Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Sevgilim Tanrıçam,opuyorumnanaktan

Sen niçün Acı badem sütünü sevmiyirsin bakayım de bana bebişim ?:uhm:
Ben çok severek kullanıyorum. Göz akkaşımı çıkarırken ve de arada bir yüzümü silerkene...zemuszemus

Hatta yeni nesillere de sevdiriyorum ahahha
:roflol:

Cnm acı badem sütü tüy çıkartıyo diye duymuştum doğru mu ya? Ben de kullanayım diyorum. Gerçi şimdi diadermine makyaj temizleyicisi aldım aynı zamanda cildi nemlendiriyo + birşey sürmeye gerek kalmıyo ama hep denemek istiyorum gurbbaa çok öneriyodu.

canım benimmmm bunlarıda deneyelim cok sagol gülüm benim

cnm içinde yağ oldugu için ciltte parlama yapmıyor mu bilmiyorumkismile

Cildimin yağını dengeledi diyebilirim canım.
Benim cildim yağlı ve parlamaya cok müsait. Bunu makyaj öncesi uyguluyorum çok iyi geliyor o yönden korkun olmasın.
Rahatsız olurum dersen yarım tatlı kaşığı koy. Elma sirkesi olduğu için dengeleniyor.:eek:

Çam terebentin kullanıyorum şampuanımın içinde.. evet biraz kurutuyor doğru..ama dökülmeye etkisi var..750 ml şampuana 80 damla mı neydi..ben daha az koydumikinci şampuanıma,kurutma yapmaması için..

youtcum sen ozmn bi çanterebentini bi dene fayda etmesse baska bişeyler ararız
ben denemiştim ama sacımda pek bi değişiklik hissetmediğimden bırakmıstım
ama yakın arkadasım cok memnundu Tanrıca gelsinde belki baska önerileri olur
yerimseniben

cemterebentının bende kullandım 2 yıl ewwel ben damla olarak degılde 400ml sampuana 1 kapak olarak kullanmıstım

Çam terebentin kullanıyorum şampuanımın içinde.. evet biraz kurutuyor doğru..ama dökülmeye etkisi var..750 ml şampuana 80 damla mı neydi..ben daha az koydumikinci şampuanıma,kurutma yapmaması için..

çam terebentin dökülmeni durdurdu mu ? ben de şampuanıma sarımsak koymuştum onu kullanıyorum arada bazen..daha önce de e vitamini ,bepanthen ampül koymuştum ama çok faydasını görmedim..çam terebentini de deniyim durduruyorsa :)))opuyorumnanaktanboshayallersmile

bende çam terebentin kullanıyorum şampuanımın içinde.
eh işte fark eder gibi oldu dökülmesi. eskiden daha çok dökülüyordur.
uzamasına çok etkisi oldu.

günaydın cüğerlerim ben de hafta sonu buz kalıplarımı yaptım soda süt ve salatalık suyunu yaptım

dün gece banyo yaptıktan sonra da yatakta salatalık suyunun içine süt ve maden suyu kaçmış buz kalibımı bitene kadar gezdirdim

sabah kalktığımda cildimdeki hassaslıklar kırmızılıklar hafiflemişti

ama sanırsam hamamda uyguladığım yumurtalı tarif bende olmadı sivilce çıkardı çenemde falan

onun yerine yoğurtlu salatalıklılardan deneyeceğim bitaneler

çam terebentin dökülmeni durdurdu mu ? ben de şampuanıma sarımsak koymuştum onu kullanıyorum arada bazen..daha önce de e vitamini ,bepanthen ampül koymuştum ama çok faydasını görmedim..çam terebentini de deniyim durduruyorsa :)))opuyorumnanaktanboshayallersmile
Dene canım..daha önce yıkarken bile dökülüyordu..şimdi miktarı azaldı dökülmenin..biraz kurutuyor saçı ,onada bakımla destek yapılır..Çamterebentini aktardan alırken, broşürler var ,onlarda ne kadar miktar kullanılacağı yazıyor..
bende çam terebentin kullanıyorum şampuanımın içinde.
eh işte fark eder gibi oldu dökülmesi. eskiden daha çok dökülüyordur.
uzamasına çok etkisi oldu.

uzamasına etkiyi farketmedim ben nedense..fisfisfis

Offf yaa.offf.bugün de yoksun tanrıçam.:sinifsinif:.Sen olmayınca bazı zamanlarda canım sıkılıyor..
Gerçi sen tembihlemiştin beni, bazı zamanlarda değil hep sıkılsın deyü..
aklinialirimsmile

anaaa tanrıça gelmiiş kuziş ilk ben yakaladım kolundan bacağından meleemm nassın gel bi öpem gül yüzünüüüŞenizŞenizŞeniz

bayıldım fıstıkcım yav ellerine sağlık ne güzel hazırlamışsın topiğini herşey varr :lepi:

hepsini okuyamadım hemşom ama baştan başlayıp not alıcam denicem ve sonucunu yazıcam süppersin :asigim:
ballı satrapi lokması:))toprağım ya memleketine kurban not et dene tecrübelerini paylaş canimın içi:jeyyar:Şeniz
aynen canım

cilt bakımlı olmadıktan sonra makyaj da kötü duruyo

geçen sene bayağı evde bakım hazırlar yapardım bu sene bi üşengeçlik geldi üstüme hazır ürünlere yöneldim bu yüzden :tomato:

yeniden başlıcam sayende herşeyin doğalı en güzeli kesinlikle
o zaman bizimle cilt bakımı yapmaya başlıyosunkaydirigubbakcemileüşenmek die bir laf yok burda:lepi:
burda bi tanrıca var:icecream:
ya kızlar ben kokucak diye maske filan yapamıyorum:roflol:
uff dudağımın kenarıda yara oldu zaten:mymeka:
yani sizi takip ediyorum emee icraat yok he bu arada bende solaryum yapcemlülülülülülü
seni yanına gelip bi kokutucam görüceksin:smiley-cool:kızım bizim burnumuz ve direği yokmu..biz can değelmiyizlülülülülülübize kokmuyo biz mutlu mesut yapıp gül gibi oluyoruzzemuszemusşu takıntından kurtul sende bize katıl:içelim:misafir kalma:nazar:
yaa sizleree hayranımm vallaaa :KK70: uff sizi takip etmek için kaç zamandır bilgisayara çakılı kaldımmm.. bende bişe sorsam olar mı bilmiyorumkismile bende acaip derecede saç dökülmesi başladı neredeyse yarısı elime geliyo tek saç taramamda ve moralim bozulmaya başladı iyicee.. saçlarımın dökülmesini ve uzamasını sağlamak için ne yapmalıyım.. diğer topiclere de baktım ama uzama konusunda falan var birleşik bulamadım.. MedusaMM TanrıcaMM ve İlarzuMM size hayranımmmm opuyorumnanaktan
öncelikle teşekkür ederim güzel sözlerin için cierimin parçasıopuyorumnanaktan
yazdıklarımı not et...
önce demir eksikliğin varmı bir test yaptır..yada vaktim yok uğraşamam diyosan şöyle yapalım ellerin ve ayakların soğukmu?betin benzin atıkmı?o zaman aktardan pekmez alıyosun keçi boynuzusositosositoonu sabahları aç karnına bir güzel yiyosun
sonracıma sarımsağı soyuyosun hap gibi yutuyosun hergün..merak etme kokmaz..bunlar içten tedavi..ben hap içmek istiyorum dersen demir eksikliği için ferrum fort,saç dökümesi için zinco alıyosun..zinco saç ve tırnak için önemlidir
gelelim bakımlara..ısırgan yağı,melisa yağı,çörekotu yağı ve hakiki zeytin yağını saçlarına sürüyosun...artıııı herün kırkkilit otu demleyip içiyosun..banyodan sonrada saçlarına hatmi çiçeği suyu döküyosun..hatmi çiçeğini aktardan bulabilirsin tatlım
hatmi_cicegi.jpg

ferrum_fort_k.jpg

DEMİR EKSİKLİĞİN VARSA PEKMEZ YEMENİ TERCİH EDERİM HAP İÇMEKTEN ZİYADE!yerimseniben
Konu uzmanı tanrıça cevap verir ama.. birde şampuanın içine çam terebentin koymayı dene aktarlardan temin edersin..
estafurullah canım..bu arada ben şampuana çam terebenti konulması taraftarı değilim..bakım yaparken eyvallah olabilir,ama şampuanın içine ben önermiyorum.neden derseniz saçı kurutuyo ve kuruyan saç daha çok dökülüyo
Burası süper bir topik olmuş, hepiniz harikasınız.kaydirigubbakcemile5
Şimdik gelelim sorularımaaklinialirimsmile
Gözenekli cilt için ne önerirsiniz?
Bacaklarımda batık oluyor iltihaolı hemde:gitme: kese falan demeyin hiiçç işe yaramıyor bende yıllardır düzeltemedim...
Geçenlerde Saçım için Mehmet Aydın zeytinyağlı defne sabunu aldım. Dün saçımı ilk önce onunla yıkayıp sonra şampuan ve kremle yıkadım. İlk etkisi güzeldi az döküldü saçım. Saçı için sabun kullanan var mı? Yanlış bir şey yapmıyorumdur umarım.
Bu arada ben de ot çöp konusunda yabana atılacak biri değilimdir.bayanssulusmile
Ara ara denediğim formülleri yazarım.:eek:
canım zaten kırkilit topiğimin baş müşterisiydin sen:))ama nikim değişti tanımadın sanırım:)
canım batık oluyosa ponza taşı ile ovmayı dene batıklı alanı..batıklarına iyi gelicektir tahminimce..
gözeneklerin sıkışması içinde limon kullanmanı tavsiye ederim canım
akıtra banada sıvılce ızlerı ıcın krem lazım kendılıgınden germı dıye bekledım yazdan berrı gecmıyor kırmızı kırmızı sınır oluyorum tanrıcam tarıf vermıstı ama bulamıyorum ya
cennetim gözüm bak şimdi..bence sen tiretin krem kullan..önce cildini soy alttan yeni cilt gelsin taptazezemuszemus
bu arada birde netrojenin güneş koruyuculu kremini al 23 tl civarı..cilt tipine göre al..spf li..tiretin kullanırken güneş koruyuculu nemlendirici şart
maskeye gelicek olursak..yumurta akı ve limon suyu..bunları çırp yüzüne sür 20 dakika sonra yıka bu bir..izlere iyi gelicek artı cildini gericek bu maske
elma maskesi..elmayı rendele yat uzan yüzüne sür..elmada güzellik iksiri hatta sirkede hep elma sirkesi önerirler cilt bakımında
dier bir tarif portakalın kabuğunu rendele limon kabuğunuda rendele üzerine süt dök ve bunu cildine sür..
miktarları göz kararı olsun gülüm
evet sarımsak cok faydalı bu konuda
ama bana rendeleyip sampuan içine koymak daha kolay geldi
buarada buz kabımı doldurdum bugün yapicimmm
sütlü limonlu ve portakallı
bayanssulusmile

10775.jpg

buarada tanrıcam makyaj temizleme sütüm bitti
almaya fırsatım olmadı bikaç gündür saf zeytinyagına pamugu batırıp temizliyorum
arkasından da yüz temizleme jeli kullanıyorum
bi kötü bişeyini görmem insllh yaaa ????
heyy yapmışsın akitramhihoyyyt
şekerparem yediğimiz şeyleri yüzümüze sürdüğümüz için yaptığın gayet güzel yoklukta gider:lepi:ama cilt tipin karma ve yağlı ise yapma bebeğim..kuru ise yapabilirsin
kıslar bugun bı tw programında bı azerı cılt uzmanını dınledım dınledıkcede sasırdım!!!
cıltler karma kuru yaglı karma normal dıye ayrılıyo yha hanı
tek cılt tıpı warmıs oda normal
eger cılt dıgerlerıne gırıyorsa mesela benım kurudur cıldım nemlendırıcıyı sunger gıbı ceker 2 gun nemlendırıcı surmesem hemen kurur!!
normal harıc olan cıltler hasta cıltlerdır dedı moralım bozuldu yha
bu konuda bılgınız war mı?
sımdı benım cıldım hasta mı???
hayır hasta değil..genetik olarak öyle..yani bakım yapmassan yağlı olucak..önlemler alarak biraz daha az yağlanmasını sağlıyabilirsin..yada kuru ise nem vericeksin.mesla senin kuru..sen nem vericeksin nem veren maskeler yapıcaksın kaymak+bal senin için harika bir maskedir meselabayanssulusmile
Sevgilim Tanrıçam,opuyorumnanaktan

Sen niçün Acı badem sütünü sevmiyirsin bakayım de bana bebişim ?:uhm:
Ben çok severek kullanıyorum. Göz akkaşımı çıkarırken ve de arada bir yüzümü silerkene...zemuszemus

Hatta yeni nesillere de sevdiriyorum ahahha
:roflol:
ben sevmiyorumboshayallersmile
sana yaramışsa sen kullan aprilimkaydirigubbakcemile5
ben ellere sürülmesini daha uygun bulurum ciltten ziyade..çünkğ cilde göre bir ürün değil kanımca..bu benim fikrim memnun kalan ve sevenler varsa seve seve kullanabilir
günaydın cüğerlerim ben de hafta sonu buz kalıplarımı yaptım soda süt ve salatalık suyunu yaptım

dün gece banyo yaptıktan sonra da yatakta salatalık suyunun içine süt ve maden suyu kaçmış buz kalibımı bitene kadar gezdirdim

sabah kalktığımda cildimdeki hassaslıklar kırmızılıklar hafiflemişti

ama sanırsam hamamda uyguladığım yumurtalı tarif bende olmadı sivilce çıkardı çenemde falan

onun yerine yoğurtlu salatalıklılardan deneyeceğim bitaneler
yumurtnın sarısını sürmedin dimi arzum?
Offf yaa.offf.bugün de yoksun tanrıçam.:sinifsinif:.Sen olmayınca bazı zamanlarda canım sıkılıyor..
Gerçi sen tembihlemiştin beni, bazı zamanlarda değil hep sıkılsın deyü..
aklinialirimsmile
anca geldim kızlar yabilmiyorumkismile
ben yokken topiği boşlamamışsınız öpüyorum hepiniziopuyorumnanaktan
akşama alışveril yapıcam kısmetse,ayrıca bulututumu kaybettim yenisini alıcam..akşama bi sürü resimler ekliycem bilginize:jeyyar:

Son düzenleme:
anaaa tanrıça gelmiiş kuziş ilk ben yakaladım kolundan bacağından meleemm nassın gel bi öpem gül yüzünüüüŞenizŞenizŞeniz

arzum cuma günü aniden çıktım dahada anca girdim biliyomusunbilmiyorumkismile
iyiyim gözünün yağında 2 yumurta kırıp yediğim sen napıyosun bahar suratlımŞeniz
akşama bi sürü resimler ekliycem yarına bakarsın:jeyyar:

lan yumurtanın sarısı değil miydi ay gözüm çıkmasın mahvettim suratımı lan

sserm bebeğim yeni videm var ilk sayfada ekledim melek suratlım

tanrıcam prensesım hos gelmıssın hihoyyyt
nemlendırıcım eksık olmaz zaten hıc cıldımden gulumbuyrunnnnnnnnn
yk kadın sınır ettı benı booleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee asagılaya asagılaya konustu da gecırıwerecektım ekrandan yemınlekötükedihüso

lan yumurtanın sarısı değil miydi ay gözüm çıkmasın mahvettim suratımı lan

sserm bebeğim yeni videm var ilk sayfada ekledim melek suratlım
dur la celallenme..sen sarısını saçına sürdün beyazını yüzüne dimi?
tanrıcam prensesım hos gelmıssın hihoyyyt
nemlendırıcım eksık olmaz zaten hıc cıldımden gulumbuyrunnnnnnnnn
yk kadın sınır ettı benı booleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee asagılaya asagılaya konustu da gecırıwerecektım ekrandan yemınlekötükedihüso

yok be annem belkide tam ifade edememiştir o tarzda bir konuşma yapıcağını sanmıyorum amaCADIARZU
la roş posayında nemlendiricisi iyidir balım aklında olsun
sende hoşgeldin ayrıca bitanemhihoyyytŞeniz

abijimmm 3 yumurttanın bütün beyazlarını boşalttım

2 sini saçıma 1 ini de yüzüm için olan maskeye kullandım

ben de diyorum bu neden bu kadar cıvık oldu diye

Allah benim belamı vermesin (vermesin kızzz)

bi maskeyi de başka bi tarafımla okuyup 2 satırı nasıl yanlış anlamışım yaaa

abijimmm 3 yumurttanın bütün beyazlarını boşalttım

2 sini saçıma 1 ini de yüzüm için olan maskeye kullandım

ben de diyorum bu neden bu kadar cıvık oldu diye

Allah benim belamı vermesin (vermesin kızzz)

bi maskeyi de başka bi tarafımla okuyup 2 satırı nasıl yanlış anlamışım yaaa

abijimmmm bak şindi:roflol:tamam okuduğun tarafın gözün değil amam bu senin allah belanı versin anlamına gelmez..öncelikle tövbeden gel allah korusun selamı kavlen...dualarımızı ettik:Saruboceq:
sosyete mantım,bak sarısı kafamıza,beyazı yüzümüze tamammı zeka küpümolumunekankayizsmile

X