bunu ye bi yandan:))çeyrek muz..azcık kaymak azcıkta balı ez çatalla..sonra sür yüzüne yat koltuğa 15 dakika sonra yıka cildini..bunu haftada 3 kere yap bu bir...
cildine limon sürme bu ara..yoğurdun içine elma suyu katıp cildine sürebilirsin
bol bol balık ye..hatta ton balığı yeyerimsenibenbol su içmeyi unutma
krem olarak badiyi sürme bu ara..hakiki zeytin yağıyla cildine 5 dakika masaj yap ardından yıka..bir süre böyle devam et..gece yatarkende güneş koruyuculu krem sür bakalımCADIARZU

ayy yemin et yönetmen mi
benimde hayalim halkla ilişkiler yada yada radyo sinema ayyy nasıl sevindim anlatamam

X