Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayy yemin et yönetmen mi
benimde hayalim halkla ilişkiler yada yada radyo sinema ayyy nasıl sevindim anlatamam
allah gönlüne göre versin bebeğim
saol hayatım benimmmmm,resim eklicekmisin bebeğim bu gece dahabilmiyorumkismile

yok bacım benden pes bu gece:)))sizler ekleyin aldıklarını bakalım:içelim:

canım ben edirnede okudum kesinlikle tavsiye ederim çok eğlenceli bi bölüm hayatımm zor değil,güncelzemuszemus

tanrıçam asistanın olayım kuşumm:)canımin içi bana cildimi canlandırcak bi de bitki çayı önersen olmamaı aşkımbilmiyorumkismile

devedikeninin tadı nasıl tanrıçam. birde nasıl oluyor sıcak suylamı soğuk suylamı.
cevapladıysan kusura bakma. baktım ama gözümden kaçmış olabilir.

demek demir eksikliğin yok
peki guatır testi yaptırdınmı tatlım?ne yaptıysan kar etmediyse ve aşırı bir dökülme varsa birde guatır testi yaptırmanı öneririm bebeğim
güvercinim önce kendine bi program belirle ona göre hazırlık yap..
ama sana şöyle bi tarif vericem bunu mutlaka dene fayda görmessen yüzüme tükür:))
malzemeler:
hakiki zeytin yağı
7-8 diş sarımsak
sarımsakları ceviz kırıcılar oluyo ya hani fndık falan kırıyosun onda bir güzel eziyosun
ezdiğin sarımsakları zeytin yağına katıp cam bir kavanızda 15 gün karanlıkta bekletiyosun..sonra bunu saçına maske yapıyosun..sonra bana dua ediyosun:lepi:
koku moku ööö yaparsan külahları değişiriz:umursamaz:kokusuna dayanıcaksın..bunu bitir sonraki bakımlar daha hafif olucak önemli olan bu aşamayı atlatmak..bu allahın izni ile saç bile çıkarır devamlı yaptığın takdirde.çok güçlü bir formüldür
bide kırkkilit çaını iç bu sürede..bol miktarda b vitamini almaya bak

bitanesi fazla oluyorum biliyorum ama lüffeen affeett eyvahedigeldismile zeytinyağı ne kadar olcak belli bi ölçüüsü var mı bide kafamda ne kadar kalıcam tanrıcam yaa.. koku moku demem valla yeterki saçlarım dökülmesin mafoldumben

atmayın bebegım ınankı guzel bısey dııl ırı goguslu olmak
abartı dekolte gıyemezsın
kıyafet olmaz
sutyen bıkını ayrı dert
bı ortama gırdıgınde ılk onlar goze carpar
hayatım boyunca takamadım we cokk ozendıgım sılıkonlu we sungerlı sutyendır sole rengarenk falan offff offffffffffffmafoldumben

benım olcu olarak 90 sanırm ama sudyen olcum 85 90 degısıyor tam buyuklgundeler ama gomlek gıyınce ust ıkı dugme ılıklenmıyor ben kucuk gosteren alıyorum sudyen olarak buyuk meme sısman gosterıyor bosverın ya dumduz olmadıktan sonra dert degıl

tanrıcam bende takı ve cemberlerımı koyacak yer bulamıyorum varmı kullandıgın takı toplayacak cember toka takacak zımbırtın sen den kacmaz

benım olcu olarak 90 sanırm ama sudyen olcum 85 90 degısıyor tam buyuklgundeler ama gomlek gıyınce ust ıkı dugme ılıklenmıyor ben kucuk gosteren alıyorum sudyen olarak buyuk meme sısman gosterıyor bosverın ya dumduz olmadıktan sonra dert degıl

ohh be bı yandas buldum kendıme
benımkılerde ılıklenmemek ıcın zorlanıyo ama zar zor kapatıyom ıste....
balenlı sutyen sewmıyorum ben cnm nıne sutyenı gıbı gelıo bana ...
ewt haklısın buyuk gogus kesınlıkle sısman gosterıo benımkıler keske dugme kadar olsa ıdı gıkım cıkmazdı yemınle:1no2:

Panter kız ukadar yaknıdıgına gore 100 mu bıtanem yok ben okdar dertlı degılıl ama bı kucugude olsa olurdu dıyorum ben 85 beden kullanıyorum ahhh bekarken

hayy allaamm yaa o kadar süper tarifler oldu ki burdaa hepsini not etmeye çalışıyom yine de yetişemiyorum maşallaahh sizee wallaaa.. :nazar: tanrıcam bu sarımsak ve zeytinyağını yarın beklemeye alıcaam ve heemen yapıp sana dua edicem zemuszemus hatta duaya başlıyoom :kedi:

ohh be bı yandas buldum kendıme
benımkılerde ılıklenmemek ıcın zorlanıyo ama zar zor kapatıyom ıste....
balenlı sutyen sewmıyorum ben cnm nıne sutyenı gıbı gelıo bana ...
ewt haklısın buyuk gogus kesınlıkle sısman gosterıo benımkıler keske dugme kadar olsa ıdı gıkım cıkmazdı yemınle:1no2:

ama benimkiler tam duğme kadar tahta gibiyim:nazar:

Panter kız ukadar yaknıdıgına gore 100 mu bıtanem yok ben okdar dertlı degılıl ama bı kucugude olsa olurdu dıyorum ben 85 beden kullanıyorum ahhh bekarken

yk bebenkım 100 deel 95:nazar:
bekarken 90 memıkler bebeolunca buyuduler normal olaraktan oldu 95:hulya:

X