Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Gülüm röflesinin dibinin gelmesini istemeyenler sadece saç bakımına yönelik tarif deneyebilirlerrr bayanssulusmile
Senin saçlar röfleli mi la yoksa sempatiksalakcinni

Yok yok röfleli değil, boyalı.yerimseniben. röfleli akideşler için yazdım dı..sositososito

Gülüm röflesinin dibinin gelmesini istemeyenler sadece saç bakımına yönelik tarif deneyebilirlerrr bayanssulusmile
Senin saçlar röfleli mi la yoksa sempatiksalakcinni

Yok yok röfleli değil, boyalı.yerimseniben. röfleli akideşler için yazdım dı..sositososito

yardımsewer hemsom benım nasılda ark.. dusunurmus yerimseniben

yaa sizleree hayranımm vallaaa :KK70: uff sizi takip etmek için kaç zamandır bilgisayara çakılı kaldımmm.. bende bişe sorsam olar mı bilmiyorumkismile bende acaip derecede saç dökülmesi başladı neredeyse yarısı elime geliyo tek saç taramamda ve moralim bozulmaya başladı iyicee.. saçlarımın dökülmesini ve uzamasını sağlamak için ne yapmalıyım.. diğer topiclere de baktım ama uzama konusunda falan var birleşik bulamadım.. MedusaMM TanrıcaMM ve İlarzuMM size hayranımmmm opuyorumnanaktan

canım bu hafta bende artık saç dökülmesine dur demeye karar verdim ve bir kaç duyduğum yöntemi uyguladım. Aşarı bir dökülme vardı. Diğer arkadaşlarımında dediği gibi çam terebentin yağını şampuanının içine koyabilirsin ben hem şampuanıma koydum hemde duştan önce saçıma sürüp beklettim. (istersen saçının kurumaması için badem yağıyla birlikte sürebilirsin) 2. bir öneri olarak bir avuç kuru karanfili bir miktar suda ağzı kapalıı bir şişe yada kapta bir gün bekletiyorsun ztn suyun rengi kahverengimsi oluyor onuda banyodan çıktıktan sonra saç diplerine sürersen etkisini görürsün .umarım yardımcı olur bunlar sana canım aman çok önemli dökülmesin saçlarımız. bende çok fazla işe yaradığını söyleyebilirm . kolay gelsin:)

prensesin bunlara ilave olarak sarımsak yağını da öneririm tecrübe ettim müthiş sonuçlar aldım hayatım

çok ağır kokmuyo canım zaten şampuanla hemen yok oluyo fakat etkileri büyük ,kaşlarımıda onla kalınlaştırdım ben

Kokmuyormu sarımsak yağı..:uhm:
canım hatta sarımsak yağı değil de direk olarak sarımsağı rendeleyip de kaşlarına sürebilirsin..benim arkadaşım bu sayede olmayan yerlerinde kaş çıkardı baya gürleşti kaşları..1 ay boyunca gece yatarken sürüp sabaha kadar bekletiyormuş o kokuya nasıl dayandıysa artık ..sarımsak yağı da faydalıdır..

evet sarımsak cok faydalı bu konuda
ama bana rendeleyip sampuan içine koymak daha kolay geldi
buarada buz kabımı doldurdum bugün yapicimmm
sütlü limonlu ve portakallı
bayanssulusmile

10775.jpg

buarada tanrıcam makyaj temizleme sütüm bitti
almaya fırsatım olmadı bikaç gündür saf zeytinyagına pamugu batırıp temizliyorum
arkasından da yüz temizleme jeli kullanıyorum
bi kötü bişeyini görmem insllh yaaa ????

Son düzenleme:

canım bu hafta bende artık saç dökülmesine dur demeye karar verdim ve bir kaç duyduğum yöntemi uyguladım. Aşarı bir dökülme vardı. Diğer arkadaşlarımında dediği gibi çam terebentin yağını şampuanının içine koyabilirsin ben hem şampuanıma koydum hemde duştan önce saçıma sürüp beklettim. (istersen saçının kurumaması için badem yağıyla birlikte sürebilirsin) 2. bir öneri olarak bir avuç kuru karanfili bir miktar suda ağzı kapalıı bir şişe yada kapta bir gün bekletiyorsun ztn suyun rengi kahverengimsi oluyor onuda banyodan çıktıktan sonra saç diplerine sürersen etkisini görürsün .umarım yardımcı olur bunlar sana canım aman çok önemli dökülmesin saçlarımız. bende çok fazla işe yaradığını söyleyebilirm . kolay gelsin:)

ayy çok teşekklür ederim yaa opuyorumnanaktan evet yaa dökülmesin saçlarımııızz :çok üzgünüm:

ya kızlar bişi farkettiniz mi? ..dip boyası gelen saçlar dökülmeye başlıyor....bu boya firmalarının bir oyunu olmasın......eskiden saçlarım hiç dökülmezdi ne zaman ki boya yaptım, dip boyası geldiği zaman döküldü boyadım dökülme durdu ,çok garip dimiCADIARZU

İki kere süt demişin kııı ,ne diye yannış tarifname veriyon..aklinialirimsmile
Bi tek sen güzel kal.:kızgın:biz güzellşmeyelim ööölemi?:çok üzgünüm:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy mısır unu canım o kaydirigubbakcemile3 uzun yaznca şaşrdm öle :KK70:

kızlar elime minik defterim geçti dolabımı temizlerkene opuyorumnanaktan
belki işimize yarar..küçük notlar almışım =))

siyah nokta için
mısır unu,kil,krem,biraz su...karıştırıp maske kıvamına getiriyoruz..
yüze sürüp 5 dakka bekletip ovarak çıkarıyoruz opuyorumnanaktan

ben arada yaparım maden suyuyla yüzümü yıkarm cidden iyi geliyo :))

saç için
ilarzum ve tanrıçam yazmış gerçi :))
1 yumurta sarısı + 1 çorba kaşığı z.yağı
saç diplerine sür 10dk beklet yıka..
sonra 1 fincan elma sirkesini durulama suyuna karıştır.parlaklık açısından bu yerimseniben
daha sonra saç kremi uygulayın...

siyah nokta yine
1 yumurta akı + 2 tatlı kaşığı süt + 4 tatlı kaşığı süt
bklettkten sonra ovarak çıkarıcaz..daha sonrada tanrıçamın verdigi buzlu tarifi uygulayablrz yüzümüze
2 si bi arada :)))

bu kadarcık :kedi: Şeniz
canım benimmmm bunlarıda deneyelim cok sagol gülüm benim
İlk tarif geliyorkaydirigubbakcemile

Cilt lekeleri, cilt yağını dengelemek ve harika canlılık için.
1 su bardağı içme suyu
2 kaşık elma sirkesi
1 tatlı kaşığı kayısı yağı
Karıştırıp dondurun. Sabahları makyaj öncesi sürüyorum cildimi harika canlandırıyor.
Ben hiç hazır tonik kullanmam.
Cildim için doğal ürünler satan bir yerden (İZmir'liler bilir Kızlarağasından) limon özlü sıkılaştırıcı dengeleyici sabun aldım. Harika bir ürün onlarca doğal sabun alıp denemişimdir bunun gibisini görmedim. Bütün pahalı jelleri temizleyicileri bir köşeye attım. :eek:

cnm içinde yağ oldugu için ciltte parlama yapmıyor mu bilmiyorumkismile

evet sarımsak cok faydalı bu konuda
ama bana rendeleyip sampuan içine koymak daha kolay geldi
buarada buz kabımı doldurdum bugün yapicimmm
sütlü limonlu ve portakallı
bayanssulusmile

10775.jpg

buarada tanrıcam makyaj temizleme sütüm bitti
almaya fırsatım olmadı bikaç gündür saf zeytinyagına pamugu batırıp temizliyorum
arkasından da yüz temizleme jeli kullanıyorum
bi kötü bişeyini görmem insllh yaaa ????

bayılcam yemin ediyorum ben mı yanlıs okudum sarmısagı rendeleyip sampuanın içine mı attın meleko ? aaaaay ben o kokuya dayanamam vallaha kızım yapma boyle seyler

offffff bende yarına buz kalıplarımı cekicem hıhhhhh bayanssulusmile

livim tatlım o sampuanla sacına masaj yapıp biraz beklettikten sonra yıkıyorsun
üstüne tekrar normal sarımsaksız sampuandan kullanıyorsun sac kremi falanda kullanınca
koku falan kalmaz zaten banyodan cıkınca glisste sık oh mis bebekom
bayanssulusmile

livim tatlım o sampuanla sacına masaj yapıp biraz beklettikten sonra yıkıyorsun
üstüne tekrar normal sarımsaksız sampuandan kullanıyorsun sac kremi falanda kullanınca
koku falan kalmaz zaten banyodan cıkınca glisste sık oh mis bebekom
bayanssulusmile

hhhm simdi anladım bebekom bilmiyorumkismile

melegim bende bir aralar sampuanıma ampullerden katıyordum ama herhangi bir etksini goremedim o yuzden hiç ugrasmıyorum sac bakımıyla fln acep bakım olaylarına girişsem mı boshayallersmile

X